Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 23]

276Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 8:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
ApocDestroyer zatrzymał się nad miastem, obserwując wszystko z góry.
Ludzie prawdopodobnie i tak się go bali, jednak nie uciekali. Miasto przechodziło gorsze chwile..
- To gdzieś tutaj.. Ale nie mogę dokładnie namierzyć tych energii. - powiedział do siebie i poleciał w stronę domu Yoha, a właściwie także swojego.

277Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 8:42 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus i Akinari zatrzymali się i obserwowali Yoha z dużej wysokości.

278Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 8:45 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray przyleciał do miasta, cały zadyszany.
Cholera... To coś lata szybciej ode mnie...
Chłopak zaczął się rozglądać po mieście. Jednak nie zauważył Maximusa i Akinari'ego.
- Ta energia, jest gdzieś tutaj. Tylko gdzie? Chyba nie ma jej na dole, bo budynki by pewnie po wybuchały...
Rayem zleciał trochę niżej. Aktualnie był niedaleko swojego domu.
- A jeśli to jest gdzieś na dole? Trudno to wyczuć, bo aura jest za duża...
Ray wylądował niedaleko, dzielnicy mieszkalnej i zamknął oczy, by wyczuć środek energii lub lepiej usłyszeć ewentualny odgłos wybuchów, czy paniki.

279Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 8:52 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Nagle smok pojawił się obok Raya w postaci Demona //ofc 100% ale dalej go nie potrafił kontrolować, demon poszedł na kompromis ze Smokiem// - Czesć Placku, też szukasz tego co Ci rączkę zwichnął ?

280Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 8:53 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray w skupieniu usłyszał krzyk. Ten sam, który wydawał z siebie Yoh na jeziorach.
- Mam cię!
Krzyknął i poleciał szybko za głosem, dodając jeszcze :
- Nie teraz! Później se pogadamy.

281Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 8:56 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus z Akinarim polecieli za Rayem.

282Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 9:07 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- Hymp... Wszedł do portalu...

283Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 9:12 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Woogy w formie Jokera przeleciał momentalnie nad miastem w stronę ulicy Panoramio...

284Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 10:27 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray niesamowicie szybko spikował z nieba. Zatrzymał się tuż nad samą ziemią. Ujrzał zniszczone miasto.
- I co myśmy narobili? - powiedział cicho do siebie.
Zrzucił poziom SSJ2 i poszedł załamany w stronę domu.

285Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 02, 2010 11:01 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Smok wrócił do normalnego stanu - Następnym razem ja tobą będę sterował, nie ty mną
- Zmęczyło mnie to wszystko, idę do domu..

286Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Wto Sie 03, 2010 7:31 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Rayem wyszedł ze sklepu i poleciał na równiny w stronę jezior.

287Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Nie Sie 08, 2010 11:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Hmm.. Jeszcze kawałek. - powiedział do siebie, lecąc spokojnie nad miastem w stronę swojego domu.

288Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Nie Sie 08, 2010 11:47 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu leciał w stronę swojego domu na ulicę Panoramio

289Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Nie Sie 08, 2010 2:23 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu usiadł na ławce i rozmyślał..

290Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Nie Sie 08, 2010 3:48 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu poszedł w stronę swojego domu..
Eh..dziś pójdę spac głodny bo cholerny sklep jest zamknięty..

291Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:42 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius przyleciał do eminy i powiedział
Co mnie jeszcze spotka w tej krainie?-i usiadł na ławce na której ma zamiar przeczekac noc.
//xD//

292Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:44 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
- O Mikidus, nie sądziłem, że jeszcze cię dziś spotkam.
- Też nie masz gdzie spędzić nocy? No nic... Ja też zamierzałem tu spać, to co? ty na dole ja na górze?

293Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:45 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
A co powiesz na to ty spisz na tej obok a ja na tej co siedzie?

294Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:47 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
- No nie wiem, wydaje się świeżo malowana.
Diwan objeżdża palcem aby sprawdzić czy farba wyschła.
- Aaa... Spokojnie, farba całkiem sucha, mogę spać tutaj.



Ostatnio zmieniony przez Diwan dnia Pon Sie 09, 2010 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz

295Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:48 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Ooo pod ławka są 2 butelki piwa chcesz jedną?
//xD//

296Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:49 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
- No nie wiem... Pełne piwa pod ławką? nie wydaje ci się to podejrzane? coś mi tu śmierdzi Reizerem, spróbuj pierwszy.



Ostatnio zmieniony przez Diwan dnia Pon Sie 09, 2010 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

297Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:51 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Yyyym....o wiewiórka-Mikidius złapał wiewiórke i nalał jej do gardła piwa.Po chwili wybuchła.
Hehehe....
//Muahahahhaha//

298Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:55 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
- Co.. Coś ty zrobił? Powinienem cię za to zatłuc... No, ale dzisiaj sobie odpuszczę.
Wzburzony powiedział Diwan.
- Niema piwa, mamy pecha... Nie masz przy sobie jakiejś piersiówki?

(*Piersiówka to taka mała butelka na wódke którą nosi się w kieszeni przy piersi)

299Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:57 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Wziąłem 4 na podróż jak chcesz to masz-Mikidius rzucił Diwanowi jedna butelke.

300Miasto Emina - temat ogólny - Page 12 Empty Re: Miasto Emina - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:59 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Diwan złapał butelke.
- 4 Piersiówki? Musisz mieć bardzo pojemną kieszeń.
Diwan wziął dużego łyka.
- Ahhh... Doba wódka nie jest zła .

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 23]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.