Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 18 z 36]

426Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 10:07 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray ponownie pojawił się niedaleko Yoh'a. Do pasa miał dobrze przymięty woreczek z fasolkami.
- Hej, Yoh... - chłopak mówił dość cicho, by nikt poza Yoh'em nie mógł go usłyszeć.
- Czy jeśli twój atak nie wypali... Mógłbym z nim trochę powalczyć(sam)?
Pytanie było dosłownie głupie. Jednak Ray był uśmiechnięty i zadowolony. Widać, że na poważnie chciał się z nim spróbować sam na sam. Czyżby "saiyańska determinacja?" XD
- Rayem... Nie wiem, co ci jest, ale chyba do reszty cię pojebało... Fail.
- Aj tam... Czepiasz się szczegółów, Horor. - odpowiedział chowańcowi, wciąż uśmiechnięty.

427Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 10:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Sam za cholerę nie dasz mu rady. Jak nie będziemy walczyć w grupie, na 100% zginiemy. - powiedział do Rayema unoszącego się blisko chłopaka. Wciąż jednak ładował Getsugę.
Nie przejął się Senzu umieszczonymi przy pasie młodzieńca.

428Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 10:28 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- Wiem, po prostu...
- Nie myślisz. ._.
-Och... Zamknij się Horor. Dobrze wiesz, że nasi cię słyszą.
- I tak sam sobie robisz największą siarę. :|
- Eh... Zaczynam żałować, że mam chowańca... Skąd ty się w ogóle wziąłeś, skoro nie jestem wiedźmą itd.?
- No tego, to się już musisz samemu domyślić.

429Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 10:36 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Shigen nic nie robił, nie zwracał na Was uwagi, jak na razie. Czekał aż ktoś zaatakuje jego. Wygląda na to że nie lubi się zbytnio ruszać za przeciwnikiem.

Getsuga jest naprawdę potężna, ale jedynie oparzy trochę Shigen'a.

430Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 10:45 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- AHHHHHHHHHHHH !!!! Chłopak wręczy wybuchł złością, ponieważ jeden atak mógł położyć Maxa na łopatki. Smok zmienił się w SSj 2 - Wkurwił3ś mnie !!! Smok pojawił się przed Ex-bogiem i z całej siły uderzył w jedną rękawicę. Po czym kopnął go w brzuch i wystrzelił potężny pocisk Ki //Chłopak stał praktycznie przy nim, więc można policzyć to x2 Xd//

431Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 10:48 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak spojrzał na Shigen'a.
- Eh... On nie zamierza po nas ruszać dupy, nie?
- Pewnie nie. Tylko nie rób niczego głupiego...
- Nie martw się, tylko go trochę zajmę.
- I co ja tu robię..?
._. - powiedział ironicznie sam do siebie.
Tymczasem Ray wylądował na ziemi jakieś 5-10 metrów od przeciwnika. Przybrał formę SSJ.
- Wiesz, co? Jesteś żałosny. Opętała cię, żądza władania wszystkim co istnieje. A wiesz co jest najgorsze? W ogóle nie czerpiesz radości z walki. Pokazujesz wszystkim, jacy są słabi tylko po to, żeby się dowartościować. Gdyby nie jakieś tandetne artefakty, nie miałbyś z nami wszystkimi szans. - powiedział z uśmiechem.
- Prawda boli, co?
Zaraz po tym rzucił się w stronę Shigen'a, starając się zadać mu serię ciosów. A w momencie, gdy wykonywał obrót(na przykład przy kopnięciu) załadował i wystrzelił szybko jednoręczne Masenko i zaraz po tym rzucił drugą ręką Big Bang Attack.
Po wszystkim po prostu się zasłaniał, by spróbować zablokować chociaż część ciosów, jeśli naszemu pseudo-bogowi zechciałoby się kontratakować.

432Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 12:00 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Chłopak był naprawdę wściekły gdy zobaczył to co Shigen zrobił z Maxem. Ruszył za Rayem opętany żądza zemsty.
- Przestań...- Odezwał się głos w głowie Shigeru.
(Że co? Widziałeś co on zrobił!?)
- Tak, i mimo to, ze popieram ten rodzaj walki to tu on nic nie da. Musisz... a raczej musicie wymyślić jakaś strategię, samo okładanie go nic nie da.
- On ma rację, może ci pomóc?- odezwał się drugi głos.
(A ty kim jesteś? I jaką pomoc masz na myśli.)
- Domyśl się sam.
- Kojarzysz maskę na twarzy Maxa po tym jak oberwał od tego robala? Maskę Yoha tez zapewne kojarzysz a na pewno nie zapomniałeś o rozdwojeniu mojej mocy. Wtedy powstał on. Da ci podobną moc do tych Maxa i Yoha ale nie gwarantuje, ze nie przejmie nad tobą kontroli.
(To ja zrezygnuje.)
Stał i czekał na ruchy innych. Wiedział, że atakowanie nie ma sensu.

433Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 6:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak ze smutkiem i wściekłością przyglądał się na Shigena i walczących z nim przyjaciół. Nie mógł nic zrobić.. Jeszcze chwila.
Młodzieniec przesunął lewą rękę po twarzy, nie przerywając ładowania Getsugi, aby odnowić maskę i ewentualne pęknięcia. Przy takiej energii nie dziwne byłoby żeby pękła. Zaraz po tym ponownie złapał rękojeść Zanpakutou dwiema rękami.
[KURW.. SZYBCIEJ! Jeżeli to się nie uda, będę musiał użyć formy ostatecznej. Wtedy mamy z nim jakieś szanse.]

Równiny - temat ogólny - Page 18 90752243

434Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 6:59 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy Smoku pojawił się w ogóle przy Shigenie, ten po prostu zablokował palcem jego kopnięcie w rękawicę i go złapał za nogę. Wyrzucił go kilka metrów dalej, kiedy zaatakował Rayem. W tym momencie Shigen się uśmiechnął. Nawet nie trafiłeś w ex-boga, ponieważ zniknął i pojawił się za Tobą. Zaczął Cię kopać i okładać po plecach, PRAWIE łamiąc Ci kręgosłup. Po tym, zostałeś odkopany, ale plecy cholernie Cię bolą. Ledwo możesz wstać.
- Przyjemność z walki? Z Wami? Gdyby tylko któryś z Was był na tyle silny by coś mi zrobić, może bym czerpał z tego przyjemność. - powiedział.
- Poradził bym sobie z Wami nawet gdybym miał walczyć bez rękawic. - powiedział. W tej chwili rękawice zniknęły z jego rąk.

Getsuga jest naprawdę potężna, Shigen będzie musiał ją zablokować dwoma rękoma, ale nic poza lekkim przypaleniem dłoni mu nie zrobi.

435Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 7:26 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego się pojawił w Hyper Clock Up //przypominam: jest to Clock Up aktywowane w zatrzymanym czasie, zatrzymał go Jotaro zanim wrócił do swojego świata// nad Shigenem, z dosłownie płonącymi rękoma i szybko rzucił okiem na pole walki. Czując, że czas wraca do ruchu, uderzył oburącz w stronę Shigena, uwalniając prawie całą //część zużył na Hyper Clock Up, część na regenerację, ale to dalej Infierno y Cielo + Kintaiyōkage zgromadzone w dłoniach// zgromadzoną energię w Shigena w postaci Daijitsuhō, które wywołało natychmiastową, sporych rozmiarów ognistą eksplozję z Shigenem jako epicentrum i główny cel ataku. //Ci stojący obok powinni odczuć najwyżej całkiem spory odrzut wynikający z podmuchu, bo energia ataku została skupiona na Shigenie// W tym samym czasie, gdy zaatakował, wyłączył Clock Up. Odlatując nieco w tył od siły wybuchu //metr od niego nawet Mariusz się poruszy xd// powiedział:
- Hyper Clock Over. YOH!

436Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 7:37 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak powoli wstał. Co dziwniejsze, cały czas się uśmiechał.
- Oho... Robi się coraz gorzej... - powiedział pesymistycznie do Yoh'a. Horor był nie widzialny, ale za to słyszalny i akurat stał obok Vizard'a. Tymczasem Ray zdążył wstać i spojrzeć na Shigen'a.
Kurde. Ale z niego plecojeb.
- Kijowo... Myślałem, że bez problemu zabijesz mnie 1 uderzeniem, ale narobiłeś mi tylko przedwczesnego reumatyzmu. Wiesz co?
Chłopak uniósł rękę i kciukiem wskazał na siebie.
- Ja jestem bogiem. - powiedział, by wkurzyć pseudo-boga. Zaraz po tym opuścił rękę. Złapał się oburącz za plecy(nieco wyżej nad krzyżem) i zaczął rozciągać, by sprawdzić swoje obecne możliwości.
- Ile to jeszcze potrwa, Yoh? W takim tempie będą ofiary już w pierwszej rundzie. - zapytał, martwiąc się o Ray'a.
- Jeśli tak dalej pójdzie wkroczę do walki, ale to całkiem wykończy Rayem'a.
Eh... Przydałby się Ketsu i nasz Co-oP...
Nie zadziała. Nie da się go zamrozić. Jedyna szansa jest teraz w Viegu, który przed chwilą się pojawił.

Tymczasem Ray zasłaniając się ręką, po wielkim wybuchu, zastanawiał się, jak "obejść" technikę Shigen'a.

437Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 7:41 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy pojawiłeś się nad Shigenem, ten jedynie gołą ręką zablokował atak. Trochę przypaliło mu to skórę, ale nie wiele sobie z tego zrobił. Tak czy siak, eksplozja w epicentrum była i to dość odczuwalna.
- Witaj, Viego.. - powiedział i po chwili był za Tobą. Złapał Cię za szyję i uderzył w kręgosłup z dużą siłą drugą ręką. Następnie puścił. Upadłeś na ziemię z cholernym bólem w kręgosłupie i przez chwilę nie mogłeś się ruszyć.
- To nazywacie treningiem? - rzekł Shigen, jego mina spoważniała. Wylądował przy próbującym się podnieść Viegu i zaczął go kopać.
- Chcecie ze mną walczyć na serio? Nie ma sprawy. - dodał, a następnie podniósł ledwo przytomnego chłopaka i wystrzelił mu przy głowie niezbyt potężny promień energii. Viego odleciał kilka metrów dalej.

Getsuga jest naprawdę potężna, jeżeli wystrzelisz ją teraz Shigen będzie musiał odeprzeć ją dwiema rękami, przy odrobinie szczęścia wtedy też możecie złapać okazję na atak. Następne naładowanie Getsugi po wystrzeleniu skończy się zranieniem gołych dłoni Shigena, jednak nie przeszkodzi mu to w walce. Po tej Getsudze, będzie je miał przypalone.

438Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 7:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Wiem, ale.. Cholera.. Nie mam wyboru. Będę musiał tego użyć tak czy owak. - powiedział do siebie i jednocześnie do chowańca Rayema, chłopak.
Yoh przesunął Zanpakutou nad głową i mocno się nim zamachnął celując w Shigena.
- GETSUGA TENSHOU!! - krzyknął.
Z Zanpakutou wystrzelił ogromny czarno-czerwony promień mający kształt sierpa księżyca. Był naprawdę potężny.
- ODSUŃCIE SIĘ OD NIEGO!!!!! - krzyknął na cały głos do wszystkich w pobliżu. Wybuch mógł naprawdę kilka osób zranić o ile ktoś był bardzo blisko.

// https://www.youtube.com/watch?v=3ppiDm89CTM&feature=related //



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Wrz 18, 2010 7:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

439Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 7:49 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray widząc, że w Shigen'a leci już Getsuga szybko odskoczył wysoko w górę.
- Trzeba go trochę wesprzeć... - powiedział jednocześnie zmieniając się w SSJ3. Szybko złożył ręce przy boku, ładując atak.
- Ka... Me... Ha... Me... HAAAAA!
Ray wystrzelił w przeciwnika potężną Falę Uderzeniową, by dodatkowo zranić go z przeciwnej strony.

440Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 8:13 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Getsuga pomknęła w stronę Shigena. Początkowo chciał ją zatrzymać jedną ręką i gdzieś odbić, ale nie udało mu się to. Nie spodziewał się że nagromadzisz AŻ tyle mocy w Zanpakutou. Zaczął blokować atak dwiema rękami i tylko to mu pomogło. Kiedy dodatkowo uderzyło Kamehameha, nastąpiła wielka, niebiesko-czerwona eksplozja z czarnymi wyładowaniami elektrycznymi. W epicentrum stał Shigen z przypalonymi dłońmi i lekko podartym ubraniem.
- Wkurzyliście mnie.. Obaj.. - powiedział do Rayem'a i Yoh'a. Momentalnie zniknął i pojawił się za Yoh'em, a następnie rzucił go w stronę Rayem'a. Kiedy obaj byli obok siebie, pojawił się za nimi i złapał za głowy. Zaczął walić z niewyobrażalną siłą głową Yoh'a o głowę Rayem'a. Kiedy skończył, złapał ledwo przytomnych młodzieńców za twarz i naładował w nich naprawdę silne Cero. Wystrzelił prosto w twarze chłopców, którzy spadli na ziemię.

Rayem miał całą rozwaloną twarz, ledwo stał na nogach.
Yoh miał mniej rozwaloną twarz, ponieważ maska zaabsorbowała trochę energii Cero. Mimo to, także ledwo stał na nogach.

441Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 8:17 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak spojrzał na Yoh'a.
- Ale było nieźle... - powiedział optymistycznie.
- Chcesz fasolkę, czy walczymy dalej?
Chłopak najwyraźniej nie chciał jeszcze brać fasolki, do tego wrócił do normalnego stanu z powodu obrażeń. Możliwe, że miał jakiś powód, by się nie "leczyć".

442Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 8:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Rayem, trzeba w tej walce pojechać na całość. - powiedział do chłopaka i odleciał kawałek. Nagle rękaw prawej ręki całkowicie się rozerwał. Chłopak wystawił Zanpakutou przed siebie i zmieszał wszystkie swoje energie. Łańcuch miecza zaczął się powoli wydłużać, zawijając się na całej ręce chłopaka. Nagle nastąpiła eksplozja o niewyobrażalnej sile. Krater po zniknięciu energii był ogromny, a w jego środku stał Yoh. Jego mina była poważna i miał ochotę rozszarpać Shigen'a. Czekał jednak na jego reakcję. Moc chłopaka była naprawdę wielka, spokojnie przewyższała każdego na polu walki, biorąc pod uwagę fakt że była ona połączeniem każdej z form Yoh'a w jedną, ostateczną.
Spojrzał w stronę każdego z wojowników, powoli wychodząc z krateru.
- Jeżeli nie pójdziemy na całość, zginiemy. Pieprzyć to że możecie utracić panowanie nad formą. Nie mamy czasu na to by się tym przejmować. Jak wiecie że zginiecie to wracajcie na statek czym prędzej. Nie chcę ofiar. - rzekł do wszystkich poważnym tonem. Shigen naprawdę go wkurwił.
- Idąc na całość mamy szansę na pokonanie go. Nie ma czasu na szpanowanie tym że walczycie w normalnej formie, bo gówno mu robimy. - dodał.

Następnie spojrzał jedynie na Rayem'a.
- Fasolki zachowaj na ekstremalne sytuacje. I nie zgrywaj bohatera. Jak chcesz to robić, wracaj na statek i wspomóż dziewczyny. - powiedział do chłopaka mając naprawdę poważną minę.
- Poza tym Ayano Cię potrzebuje. Pamiętaj też o niej, a nie o sobie. - dodał i zaczął iść w kierunku Shigena. Uprzednio wziął jednak jedną fasolkę Senzu na wszelki wypadek od Rayem'a.

- Mówiłeś że nikt Cię nie zrani. Że nikt nie jest w stanie z Tobą walczyć. A czy pomyślałeś o tym że każdy z wojowników tutaj jest zdolny do poświęcenia i podniesienia swojego poziomu mocy naprawdę drastycznie? - zapytał idąc w kierunku mężczyzny.
- Wiedziałeś o tym że każdy z Nas ukrywa naprawdę wielką moc, ale boi się jej uwolnić? - zapytał ponownie, nie oczekując na odpowiedź. Szedł powoli w kierunku ex-boga przyglądając się na wszystkich. Jego wzrok mówił jedynie - "Dajcie z siebie wszystko, albo przegramy."
Nagle się zatrzymał i spojrzał poważnym wzrokiem na Shigena.
- Brałeś pod uwagę fakt że zostaniesz tu pokonany? - zapytał i stał.

Równiny - temat ogólny - Page 18 40375549

443Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 8:54 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak stał patrząc na Yoh'a. Mina Ray'a spoważniała, ale to nie z powodu słów Yoh'a. Ale dlatego, że nagle jego energia zaczęła się powoli ulatniać. Chłopak odwrócił głowę w prawo i zobaczył kulę z wyładowań elektrycznych. Gdy się rozproszyła, zobaczył swojego chowańca, ale tym razem nie jako "ducha". Był widoczny. Także dla innych. Shigen'a również. Po "granatowych" znakach na jego ciele przechodziły wyładowania elektryczne.
Równiny - temat ogólny - Page 18 Llanura
//Nie za piękny, ale to mój pierwszy custom i to się liczy xP//
- W tym stanie nie możesz już walczyć. Jeden silniejszy cios i zginiesz. Jednak masz jeszcze dużo mocy, którą możesz wykorzystać na utrzymanie mojej "materialnej" formy. Dlatego... Dołączę się do walki za ciebie.
- Horor...

Ray stał chwilę jakby zamurowany.
- Rozumiem. Wiem już, kim i dlaczego... Nie wiem tylko jak to zrobić... - powiedział spokojnie, gdyż zrozumiał wreszcie sens posiadania chowańca.

Chłopak stał cały czas w tym samym miejscu. Zaś Horor podszedł bliżej, zatrzymując się mniej-więcej w tej samej odległości od Shiegen'a, co Yoh.

444Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 9:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Hej, Horor. Miło poznać.. Mam nadzieję że nie należysz do słabych chowańców bo nie chcę by Rayem Cię stracił. - powiedział poważnie, patrząc się na Shigena. Nie chodziło mu tyle o przyglądanie się na niego, co o obserwację. Teraz był w stanie zauważyć ruchy ex-boga i mógł próbować je jakoś zablokować, dając szansę innym na atak czy coś.
- Jakim typem chowańca jesteś? - zapytał z ciekawości Horora, nie spuszczając wzroku z Shigena.

445Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 9:14 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Smok wstał z ziemi - Ale ładny XD ! Powiedział w kierunku Raya. Smok wrócił do normalnej postaci nałożył maskę, a w ręce Chłopaka pojawił się miecz. - Ja też jestem gotów.

446Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 9:20 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- Dzięki. Wyluzuj. Moja moc nie należy do znanych wam typów energii. Jestem tak silny jak mój pan, ale inaczej. Jestem chowańcem burzy. Czerpię swoją siłę z wyładowań elektrycznych, zachodzących w symbolach na moim ciele. - odpowiedział "krótko" na pytanie Yoh'a.
Następnie chowaniec zwrócił się do Ray'a.
- Cieszę się, że zrozumiałeś. Nie mogłem ci powiedzieć kim jesteś, ale mogę ci powiedzieć jak. A tak w ogóle... To dzięki przodkom twojej matki. Jeśli chcesz ukazać światu tą boską moc, musisz się stać nie tym kim będziesz, ale kim powinieneś być.
- Genialnie. Ale nic nie załapałem. Może trochę jaśniej?
- To jest przecież jasne. Tylko musisz zrozumieć, to co czyni cię sobą.
- odpowiedział tajemniczo.
Rayem rozmyślał nad zagadką chowańca, zaś Horor stał i wciąż patrzył na Shigen'a.
- Powinienem cię ostrzec. Nie zbliżaj się. - powiedział nagle do pseudo-boga.
//Horor stosował bardzo dziwną formę obrony, która groziła porażeniem potężnymi wyładowaniami elektrycznymi, co przypominać mogło Chidori Nagashi.//

447Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 9:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak przewrócił głowę w stronę Smoka, tak aby było widać tylko jego jedno oko.
- Widziałeś jak Shigen rozwalił moją maskę? Wiem że tego nie chcesz, ale musisz przemienić się w demona i to najsilniejszą z możliwych form. Możesz nad nim nie panować, ale jestem pewny że zanim rzucisz się na Nas, nawet demon wewnątrz Ciebie będzie chciał się pozbyć tego idioty przed nami. - powiedział i ponownie przyglądał się na Shigena. Jeżeli miał walczyć to w pełni mocy. Nie mógł pozwolić na to by inni się ograniczali bo tak nie wygrają.

Następnie spojrzał na Rayema i po słowach chowańca powrócił wzrokiem na Shigena.
[Nie może być.. Czyżby..? Cóż.. Nawet jeżeli jest jak myślę, Rayem widać nie ma o tym żadnego pojęcia.]

448Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 9:25 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Chłopak zwyczajnie stał i przyglądał się walce.
- Rety, rety.
Ruszył powolnym krokiem w stronę Shigena. Nie zwracał uwagi na ataki innych czy ich samych.
- Ty... Zabiłeś swojego sprzymierzeńca, prawie zrobiłeś to samo z Maxem. Nie mogę ci wybaczyć.
Podczas chodu w reku Shigeru zmaterializował się miecz. Otoczył się lodową energią. Chłopak wbił w ziemię ostrze co spowodowało wyłonienie się z niej tysiąca lodowych stożków kierujących się w stronę Shigena. // https://www.youtube.com/watch?v=y2ega_4nVQM&feature=related 1:50 and 2:12//
Chłopak nagle znikł. Pojawił się za Shigenem po czym ciachną go mieczem w plecy. Pojawił się przed przeciwnikiem po czym walną go z nogi w brzuch. Miecz rozpadł się. Shigeru ruszył tuż za Shigenem, będąc przy nim użył Multi Ice Arm. atakował bez opamiętania, nie zważał na obronę, był zwyczajnie wkurwiony i chciał się wyżyć. Jego oczy były puste i żądne krwi mimo iż był w normalnej formie i nic nim nie panowało.

449Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 9:44 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Wystarczyło że Shigeru pojawił się przy wkurwionym Shigenie. Machnięciem jednej ręki zniszczył wszystkie lodowe stożki, a kiedy pojawiłeś się za nim po prostu zniknął i pojawił się za Tobą. Jak by tego było mało, złapał Cię za głowę i zaczął uderzać kilka razy twoją twarzą o ziemię. Gdy skończył, leżałeś na ziemi przytomny, ale nie mogłeś się ruszyć. Shigen założył rękawice które wcześniej zniknęły i kopnął Cię w stronę Yoh'a.
- Nie ma osoby silniejszej ode mnie.. Zginiecie. - powiedział i stał czekając na ruch wojowników.

450Równiny - temat ogólny - Page 18 Empty Re: Równiny - temat ogólny Sob Wrz 18, 2010 10:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak zniknął i pojawił się pod nogami Shigena. Zabrał szybko Shigeru i wrócił na pierwotne miejsce.
- Mówiłem, ostrzegałem. Ignorujecie mnie czy co do cholery? Mówiłem już Wam że z tym przeciwnikiem nie ma żartów. - powiedział wyraźnie wkurzony na Shigeru, jednak nie pokazywał zbytnio tego po sobie. Nagle zniknął i pojawił się przed Shigenem, dosłownie stanął z nim twarzą w twarz.
- Nie lubię się powtarzać, ale zostaniesz przez Nas pokonany. - powiedział i założył szybko maskę. Zangetsu zmienił kolor na biały, a w środku biegła czerwona linia. Rękojeść pozostawała bez zmian.
Chłopak zaczął atakować mieczem Shigena dając tym samym każdemu szansę na przemianę. Nie mógł ciągnąć tego cały czas, wiedział że mimo wszystko Shigen jest silniejszy. Ale przez ostateczną formę zbliżył się do niego choć trochę przy poziomie mocy.
Tu nie chodziło o atak, a o to by Shigen był czymś zajęty. Kiedy ten planował jakiś ruch, Yoh starał się go zablokować. Nie miał zamiaru kontrować.
[Pośpieszcie się, kur*a mać!!]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 18 z 36]

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.