Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 18]

126[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lis 02, 2010 12:08 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1.[0]
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[2]
Ta druga wygląda lepiej.

Skoro nie prosisz o ocenę, a wybór lepszej pracy to co mi szkodzi się do tego dostosować xD?

127[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lis 02, 2010 7:17 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
1.[0]
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[3]
Gdybyś zrobił mu dwa miecze byłoby fajnie ;]

128[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lis 02, 2010 8:24 am

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
1.[0]
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[4]
z dwoma mieczmi jest fajniejszy XD

129[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lis 02, 2010 9:26 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
@UP ,UP i UP
W drugiej pozie on też ma dwa miecze z tym ,że jeden schowany pochwie. Jedna to długa katana którą trzyma na wierzchu ,a drugi to krótszy ,schowany w pochwie wakizashi.

130[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lis 05, 2010 8:20 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Ocenię tego "samuraja" z kataną i wakizashi.
Na początku zacznę od tego, że twoja praca niemalże nie przypomina mi samuraja tylko jakiegoś oparka, który chce nim być, ale nie może. Masz dziwny styl robienia włosów aczkolwiek ciekawy. Trochę jest to dziwne bo taki efekt uzyskujesz "dziubdzając" tak na nich. Troszku też za jasny ton gałki ocznej dałeś. Z daleka twarz wygląda tak jakby był wkurzony. Ale dlaczego? Ocb? No oczywiście za jasny ton, lecz jak sprawdzałem u siebie z ciemniejszym to dalej jest tak samo, czyli wg mnie nie potrzebnych na twarzy jest kilka tych pikseli. Miecze raczej są dobrze zrobione i nie mam jak się do nich przyczepić ;s A nie, jednak coś jest. Umieściłeś je trochę w złej pozycji. Tak powinno być chyba. Znowu problem z ręką... Za jasna. Wiesz jak to daje po oczach? Rękawiczka jest dobrze zrobiona. Klata w porządku. Teraz spodenki. Wojownicy japońscy nie mieli takowych. Patrząc od naszej strony prawa noga jest dobrze pocieniowana. W lewej przyczepię się tylko do nogawki. Znowu "nadziubdziałeś" tych śmiesznych kwadracików. Może z daleka to dobrze wygląda, ale z bliska dziwnie się prezentuje. Te sandałki są ładnie stworzone.
Podsumować nie będę, ponieważ mi się nie chcę. Trochę sobie po krytykowałem, ale mam nadzieję, że to może jakoś ci pomoże albo po prostu z tego nie skorzystasz i będziesz dalej robił jak chcesz.
:;o:

3kp

131[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lis 05, 2010 9:06 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki Coolt za ocenę ,ale niekoniecznie tutaj chciałbym zobaczyć Twój komentarz odnośnie moich "produkcji" ... mimo wszystko dzięki za uwagi ^^

132[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Lis 13, 2010 3:45 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
1.[0]
2.[0]
3.[1] - wg mnie ten jest najfajniejszy
4.[0]
5.[4]


PS:Mógłbyś mi napisać na pw czy mogę urzywać twojego Base tego drugiego z pierwszej strony?

133[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Lis 13, 2010 4:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie ma spawy sprawy ,jeżeli masz ochotę to wspomóż się moim base ... obojętnie ,czy tym nowszym ,czy starszym ,ale pamiętaj o credicie.

Jeżeli chodzi o głosowanie to już zostało zakończone ,moim WIP'em został ostatni OPAR.

134[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lis 19, 2010 8:58 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 6 Barbarzyca

No cóż oto moja praca z przegranej walki z Samayero. Z reguły jest tak ,że pokornie przyjmuje słowa krytyki jeżeli wiem ,że popełniłem błąd i należy mi się porządny opierdol. Tym razem jest nieco inaczej ,bo w trakcie głosowania ,czytając niektóre posty nie wiedziałem ,czy się śmiać ,czy płakać. Ogółem zajebiście kocham kiedy w trakcie konkursu głosujący podkreślają ,że duża ilość detali jest bardzo atrakcyjna ,a jakiś czas później narzekają na zbyt dużą ilość nawpieprzanego gówna. Drugą sprawą jest fakt ,że głosujecie nie patrząc na tematykę pojedynku. Tematem był outfit z Tibii ,czyli inaczej jak najlepsze ,czy jak najbliższe odwzorowanie wizerunku postaci z Tibii. Głosy padały na OPAR'a na dobrą sprawę nieprzypominającego żadnej z postaci ( możemy się uprzeć na Demon huntera ,ale podobieństwo kończy się na kapeluszy i nożu w ręku ). Mój barbarzyńca miał:
Topór ,naramienniki ,2 opadające kosmyki na twarz ( zasłaniające uszy ) ,kitkę z tyłu głowy ,rękawice ,buty ,odsłoniętą klatę i połowę nóg oraz włochate gacie zasłaniające genitalia ,no ale w sumie dodanie czaszki wilka na głowę i blizna na klacie mogła Wam pomieszać w głowie ... ,bo przecież nei widać ,że to barbarzyńca ,prawda?
Dla porównania :
Kod:
http://tibia.pl/strona/outfity

Może i chwilami przemawia przeze mnie gorycz ,ale to było dla mnie jak cios w twarz ...

Oczywiście nie daję tutaj pracy ,żeby jedynie się wyżalić i płakać ,ale liczę także na komentarze odnośnie tej pracy ... pojawiły się wzmianki o tym ,że praca jest krzywa. Mam nadzieję ,że wskażecie mi dokładnie w którym miejscu praca Wam się nie podoba. W prawdzie domyślam się ,o które części OPAR'a się rozchodzi ,ale w dalszym ciągu czekam na to ,aż sie tu nieco wypowiecie.

135[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lis 21, 2010 2:01 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Z tego co widzę ostatni post nie zachęcił Was do komentowania ,w sumie głównym jego celem było uświadomienie niektórym osobom ,że głosowanie bez zastanowienia potrafi być dość niesprawiedliwe i krzywdzące ... ,no ale dość już tych żalów ( emo mode - off ).

Tutaj nowa praca ,robiona z nudów ,po prostu nie mogę zasnąć ... mam nadzieję ,że teraz mi się uda :P. No ,ale kiedy ja będę kimał ,Wy możecie ocenić tego OPAR'ka. Ploosim.
[O-S-W] by Zbir - Page 6 Lightingh



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Lis 21, 2010 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

136[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lis 21, 2010 8:31 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Z daleka ładnie wygląda, ale z bliska to zawiodłem się na tobie. Włosy bardzo pomysłowe, i ich wykonanie bardzo dobre. Kolorystyka świetna, tylko byś mógł dodać to tego kosmyka co leży na twarzy czarne pixele, bo na pierwszy rzut oka nie da się zauważyć. Z daleka także. Nie podoba mi się ucho, kwadratowe, nie stylowe. Klata dobrze ujęta i pocieniowana, ale z daleka widać jakby miał piersi, jak kobieta, może tylko mnie to się zdaję. Rękawice są orginalne, jeszcze takich na tym forum nie widziałem. Pierwszy raz widzę tak ładnie pocieniowany pasek na własnych oczach. Wow !Spodnie są ładne dla oka, pasują do ciała, pięknie ! Buty są pomysłowe (wiem, powtarzam się ;x) i ładne. Jesteś bardzo dobry w te klocki, ale popraw ten kosmyk, bo nie widać go, zlewa się z twarzą, ucho i tą klatkę. :D
8/10

2kp

137[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lis 22, 2010 4:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mam zbyt wiele czasu, ale to co mam poświęcę na ocenę twojej pracy.

Nie wierzę że twoja praca z walki przegrała, nie wiem co inni widzieli w pracy Samiego. Wiadomo że bardziej się namęczyłeś przy tworzeniu OPAR'a więc jeżeli dobrze pamiętam, byłeś tym który miał mój głos.
Ogólny zarys postaci jest świetny, OPAR przypomina outfit'a.
Górna część pracy jest wykonana bardzo fajnie, topór dobry i cieniowanie również niczego sobie..
Problem zaczyna się kiedy przyglądam się niżej, mianowicie na jego nogi.
Po pierwsze, są one zbyt krótkie. To ogólnie trochę psuje wygląd postaci, zważając na wielkość klatki piersiowej i nóg.
Po drugie, całość pod toporem jest zbyt przesunięta w prawo (twoje ;s). To niestety trochę psuje prace.
Na początku myślałem że to będzie wina jego lewej nogi, jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się mogę stwierdzić że ogólnie całość dolnej części ciała jest dość słaba.

Druga praca wygląda mniej oryginalnie, aczkolwiek dość ciekawie.
Cieniowanie włosów jest dobre, pojedynczymi kosmykami bym się jeszcze pobawił, ale nie jest źle, jest fajnie.
Opaski na ręce jak i pasek są dość oryginalnymi dodatkami, do nich nie mam zastrzeżeń.
Popracuj nad cieniowaniem twarzy i spodni, nie są złe, ale gorsze niż na reszcie elementów.
Ogólnie postać fajnie wygląda, nie mam do niej dużych zastrzeżeń. Twoje prace ogólnie trzymają wysoki poziom.

KP: 2
/Feli

138[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lis 28, 2010 1:39 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż nadchodzi kolejna praca. Na samym początku sam nie byłem pewny co to będzie ,a gdy skończyłem ... w dalszym ciągu nie wiem XD. Powiedzmy ,że jest to jakiś elfi książe ^^.
[O-S-W] by Zbir - Page 6 Ksie

139[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 01, 2010 6:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zbirku, Zbirku, oj mój drogi Zbirku.. Sam nie wiem co to do jasnej anielki ma być, ale ocenię Ci to jako elfiego księcia jak go przedstawiłeś ^^.

Włosy ogólnie wyglądają tragicznie. Nie mówię tu o outline'ach, czyli czarnych konturach włosów, a o tym co się dzieje na grzywce. Zbyt mocno miesza się ona z kolorem twarzy i nie wygląda to zbyt ciekawie.
Twarz wygląda dobrze, to samo tyczy się reszty stroju do spodni. Te wyglądają już gorzej. Cieniowanie takie byle jakie. A jeżeli chodziło Ci o uzyskanie fajnego efektu mięśni, to zapamiętaj że należy wykorzystywać do tego jaśniejsze odcienie żeby to było w ogóle widoczne.
Nadgarstki są za małe, popraw w swoim base głównie właśnie je. Po prostu, niektóre prace potrzebują nieco bardziej masywnych nadgarstków. A twoje są takie nijakie.

Więcej błędów nie widzę.
Ogólnie praca trzyma wysoki poziom, ale tutaj popełniłeś więcej błędów niż zwykle. Widoczny lekki spadek formy, albo praca robiona od niechcenia ;d

KP: 2
/Feli

140[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Gru 01, 2010 7:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ogólnie praca trzyma wysoki poziom, ale tutaj popełniłeś więcej błędów niż zwykle. Widoczny lekki spadek formy, albo praca robiona od niechcenia ;d
Myślę ,że oba czynniki. Faktem jest ,że mam zajebiście mało czasu ze względu na zawalenie 5 przedmiotów ... odrobienie ich w liceum nie jest już takie proste jak kiedyś. Przez to mam brak czasu zarówno na projekt którym chciałbym się wreszcie porządnie zająć ,jak i na trening. Jak miałem troszkę więcej czasu to ćwiczyłem ,żeby aż tak nie wypaść z rytmu. Ta praca została zrobiona ,bo czułem ,że muszę zrobić cokolwiek,bo potem będzie już tylko gorzej ,lecz mimo to nie wyszła ona tak jak chciałem :/ ( w sumie z reguły nie wychodzą XD ).

141[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 05, 2010 10:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejna praca. Przełamywałem się 1 dzień ,aby ją wstawić ,bo jest nietypowa. Tzn. staram się nie robić OPAR'ków w stylu saiyańskim ( w zbroi ) ,jednak jakoś mi się nieco nudziło i go zrobiłem ,a że tego typu prace nie cieszą się z reguły wielkim uznaniem to miałem opory ,by ją pokazać całemu światu ( no przynajmniej polskiego LSW ). Potem sobie pomyślałem :" A co mi tam ,najwyżej Yoszak znowu mnie zjedzie" i oto tak się tutaj to coś znalazło. Tak ,więc proszę o komentarze moi drodzy.

[O-S-W] by Zbir - Page 6 Tsak

142[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Gru 06, 2010 4:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
(...)
Potem sobie pomyślałem :" A co mi tam ,najwyżej Yoszak znowu mnie zjedzie" i oto tak się tutaj to coś znalazło.
Niekoniecznie ;)

Praca rzeczywiście jest dość nietypowa. Nie ze względu na ubiór, ale na włosy. No, ale nie piszę oceny by mówić czy praca jest nietypowa ;D
Zaczynając od góry.
Włosy mają bardzo ciekawy, jednocześnie również oryginalny kształt. Nie podobają mi się jednak kosmyki włosów wystające za tą gwiazdą. Powodem może być to, iż są takie prawie że identyczne i z daleka wyglądają jakby się pojawiały od tak. Temu z kolei winne jest puste miejsce między małym kosmykiem, a tym z tyłu, dość grubym :s Jakby to głupio nie brzmiało, mam nadzieję że wiesz o czym mówię ^^'
Cieniowanie bez zastrzeżeń, jednak wydaje mi się że ten kosmyk przy uchu lepiej by wyglądał gdyby go całkowicie pokryć najciemniejszym odcieniem.
Twarz dosyć ciekawie pocieniowana, między oczami staraj się robić nie dwa pixele, a jeden, przeważnie przy prawym oku. Lepiej to wygląda.
Na uchu natomiast nie używaj średniego czy jasnego odcienia. Lepiej jak pokryjesz je w całości ciemnym kolorem. Z doświadczenia wiem że wtedy przyjemniej się patrzy na pracę : P
Zbroja jest dość ciekawie wykonana. Ogólnie powiedziałbym że normalna, Saiyań'ska. Nie mogę tego jednak powiedzieć, gdyż moją uwagę przykuł dość "innowacyjny" w tego typu zbrojach, dodatek. Jest nim złoty kołnierzyk. Wygląda fajnie i dodaje zbroi tego czegoś, że ogólnie wygląda lepiej xD
Mam pewne zastrzeżenie co do paska/ogona. No właśnie.. Nie przypomina mi to żadnego pasa, mniemam że jest to więc ogon. Ten z kolei musi być cholernie długi, skoro tyle go wystaje nawet po zawinięciu wokół pasa. Proponuję nieco to zmienić ;) Reszta stroju, bez zastrzeżeń. Cieniowanie jak zwykle dość przyjemne dla oka. Tu chcę tylko wspomnieć o pewnym, małym błędzie. Skoro na lewej nodze użyłeś ciemniejszych odcieni, czemu tylko ciemniejszy jest but, a nie cała noga. Trzeba było tą pokryć już tym średnim odcieniem by jakoś to wyglądało. Cóż, zdarza się ^^'
Popraw nadgarstki! Zawsze jak oceniam twoje prace, te cholerstwa mnie przykuwają xD! Niech nie będą w końcu takie spiczaste. A przynajmniej ten prawy.

Ogólnie..
Ładna praca, wysoki poziom, dość oryginalny pomysł jak i dobre wykonanie. Ma pewne błędy, mniej lub bardziej poważne, ale myślę że w twoim przypadku, poprawienie ich to kilka minut ^_-

KP: 3
/Feli

143[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Gru 06, 2010 6:59 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzięki zbir za ocene mojego OPAR'a, teraz ja ci ocenie tego gostka.

Włosy- Łał orginalny pomysł na włosy, na początku pomyślałem "wtf?!", ale jednak to nawet fajnie wygląda, wygląd jest dobry jak dla mnie może być, cieniowanie takie w twoim stylu =] czyli bardzo fajne i dobre.
Twarz- Cieniowanie dobre, jak najbardziej może być, jednakże po przybliżeniu dało się zauważyć nietypowy kolor skóry, taki z deka dziwny mi się wydał, ale z daleka niejest źle. Poza tym jest git.
Zbroja- Pancerz dobrze został wykonany pod względem wyglądu jak i cieniowania, nie mam większych zastrzeżeń.
Reszta- Ręka dobra , tylko rękawiczka czy tam karwasz taki bardziej jak u majina a zbroja taka jakby saiyańska, ale to taki detal, spodnie chyba dobre bo prawie całe są zasłonięte, ogonek fajny mimo iż go za dużo nie widać, no i buty całkiem fajne, mnie się podobają.

Opar jest dobry, taki na twoim poziomie , ale robiłes nieraz lepsze.

KP: 2
/Feli

144[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 07, 2010 8:26 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mała poprawka ostatniej pracy :
[O-S-W] by Zbir - Page 6 Tsak
Oraz nowy OPAR ,który mam nadzieję ,że się spodoba i nie będzie w nim wielu elementów wymagających poprawy.
[O-S-W] by Zbir - Page 6 Weasel



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Gru 12, 2010 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz

145[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 07, 2010 9:06 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
OPARY naprawdę super wiem, że jesteś lepszy odemnie ale pozwole skomentować sobie twoje dzieła :)
Pomysły naprawdę ciekawe masz dużą wyobraźnie,
dwa nowe OPARy są rewelacyjne włosy mi się podobają.
Cieniowanie dobre.
Myślę za pozwoleniem, że u tego pierwszego
ten bark jest trochę zadurzy i to tak niesymetrycznie wygląda :)
Praca mi się bardzo podoba gdybym miał oceniać na skalę forum to 7/10!!!

KP: 1
/Feli

146[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 12, 2010 10:59 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Jedne z ciekawszych prac :d
Masz wyobraźnię. Trzeba to przyznać ;d

W twoich pracach brakuje jednak czarnych pixeli. Elementy się przez to zlewają. Nie mówię o okalaniu każdej czesci ubranka pixelami ale o delikatnym zaznaczeniu ich konturów.
Twarze też wszędzie są podobne. Zrob coś zeby się róznily :d

Ten fioletowy typ leży i kwiczy :<
Fiolet może i pasuje ale kształt tych wlosow juz nie ;oo
Armor na barkach jest za duży.

Pracuj dalej ;d
Palete masz ladna ;d

KP: 1
/Feli

147[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 12, 2010 2:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
@Sołtys ,nie używam żadnej palety kolory dobieram samemu ,zawsze inne ,do każdego OPAR'a. no czasem zdarza mi się brać wcześniej użyte kolory ,ale tak często się to nie zdarza.
tutaj kolejna praca - Trunks USSJ. Mój pierwszy OPAR o tematyce DB.

[O-S-W] by Zbir - Page 6 Tronksussj
Proszę Was o komentarze



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Gru 12, 2010 7:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

148[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 12, 2010 2:45 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Skoro prosisz...

To tak... włosy na 1 rzut oka wydawały mi się za wielkie, ale po odświeżeniu pamięci o DBZ i wygladzie trunksa w formie ussj( bo zgaduje że to ta forma),to teraz wyglądają w sam raz,a i tak na samym początku dodam że fajnie dobierasz kolory w tej pracce mi się szczególnie spodobały(nie wiem czemu). Co do cieniowania włosów to jest git, wszystko łądnie i pięknie ;d. Twarz pro zuo oczy? Fajnie to wygląda, ni i jak w przypadku włosów cieniowanie dobre i nie mam więcej zastrzeżeń.
Zbroja całkiem niezła, troszeczke wyglądała jakby za mała na takiego pro koksa, ale jakoś to ujdzie, taki mały detal. Ręka full masywny biceps, nieźle wygląda , rękawiczka może być, jednakże ta rekawiczka na ręce po mojej prawej... na poczatku nie mogłem się pokapować gdzie tam sa palce, ale po czasie jakos se to wyobraciłem i jest git.(nie wiem czy tu jest problem z pracą czy z moją wyobraźnią, ale raczej ze mną xd)
Napakowane łydy, dokładnie tak jak w DB u wszystkich pro kokzów z ekipy Goku... jest dobrze z wyglądem i z cieniami, mimo iż nie jestem fanem obcisłych rajstopków. No i na koniec buciki, ładne, tylko powinny chyba mieć takie żółtawe czubki, z tego co pamiętam.

W sumie nie mam po co oceniać tych twoich oparów :/ wszystkie są jak dla mnie bardzo fajne, mało błędów itp, ale co tam cą kp więc będę oceniał pomimo tego.

KP: 3
/Feli

149[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 12, 2010 2:51 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
No dobra pozwolisz że ocenię :D
Z daleka wygląda ładnie, jedynie włosy z lekka duże. No dobra ale zobaczymy z bliska. Włosy kształtem podobne do tych trunksa choć ja obniżył bym je o 1 px. Bo wydają się za duże. Pocieniowane są zadowalająco.Twarz jest pocieniowana dobrze , co do oczu ładny efekt dało to że Trunks nie ma źrenic choć na poziomie ussj znikały one tylko podczas transformacji.Nie będę oceniał kombinezonu częściowo tylko ogólnie, wykonany jest pięknie , pocieniowany doskonale choć lekko poprawił bym cień na lewej nodze(naszej lewej).Buty jak i rękawiczki wykonane są fajnie, ładnie wyglądają.
Praca trzyma poziom i bardzo mi się podoba. Jak będzie ci się nudzić zrób teen gohana XD

KP: 2
/Feli

150[O-S-W] by Zbir - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Gru 14, 2010 9:40 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Zbir, tego Trunksa robiłeś od zera ? Mógłbyś dać obrazek na jakim się wzorowałeś ?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.