Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 18]

276[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 20, 2011 4:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie twarzy przydałoby się zmodyfikować. A skoro przy twarzy jestem, to rozumiem brak pixeli „Głowa - ciało”, ale bez przesady. Naramienniki są fajnie wykonane, to samo tyczy się ogólnie całej postaci. Zmieniłbym jedynie barwę ogonka albo nieco przyciemnił pelerynkę - ogonek jest zbyt słabo widoczny. Ale może czepiam się szczegółów? Nie wiem - mniejsza o to.

Ogółem... Praca wykonana naprawdę dobrze - trzyma poziom choć ma małe błędy.

KP: 1
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Lip 21, 2011 3:39 am, w całości zmieniany 1 raz

277[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 20, 2011 10:16 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
No Zbirku z racji tego, że zbieram KP to ocenię Ci.
Moje zdanko na temat postaci z DB już znasz, ale teraz do rzeczy. Postać prezentuje się dobrze i małą widocznością ogona, który jak dla mnie wychodzi z nogi, a nie z tyłka. Poza jest typowo Vegetowska. A teraz dokładny podgląd tego co tu jest. Włosy są bardzo ładnie odwzorowane, dobrze zaokrąglone i w dobry punkcie zaostrzone. Na twarzy cienie są dobre, światło tam gdzie powinno być tam jest. Spojrzenie typowo Vegetowskie co mnie cieszy. Usta wykonane ciemniejszym odcieniem skóry (cieniem) emm... ale to co miało byś nosem nie wygląda mi na nos. Wyszedł jakiś taki dłuugi. Widzę nawet na szyi tętnice szyjną! Pancerze robią wrażenie, ładnie odwzorowane i pocieniowane. Ale nie do końca wiem co de peleryny, skąd ona wychodzi? Z szyi? Czy skąd ? Pancerz zasłoniły ręce przeplatane ale nic nie szkodzi bo widać, że jest równie dobry jak cała reszta. Ręce dobre, ładnie pocieniowane. Pasek też jest ładny. Spodnie są trochę dziwne, ale mi się podobają mi się. Nawet rozporek jest widoczny ^ ^' Buciki ładne. Pelerynka jest tutaj epickim elementem, która dopełnia dzieła i sprawia że jest to prawdziwy Prince Vegeta. No i ten odcień ogona jest za jasny, przez co miesza się z peleryną i nie widać go prawie wcale. Zmień położenie ogona bo jak już było wychodzi z nogi ? No to teraz finał komentarza czyli słowa świadczące o twojej epickości ^ ^': - twój Prince Vegeta wymiata i jest dużo lepszy niż poprzednie prace, zastanawia mnie ile pracy włożyłeś w tego Prince Vegetę, a twój poziom umiejętności wzrasta z każdą pracą! Czekam na dalsze prace, ale daj coś innego niż DB! Please! A teraz Amen! : 3

KP: 3
/Yoh

278[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lip 22, 2011 11:37 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
DZiękuję za ocenę ,a w zamian tego spełniłem Twoją prośbę i zrobiłem coś nie z DB ... może ktoś go jeszcze poznaje ?
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Zabuzamomochi
Praca robiona na szybko ,jakoś ostatnio nie chce mi się bawić w dopieszczanie prac.

279[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Lip 23, 2011 9:02 am

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Ahh! Dziękuję Ci Zbirku:) Zabuza Momochi! Teraz Naruto?
Postać Zabuzy prezentuje się wspaniale. Custom pose jest idealnie odwzorowany, a miecz zapiera dech w piersiach. Dosłownie jakbym patrzył na Zabuzę. A teraz szczegółowa ocena, włosy są ładnie zaostrzone i zaokrąglone, opaska na głowie dokładnie tak samo przekrzywiona jak w Naruto. Odchodzące uszy (chodzi o ten pasek od opaski xD) [Dobra, a tak profesjonalniej to jest ochraniacz Shinobi ^ ^' Ale nie wiem co on ma ochraniać xD Czoło?] Ładnie pocieniowany, twarz wskazuje skupienie i dzikość tak jak u Zabuzy było to w naturze. Ładnie pocieniowana, a ten bandaż zakrywający jego zębiska też bardzo udany. Klatka mi się podoba mimo że jest zasłonięta, ułożenie jej wskazuje na zgięcie na nogach. Spodnie ładnie wykonane i fajnie pocieniowane. Buty? To chyba też bandaże były, albo białe ochraniacze. Nie wiem coś w tym stylu ^^' Ręka trzymająca miecz wygląda zaajebiści*, widać moment uchwycenia miecza, który jest najzajebistrzy* mieczem jaki widziałem! Nawet ta charakterystyczna dziurka tutaj jest! Aż miło patrzeć, druga ręka trzymająca od spodu miecz też ładniutka. Cała postać jest doskonale wykonana i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, Miecz jest najlepszym elementem tej pracy, drugim Pose, a trzecim odwzorowanie postaci. Cieniowanie jak zwykle jest udane :) Zbirku to chyba najlepszy custom pose męski jaki zrobiłeś, czekam na więcej takich zajebistyc* prac. Jak chcesz możesz teraz robić kilka postaci z Naruto ^ ^' A potem Bleach ? Co Ty na to xD? Dobra 3m się! Amen! I love this!

KP: 2
/Feli

280[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Lip 23, 2011 10:23 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Jak pisałem wczoraj na czacie tak dziś uczynie i ocenie ci Zabuze :3
Zaczynając od góry, włosy są wykonane bardzo dobrze. Dobrze że nie są pocieniowane, gdyż tak wyglądają po prostu lepiej. Opaska wykonana bardzo ładnie, dobrze odwzorowana. Pocieniowana przyzwoicie. Ten kwadrat , który pełni funkcje ochraniacza mógłby być przesunięty w lewo i trochę większy. Wyraz twarzy Zabuzy jest świetny, a sama twarz pocieniowana przyzwoicie. Bandaż a może maska jest wykonana elegancko. Wygląda świetnie. Tors wykonany jest bardzo ładnie. Te paski wykonane są dobrze. Ułożenie rąk jest świetne, pocieniowane są przyzwoicie. Dolna część opara jest wykonana pięknie, spodnie są pocieniowane bardzo dobrze, a sama pozycja jest świetna.
Ogólnie opar jest na wysokim poziomie. Cieniowanie jest znakomite , a sam pomysł na opara jak i poza wyróżnia się. Miecz jest świetnie wykonanym dodatkiem. Dawaj więcej takich prac ;P

KP: 1
/Feli

281[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 02, 2011 11:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Zarakikenpachif
Genetyczny zjeb i psychol - Zaraki Kenpachi

282[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 03, 2011 8:33 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Zarakikenpachif

Na samym początku zaznaczę, że, ani jedna praca nie wygląda z daleka źle. Ocenię dwie prace, więc zacznijmy może od pierwszej.

Zacznijmy od góry. Włosy kształt mają super, gdyby nie to, że znam Bleach to pewnie bym napisał, że wyglądają, jakby go rzeczywiście piorun z drugiego OPAR'a poraził. Całkiem ładnie to wygląda, z resztą kolor też jest dobrze dobrany jak na tą postać właśnie przystało. W cieniowaniu żadnych problemów tutaj nie widzę, a wręcz przeciwnie. Także na fryzurę nie mam co narzekać. Jeśli chodzi zaś o twarz oraz resztę skóry to znajdę brakujący jeden, może dwa piksele. Pod grzywką oraz od naszej strony pod prawym okiem. Ręka, trzymająca katanę również wyszła Ci bez zastrzeżeń. Boni oceniać nie będę, bo nie do końca na tym się znam, więc przejdziemy dalej - do ubrania. Powiewający rękaw bardzo ładnie Ci wyszedł. Są zaznaczone ciemniejszymi pikselami, miejsca, które powinny być przy takim czymś zaznaczone. Tak samo zrobione jest z dołem kostiumu, oczywiście tym ciemnym, chociaż na ten o jasnej barwie również nie można narzekać. Ramiona oraz jego dolne końcówki ładnie Ci wyszły. Cieniowanie też jest dobre. W sumie jak dla mnie, prócz tej twarzy nie ma czego tutaj poprawiać, bo po co? Bardzo dobrze Ci to poszło.
Ocena końcowa: 9/10

W pracy drugiej ocenię szczegóły, jednak tą katanę oraz efekt mocy.
Zacznijmy, więc od uśmiechu na twarzy, który wyszedł Ci bardzo fajnie. W sumie szkoda, że na oku nie ma opaski, bo kapitan oko z opaską wygląda bardzo fajnie! Co do katany mógłbym mieć pewne zastrzeżenia, ponieważ ...
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Pomoce
... te piksele na mieczu, tzn. średnie i najciemniejsze powinny być na odwrót. Według mnie, lepiej by to wyglądało. Ostatnim co ocenię, będzie efekt z tył€ postaci. Może, spróbuj nałożyć ten efekt również troszkę na postać lub dookoła niej. By to mogło ciekawie wyglądać.
Ocena końcowa: 9/10

KP: 3
/Yoh

283[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 16, 2011 11:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję za komentarz :)
Mam tu coś nowego - Mr. Popo
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Mrpopo

284[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 17, 2011 8:50 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
T-ten śmiech... Nie... Nie...
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Ekhm. Wyszedł ci naprawdę nieźle. Turban można było spieprzyć na wiele sposobów, ale na szczęście nie skorzystałeś z któregokolwiek.
Splecione ręce? Ok, niech będzie.
Kamizelka IMHO powinna być nieco "luźniejsza", nie sięgać aż tak bardzo do przodu.
Spodnie faktycznie są workowate, ale trochę przesadziłeś, u naszego największego koszmaru się nieco bardziej zwężają u dołu. Przykład tutaj.

Panie i panowie, największa awangarda! Postać... w LSW...
...patrzy w lewo!

Psychokapitan zaś mógłby mieć mniej krzywe włosy. Też wiem, jak one wyglądają w oryginale, ale się aż tak nie łamią.
Myślę też, że niepotrzebnie dodałeś "trzecią nogawkę". Te "spodnie" (wiem, że to nie spodnie. Ale japońskich nazw moglibyście niekoniecznie zczaić) są luźne, fakt, ale tu daje to takie wrażenie:
W jednym jest lewa noga, w drugim jest druga noga... OMG, to co to jest to pośrodku? O,O
Cieniowanie bez zastrzeżeń, haori mogłoby być nieco bardziej postrzępione u dołu.

Ogólnie nie mam tu za wiele do powiedzenia. Trochę jakbym miał mówić Muhammadowi Alemu jak się bić.

But remember...
[O-S-W] by Zbir - Page 12 000ml
POPO IS WATCHING YOU.

285[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 17, 2011 9:08 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Viego napisał:T-ten śmiech... Nie... Nie...
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!


Panie i panowie, największa awangarda! Postać... w LSW...
...patrzy w lewo!



But remember...
[O-S-W] by Zbir - Page 12 000ml
POPO IS WATCHING YOU.
Ahh ,kocham Twoje komentarze Viego XD
Co do genralnie większości uwag ... ,te nieścisłości wynikają prawdopodobnie z tego ,że wzorowałem się na następującym obrazku:
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Dragon_ball___mr__popo_by_tekilazo-d30x3kl

No, to by wiele wyjaśniało, tutaj jest bardziej workowaty.
Zaraz, to czyjaś praca na dA... Widzisz, nie oryginał.


Nie 'mówię' ,że to oryginał ,piszę ,że na tym się wzorowałem ^^

286[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Sie 18, 2011 8:26 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Zbirze zrób jakiegoś Zbira :awesomeface:

287[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Sie 21, 2011 11:42 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
No więc Zbirze, Popo wyszedł Ci świetnie. Zresztą jak większość twoich prac... No ale dobra, zaczynając od góry. Turban wykonałeś bardzo ładnie, zarówno jak i kształt jak i cieniowanie jest na wysokim poziomie. Twarz jest super, wygląda bardzo fajnie. Dobrze że zadbałeś o taki element jak kolczyk. Tors jest wykonany bezbłędnie, zarówno dłonie, kamizelka jak i pasek. Wszystko pocieniowane świetnie. Spodnie są bardzo dobre, ich kształt jest świetny a cieniowanie bezbłędne. Butki również bardzo fajne, wyglądają dobrze.
Ogółem praca świetna jak każda, cieniowanie trzyma wysoki poziom, zresztą jak zawsze. Ogólnie twoje prace są już zbyt dobre , a żebym mógł pisać długie posty z radami, bądź błędami.

KP: 1
/Yoh

288[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 24, 2011 8:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję ci bardzo za ocenę Michassiu ,ale apeluję do Ciebie ... rób normalne prace ,a nie w kółko to samo ,bo nawet nie moge się odwdzięczyć bez zgrzytani zębami >.<.
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Scenebattlewithcell1
Coś dla Ciebie Feliaszu ... międzygalaktyczny Zbirus Hmofilikus - Imperfect Cell.
Oceny i komentarze mile widziane

289[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 24, 2011 8:56 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Nuda dopada mnie, więc skomentuję. Nie będę nic pisał o cieniowaniu, ponieważ jesteś w tym o niebo lepszy ode mnie. Więc poprzyczepiam się do innych rzeczy AH, EVIL. .
1. Dlaczego Piccolo nie ma źrenic?
2. Z wysokością Cella to przesadziłeś "trochę":
[O-S-W] by Zbir - Page 12 1244054405940_f
3. C18 wygląda jak dmuchana lala Xd
4. Ustalając, że Piccolo i C17 byli tego samego wzrostu, to nogi C17 są za długie, ręce zapewne też nie są zbytnio proporcjonalne.
Podoba mi się zdemejdżowany Piccolo. Ogólnie cała scenka jest super, szczególnie ogon z C17 wiem że jak go byś poprawił by był bardziej proporcjonalny to już nie wyjdzie taki zajefajny, więc nie słuchaj się punktu czwartego. XD


KP: 1
/Feli

290[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 24, 2011 9:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. Co do źrenic ,to rzeczywiście zapomniałem XD ,dzięki.
2. https://www.youtube.com/watch?v=bYafdlj2P0Y 1:18 ... zależy od sceny w anime - chwilami był wielki jak sklep ,a chwilami był normalnych kształtów ... trudno powiedzieć jakiego rzeczywiście był wzrostu ... to samo tyczy się zresztą Herkulesa.
3. Pewnie dlatego ,że jest nieprzytomna ,ma zamknięte oczy i generalnie w tym momencie jest ciało jest bezwładne.
4. Jak wytniesz sobie te wystające nogi C-17 i porwonasz z tym jak dlugie sa te Piccola ,to wyjdzie ze roznica nie ejst tak straszna ,ewentualnie 1 ,czy 2 pixele.
Dzięki za koemnatrz ,odwdzięcze się później :)

291[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 24, 2011 10:46 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jeju nie chce mi się czegoś takiego oceniać. Serio. Co mam napisać, że jest super i wgl. skoro większych błędów nie widzę? Ale skoro zaczęliście o wzroście to nie mam wyjścia i napiszę tą ocenę.

Scenka fajna, wszystko fajnie wygląda. Kształty i cieniowanie... Te nogi C17 serio wyglądają trochę długo. Ciało C18 dziwnie się zwęża, może tak mi się tylko zdaje. Piccolo jest dużo za mały. Nie zapominaj, że był bardzo wysoki. Był wyższy od Goku czy Gohana. Różnice między nim a Cellem masz na obrazku, który dał ci Adrian.
[O-S-W] by Zbir - Page 12 87598705173829462469

4. Jak wytniesz sobie te wystające nogi C-17 i porwonasz z tym jak dlugie sa te Piccola ,to wyjdzie ze roznica nie ejst tak straszna ,ewentualnie 1 ,czy 2 pixele.
Powinny być właśnie mniejsze bo C17 był sporo niższy od Piccolo.
https://www.youtube.com/watch?v=NKS5DH5bFf8 - 0:42
Android powinien mu sięgać gdzieś tak klatka piersiowa/szyja a Piccolo natomiast Cellowi do Szyi.

Praca genialna. Nie widzę potrzeby by się rozpisywać.

KP: 2
/Feli

292[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Sie 25, 2011 7:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o mnie, to mam pewne zastrzeżenia do Twojej prac... Twoich prac.

Damaged Piccolo wyszedł dobrze - nie podobają mi się jedynie usta - w tym przypadku zwyczajnie wydłużają całą twarz co nie wychodzi na dobre tej pracy.

#18 wygląda bardziej jak kukł... Ona była kukłą. Humanoidalną, zmechanizowaną od środka kukłą. Dosyć dziwnie to wygląda, w każdym bądź razie. Gdyby porównać ją do Piccolo, byłaby na stojąco niemalże tego samego wzrostu. To samo tyczy się #17 - zbyt długie nogi.

Cell wyszedł naprawdę ekstra - jest jednak zdecydowanie za wysoki jeżeli mamy porównywać go do Piccolo. Albo powiększ jednego albo zmniejsz drugiego. W jego przypadku, lewa ręka wydaje mi się zbyt długa - możliwe że to przez wielkość i wysokość całej postaci - nie wiem.
W każdym razie, wszystko wygląda fajnie.
Cała scenka jest naprawdę dobrze wykonana.

Dobra robota!

293[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 27, 2011 11:16 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Piccolo mi nie pasuje, ale Cell zajebioza, nic dodać nic ująć.

294[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Wrz 11, 2011 7:39 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
TAK ,teraz zdaję sobię sprawę z tego ,że Buu jest za duży ,neistety doszedłem do tego dopiero kiedy go skończyłem ... głupi ja. Tak czy siak ,mam nadzieję ,że się Wam spodoba:
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Buumajin

295[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Wrz 11, 2011 8:54 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Co ostatnio ja miałem zastrzeżenia co do wielkości postaci teraz ty je masz co według mnie jest nie potrzebne, bo uważam że Buu jest odpowiedniej wielkości w porównaniu do Goku.
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Beztytuu2ya
Sorry, że taki kadr od tyłu, ale nie mogłem znaleźć lepszego obrazka co do wielkości postaci.
Za to mi się trochę nie podoba prawa ręka Goku ( w sensie ta co pada na nią cień) jest trochę przymała co do lewej i obie ręce są trochę takie kwadratowa.
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Buumajin2
W Buu mi się nie podoba że na jego brzuchu zrobiłeś taki kratkowy cień, rozumiem na pelerynie bo tak to fajnie wygląda, ale na brzuchu nie zbytnio. Prawa noga jest trochę za wysoko w porównaniu do lewej.
I jeszcze tak na dziadowskie stękanie, mogłeś dać Goku aureole, ale to tam nie jest akurat, aż takie ważne. [O-S-W] by Zbir - Page 12 910585

Ogólnie twoje prace można nazwać po prostu zajebiozą ...

KP: 2
/Yoh

296[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 15, 2011 6:38 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ostatnio nic nie robiłem ,ale wczoraj coś mnie tknęło i zrobiłem kilka prac. Wszystkie inspirowane są pracami zrobionymi w stylu LoG'a ,są to prace artysty o nicku Vegan. Tak więc proszę bardzo:
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Dbkonamek
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Dbkobiosaiyan
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Dbhepremiumsaiyan
Credit Vegan

297[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Paź 19, 2011 6:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, postacie jakie wykonałeś wyszły Ci bardzo fajnie, nie przyglądając się niektórym błędom. O nich za chwilę. Sam pomysł stworzenia postaci LSW, wzorując się na stylu LoG'a jest naprawdę ciekawym pomysłem; kiedyś również tego spróbuję.

Namek'jin
Nameczanin wyszedł Ci bardzo fajnie. Mimo to, od pasa w dół powinieneś zacząć zwężać tą dolną część tego czerwonego ubioru. Ręce wydają się zbyt długie, aczkolwiek może to tylko moja wyobraźnia... Jeżeli uważasz że powinieneś je poprawić, zrób to. Jak nie, to olej.
Postać prezentuje się ogólnie naprawdę nieźle, nie mam co do niej większych zastrzeżeń.

Kaio (?)
Właściwie, nawet nie wiem co to za postać. Skóra niebieskawa i strój lekko zbliżony do Kaio, więc przypuszczam że to jakiś nowy, młody następca jednego z Bogów. Jeżeli chodzi o tą postać, nie mam co do niej najmniejszych zastrzeżeń; została wykonana po prostu naprawdę dobrze i myślę że wszelkiego rodzaju poprawy by tylko jej zaszkodziły.

Saiya'jin Warrior
W tym przypadku mam nieco więcej do napisania; lekko bowiem tą pracę zepsułeś. W niektórych miejscach na twarzy, na przykład przy włosach, mogłeś użyć ciemnego odcienia skóry, a żeby nie była ona tak pusta. Ograniczyłeś ciemny odcień do minimum i nie wyszło to na dobre tej pracy. Bardzo nie podoba mi się tu wykonanie oka, jednak to już kwestia gustu, a na temat tych się nie dyskutuje. Lewa ręka OPAR'a wygląda dosyć dziwnie; mam na myśli bardziej dłoń niźli całość, choć właśnie przez nią, ręka nie prezentuje się zbyt dobrze. OPAR jest zbyt wąski w pasie - za wąski. Lewy but wygląda co najmniej dziwnie i sprawia wrażenie jakby przy stopie, noga była złamana.

Ogólnie rzecz biorąc, prace stoją na bardzo wysokim poziomie. Mimo to, nie ukrywajmy tego, iż mają błędy - a przynajmniej jedna, czy dwie z trzech. Dobra robota, oby tak dalej!

KP: 3
/Feli

298[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 20, 2011 4:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki za komenatrz ,zmieniłem co nieco ,mam nadzieję ,że na lepsze ... ,tak czy siak - dzięki ;)
[O-S-W] by Zbir - Page 12 Dbhepremiumsaiyan

299[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 22, 2011 1:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprawa wyszła tej pracy na dobre. Mimo że nie podobają mi się te oczy, to samo przesunięcie ich w Naszą lewą stronę było całkiem dobrym pomysłem; dzięki temu lewa część twarzy nie wydaje się już taka pusta. Widzę również niewielkie poprawki na włosach - zbędne - jednak skoro już są to dobrze; nowy kosmyk wygląda dobrze. Wydłużenie rąk i butów jest ciekawą ideą, jednak nie o ideę tu chodzi. Lewa ręka OPAR'a w dalszym ciągu nie została poprawiona; to samo tyczy się buta na lewej nodze; zbyt wygina się do przodu, kiedy idziemy coraz niżej. Jeżeli zgięcie nogi przy stopie w taki sposób jest możliwe to nieźle :pokerface:

300[O-S-W] by Zbir - Page 12 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 22, 2011 5:09 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
To nie tak ,że noga jest wygięta ,but jest luźny ,dlatego wystaje trochę do tyłu. Efekt jest zamierzony. Poprawiłem za to drugą stopę ,bo to właśnie ona wymagała poprawy ... inna część zmian jak dodatkowe kosmyki włosów ,czy dłuższe ręce i przesunięcie oczu zostały wprowadzone jeszcze przed Twoim komentarzem ... co do samego wyglądu oczu - nie mam zamiaru go zmieniać ,mi się podoba ;). Już na Vortexie próbowali mnie zmusić do zmiany wyglądu oczu ,ale dopóki sam nie dojdę do wniosku ,że rzeczywiście dziwnie wyglądają ,to ich nie zmienie.
DZięki za ocenę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.