Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 18]

26[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lip 26, 2010 10:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję za oceny Wam wszystkim ,ale myślę ,że niektóre rzeczy wymagają sprostowania :P.
Ykmo napisał: Spodnie są zbyt szczupłe, najlepiej gdybyś je też "pogrubił" bo teraz wygląda to trochę(bez urazy) pedalsko xD.
@Ykmo
Wiesz to miały być jeansy ,a nie spodnie jak z anime typu DB. Nie każde jeansy są szerokie ( mówię o tych które były kiedyś dość popularne ,szczególnie wśród skaterów ) ,a ja akurat wybrał zwykłe dopasowane ,ale z pewnością nie zostały kupione w żadnych sklepie dla homo >.<.

@Sołtys
Chyba jestem daltonistą ,bo kolory coś mi się nie zgadzają ^^. Jeżeli chodzi o włosy ,to myślę ,że żadna osoba z forum nie ma takich włosów jak jakakolwiek postać przez niego stworzona. Tym bardziej myślę ,ze nikt z nas nie ciska piorunami ,nie tworzy lodu z powietrza i nie używa fal uderzeniowych kiedy tylko mu ktoś podpadnie ( chyba ,że mówimy tu o przenośnej broni biologicznej w którą każdy z nas jest zaopatrzony :lol: ).

Nie będę czepiał się reszty [a jest czego] bo dopiero zaczynasz się bawić. Z czasem zauważysz co jest nie tak. Sam.

Wiesz konstruktywna krytyka jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Nie wstawiam tutaj swoich "prac" tylko po to ,aby czytać komentarze :
"Oh ho ho ,ale grafa o ja nie mogę ,więcej takich cacuszek ... 20/10"
Uwierz mi ,ze nie chce taryfy ulgowej ,chociaż to potrafi zaboleć.

Oczywiście ,nie z każdą uwagą się zgadzam ,ale oczekuję od Was ,całej prawdy i szczerej opinii na temat tego co robię.

27[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lip 27, 2010 3:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sołtys, nie to że się Ciebie czepiam, ale po kiego robić włosy takie jakie się ma w rzeczywistości? LSW to wyobraźnia, a nie odbicie realnego świata w px. Zapamiętaj to, tak na przyszłość.
Moje włosy nie są dziwne, bynajmniej wg. mnie niema w nich nic dziwnego. Co innego twoje, ale już nic wolę nie pisać.

Cóż.. I tak muszę nabić te kilka KP, więc ocenię i Tobie tą ostatnią pracę. Oczywiście, będzie jak najbardziej widoczna i krytyka i pochwały ;).. Do dzieła!

Na początek, druga wersja lepsza. Taka uwaga..

Cieniowanie włosów jest w dobre. Nie jest doskonałe, ale w miarę przyjemnie się na nie patrzy. Gorzej z proporcjami i kosmykami włosów.
[O-S-W] by Zbir - Page 2 312t
W obydwu wersjach masz zaznaczony na włosach jeden kosmyk. To właśnie on nie podoba mi się najbardziej. Zbyt odstaje od całości i daje dziwny efekt. Drugi kosmyk, zaznaczony tylko na drugim obrazku to nic innego jak Twój głupi błąd. Dlaczego? Mogłeś zrobić to tak samo jak w pierwszej wersji, wyglądałoby zdecydowanie lepiej. Tak też proponuję zrobić...
Drugim błędem jest dziwny bar w obu wersjach OPAR'a. Z daleka to tak nie przeszkadza, ale w miarę gdy przybliżam pracę, takie coś staje się uciążliwe. Jest to zbyt duży "łuk" jak na bar. Myślę że jeden px pod uchem wystarczy aby efekt był milszy dla oka.
Kolejny błąd.. Lewa ręka jest zbyt sztywna. Cała. Dłoń natomiast strasznie dziwnie wykonana. Takie kółko, nic więcej. Zdecydowanie, musisz popracować nad tą rączką.
Kolejny błąd to rękawy. W lewej ręce brak px daje powyższy efekt, natomiast w prawej łapka jest dziwnie wykonana, przy rękawie. Niekoniecznie musisz to poprawiać, aczkolwiek fajniej byłoby zobaczyć OPAR'a bez tego błędu.
Cieniowanie twarzy jak i dłoni musisz koniecznie zmienić, gdyż jest zwyczajnie zbyt słabe. Cienie są słabo rozmieszczone. Popraw to koniecznie. To samo z kamizelką. Popraw cieniowanie i powinno być w miarę dobrze.

Podoba mi się cieniowanie podkoszulki oraz buty. Buty są oryginalne i fajnie wykonane, natomiast podkoszulka ciekawie się wyróżnia na tle innych elementów, gorzej pocieniowanych.

Spodnie są w miarę dobrze wykonane. Dżinsy czy nie, wyszły całkiem, całkiem. Jedynie do cieniowania mógłbym się przyczepić, gdyż jest dziwne. Efekt jaki uzyskałeś jest dziwny, ALE nie mówię że zły i nieciekawy.
Właśnie jest ciekawy, ale nie zbyt dobry ^^".

Ogólnie, OPAR trzyma jako taki poziom. Custom, a więc i tak dobrze.
Popracuj nad swoim Base, wygląda trochę dziwnie, jest zbyt chude, ale w gruncie rzeczy każdy ma swój styl ;) Na Vortexie widziałem inne, gorsze Base. Mimo to, popracuj nad cieniowaniem.
Rady Sołtysa tyle Ci pomogą, że będziesz chodził w zimę w klapkach.

KP: 3
/f

28[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lip 27, 2010 8:49 am

Death

Death
First Child
First Child
No to zaczynam!

Opar wygląda średnio, przede wszystkim dlatego ,że włosy mają dziwny kształt, i dlatego ,że głowa jest pochylona zanadto na prawo( nie wygląda to fajnie).
Cieniowanie podkoszulka jest w porządku, ale bluzy już nie, ( cieniowanie od zewnętrznej wyszło już z elity, i nie wygląda dobrze...)
Pasek jest ciekawy, i ładnie wykonany, mam jednak zastrzeżenia do JEGO prawej dłoni, jest dziwna i poskręcana, poza tym jest o wiele szersza od nadgarstka, i nie wygląda to dobrze.
Spodnie wyglądają fajnine i nie mam do nich żadnego zarzutu, buty też są fajne i oryginalne.
Ogólnie kolory są dobrane i wyglądają ok (druga wersja jest lepsza).

No to tyle za to ,że to jest custom dostajesz 7/10

pozdro

KP: 1
/f

29[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lip 27, 2010 1:06 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Wip2s
Nieco zmieniona wersja ,może od razu wytłumaczę się ze zmian i ich ewentualnego braku.
Jeżeli chodzi o włosy ,to zauważyłem ,zę dużo osób wytyka mi ich nieciekawy kształt ,więc postanowiłem coś w nich zmienić. Z początku miał być to jedynie kosmyk który Yoh radził mi zmienić. Niestety po jego zmianie stwierdziłem ,że już kompletnie nic do siebie nie pasuje jeżeli chodzi o kształt włosów. Zmieniłem nieco góre ,cały tył oraz nieco przód i prawy bok.
Zmiana cieniowania dłoni cały czas mnie dręczyła ,bo z kolorem skóry który akurat miałem nie dało się nic zrobić ,bo zbyt bardzo się kolory ze sobą zlewały. Zmieniłem więc kolor skóry i cieniowanie na dłoni ( mam nadzieję ,że na lepsze ). Modyfikacjom uległa także lewa ręka ,a dokładniej okolice dłoni. Kamizelka i rękaw zostały przedstawione w dwóch wariantach ... oceńcie które lepiej pasuje i czy w ogóle jest jakaś poprawa :].
Czekam na komentarze

Edytuje

Wasza wzmożona aktywność zainspirowała mnie do dalszej pracy nad OPAR 'em. Tak więc przedstawiam Wam kontynuację mojej "pracy".
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Wippoxzmianach

30[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 28, 2010 9:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Venom
Praca zrobiona z nudów ,myślę że każdy domyśli się co ten custom przedstawia.
Oczywiście czekam także na oceny mojej poprzedniej pracy.

Edit
Venom był zrobiony ze swego rodzaju śluzu ,a więc ,to on ścieka z jego ręki ^^.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Czw Lip 29, 2010 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz

31[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 29, 2010 9:01 am

Death

Death
First Child
First Child
wygląda całkiem fajnie, cienie są niezłe, kolana na nogach są zrobione bardzo kiepsko i wymagają poprawy, co on am trzyma w ręce? ( cokolwiek to jest za chiny nie mogę odgadnąć,
JEGO lewa ręka wygląda beznadziejnie, jest do poprawy, z cieniami na głowie są małe problemy,
więc w sumie dostajesz 6/10

Pozdro

32[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 29, 2010 9:41 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Venomj
To co mu ścieka po ręce to jest śluz z którego zbudowany jest Venom ( widzę ,że jednak nie wszyscy oglądali Spider - man' a ^^ ). Lewa ręka została nieco poprawiona ,kolana ,nieco lewa noga ,ale głowy nie poprawiam ( przynajmniej na razie :P ).

Nie zapominajcie o wcześniejszej pracy ,ale gdyby nie chciało Wam się tam zajrzeć ,to załączam ją tutaj:
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Wippoxzmianach

33[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lip 30, 2010 11:30 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Mnich[O-S-W] by Zbir - Page 2 Mnich
Tutaj proszę ja ,Was bardzo mnich. Oczywiście w dalszym ciągu czekam na komentarze.

34[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Lip 31, 2010 12:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czym te dwa OPAR'y się tak na marginesie różnią? Tak z ciekawości pytam.. Liczę na jakiś komentarz w moim temacie. A teraz do dzieła!

Praca jak na Ciebie wygląda wspaniale. Nie żartuję. Cieniowanie jest przyjemne dla oka, przynajmniej w większości elementów, OPAR natomiast jest bardzo oryginalny. Nie widziałem na tym forum jeszcze tak odzianego mnicha.
No, ale co mi się nie podoba. Nie pisał bym tego komentarza gdyby nie było takiej rzeczy. Pierwsze w oko wpadło mi to "coś" z tyłu głowy mnicha. Nie wiem czy to związane jakieś włosy i niby tak opadają, czy jest to po prostu kawał tego co ma na głowie. Nie zbyt potrafię to odróżnić i właśnie TO jest problemem w tym wypadku. Postaraj się to tak zmienić bym wiedział CO TO jest.
Szata.. Ogólnie, nie powiem. Jest wykonana całkiem nieźle, cieniowanie także ujdzie. Nie potrzebnie jednak dodawałeś na niej ten złoty amulet z kryształem czy co to jest. Zwyczajnie, psuje to wygląd OPAR'a. Z daleka wygląda jakby coś trzymał.
Rękawy wydają się zbyt przesunięte w prawo. Postaraj się nimi "po manewrować" aby uzyskać ciekawszy efekt. Ten bowiem nie jest zachwycający, wiesz?
OPAR'ek jest pocieniowany tak ładnie, natomiast na tej spódnicy czy co to jest, cieniowanie to znika. Dosłownie. Zastąpiłeś je innym stylem i nie wygląda z bliska to wg. mnie ciekawie. Myślę że powinieneś dokonać pewnych poprawek w cieniowaniu tej części ubioru. A przynajmniej tej ciemnej części.

Hmm.. Poza tymi błędami nie mam zastrzeżeń. OPAR wykonany naprawdę ładnie, cieniowanie ładne i całość oryginalna oraz zadbana. Cóż.. Dobra robota.

4+/6

3kp

35[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Sie 02, 2010 10:26 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No tak ,jak zwykle multum komentarzy :P. Kolejny wytwór mojej nudy :
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Genera

36[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 03, 2010 8:32 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Noto trafił sie nam generał xD
Czapeczka ogólnie fajna a szczególnie kształt.Cienie tez nawet dobre.Taka prawdziwa czapka xD.Cienie na twarzy tez niezłe a przyjemny dla oka jest ten wąsik :D Dlamnie on dodaje takiego efektu.Strój tez nieczego sobie.Nawet mieśnie widac.Różne szczegóły są wyróżnione itp.Cienie tez fajne.Do stroju niemam zastrzeżeń a wręcz przeciwnie mi sie podoba.Pasek tez dobry.Cienie nawet nawet.Na spodniach dalo y sie poprawić cienie ale to szczeguł.Buty też fajne pod względem cieniowania ale niepodoba mi sie prawy but.Kozak?Xd
Cienie skóry tez niezłe ale dało by sie je troche poprawić.Oczywiście tylko na ręce bo głowa jest spx.
Do poprawy poszło by tylko cieniowanie ale to tylko w kilku drobnych miejscash według mnie.
Ocenka to 8/10


KP: 1
/Feli

37[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 03, 2010 10:20 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ok, zacznę od góry:
Czapka, głowa i wąsy nieźle Ci wyszły.Cienie na głowie już ujdą, na czapce i wąsach mi się podobają.Zejdźmy teraz do rąk.Prawa ręka mi się nie podoba, jest dziwna, popraw ją.Cienie pasa mi się nie podobają, jego też popraw.Cienie ubrania jest dobre.Spodnie - no powiem, nieźle Ci wyszły.Cienie na nich najbardziej podobają mi się z tego wszystkiego.Buty na obcasie - fajnie to wyszło.Ogólnie jest kilka małych błędów ale tak to nieźle Ci idzie, za niedługo będziesz jednym z lepszych ^.-

/Y
+1KP

38[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 06, 2010 12:08 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Elegancik
Dość specyficzny OPAR ,mam nadzieję ,że się Wam spodoba ^^

Edytuje
Dodaję nieco zmienioną wersję ( chodzi o włosy ). W dalszym ciągu coś tu mało komentarzy :P.
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Elegancik



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Pią Sie 06, 2010 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz

39[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 06, 2010 6:26 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No mi się nawet podoba ;d.

Włosy dość oryginalne, wygląd spoko cienie też jedyne co mnie nieco zdziwiło to najciemniejszy kolor we włosach kompletnie nie pasuje jak dla mnie.
Twarz jest nieco zakrywana włosami a z tego co widać źle nie jest, cienie takie sobie, lecz tak jak w przypadku włosów najciemniejszy kolor jakoś mi tam słabo pasuje.
Ciuch, fajny pomysł na ubranie miałeś, nie wiem dokładnie co to jest, ale wygląda dość dobrze z wyglądu, a z cieni jeszcze lepiej.
Pasek pasuje, mimo, że go słabo widać to da się zauważyć że nieźle pocieniowany.
Spodnie z wyglądu raczej normalne, cienie ładne nawet mi się podobają.
Buty normalne, ładne, mogą być.

KP: 1
/Feli

40[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 06, 2010 9:17 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Boksern
Łapajcie następną prace ^^

41[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 06, 2010 9:34 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Custom nawet dobry, widać że dużo się uczysz w robieniu grafiki :P. Ten custom mi przypomina zmienione "New Base" SH. Dziwnie bo jest bardzo podobny. Tylko zmienione dużo rzeczy, nie wiem czy to custom czy nie ale nie będę pochopnie osądzać. Po prostu według mnie nie wygląda jak custom :P. Dobra, ocenię w końcu. Kształt włosków i cieniowanie dobre. Cieniowanie twarzy coś mi nie pasuje, kilka pikseli ale nie mogę sobie przypomnieć których :(. Bluzka pocieniowana świetnie. Widać mięśnie brzucha :D. Spodnie także maja dobre cienie :). Fałdy są ekstra. Buty dobre.

Ocena: 7/10

Mogłeś się bardziej postarać bo wygląd base dziki.

/Y
+2KP

42[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 06, 2010 9:46 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Spójrz na 1 stronkę ,to zobaczysz drogę ewolucji mojego Base. Chociaż mam je niby skończone ,to i tak zawsze mam problemy z prawą ręką oraz lewą nogą postaci ,dlatego czasem ( no może dość często ) jest nieco zmieniany kształt ,czy cieniowanie OPAR'a.

43[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 07, 2010 9:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Ogólnie, na pierwszy rzut oka nie jest tragicznie. Mam nadzieję jednak, że nie będziesz miał mi za złe, gdy wymienię faktyczne błędy w twoim OPAR'ku. Bądź co bądź, staram się Ci na swój głupkowaty sposób pomóc ^^"

Włosy.. Kształt bez zastrzeżeń. Podoba mi się. Cieniowanie także fajne, ale powinieneś użyć trochę, troszkę mocniejszego najciemniejszego odcienia. Wg. mnie, efekt byłby zdecydowanie fajniejszy niż teraz.
Cieniowanie twarzy mi się podoba, ale jest trochę za ciemne. Możesz je zmienić, ACZKOLWIEK nie musisz tego robić.
Klata fajnie wykonana, podkoszulka ją fajnie podkreśla. Cieniowanie jest tutaj bardzo dobre, zresztą jak ma być złe, skoro zaznaczyłeś mięśnie xD Postaraj się jednak cieniować także tam gdzie tych mięśni niema, żeby OPAR sprawiał wrażenie że np. pod ręką ma ciemniejsze miejsca niż na samej klacie.
Ręce i mięśnie.. Cóż.. Te białe rękawiczki fajnie wyglądają. Mięśnie fajnie wyglądają, ale skasuj tego "flaczka" na dole przy samej podkoszulce. Z bliska wygląda dobrze, ale z daleka przypomina jakby flaka w rowerze. Taki sflaczały mięsień xD
Pasek oryginalnie wykonany, cieniowanie także dobre.
Teraz jednak zaczyna się jazda na całego. Od pasa w dół, OPAR jest zdecydowanie za długi. Właśnie tutaj musisz poprawić OPAR'ka. Same spodnie mogłyby wyglądać lepiej, gdybyś trochę "skrócił" OPAR'a.
Przesuń prawą nogę (Jego prawą..) w prawo xD Powinieneś stracić ten efekt jakby złamanej nogi. Trochę pracy i powinno być dobrze.
Buciki fajnie wykonane, nie mam zastrzeżeń. Wreszcie coś oryginalnego.

Cóż.. Ogólnie z cieniowaniem nie masz problemów. Gorzej z proporcjami całej postaci. Jest zbyt wysoka, co psuje jej wygląd. Skróć swoje base i tą postać, powinno być lepiej. Tak samo, popracuj nad nogami.
Proporcje to coś nad czym musisz się teraz skupić. Możesz robić niecieniowane prace, ale muszą mieć one jakieś proporcje, nieprawdaż?

/Y
+3KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Sie 08, 2010 7:33 am, w całości zmieniany 1 raz

44[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 07, 2010 10:04 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh92 napisał:Cóż.. Ogólnie, na pierwszy rzut oka nie jest tragicznie. Mam nadzieję jednak, że nie będziesz miał mi za złe, gdy wymienię faktyczne błędy w twoim OPAR'ku. Bądź co bądź, staram się Ci na swój głupkowaty sposób pomóc ^^"

Właśnie o to chodzi w komentowaniu ,aby uczciwie ocenić OPAR'a i wymienić błędy w nim popełnione ,aby na przyszłość ich nie popełniać ,a przynajmniej próbować je z czasem eliminować. Lubię kiedy oceniasz mi prace ,bo Twoje komentarze są wyczerpujące i rzeczywiście wiem co konkretnie musze poprawić ( chociaż nie zawsze poprawa mi wyjdzie :P ).

45[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 07, 2010 10:32 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy kolczaste, średnio mi się podobają, cienie dość dobre.
Twarz, dobra, cienie nawet mi się spodobały , nie są złe, lecz też nie najlepsze.
Podkoszulek spoko, niezłe cienie, jednak nieco słabo go widać.
Ręka, taka sobie ponieważ, u góry pro paker a niżej już taka chuda i nieco mi nie pasuje.
Rękawiczka może być, nie jest zła, cienie dość dobre.
Pasek fajny, może być, cienie także są niczego sobie.
Spodnie raczej normalne, pomiędzy nogawkami jest za dużo czarnych pikseli dziwnie to wygląda, cieniowanie niezłe, ogółem spodnie mogą być.
Buty jakieś nietypowe, ale nie są makabryczne, ujdą.

Ogółem OPAR średni.

/Y
+2KP

46[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 07, 2010 12:35 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak włosy dobre,dobre cienie jak i wygląd,cienie twarzy widoczne,te jego ciało jest jakieś chude mogło by być trochę grubsze skoro rękę ma tak napakowaną to co klatę też musi mieć,cienie na koszulce dobre,na spodniach tak samo,pasek pasuje do jego stroju,no ogółem nie jest zły.
Ocenka.7/10

47[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 07, 2010 2:02 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc już się tłumaczę :P. Komentarz Yoha 'zmusił' mnie do zmiany swojego base. Zmieniłem nieco rękę oraz cieniowanie na całym base ( chodzi jedynie o kolor ). Kompletnej zmianie uległy nogi. Rzeczywiście posłuchałem się i je skróciłem ,jednak zmniejszenie długości nóg nie pozwoliło mi na cofnięcie prawej nogi o 1 pixel w prawo ,bo wyglądałoby base na prawdę durnie. Myślę nad zmniejszeniem butów ,także o 1 px ,ale nie jestem jeszcze do tego przekonany.
Oto poprzednia wersja :[O-S-W] by Zbir - Page 2 Nowebasepoxzmianach
Nowa :[O-S-W] by Zbir - Page 2 Basen

48[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Sie 09, 2010 3:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nikt nie komentuje tego base ,więc przedstawiam Wam jak się prezentuje ( mam nadzieję ) mój przyszły WIP.
Na poprzednim base:
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Wippoxzmianach
Na nowym base:
[O-S-W] by Zbir - Page 2 Wipnanowymbase

Oceńcie które base lepiej się prezentuje oraz która wersja włosów i kurtek jest lepsza.

49[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 10, 2010 2:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nowe base, 1 dwie pozy.
Oparek nawet ładnie wygląda. Odpowiednie cieniowanie włosów, ogólnie to nie mam zastrzeżeń do nich. Kołnierzyk jest troszkę mało realny, rozumiem tak łatwo nie jest zrobić odpowiednio zgiętego, ale tak strasznie prosty mało realistyczny.
Kurteczka, hmm... podoba mi się. Ładne cienie, nie mam zastrzeżeń. Również podobają mi się cienie koszulki, naprawdę nieźle wyszły. Jednak ten pas jest trochę dziwaczny, zdeczka za duży i jest chyba za wysoko. Spodnie dość, łagodnie pocieniowane, wyglądają w porządku.
No i butki też pasują do całości.
Podsumowując, to najlepsze są te dwie wersje na nowym base z czarnymi włoskami.




1kp

50[O-S-W] by Zbir - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 10, 2010 5:11 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Włosy mają trochę dziwny aczkolwiek ciekawy kształt jednak w tych pocieniowanych na ciemno jest zamała różnica między odcieniami.Cienie na twarzy dobre. Kurteczka bardzo mi się podoba ma bardzo ładne cienie i jest pulchna, chociaż kołnierz wydaje mi się zbyt sztywny.
Koszulka ma dobre cienie i ładny kolor. Spodnie mają łądne cienie chociaż kolor nie przypadł mi do gustu. Buty są całkiem ładne.
Najbardziej podoba mi się ciemne włosy biała kurtka z czerwonym paskiem :p

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 18]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.