Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 18]

226[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Kwi 22, 2011 4:53 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Dude! To jest genialne, włosy zrobione na perfect, to samo tyczy się całego ciała. Dobrze pocieniowane, kontury dobrze zrobione, lecz... No właśnie, jest tutaj takie jedno "lecz". Skrzydło wygląda komicznie! Nawet to według mnie nie przypomina skrzydła tylko jakiś papier? Akurat od Ciebie spodziewałem się czegoś lepszego pod tym względem, a tutaj takie zaskoczenie :( Ale co nie zmienia faktu, że praca trzyma wysoki poziom. :)

KP: 1
/Yoh

227[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Kwi 24, 2011 5:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sezu ma rację. Całość jest po prostu genialna, nie ma się czego tutaj czepiać. Jedynie te nieszczęsne skrzydło. No.. Jeżeli mam być szczery, ssie po całości. Całość jest piękna i gdyby nie to skrzydło nie miał bym jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących pracy.

Haruhi tu niepotrzebna, praca jest prawie że perfekcyjnie wykonana. Wspaniała robota.

228[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Kwi 24, 2011 2:52 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Stary chłopaki mają racje, wypieprz te skrzydło albo poprostu zedytuj ponieważ ono psuje całą pracę, lecz pozatym zero zastrzeżeń poprostu genialnie.

229[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Maj 04, 2011 1:23 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jest dość późno - wiem -,ale nie mogłem spać i zdecydowałem się dokończyć jakieś 'stare' coś ( sprzed kilku tygodni ). W założeniu miała to być żeńska ,nieco ucywilizowana wersja barbarzyńcy. O co ja niby mogę prosić jak nie o komentarze ,hm?

[O-S-W] by Zbir - Page 10 Femalebarbarian

230[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Maj 04, 2011 8:23 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mówiąc szczerze, nie za bardzo to przypomina kobietę. No, ale skoro tak mówisz to nic na to nie poradzę. Zaczynając od góry..

Włosy wyszły bardzo fajnie, zmieniłbym jedynie położenie pojedynczych pixeli. Twarz wygląda średnio, wiesz jakie podejście mam do tego stylu cieniowania. Ale skoro cieniujesz tak, nie inaczej, to nie mam zamiaru na siłę narzucać Ci zmiany. Górna część ubioru mogłaby zostać zdecydowanie lepiej wykonana, widać że tu nie chciało Ci się za bardzo za to zabierać. Spodenki i ogólnie dolna część ubioru wyglądają bardzo fajnie, nie mam tu zastrzeżeń. Zważając na fakt że to kobieta, przymknę oko, ale następnym razem zrób ją nieco masywniejszą skoro już ma być barbarzyńcą. W tak cienkich i małych łapkach nie utrzyma takiego miecza, chyba że ma nadprzyrodzone moce rodem z Bleach lub Dragon Ball. A widzę że tak nie jest. Skoro o mieczu mowa.. Cieniowanie jak i wykonanie, mistrzostwo. Nie mam tu najmniejszych zastrzeżeń.

Ogółem..
Mogłoby być lepiej, ale nie jest źle.

[O-S-W] by Zbir - Page 10 Traini

KP: 2
/Feli

231[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Maj 17, 2011 7:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie mam żadnej nowej pracy ,ale ... zedytowałem 1. post. Jeżeli ktos jest ciekawy to niech grzeje na pierwszą stronę tematu.

232[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 22, 2011 1:47 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dawno nic nie pokazywałem ,więc doszedłem do wniosku ,że warto by coś zrobić ... ,tym razem zdecydowałem się na Goku w ssj2. Mam nadzieję ,że się podoba.
[O-S-W] by Zbir - Page 10 Gokussj

233[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 22, 2011 3:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc..
Włosy wyglądają naprawdę fajnie, przy tych proporcjach ciała wydają się nieco za 'wielkie', mimo to, ich cieniowanie i ogólne kształty są niemalże idealne. Co innego, niżej. Cieniowanie twarzy bardziej odpowiada formie SSJ3, gdzie w grę wchodzi całkowity brak brwi. Owszem, w LSW powszechnie brwi nie stosujemy bo jest to nieopłacalne, ale cieniowanie jakiego użyłeś sugeruje jakby to była forma SSJ3 z twarzy, połączona z SSJ2 z włosów. Dziwne połączenie. Lewa ręka wygląda dosyć dziwnie, a właściwie ten niebieski element, niby ramię. Za bardzo to wypchnąłeś i dało ostatecznie dosyć dziwny efekt, jakby wypchniętej klatki piersiowej. Do wielkości rąk się nie przyczepiam, każdy ma swój styl. Na prawym ramieniu jest na niebieskiej części pixel w kolorze skóry, głupi i raczej mało ważny błąd, ale zmień to. Najgorszą tragedią są tu spodnie.. W dolnej części zdecydowanie za dużo napchanego czarnego koloru. Lewa noga za bardzo wysunięta do przodu. Powracając do czarnego koloru, za dużo go nawaliłeś. Dziwnie to wygląda i daje efekt jakby za luźnych w kroczu spodni. Dobrze wiemy że spodnie Goku, AŻ tak luźne nie były. Buty zdecydowanie za małe. Powinny być że tak to ujmę, nieco wyższe. Cieniowanie prawej nogawki nie zachwyca jakoś specjalnie..

Ogólnie praca naprawdę fajna, ale jednak z gorszych jakie do tej pory wykonałeś.

KP: 3
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Maj 23, 2011 3:20 am, w całości zmieniany 2 razy

234[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 22, 2011 3:17 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ajajaj Zbirze!
Niestety nie chce mi się rozpisywać ale uchwycę to co najważniejsze:
-Włosy za duże, nie proporcjonalne do reszty ciała.
-Tułów, od mojej prawej strony, nieco dziwnie to wygląda, niepotrzebnie chciałeś tam dać rękaw.
-Ręka po mojej lewej jakaś za chuda?
-Jakieś takie dziwne buty, a zwłaszcza ten po mojej prawej.

KP: 1
/Yoh

235[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 22, 2011 5:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc dziękuję za komentarze. Zmieniłem niektóre rzeczy np wysokość butów ,cieniowanie i kształt spodni ,cieniowanie czoła i wielkość bandów i zmieniłem ten jeden pisel o którym wspominałeś Yoh. I tak poza tym nie zmieniłem go tylko po to ,aby dlaej wszyscy po kolei mylili się ,że to odcień skóry ... jak przyjrzysz się dokładniej ,to zauważysz ,że był to najciemniejszy odcień pomarańczowego koloru.
Uwagi odnośnie zmiany kształtu tyłowiu olałem ,podobnie jak rozmiary włosów i niby małej ręki.
[O-S-W] by Zbir - Page 10 Gokussj

236[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Maj 23, 2011 3:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Całość wygląda zdecydowanie lepiej, ale tu pobawił bym się na Twoim miejscu jeszcze ze spodniami. Cały czas wydają się zbyt luźne, zdecydowanie za luźne jak na spodnie w których chodził Goku. Wiem że trudno to zmienić by miało jakiś normalny wygląd, ale mimo wszystko, jestem pewien że jeżeli się uprzesz, zmienisz to. Na lewej ręce skasuj całkowicie średni odcień niebieskich elementów, zastąp go po prostu najciemniejszym odcieniem. Praca będzie wyglądała trochę lepiej jeżeli chodzi o ten element. Ogólnie, zastrzeżeń nie mam więcej. Pewne rzeczy bym poprawił, ale są to takie drobnostki że nie ma sensu bym Ci o tym pisał. Praca dalej ma błędy, ale ma ich mniej niż wcześniej i to się chwali.

KP: 2
/Yoh

237[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Cze 05, 2011 4:26 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki za komentarze. Leci następna praca. Stwierdziłem ,że dawno nic nie dawałem ,więc coś wystrugałem ,ale mimo ,że już wczoraj ją zrobiłem ,to aż do dzisiaj się wahałem ,czy ją Wam pokazać ... wyszło na tak.
[O-S-W] by Zbir - Page 10 Doubleblasta

238[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 06, 2011 5:53 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No tak - nie ma to jak nawałnica komentarzy. No przynajmniej znalazła się na głównej stronie :P. Nie ważne. W tym momencie mam wielką przyjemnosc podzielić się z Wami moją kolejną pracą - Gohanem w formie normal. Co rpawda zrobiłem go już 'dawno' temu ,ale dopiero gdy zobaczyłem post Yoszaka zmobilizowałem się i przemogłem się by go Wam pokazać. Tak więc mam nadzieję ,że ta praca będzie się cieszyła większą ilością komentarzy ... jeżeli nie to mam jeszcze asa w rękawie. ;).
[O-S-W] by Zbir - Page 10 Gohanx

239[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Cze 07, 2011 11:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Liczę na komentarz również w moim O-S-W ^^.

Twarz wygląda okey, nie mam tu większych zastrzeżeń. Szkoda jedynie że w formie Mistic i przed zdobyciem tej mocy ma te same włosy. No, ale mniejsza o to. 'Gi' jest zdecydowanie za małe. To znaczy, dokładniej mówiąc, pas jest zbyt wysoko, przez co górna część stroju wydaje się zdecydowanie mniejsza niż być powinna. Dodatkowo, widać że strój początkowo recolorowałeś. Gohan w formie Mistic nie miał na pasie żadnych wiszących elementów. W drugim stroju, owszem, i wygląda to nieźle. Ale w pierwszym kompletnie mi się nie podoba. Lewa nogawka fajnie wygląda, ogólnie dobrze pocieniowana. Prawa natomiast mogłaby być w dolnej części pocieniowana nieco lepiej, a dodatkowo powinna być nieco szersza. Buty wyglądają bardzo fajnie, nie mam tu zastrzeżeń.

Ogółem.. Pierwsza praca jest zdecydowanie gorsza od drugiej. Mimo to, widać że praca była robiona dosyć dawno temu. Masz aktualnie nieco lepszy skill. Tu więc moja prośba. Wrzucaj albo prace tworzone na bieżąco jak ja albo tych starszych nie wrzucaj w ogóle. Po prostu to co zrobiłeś kiedyś nie pokazuje Twojego aktualnego skilla, a chodzi o to by nowe prace go właśnie pokazywały.

[O-S-W] by Zbir - Page 10 Traini

2kp

240[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Cze 07, 2011 9:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki Yoszaku za komentarz. To 'dawno' było jakiś miesiąc temu jakby co :P. No nieważne - czas na kolejną dawkę prac. Tym razem jest nią ... Hank McCoy - Bestia. Co o nim sądzicie ?
[O-S-W] by Zbir - Page 10 Bestia

241[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 08, 2011 3:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc mam ostatnią szansę ,aby was zaciekawić i zmusić do komentowania ...
Przywitajcie się z Wolverinem!
[O-S-W] by Zbir - Page 10 Wolverined

242[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Cze 09, 2011 12:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie zaciekawiłeś mnie - praca zainteresowała mnie na Vortexie kiedy zobaczyłem ją tam po raz pierwszy - teraz jest nieco nudniejsza. Ale i tak, jedynie po to żeby podziękować za komentarze w moim temacie, skomentuję Ci i Hank McCoy'a i Wolverine'a.
Zacznę jednak od tego na tej stronie.

Wolverine wyszedł na pierwszy rzut oka bardzo fajnie. Górna część ciała jest pocieniowana bardzo ładnie, proporcje są odpowiednie. Szpony również wyszły bardzo fajnie i tu masz za nie ode mnie dużego plusa. Nie są to patyczki, a ładnie zrobione szpony ^^ Mięśnie lewej ręki OPAR'a natomiast mogłyby być trochę lepsze. I jeżeli chodzi o.. górną część pracy to tyle. Dolna wyszła mniej ciekawie. Zawsze tak ładnie wychodziły Ci mięśnie nóg, a Tym razem coś chyba poszło nie tak. Jak na lewej nodze, zaznaczenie mięśni wyszło niemalże idealnie, tak po spojrzeniu na prawą zrobiłem facepalm'a. Nieco mniej średniego odcienia na samej nodze, więcej przy zaznaczaniu mięśni. Sam ciemny odcień nie wystarczy żeby czasem uzyskać ciekawy efekt. Do butów nie mam zastrzeżeń.
Poza bardzo pomysłowa, wykonanie również nie najgorsze.

Beast - pozwolisz że będę tak go nazywał? Okey..
Zacznę od najmniej potrzebnego elementu - książki. Na początku myślałem że to są puszki piwa albo coś w ten deseń które on komuś przyniósł. Po przybliżeniu pracy w Paint'cie specjalnie dla tej oceny, wreszcie dostrzegłem jak bardzo się myliłem. Ale dostrzegłem również to, jak bardzo Ty tą książeczkę spieprzyłeś. Rada - lepiej byłoby bez niej. Głowa.. W tym przypadku nie pasuje mi tutaj tylko ten uśmiech, dziwnie poszerza głowę ^^ Ale to już Twoja decyzja że go tu dałeś, widocznie bez uśmiechu wygląda gorzej. Włosy spoko.. Klatka piersiowa i nogi - niemalże idealnie. Lewa noga wygląda troszkę, troszkę dziwnie kiedy już dojdzie do X-majtek ^^' Na klatce piersiowej widzę jeden mały błąd, ale to już taki szczegół że nie będę Ci głowy zawracał ^^ Najbardziej zdenerwowała mnie jednak ta prawa ręka. Lewa wyszła idealnie, prawa to przeciwieństwo. Jest zbyt sztywna, zbyt... Nieruchoma. Twoje prace mają to do siebie że w pewnym sensie zawsze są.. Żywe? Nie potrafię znaleźć na to idealnego określenia, ale wiesz chyba o czym mówię, prawda? Tą ręką całkowicie spieprzyłeś pracę. Gdyby ją jakoś odchylić albo coś, jakieś skrzywienie..? Teraz ręka jest zdecydowanie za sztywna.

Ogółem.. Prace bardzo fajne, ale starałem się wyłapać każdy, nawet najmniejszy błąd. Nie po to żeby Cię podrażnić czy zdenerwować, a po to żebyś te błędy poprawił. Prace są bardzo fajne, gdyby nie miały błędów albo miałyby ich znikomą ilość byłoby naprawdę super.

[O-S-W] by Zbir - Page 10 Traini


KP: 3
/Feli

243[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Cze 09, 2011 2:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki wielkie za komentarz Yoszaku :) .Jesteś jedynę osoba ,która udzuela się na tym pustkowiu.

Nie ma sprawy. Pisanie postów sprawia mi przyjemność więc to też robię ^^
/Yoh

244[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Cze 12, 2011 10:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Praca robiona 'na szybko' ,nie miałem dużo czasu żeby się z nią pobawić ,bo ... trzeba iść spać. Jest Yoko ,ehm ... jakaś tam. No nie ważne - oceniać.
[O-S-W] by Zbir - Page 10 Yoko

245[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 15, 2011 5:23 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Etto...
Poza nieco dziwna, z początku po przybliżeniu nie wiedziałem co jest czym w ogóle nasrana tam wszystkiego. Ale później jakoś ogarnąłem co czym jest, i opar wygląda nieźle. Cienie włosów i ich kształt/wygląd są dobre, tutaj nie mam wątpliwości. Większość opara jest raczej dobrze wykonana, cienie dobre, nie mam większych zastrzeżeń. Jedyne co mi się nie podoba to nogi, jakieś takie dziwne xd.

Ogółem opar jest dobry, ale nie jeden z najlepszych ani lepszych, po prostu dobry, a co do pozy, to nie jestem pewien czy ona się klepie po tyłku? Czy tam obiera ręka na nim...

KP: 1
/Feli

246[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 15, 2011 6:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Cholera ,nie spodziewałem się ,że ktoś tutaj coś naopiszę ... tak bym dodał minimalnie poprawioną wersję ,ale nie wazne. Co do pozy to miała być ona następująca : http://hirvine.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/10/Yoko-Littner-14.jpg
Tak ,czy siak dziękuję za komentarz Sami.
Teraz czs na coś nowego ,świeżego ;P.
[O-S-W] by Zbir - Page 10 Kapitanameryka

247[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 15, 2011 6:50 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Łał... kolejna praca z marvela, i to bardzo dobra, trudno się w niej dopatrzeć jakiś większych błędów, ale powiem co mi nieco nie pasuje.
Tarcza chodzi tylko o to że jest kompletnie w pionie, a po pozie i w ogóle wydaje mi się że powinna być bardziej pochyła znaczy przekrzywiona tak by leżała na ręce, ale co ja tam się znam, tak se tylko myślę.
Drugim szczegółem jest to, że na nodze pod tarczą, chyba nie powinno być jasnego odcienia, bo tarcza w końcu rzuca cień xd, ale nie jest źle, tylko taki detal.
No i ostatnią rzeczą którą bym musiał wymienić to chyba ta ręka skierowana do tyłu. jakoś dziwnie wygląda jakby się jej tak nieco przyjrzeć, ale tylko trochę.

A poza tym OPAR jest naprawdę bardzo dobry, lepszy od poprzedniego, przynajmniej jak dla mnie. Ogólnie to jesteś już na poziomie gdzie nie może być już lepiej z wykonaniem, tylko czasem robisz takie mniejsze błędy i to wszystko, można by powiedzieć że osiągnąłeś już swój limit jak niektórzy, a przynajmniej tak mi się zdaję.

KP: 2
/Feli

248[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 15, 2011 7:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeny ,dzięki wielkie - skomentowałeś mi dwie pracy ... i to jednego dnia !
Zdaje się ,że dziś jakiś dzień dobroci dla zwierząt ,czy cuś :P.
Co do tego limitu ,to zawsze może być lepiej. Mam nadzieję ,że mimo wszystko dalej będę się rozwijał ,nawet jeśli nie w LSW ,to kiedy zajmę się większymi pixelartami ,to coś mi z nich będzie wychodzić.

249[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 15, 2011 9:53 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Serio, twoje pracę są zbyt dobre aby wyszukiwać jakichś minimalnych błędów aby post był długi.
Figurka naprawdę fajna, chciałbym taką xP.

Dobra, ostatnia praca. Wygląda nawet ciekawie, trochę poza mi nie leży już takie tworzyłeś to mogłeś wymyślić coś naprawdę szokującego. Cieniowanie głowy jak dla mnie bez zarzutów, to Kapitan America? Jakoś nie przypominam sobie aby miał "rogi". Trochę za kwadratowe ucho i dziwne piksele tam gdzie jest nos, chyba lepiej wyglądałby bez nich albo z jakąś inną mimiką. Kostium, na klacie mógł być bardziej obcisły aby wpuklić mięśnie klatki piersiowej jednak tak źle też nie wygląda. Do cieni tutaj nie mam zastrzeżeń. Nogi bardziej by mi się widziały też umięśnione ale takie wcale nie wyglądają gorzej, też tutaj nie mam do czego się przyczepić; cienie - cudo. Fajny kształt tarczy, tyle że trochę ją nie realnie trzyma, za daleko od ręki jest; to na pewno.
Aha i jeszcze lewa ręka ma takie grube piksele, to zamierzone? Bo trochę się wyróżnia. Praca na pewno gorsza od Wolverina bo tam to ja naprawdę do niczego bym się nie przyczepił; praca ownerska.
To tyle co do ostatniej pracy. Liczę na rewanż w Vidjo Gifach.


KP: 2
/Feli



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Pią Cze 17, 2011 2:49 pm, w całości zmieniany 2 razy

250[O-S-W] by Zbir - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 15, 2011 10:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do rogów :
http://browse.deviantart.com/?qh=§ion=&global=1&q=captain+america#/dgv3tf
Miał takie jakby skrzydełka ... ,trudno mi to określić. Może nie wyglądają tak samo jak na zdjęciu ,ale cóż ... nie umim tak :(. Uszko rzeczywiście jak tak na nie teraz patzre to jest nieco kwadratowe. Tarcza jakoś nie wyaje mi się być za bardzo oddalona ,ale może i masz racje ... może ktos jeszcze się a propos niej wypowie ? Mięśni na klacie nie mogę podkreślić ze względu na wielką gwiadę na środku torsu. Gdybym zaczął majstrować tam z cieniami to nie wyglądałaby na gwiazdę już nigdy więcej. Mięsnie nóg są ,tylko nie tak mocno widoczne. Te grube pixele - chodzi Ci o te na rękawicy? Jeżeli tak ,to miało to optycznie powiększyć rozmiary rękawicy ,bez konieczności większej ingerencji w jej kształt.
Dziękować za komentarz :).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.