Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 18]

51[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 10, 2010 7:04 pm

Alex

Alex
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
A więc zaczynamy:

Na nowym base znacznie lepiej ci wyszło, używaj go. Ciemniejsze włosy jakoś bardziej mi się podobają z czerwoną kurtką. Tylko nie pasuje mi ten kołnierz, jak byś dał czarną kreskę nad kołnierzem znacznie lepiej by to wyglądało. Co do cieniowania to powiem ci że jest ono na dobrym poziomie lecz jeszcze do poprawy, widzę że używasz 3-Bitowego. Tu masz linka gdzie mógłbyś dodać kreskę, we włosach mógłbyś dać najciemniejszy kolor włosów zamiast czarnego. [O-S-W] by Zbir - Page 3 73465829055373302080
A co do cieniowania to zwłaszcza włosy do poprawy i spodnie; do spodni dodaj kreski, że są pomarszczone a nie takie jak by je na nim prasowali.

1kp


Jupi mam 1 KP:affraid: :FUCK YEA:



Ostatnio zmieniony przez Alex dnia Sro Sie 11, 2010 12:02 pm, w całości zmieniany 1 raz

52[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 11, 2010 10:29 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuje Wam za komentarze ,na pewno poprawię to i owo. Miałem nadzieję ,że w temacie wypowie się jeszcze Yoh ,ale jak widać albo mu się nie chce ,albo się obraził (?). Teraz zaś pokażę Wam ( chociaż część już pewnie widziała ) moją pracę ,która ( mam nadzieję ) będzie moją przepustką na dostanie się do drużyny "Death Dealer". Jest tutaj zmienionych kilka rzeczy ,ale to wszystko detale. Tak więc czekam na wasze komentarze :face:
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Czarnoksinik

/Y
Nie obraził się. Po prostu, robisz dobre prace. Po co mam się wypowiadać xd?


Właśnie. Są co najwyżej dobre ... wciąż nie jest to nic wspaniałego. Dlatego potrzebuje jak najwięcej rad ,które pomogłyby mi się rozwijać. No ,ale mimo wszytko dziękuję ^^.



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Sie 22, 2010 9:31 am, w całości zmieniany 1 raz

53[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 11, 2010 11:05 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wow... OPAR bardzo mi się podoba na 1 rzut oka, jednak zaraz się mu
lepiej przypatrzę ;]


Włosy pasują do OPAR'a dość fajnie je zrobiłeś i pocieniowałeś, twarz
raczej dobra, "pro ivul spojrzenie" pasuje... cienie twarzy może być.
Naramienniki fajnie wyglądają z wyglądu, cieniowanie, może takie zostać.
Peleryna ładna, podobają mi się te fałdy po mojej lewej stronie, jak dla
mnie to bardzo fajnie to wygląda, a wewnętrzna część płaszcza która
opada z ręki po prawej stronie, nie jest tak dobra jak to po lewej, ale i
tak nie jest źle, cieniowanie mi się tam podoba,ale nie wiem czy innym
użytkownikom także.
Ręka raczej dobra, bo prawie całą przykrywa peleryna, wygląda na to, że
on przyzywa do życia umarłego to mógłbyś mu dorobić jakąś aurę
energii przy dłoni czy coś w ten deseń.
Szata pod spodem dość ciekawa fajny wzorek ma pośrodku cienie równie
dobre jak w poprzednich częściach OPAR'a.
Rączki szkieleta wystające z ziemi, no dość dobry dodatek ale raczej zbędny.

OPAR bardzo ładny, mnie się podoba 9,5/10, pomimo że jest taki dobry
sądzę, że dałbyś radę zrobić lepszego.

2kp

54[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Sie 12, 2010 10:40 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Miałem nadzieję na większą frekwencję ...
Nowa praca. Miał być to Hulk ,ale wyszedł zdaje mi się dość średnio :/. Sami oceńcie:
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Hulkprojekt

PS To na rękach ,co przechodzi koło brzucha ,to łańcuch XD.

55[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 13, 2010 5:17 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Łał ale bydlaka zrobiłeś ; d ocenie go nieco krótko.
Włosy nieco kudłate, ale mogą być cienie raczej dość dobre, głowa nieco za mała... hulki mi się zdaję miał jakoś bardziej kwadratową twarz, a tak to to jakoś dziwnie wygląda, cienie twarzy mogą takie być, z tym uśmieszkiem dziwnie wygląda, ale może być xd.
Klata jak na Hulk'a przystało jest dobra, wielka i w ogóle koks. Cienie to już powiem teraz... całe cienie skóry jest bardzo dobre jak dla mnie.
Ręka mocarna... pasuje do opar'a łańcuch dość fajnie zrobiony i pocieniowany.
Spodnie z wyglądy fajne, cienie również dobre tylko ta po mojej prawej noga jakoś chudo wygląda w porównaniu z lewą, a może się mi tak wydaje...
Stopy nieco mi się dziwne wydają może dla tego że nie łatwo jest zrobić stopy ... ale ogólnie mogą być.

Ogólnie opar niezły, ale i tak wole tego nekromantę z poprzedniej pracy.
8,5/10

1kp

56[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 13, 2010 7:08 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Hulk dość fajnie wygląda, ale nie jest idealny. Włosy są nawet fajne i dobrze układają się na tej główce :D Cienie nie są idealne, a tak szczerze to nie podobają mi się. Nie podoba mi się także jego twarz ale cienie są dobre na niej. ręce są bardzo dobrze zrobione moim zdaniem. Cienie na nich są spoko. Zastrzeżenia mam do klaty i mięśni. Kształt klaty jest nawet dobry, ale nie podobają mi się cienie na niej. Co do mięśni brzucha to nie zbyt dobrze je zrobiłeś. Kształtem mi się nie podobają i cienie również. Jego spodenki zajebiście ci wyszły. Wygląd super, fałdy dobrze zrobione i cienie oczywiście też dobre. Do nich zastrzeżeń nie mam. Łydki są dobrze zrobione, ale o cieniowaniu nie mogę już tak powiedzieć. Stopy to ci chyba nie wyszły, bo ich kształt nie za bardzo mi wpada w oko. Nie podoba mi się jak oddzieliłeś w jego lewej stopie piętę od śródstopia. Łańcuch na rękach bardzo fajnie wygląda :D
Ocena: 7/10 za te błędy, ale i tak jest KOX!

2kp

57[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 13, 2010 10:14 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Hi, przystępuje od razu do oceniania.
Opar na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo ładnie, jednakże po przybliżeniu dostrzegam w nim błędy tak jak w każdej pracy. Zaczynając od góry, włosy słabe i jest to chyba największa wada opara, wyglądają one po prostu jak peruka. Twarz też średnio mi się podoba, średnie cieniowanie i jak dla mnie jest ciut za mała do takiego ciałą. Klata, ogólnie zrobiona jest bardzo ładnie, ale jej jedną z nielicznych wad, a zarazem największą są mięśnie brzucha nie wiem czemu, ale po prostu mi się nie podobają przy czym mięśnie klaty są ładne.
Ręce, bardzo ładnie pocieniowane, ciekawie odznaczone mięśnie, jednakże nie podoba mi się poza oparka a dokładniej rozstawienie rąk. Kajdanki są zajebiste i najbardziej mi się podobają z całego opara. Spodnie, cieniowanie dobre, ale mogłoby byc lepsze, nie podoba mi się jak zrobiłeś fałdy :/ Nogi, ładne też mi się podobają, zwłaszcza ich rozstawienie. Nie podoba mi się lewa noga pod względem tego jak łączy się ze stopą, jest za chuda, albo stopa zbyt duża, bo spójż jak pięta wystaje :<Kolory całego oparka są ładne zwłaszcza te na spodniach mi się podobają.
Ogólnie nie jest źle, ale dopracuj detale.
Pozdrawiam, Mimie.

2kp

58[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 13, 2010 11:06 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King

Włosy wydaja mi sie byc takie mocno rozczochrane i troche odstają od twarzy.Na tarzy najmocniejzy cień zielony nie za bardzo mi sie spodobał.Wygląda to według mnie nie za dobrze.Klata ci wyszła dobrze.Cienie są według mnie bardzo dobre ale kaloryferek wydaje sie mi troche płaski.mozna by z nim troche pokombinowac.Mięśnie są dobre ale troche dziwnie wyglądają według mnie przez te 2 mięśnie pod tym pierwszym od góry.Łancuch nie specjalnie mi przypasował.Lepiej wygląda bez łańcucha a już jesli to żeby łańcuch zwisał mu z rąk.//hulk nie dał by sie przecież trzymac w kajdankach :P //Spodnie też dobre.Mają dobre cienie a odciśnięcia od mięśni łączą sie z mięśniami na nogach.Ale ogólnie nogi wydają sie troche za bardzo odstające od siebie.Wygląda to troche dziwnie według mnie.Do cienie sie nie będe czepiał bo sa według mnie dobre.Ba bardzo dobre.Dało by sie tez troche poprawić cienie włosów.
Moja ocenka to 6/10

59[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sie 13, 2010 11:37 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
HULK! Kox klata ;s Włosy fajne tak jak cienie na nich.Ich raczej nie musisz poprawiac.Cienie głowy tak samo.Uśmiech koxi.Dobra, dalej.Do klaty nie mam zastrzeżeń, najlepsza z całego oparka."Uchyty" na ręce od łańcucha plastik, zmień to -.^ Sam łańcuch jest dobry.Cienie już ujdą, nie wiem na jakiej podstawie to cieniowałeś ;o Druga ręka git tylko nie widac tego 'uchwytu' z daleka.Rozjaśnij go może trochę ? I też tak jakoś plastikowo to wygląda ;x Nie wiem co ja mam z tym plastikiem.Poszarpane spodnie, jako tako ci wyszły.Do cieni nic nie mam, są ok.Tam gdzie są potargane spodnie wygląda to jak by były one w powietrzu, wiesz o czym mówię ? Wydaje się że są nad nogą.Że są takie, hmm, szerokie ? Druga strona git, przyciemnione, tak jak należy, teraz skóra poniżej spodni.WTF !? Spodnie ciemniejsze skóra nie ? Yy, dziwne ? Chyba tak.Nie wiem, jakieś czary mary ? Stopy w porządku.No to na tyle ;]

KP: 2
/Feli

60[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Sie 23, 2010 9:32 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejne prace ,wstawione na "dogrywkę" ,ponieważ ostatnia praca przeze mnie zrobiona nie była dość dobra ,aby dostać się do Team'u "Death Dealer".
Revamp:
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Cooltdorevampa2
Credo z DMC4:
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Credo2
Proszę o ocenki

61[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 24, 2010 8:13 am

Death

Death
First Child
First Child
Ocenię ci revampa ct

Nie wyszedł ci zbyt dobrze, głównie przez cieniowanie, jest do poprawki, włosy ma stojące jakby używał lakieru z efektem "push up", co to jest to coś co trzyma w ręce, bo urody to to dla opara nie dodaje, przede wszystkim jest zbyt jasno, najjaśniejszy odcień powinien być nieco ciemniejszy. Reszta jakoś ujdzie.

dostajesz 6+/10

Pozdro

62[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sie 24, 2010 8:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż ,jakoś nie widzę chętnych do komentowania ,więc wstawiam moje nowo zrobione base:
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Femalebase
A tutaj przykład z ubraniem ,niestety z braku pomysłu na nie ,OPAR wygląda dość słabo :[
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Kobitka
Proszę o komentarze i uwagi odnośnie samego base.

63[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 25, 2010 12:47 pm

Anime48

Anime48
Earthling
Earthling
No to zaczynam ;]. Base nawet spoko oczy fajne napewno . Cieniowanie ... no mógł bys sie bardziej postarać choć efekt ładny. Ręka z mojej lewej troche dziwna, za daleko od ciała i złamany nadgarstek xD. Cyce mógł byś ciupinkę mniejsze zrobić chociasz jak tak bardzo lubisz duże to nie będe sie spierał. Ogólnie fajnie.

No co do opara nie zabardzo fajny. włosy nawet, nawet. Dziwny kolor mają. Ciuchy ładnie zrobione. Wiem że nie miałeś pomysłu ale ogólnie base widze że sie sprawdza. Jeśli pozwolisz to ocęnię. Moją oceną jest 6/10

______________________
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Kreatywnie

0 kp. Jak nie myślisz, nie dostaniesz.

64[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 25, 2010 1:35 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Następna ,nędzna próba zrobienia jakiejś fajnej babki. Łapajcie i wreszcie oceniajcie >.<
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Uczennica

65[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 25, 2010 3:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o mnie to próba ta zakończyła się w pewnym sensie "failem". OPAR po prostu Ci się nie udał, ale zanim go ocenię, powiem co nieco o Base.

[O-S-W] by Zbir - Page 3 Xpp

Zaznaczyłem najważniejsze błędy. Po pierwsze, ucho (?). W tym miejscu, głowa jest zbyt kanciasta, zbyt ostro zakończona. Postaraj się ją choć trochę zaokrąglić, a powinno być lepiej.
Prawy bar jest zbyt pionowy jeżeli mam być szczery. Daje to wrażenie, jakby ręka mocno odstawała od reszty i była na siłę doklejona. Postaraj się także z tym coś zrobić, jeżeli nie chcesz mieć tylu błędów w base.
Oczy.. Eh.. Nie eksperymentuj z nimi. Wiem że chcesz jakoś się pobawić by stworzyć kobiece base w zupełnie nowym stylu, ale takie oczy tutaj nie pasują. Pierw popraw istniejące błędy, a następnie bierz się za Base ;)

Dobra, teraz ocena najnowszej pracy.

Na pierwszy rzut oka, z bliska oczywiście, praca nie wygląda źle. Powiedział bym że wygląda całkiem nieźle. Ale nie ważny jest efekt z bliska, a z daleka. W końcu to LSW '_' !
Pierw wymienię jednak błędy, które znalazłem patrząc na nią z bliska.
Cieniowanie skóry jest dziwne o tyle że starasz się mimo wszystko cieniować do środka. W dodatku ten nos czy usta.. Po co to? Skasuj bo jest zbędne i skup się na poprawnym pocieniowaniu twarzy.
Nie cieniuj także dwu i trzy-tonowo w jednej pracy. Popełniasz ten sam błąd co ja, jednak staraj się z tym skończyć ;) Jeżeli praca jest cieniowana dwu-tonowo, to jest cieniowana dwu-tonowo, a nie trzy-tonowo.
Ciekawy pomysł na ubranko, ale trochę gorzej z cieniami. Popracuj nad nimi i zdecyduj się iloma tonami chcesz cieniować.
Lewa pierś jest trochę za kanciasta. Zmień to.
Tak samo oczy. Nie pasują mi do tej postaci. Co wy macie z tymi pieprzonymi oczami?! xd
Włosy są pocieniowane w miarę dobrze, ale kształt.. Eh.. No, dałeś plamy. Kształt jest co najmniej dziwny. Z jednej strony więcej kłaków, z drugiej mniej. Cieniowanie ją poprawia, ale co z tego? Sam kształt włosów nie wygląda zbyt ciekawie. Popracuj jeszcze nad nimi albo wróć na męskie OPAR'y xP.

3kp

66[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 25, 2010 4:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh92 napisał:. Popracuj jeszcze nad nimi albo wróć na męskie OPAR'y xP.
Graaaagh ( chewbacca growl ). Nie zrobię tego XD. Chcę najpierw dopracować kobiece base, a przynajmniej się nim troszku pobawić ,tylko mam 2 problemy :
- prawie nigdy mi nie komentujesz prac ,więc nie mam wielu rad ,które pomogłyby mi się rozwijać ( nie mówię ,że inni są ciency ,czy z ich zdaniem się nie liczę ,ale Yoh daje same konkrety :P )
- brak jakiegokolwiek pomysłu ,czy to na ubranie ,czy włosy

Ludzie komentujcie wreszcie !

67[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 25, 2010 4:41 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Femalebase"Stara" wersja"
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Femalebaselub[O-S-W] by Zbir - Page 3 FemalebaseZmieniona wersja
Mam nadzieję ,że się Yoh'u jednak skusisz wytknąć mi błędy raz jeszcze ...



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sro Sie 25, 2010 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz

68[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sie 25, 2010 5:18 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
O BOSZ.. Zacznę od nóg bo mnie najbardziej przyciągnęły. Dlaczego one mają takie cienie, że wyglądają jak jakieś rajstopy z fatałaszka ? Źle to pasuje do brzucha.. Cieniować musisz wszystko takim samym sposobem, a nie jedna część ciała inaczej a druga inaczej. Głowa kształtem też jest dziwna. Nie przypada mi do gustu. Fajnie, że zrobiłeś takie cycki, napewno Yoh zrobi se na tym OPAR'a, bądź zrobi sobie Silvię w wersji E.r.o... Ogólnie całe base mi się nie podoba >.< Jest jakieś krzywe o wgl. Nie wiem czy warto jest kontynuować te base, ale jeśli masz pragnienie, to się staraj i poprawiaj, życzę powodzenia.

69[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Sie 26, 2010 12:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejna panienka ( mam nadzieję ,że już nieco lepsza )
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Panienka

70[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Sie 26, 2010 6:18 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ehh nie za bardzo się znam na ocenianiu base, tym bardziej base dziewczyn,
no ale ty mi oceniłeś OPARY, więc jak mówiłem w temacie tobie też ocenię
jednak tylko te panie zrobione na base, jak już zrobisz ostateczną wersję
base to ci wtedy ocenie a ty czasem...

Dziewczyna numer 1

Włosy nawet fajne, wygląd ich naprawdę fajny, no podobają mi się ale mógłbyś wymyślić jeszcze lepsze^^.Cieniowania na pierwszy rzut oka to tam prawie nic nie ma, dopiero po przybliżeniu jakoś widać, ale i tak włosy wyglądają ładnie. Z twarzy raczej dobra, oko naprawdę fajnie wygląda jak dla mnie, prawie w ogóle cieni nie ma, ale aż tak to nie psuje OPARA. Jedyne do czego się przyczepie na razie to kolorystyka skóry jakaś taka... no niby może być, ale mogło by być lepiej.
Ubranko, ŁAŁ pomysł miałeś niezły, ubranko wygląda bardzo ładnie. Kolorystycznie jak i w wyglądzie pasuje do OPARA, górna część ubrania niezła, cienie dość dobre, spódniczka ładna, może być za bardzo się nie mam czego doczepić, cieniowanie jest dość dobre i nie psuje tu za wiele.
No i niestety teraz ta ręka coś co ci najgorzej wyszło :/, strasznie dziwna się wydaje, bark jakoś z byt wysoko jak na kobietę, ręka wygląda jakby była w pozie bojowej lecz reszta postawy OPARA tego nie pokazuje więc nieco dziwnie to wygląda, to różowe coś na ręce, wiem co to jest tylko nie wiem jak się to nazywa, no niezły dodatek, dłoń nieco brzydko wygląda mógłbyś poprawić to, poza tym cieniowanie może być.
Rajstopy czy tam podkolanówki mogą być, pasują do tych cośków na rękach, a cienie mają wystarczająco dobre. Buty z początku wydawały się takie dziwne, ale jakoś się przyzwyczaiłem i aż tak źle to nie wygląda, z cieni są dobre.

Opar bardzo fajny spodobał mi się gdybyś poprawił kilka drobiazgów i posiedział nad nim to byłby lepszy. 7,80/10

Dziewczyna numer 2.

W tym OPAR'ze od razu rzuciły mi się w oczy jej włosy, takie nieco jakby u trunksa z DBZ xd
Zatem... włosy jak już wspomniałem wyglądają jak dla mnie jak u trunksa. Oczywiście nie chodzi że są brzydkie tylko se tak powiedziałem z czym mi się kojarzą, w górnej części włosów wygląda jakby miała guza, pewnie to było zamierzone ale mi się jakoś średnio to podoba, poza tym to włosy z kształtu okropne nie są ani przecudowne, na pewno nie lepsze niż te u dziewczyny numer 1(jak dla mnie). Kolorek fajny, cienie również nie są złe.
Teraz twarz... no tutaj jest zdecydowanie więcej cieni, jednak kolorystyka nadal jakaś taka... przez nią ta dziewczyna jest blada jakby zaraz miała zemdleć, mógłbyś wysłać swój base albo te dziewczyny na plaże czy coś żeby się z deka opaliły. Idąc dalej...
Emm ten nos mi kompletnie psuje OPARA usuń go, wiadomo starałeś się ale w OPARACH lepiej nie robić nosów bo przeważnie zachwycająco t nie wygląda, no i niestety tobie się nie udało tego zmienić. Oczy no niby złe nie są, ale wole te z poprzedniego OPARA.
Ubranko... no tutaj też miałeś niekiepski pomysł mundurek nieźle się prezentuje z wyglądu, z cieniowania także nieźle wygląda. Bark teraz jest chyba nieco niżej, i lepiej to wygląda, ale za to reszta ręki wydaje się być taka sama no i jakoś najlepiej to nie wygląda, ale koszmarnie tez nie. Cieniowanie na ręce jest w miarę dobre. Spódniczka wygląda nieźle, może być z wyglądu jak i cieni.
Buty, hmm w tym oparze naprawdę fajne zrobiłeś, podobają mi się z wyglądu, z cieni raczej mogą być.

Opar ma kilka wad ale słaby nie jest 6,85/10

Dziewczyna a może kobieta (bo ta wygląda jak wściekła mama) numer 3.

Więc...
Włosy z wyglądu... no nie powiem, że kiepskie, pomysł ciekawy, jednak kolorek włosów jakiś zbyt mocny, jaskrawy, nasycony?(któreś z tych) Pomijając ten kolor cienie ładnie zrobione (jak dla mnie). Twarz raczej dobra, o kolorze skóry już mówiłem, cieniowanie może być, oczy pro złej matki =d? Mogą być. Suknia niezła, wygląd raczej nie aż tak zaskakujący, ale nawet pasuje, i ma dość fajnie pocieniowany spód. W tej wersji bark chyba najlepiej wygląda =] ma tak zostać, lecz reszta ręki :/ no tak jak w poprzednich pracach, + nawet pasująca bransoleta. Buty... no pomysł taki sobie, ale wykonanie na jej prawej nodze :sss, wbija mi to widelec w oczy >.<. poza tym ok, no i cienie dobre.

7,5/10

po kiego tyle miejsca pod postem zostawiasz xD?
3kp


A dlaczego w niektórych krajach zostawia się ciastka i mleko dla św. Mikołaja?

Bo Mikołaj to gruby sadysta.
/Feli

71[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 28, 2010 9:35 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Daję kolejną pracę ,także kobitkę. Troszkę dłużej zajęło mi zrobienie jej niż reszty babek ,więc mam nadzieję ,że docenicie mój trud i posypie się dużo szczerych komentarzy.
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Projektvalkiria

72[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 28, 2010 7:11 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ło, pierwsze wrażenie bardzo miłe, przejdźmy do szczegółów.
Sam pomysł, oraz te całe wykonanie naprawdę oryginalne i staranne co mi się tutaj szczerze podoba. A więc włosy wyglądają tutaj dość dobrze, pasują co całości pocieniowane są równie dobrze. Opaska z tym diamentem? też fajnie wygląda, ogólnie nie mam zastrzeżeń. Na twarzy też nie ma rzeczy do których mógłbym się przyczepić jak na razie naprawdę dobrze, jednak gdy przychodzi czas na cycki to zaczynają się moje zastrzeżenia. Szczerze mówiąc, średniawo je pocieniowałeś, chodź myślę że gdyby były w innym stylu wycieniowane wyglądały by gorzej. Dziwnie wygląda to przejście z piersi do ubrania, dość nie realne ubranie w tym miejscu. Niżej ta suknia, wygląda bardzo dobrze świetna kolorystyka i cienie nie mam się do czego przyczepić. Dziwne jest te z tyłu odstające coś, nie wiem za bardzo co to jest ale nadal oryginalność fajnie się prezentuje. Przejdźmy do równie ciekawej rzeczy - skrzydła.
Zdecydowanie, skrzydełka z 1 wersji wyglądają lepiej, dokładniejsze kontury powodują że skrzydła są bardziej widoczne. Pewnie sporo pracy było przy nich co doceniam.
Ręka trzymająca miecz na pierwszy rzut oka, jakby za mało widoczna lecz po dokładniejszym podglądzie wszystko wygląda realnie. Lecz gdzie ona ma drugą rękę? Za to minus.
Ogólnie miejscami, mało realne rzeczy cieniowanie dobrze Ci idzie oby więcej takich oryginalnych oparków. Jeżeli chcesz mi się odwdzięczyć komentem, to wkrótce w AMV będzie miał okazje bo pracuje nad pewnym projektem.

3kp

73[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Sie 28, 2010 8:00 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o to przejście z cycków ,to chodziło mi ,o to ,aby pokazać przejście z pancerza - cycki ,na ubranie- brzuch i z powrotem na pancerz - rozkrok i biodra. Jeżeli chodzi o lewą rękę ,to spokojnie zwisa sobie z drugiej strony ,tylko jej nie dostrzegłeś :P. Dziękuję za komentarz ,z pewnością się odwdzięczę ^^.

74[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Sie 30, 2010 3:35 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Wow :O. Ta kobitka na prawdę fajnie wygląda :D. Taki anioł z mieczem w górze na prawdę się dobrze prezentuje. Skrzydła zrobione perfekcyjnie i ale cienie mogły by być lepsze. Wykonanie musiało ci zająć dużo czasu. Do twarzy się nie czepiam bo nie mam do czego. Tułów trochę mały a spódnica jest taka większa. Skrzydła z pierwszej wersji są lepsze niż z drugiej. Jak zrobisz z tego sprita to będziesz kox xD. 9/10

1kp

75[O-S-W] by Zbir - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Wrz 14, 2010 2:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 3 Nawiedzonazbroja
Praca miała iść na OADS 11 ,jednak po zrobieniu górnej części OPAR'a stwierdziłem ,że nazbyt przypomina samuraja ,więc przemodelowałem go na "Nawiedzoną zbroję" :P.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 18]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.