Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 17 z 18]

401[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 06, 2013 11:19 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
HAHAHAHA ZAJEBISTY! Gierka dzieciństwa, ogólnie wyjebany oparek. Nie widze błędów. xD

402[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lis 03, 2013 11:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 17 Beii
Chyba nikt nie ma wątpliwości kto to jest ;)
Skąd ten pomysł ?
https://www.youtube.com/watch?v=wVRAkfmkBl4

403[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lis 04, 2013 9:46 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
xD! Smiechłem i to mocno, ogólnie nazwałbym to przykładem idealnej karykatury w pixel arcie. Nie ma za bardzo do czego sie przyczepić. Twój styl ostatnio mi podchodzi i czerpię inspiracje. :) Szach mat lewacka kuhwo.

404[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lis 05, 2013 4:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hahaha! Świetny OPARek!
Bardzo podoba mi się Twój styl, aczkolwiek nie będę czerpał od niego inspiracji - próbuję zachować własne proporcje, chociaż może popracuję nad nieco innym cieniowaniem. W każdym razie, nie mam zastrzeżeń - postać jest po prostu mistrzowska. Oby więcej takich, bo wyszedł świetnie! :D

405[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lis 06, 2013 5:50 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Świetny oparek. Głowa na moje trochę przyduża, taka karykaturalna, ale chyba o to chodziło, nie? Może to błędne stwierdzenie, ale po prostu nie znam się na anatomii xd
Bardzo podoba mi się cieniowanie i to właśnie głowy. Sam pomysł jak i wykonanie git majonez. Nie ma sensu się rozpisywać bo w sumie nie wiem co więcej napisać, nie mam zastrzeżeń.

406[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Mar 19, 2014 1:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 17 1mqt
Miałem chwilkę czasu przed wyjazdem na uczelnię więc maznąłem swoją karykaturkę. Zdaje mi się ,że dość dobrze oddaje mój aktualny wygląd.

407[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Mar 19, 2014 6:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Świetnie wykonany OPARek!
Nie bardzo jest się do czego przyczepić, jeżeli mam być szczery.
Ostatnimi czasy przekonuję się do Twojego stylu, nawet pomimo faktu, że sam nie zniósłbym takich braków rozmieszczaniu cieni.
Bardzo fajne cieniowanie ubranka - propsy.

408[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 30, 2014 11:15 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję za komentarz waćpanie. 
Pani She Hulk ( Jen chyba się nazywała ) oraz mała niespodzianka.
[O-S-W] by Zbir - Page 17 She_Hulk
Wielu ludzi pracuje wciąż i wciąż na tym samym base ,w ogóle nie przewija im się przez myśl ,że mogą zrobić zawsze coś nowego albo poprawić stare.
Chciałbym Wam pokazać na ile różnych sposobów można zrobić oparka. Stworzyłem paczkę ( nieprzetestowanych ) baseów ,aby zachęcić Was do samodoskonalenia się. Z ostatniego została stworzona Pani she-Hulk ( no dobra ,jedno zostało stestowane ). Większość z nich może być za wysoka ... robiłem je 'z bani' nie porównując do żadnych innych oparków ,stąd ta wielkość.
Base'y:

409[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 30, 2014 2:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Turryt z Green Lantern Corps. Czy mógłby mi ktoś pomóc z zawarciem przeźroczystości ,bo sam tego zrobić nie potrafie :
[O-S-W] by Zbir - Page 17 Turryt
EDIT Muszę jednak STWORZYĆ nową zieloną latarnię ... trzeba zacząć od nowa ,ehhhh

410[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lip 01, 2014 12:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czy mógłby mi ktoś pomóc z zawarciem przeźroczystości [...]
wat.
Wielu ludzi pracuje wciąż i wciąż na tym samym base ,w ogóle nie przewija im się przez myśl ,że mogą zrobić zawsze coś nowego albo poprawić stare.
Dobra, przyznam się bez bicia. Po pierwsze, jestem zbyt leniwy na znaczące poprawianie swoich base i rysowanie customów. Po drugie, próbuję złapać zupełnie inny styl, o czym świadczą chociażby prace na rzecz "Rangnaroku" - sprawdzanie się w stylach a'la. Viego lub "Z-Beer" jakoś słabo mi szło... xD
Poza tym, chcę dokończyć swój projekt związany z narysowaniem OCków innych użytkowników - może wtedy zacznę rysować customy, żeby je dostosowywać pod własny styl.

"Zielona seks-bomba" prezentuje się naprawdę fajnie. Nóżki tej pani można byłoby pocieniować niby trochę lepiej, jednakże z drugiej strony, masz już wypracowany pewien styl - załóżmy więc, że jest to kwestia gustu. Ogólnie wygląda całkiem schludnie - dobra robota.

Turryt zaś rozpierdala po całości. Schludne cieniowanie, świetne proporcje. Jedynie ta mordka prezentuje się trochę dziwnie - wnioskuję jednak, że oryginał miał podobne, odrzucające ryjowadełko... xd

Zestaw base'ów - być może skorzystam z jakiegoś, tak dla sprawdzenia się na nieco innych szablonach, niż własne. Nie spodziewaj się jednak graficznego cudu xd

411[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lip 01, 2014 2:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh napisał:
Czy mógłby mi ktoś pomóc z zawarciem przeźroczystości [...]
wat.
Wielu ludzi pracuje wciąż i wciąż na tym samym base ,w ogóle nie przewija im się przez myśl ,że mogą zrobić zawsze coś nowego albo poprawić stare.
Dobra, przyznam się bez bicia. Po pierwsze, jestem zbyt leniwy na znaczące poprawianie swoich base i rysowanie customów. Po drugie, próbuję złapać zupełnie inny styl, o czym świadczą chociażby prace na rzecz "Rangnaroku" - sprawdzanie się w stylach a'la. Viego lub "Z-Beer" jakoś słabo mi szło... xD
Poza tym, chcę dokończyć swój projekt związany z narysowaniem OCków innych użytkowników - może wtedy zacznę rysować customy, żeby je dostosowywać pod własny styl.

"Zielona seks-bomba" prezentuje się naprawdę fajnie. Nóżki tej pani można byłoby pocieniować niby trochę lepiej, jednakże z drugiej strony, masz już wypracowany pewien styl - załóżmy więc, że jest to kwestia gustu. Ogólnie wygląda całkiem schludnie - dobra robota.

Turryt zaś rozpierdala po całości. Schludne cieniowanie, świetne proporcje. Jedynie ta mordka prezentuje się trochę dziwnie - wnioskuję jednak, że oryginał miał podobne, odrzucające ryjowadełko... xd

Zestaw base'ów - być może skorzystam z jakiegoś, tak dla sprawdzenia się na nieco innych szablonach, niż własne. Nie spodziewaj się jednak graficznego cudu xd
Co do nóg Shehulk ,to sam nie miałem pomysłu co z nimi zrobić. O ile ta oddalona mi specjalnie ni przeszkadzała ,to ta przybliżona wygląda rzeczywiście pusto.
Co do Turytt'a ,to tak - miał takie odrażające coś na twarzy :P.
Jeżeli chodzi o tą przeźroczystość ... nie potrafię stworzyć przeźroczystego tła naokoło postaci ,lol.

412[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lip 01, 2014 2:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o tą przeźroczystość ... nie potrafię stworzyć przeźroczystego tła naokoło postaci ,lol.
Jeżeli korzystasz z GIMPa:
1. Otwórz okienko z warstwami (CTRL + L).
2. Kliknij na wklejoną warstwę PPM i wybierz opcję "Dodaj kanał alfa".
3. Na przyborniku (tym okienkiem z ikonkami, zwykle po lewej stronie) znajdź różdżkę.
Czwarta ikonka w pierwszym rzędzie.
4. Zaznacz tło na którym umieściłeś postać i naciśnij DELETE na klawiaturze.

Wydaje mi się, że gdzieś były poradniki dot. tej kwestii.

413[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 02, 2014 10:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
To co opisałeś potrafię zrobć ... nie umiem jedynie zpisać pliku odpowiednio ,żeby po ponownym otworzeniu obrazka nie było żadnego tła ( zawsze mi się pojawia czarne tło po zapisie ).
Anyways ... Jean Grey jako mroczny feniks. Praca konkursowa,ale wygląda na to ,mże już przegrałem :P
[O-S-W] by Zbir - Page 17 Jean_Grey_Phoenix

414[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 03, 2014 2:29 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
To co opisałeś potrafię zrobć ... nie umiem jedynie zpisać pliku odpowiednio ,żeby po ponownym otworzeniu obrazka nie było żadnego tła ( zawsze mi się pojawia czarne tło po zapisie ).
Plik zapisujesz w dowolnym formacie (choć i tak chyba wszyscy zapisują w png), ale jeśli otworzysz go później w paintcie i zapiszesz to tło będzie miał czarne (może być też inny kolor, ale ja się spotykałem głównie z czarnym). To dlatego, że paint nie widzi przezroczystości. Więc najlepiej rób pracę - zapisuj ją ze zwykłym tłem, a jej kopię otwórz w gimpie, gdzie zrobisz przezroczystość. I tej kopii już w paintcie nie tykaj, a w razie czego nanoś poprawki na oryginale. Ja robię podobnie, tylko że ja mam jeden plik z "pracownią", gdzie znajdują się wszystkie moje ostatnie prace, a dodatkowo (te, które wrzucam) zapisuję na oddzielnych obrazkach.

Jean wygląda epicko, podoba mi się ogólnie sposób, w jaki rysujesz kobiece postacie. Ogólnie podoba mi się sposób, w jaki rysujesz postacie, dlatego od jakiegoś czasu nieprzerwanie pojawiasz się w moich creditsach, Sensei xD
Sam w sobie efekt płomieni też dobrze wygląda, natomiast nie jest chyba tym, co chciałeś uzyskać w połączeniu ze spritem.
Ogólnie good job!

415[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 03, 2014 10:30 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki za kometarz i za radę odnośnie zapisywania ,wypróbuję przy następnej okazji :P.
Jeżeli chodzi o te płomienie to uwierzysz albo nie ,uzyskałem dokładnie to czego oczekiwałem.
Jest to świetny przykład udowadniający ,że nie można być sędzią we własnej sprawie.
Przez pierwse 2 godziny byłem zakochany w płomieniach ,nie widziałem żadnych niedoskonałości ,koeljne kolory idealnie przechodziły z jednych w następne ... ,jednak dzisiaj jak na to patrze widzę ,że nie są one tak dobrze wykonane jak poczatkowo mi się zdawało. I choć nie odrzucają ,to rzeczywiście można by zrobić coś ciekawszego.

416[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 03, 2014 11:36 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jeżeli chodzi o te płomienie to uwierzysz albo nie ,uzyskałem dokładnie to czego oczekiwałem. 
Jest to świetny przykład udowadniający ,że nie można być sędzią we własnej sprawie. 
Przez pierwse 2 godziny byłem zakochany w płomieniach ,nie widziałem żadnych niedoskonałości ,koeljne kolory idealnie przechodziły z jednych w następne ... ,jednak dzisiaj jak na to patrze widzę ,że nie są one tak dobrze wykonane jak poczatkowo mi się zdawało. I choć nie odrzucają ,to rzeczywiście można by zrobić coś ciekawszego.
Wait! Nie miałem na myśli tego, że same płomienie są cienkie. Mi efekt, jaki udało Ci się zrobić bardzo się podoba i to pochwaliłem. Natomiast chodzi mi o to, że te płomienie nie "łączą" się z postacią. Nie wiem jak to lepiej wyjaśnić, hm... tak jakby nie łączą cię w całość. Po prostu ja tu widzę zajebistego opka na tle zajebistych płomieni, a nie opka otoczonego ognistą aurą.
Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi :)
Jednak tym też niekoniecznie się przejmuj - sam nie mam pojęcia jak można by stworzyć w LSW bardziej realistyczny efekt otoczenia postaci aurą :P

417[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lip 04, 2014 3:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tak jak napisał Jata~, sama postać prezentuje się zajebiście. Świetne cieniowanie i proporcje odpowiednie dla kobiety. Wydaje mi się - ale może to być jedynie kwestia gustu - że cienie na włoskach, mogłyby trzymać nieco wyższy poziom. Nie zamierzam się czepiać jednak szczegółów. Jeżeli chodzi o ogień, to ostateczny efekt bardziej przypomina tarczę, niźli szalone płomienie mrocznego feniksa. Rzecz jasna, wykonanie ognia zasługuje na ogromną pochwałę - wyszło przezajebiście. Jedynym minusem jest tutaj po prostu ich... well, ułożenie?

418[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 30, 2014 3:16 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
To już robi się nudne, jebnij dla odmiany coś gorszego, abym mógł skrytykować. Jedyne co mi się nie podoba i mogę się do tego przyczepić to ogień. Wygląda dość dziwnie, a przynajmniej inaczej niż w mojej wizji. Ale to pewnie wina nostalgii i starych X-menów. No nic, czekam na kolejne pracki.

Ah, a tak btw. te base są do użytku? Bo bym chętnie sie pobawił nimi troszkę na spróbowanie. :D

419[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Wrz 26, 2014 7:20 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 17 Brolly_kolejny
Chyba każdy widzi co to jest ;p

420[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Wrz 26, 2014 7:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak dla mnie, aura to zbędny dodatek. Ale co kto lubi... Wygląda dobrze, jeżeli o to chodzi.
Nie znam tego kolesia, ale wygląda na Legendarnego Super Saiyanina. Cieniowanie włosów mogłoby być znacznie ciekawsze, zwłaszcza jak na Ciebie, Zbirku. Różnica pomiędzy jasnym odcieniem skóry, a złotym kolorem naszyjnika jest zbyt słaba i z daleka wygląda po prostu dziwnie. Poza tym, lewa łapka wydaje się dziwnie wypchnięta do przodu... Za to dolna część pracy zasługuje na pochwałę - cieniowanie po prostu "miodzio". Ogólnie rzecz biorąc, źle nie jest, ale akurat po Tobie spodziewałem się czegoś bardziej epickiego, z większym pierdolnięciem xd

421[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Wrz 28, 2014 3:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dolna ręka jest wypchnięta do przodu - jest zgięta w łokciu. Co do naszyjnika to fakt, za mało odróżnia się od reszty ciała. Udało mi się z tym uporać używając na nim nieco jaśniejszego i zdecydowanie bardziej jaskrawego odcienia żółci ,ale nie chce mi się 3 raz zmieniać linków przy tej samej pracy ;p.
Co do włosów miałem jeszcze inną wersję ,z bardziej uporządkowanymi kosmykami i ciemniejszymi z tyłu. Wyglądało to bardziej logicznie ,ale jakoś ujmowało mu psychopatycznego charakteru, więc pozostałem rpzy tych. Nie są wykonane idealnie ..., bo jak zawsze powtarzam włosy nie są moją specjalnością. Jest miliard osób ,któryum wychodzą one lepiej ,ale łysego go nie pozostawie :/.
Robiłem ta pracę z myślą o poprawnym wykonaniu jego budowy ciała ,która w ostatnich dwóch próbach okazała się fiaskiem. Tutaj mimo włosów i naszyjnika jestem zdecydowanie zadowolony z tego co udało mi się uzyskać. Dokładnie o takich proporcjach myślałem i nie zamierzam zmieniać ich nawet troszkę ( również tej ręki ;) ).
Dzieki za komentarz.

422[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Wrz 29, 2014 12:02 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 17 Hecarim_snowball
Hecarim w świątecznej skórce

423[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Wrz 29, 2014 6:04 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
M A J E S T I C 
A S   
F U C K!!!
Nie grałem przez dłuższy czas w lola i nie wiem jakie skórki wychodziły, ale sprawdziłem i nie ma takiego hecarima. Co czyni prackę jeszcze lepszą ze względu na to, że wymyśliłeś skina i go zrobiłeś. Swoją drogą czemu nie, pasuje idealnie na następny świąteczny skin, ale wracając do pracki.
...
....
.....
Nie wiem do czego się dowalić! Wygląda super i podoba mi się każda jego część. Na siłę powiem... nie wiem ten pasek czerwonego odcienia co idzie wzdłuż na lasce cukrowej jest nie potrzebny? Nie wiem...
Chyba się wypaliłem na tyle w tym fachu, że nie mogę dostrzec nawet błędów... albo po prostu twój skill jest już hen daleko poza moim.
Tak czy siak, gratki praca jest MEGA!

[kp]1[/kp]

424[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Wrz 29, 2014 9:52 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jedyną rzeczą, która martwi mnie w tej grafice jest różowe tło.
Na upartego można byłoby się przyczepić do rozłożenia cieni na lizaku czy wielkości lewej dłoni w stosunku do prawej. Jestem jednak pewien, że nie zrobiłbym tego lepiej więc olej takie detale wyszukiwane na siłę. Praca tryska zajebistością, którą jeszcze bardziej poprzedzają słowa Sameya - "Nie grałem przez dłuższy czas w lola i nie wiem jakie skórki wychodziły, ale sprawdziłem i nie ma takiego hecarima. Co czyni prackę jeszcze lepszą ze względu na to, że wymyśliłeś skina i go zrobiłeś.".
Kawał świetnie odwalonej roboty!

425[O-S-W] by Zbir - Page 17 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Wrz 29, 2014 6:52 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Przepiękny Hecarim, ale stwierdzam, że poszedłeś na łatwiznę i zamiast zrobić default skina to wymyśliłeś z niego mikołaja. Ale fakt - wykonanie podstawowego Heci jest o tyle upierdliwe, że ma over 9000 detali. Jedynie przyczepiłbym się do dłoni, która trzyma kosę, jest dosyć dziwna i te paluchy. xd Ale masz bonus za pikselizację najlepszego chempa w LoLu, z najlepszą mechaniką i najlepszym klimatem(s2-s3 przed tym jak topka go zniszczyła twierdziłem, że jest zbyt op i kiedyś będzie insta banned i doczeka się nerfów. no i wykrakałem).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 17 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.