Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 5]

51By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Czw Gru 30, 2010 1:21 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejna edycja Twojego WIP'a ? Ok ,ale uważaj z tym i nie zrób z siebie Krychy. Oczywiście chodzi mi o ilość różnych wersji jednego i tego samego WIP'a ,a nie o jakość :P. Do tego drugigo akurat dobrze by było gdybyś dążył ^^.
No więc kształt włosków nie jest wspaniały ,nie wiem w sumie w czym problem. Robisz włosy za każdym razem w taki specyficzny sposób ,że coś mi w nich nie pasuje ,ale nie umiem zdefiniować problemu. Samo cieniowanie ok ,ale jeszcze raz podkreślę ,że akurat na włosach cieniowanie 3 tonowe wygląda zawsze najefektywniej ... no ewentualnie 4 ,ale nie więcej i nie mniej. Na twarzy powinieneś pozbyć się tego jednego pixela po naszej prawej stronie. Jeżeli chodzi o bluzę to jest wykonana bardzo ładnie ,osobiście zmieniłbym jedynie pojedyncze pixele ,ale w tym momencie wygląda mimo wszystko dobrze. Jeżeli chdozi o spodnie to jest tutaj taka sama sytuacja co w bluzie ,natomiast nie podoba mi się jedna rzecz. Nie używaj na lewej nodze ( to samo tyczy się ręki ) OPAR'a najjasniejszego tonu. Nie wiem skąd się wzięła ostatnio moda na rozjaśnianie tylnych partii OPAR'ów. Buty ,no zwykłe buty. Mógłbyś jedynie powiększyć różnicę jaskrawości pomiędzy tymi dwoma odcieniami niebieskiego ... zapomniałbym ,to samo miałem napisać pzy twarzy. No i to by było na tyle :]

2kp

52By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Czw Gru 30, 2010 1:40 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Postaram się fajnie Ci to ocenić. :)
No to jazda :
Włosy : Fajne pod względem cieniowania i kształtu oraz dobraniem kolorów, ale WTF, co to jest ?! By Michass - Page 3 Oparo To mi się nie podoba. Tak jakby z tego kaptura
zrobiła się gałązka.
Ale ciuchy są pro !
Bluza : Cieniowanie piękne Xd ale kolory mi się nie podobają. W dwóch ostatnich pracach prawie te same kolory.
Spodnie : Cieniowanie tak samo jak wyżej xd ale tu mi się podobają kolory oraz spodnie lepsze niż rurki.
Buty : Kolorystyka fajna, nic więcej nie mogę powiedzieć.
Cieniowanie twarzy i rąk wygląda dobrze, właściwie za mało tych ciemnych pikseli.
Ogólnie postać pocieniowana dwu-tonowo.
Praca jest bardzo dobra, oby tak dalej.

1kp

53By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Czw Gru 30, 2010 3:36 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Ogółem opar jest dość słaby pod względem włosów... Kształt włosów jest już dziwny. Nie wiem jak to ująć. Robisz takie włosy, że kosmyki ma do góry jakby irokez, jak inni początkujący to robią że takie długie włosy do góry. Nie wiem jak to inaczej powiedzieć, ale chociaż cieniowanie jest lepsze, no takie w sam raz do takich kształtu włosów, ale dziwnie wygląda u ciebie 2-tonowe cieniowanie.

Twarz jest ok, dobrze pocieniowana, ale jak Zbir powiedział, z prawej strony przy prawym oku jest pixel skóry na czarnych konturach. Bluza z kapturem jest ładna, nie mam zastrzeżeń do cieniowania, ale kilka pixeli bym poprawił, ale to jedynie parę, na rękach ładnie mięśnie ująłeś i w ogóle, po prostu ładnie i tyle. Spodnie też są bardzo ładne, u niego bardzo pasują takie spodnie, a nie jakieś rurki jak wspomniał Najtor. Tylko nie podoba mi się 2 noga z mojej prawej, z mojej. Powinieneś użyć ciemniejszych kolorów, jak wspomniał Zbir. Buty są dość kiepskie, ja bym je poprawił kompletnie, i dał inne odcienie kolorów, bo dość dziwnie wyglądają, ale to przyjdzie potem kiedy będzie ćwiczył i ćwiczył XD

Ogółem.
Dość ładnie, ale popraw spodnie, buty i włosy, bo tak to dziwnie to ogólnie wygląda.

2kp

54By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Pią Gru 31, 2010 11:12 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Poprawiłem to co dałem radę ;>

By Michass - Page 3 Opar

55By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Nie Sty 02, 2011 12:32 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
No to tak,
To coś co przypominało gałązkę znikło :D to duży plus.
Cienie zrobiłeś ciemniejsze i usunąłeś jeden piksel pod JEGO prawym okiem. Spodnie wyglądają lepiej zrobiłeś JEGO lewą nogę ciemniejszą ;D . Zmieniłeś buty na lepsze ( bardziej podoba mi się kolor xd )
Według mnie jest lepszy od poprzednika.

56By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Nie Sty 02, 2011 3:42 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Hmmm powiem ci, że opar słaby włosy mi się nie podobają bo zachodzą na twarz co daje dziwny efekt. OPAR to kolejna edycja ciągle to samo. W cieniowaniu widziałem parę błędów.
Ale tak bluza od Yoha juz kilka prac innych userów w niej widziałem co robi się nudne. Spodnie wiadomo recolor base smoka xd
Buty o wiele lepsze kolory ale pobaw się cieniami :)

KP: 1
/Feli

57By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Sro Sty 05, 2011 1:40 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Jako że zaczynam grać w pbf'a przyda się jakaś transformacja ;P Na razie ssj ^^

By Michass - Page 3 Dopbfssj

credit : SmokuXD

58By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Pią Sty 07, 2011 1:50 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc zdaje się ,że dodałeś tylko nowe włosy ,czyż nie ? Niechce mi się sprawdzać i porównywać tej pracy z poprzednią ,więc skomentuje wygląd włosów.
Użyłeś 3 tonów ,nie 4 tonów ... ,czyżbyś się zaczął przekonywać do większej ilości odcieni ?
Co najważniejsze używaj iększej ilości najciemniejszego tonu. Użyłes go w kilku miejscahc ,ale to zdecydowanie za mało. Poza tym niekoniecznie powkładałeś go w odpowiednie miejsca. Na tylnych partach włosów używaj jednie średniego oraz najciemniejszego tonu. Usuń ten dodatkowy kolor - nieco ciemniejszy od najjaśniejszego. Jeżeli chdozi o sam odcień włosów ... jakoś mi nie przypadł do gustu. Może jest po prostu za ciemny jak na blond włosy ... tak to pewnie to.
No i mnie złamałeś ... skomentuje Ci resztę OPAR'a XD.
No więc twarz pocieniowana źle - do poprawy. Niekoniecznie musisz używać najciemniejszego koloru do wygładzenia każdej krawędzi. Pozostaw część twarzy niepocieniowanej ,tzn. użyj tylko najjaśniejszeog koloru. Mam na myśli sam część twarzy naprzeciwko nas. Nie wiem czy mnie rozumiesz ,ale przeszkadza mi to ,że nadmiar ciemniejszych tobów akurat tam ,skraca nam część twarzy. Taki mały nieporządany efekt. Czoło takze do poprawy. Bluza pocieniowana krótko mówiąc tragicznie ... no przynajmniej jak na Twoje możliwości. Nieodpowiednio pododawałeś te kolory średniego tonu. Popracuj jeszcze nad nimi. Chwilami przeszkadza mi także pojawiający się znienacka pillowing ,to samo na dłoni. Na spodnaich róznice jaskrawości pomiędzy kolejnymi odcieniami są zdecydowanie za małe. Przez to zdają sięnoe być mało żywe. Cienie na butach do poprawy.
Poza tym mogłeś ogółem rozjaśnić postać. Aura która powsaje przy formie SSJ rozjaśnia ubrania ,a Ty o tym zapomniałeś. Prócz tego nie mam chyba więcej uwag.

2kp

59By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Sob Sty 08, 2011 11:17 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Z nudów postanowiłem zrobić mojego 1 customa XD. Oto przed wami.. Domo! :D

By Michass - Page 3 Domob

60By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Sob Sty 08, 2011 4:50 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
W sumie to nie jestem pewien co to ma być ... jakiś gigantyczny ,rządny krwo baton czekoladowy ? Rączki są nieco za proste ,no chyba ,że właśnie miały takie być. Jest tutaj też zdecydowanie za dużo antyaliasingu. Niepotrzebnie poucinałeś tyle pixeli z konturów ,a cieniowanie samo w sobie jest ,ehm słabe.
Może i jest to Twój pierwszy custom ,ale mimo tego wyszedł na prawdę słabo. Może po prostu za bardzo się spieszyłeś kiedy go robiłeś ,nie wiem.

1kp

61By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Nie Sty 09, 2011 9:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co prawda, nieco przypomina Domo, ale ma kilka poważniejszych błędów.

Po pierwsze, jak wspomniał Zbir, zbyt dużo pixeli z outline'u skasowałeś. Gdyby zabrać mu kolory, nie wiadomo co by wyszło. Na przyszłość, Custom to Custom, ale za dużo pixeli z outline'u się nie pozbywaj. Outline to kontury postaci.
Po drugie, cieniowanie. Zwyczajnie tutaj poszedłeś na łatwiznę. Zamiast nieco bardziej się pomęczyć i zrobić coś dobrego, wolałeś w kilku miejscach wrzucić po prostu cienie tak grubo by były tylko widoczne. Oczywiście, w przypadku PxArtów nie wygląda to tak źle, ale jeżeli chodzi o tak małe prace to zastosowanie takiego triku jest po prostu błędem. Cienie do poprawy, kolego. Zwłaszcza przy oczach, bo dają efekt jakby Domo był po prostu szaleńczo zły.
Po trzecie, proporcje. Morda wygląda dość fajnie, tu masz plusa bo jej nie spieprzyłeś. Góra jest ogólnie dobrze wykonana, natomiast dół.. Te nogi są zwyczajnie za grube. Nie dość że źle pocieniowane, to za grube. Dodatkowo wyglądają jak coś zrobionego z plasteliny, a nie jak nogi dobrej graficzki oO' Koniecznie do poprawy.

By Michass - Page 3 Domostfunoob

Ogółem, jak napisał Zbir.. Może to i twój pierwszy Custom, ale nie popisałeś się niczym szczególnym. Praca wyszła zwyczajnie słabo, zwłaszcza jeżeli chodzi o cieniowanie i proporcje dolnej części jego ciała.

By Michass - Page 3 Traini

KP: 3
/Feli

62By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Wto Sty 25, 2011 7:53 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Kolejny custom :D Tym razem Mistic Gohan! ^^

By Michass - Page 3 Gohanz
Podziękowania dla Zbira, Doradził mi co ewentualnie poprawić co zmienić.

Oceniać! XD

63By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Wto Sty 25, 2011 8:28 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Ołkey ;d

A więc pomysł fajny lecz z wykonaniem gorzej ;/
Głowa nie za bardzo mi pasuję jej kształty jak i umieszczenie na reszcie ciała.
Reszta wygląda nieco lepiej ale, klata jest według mnie za długa można by przedłużyć niebieską koszulkę troszkę niżej tak żeby była mocniej odsłonięta.
Mięśnie mi się nie podobają cienie są dziwnie zrobione.
Nogi jak i buty średnio wykonane mogło być lepiej.
Wiem na pewno że jego lewa nogę trzeba poprawić bo nie wygląda to sympatycznie :)

Ocena 7/10

KP: 1
/Feli



64By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Sro Sty 26, 2011 7:38 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Jak na custom to wygląda nieźle.
Kształty nie są złe ale mógłbyś jeszcze nad nimi popracować, włosy wyglądają ciekawie i dość ładnie ale popraw jakoś ten kosmyk na czole, ponieważ wygląda jakby był trochę spłaszczony(jest za szeroki według mnie).
Mięśnie rąk, są dobrze wykonane, nie mam do nich większych zastrzeżeń, koszula i jej cienie wyglądają trochę dziwnie popracuj nad tym, cienie spodni są dobrze wykonane, buty są dobre można by je trochę poprawić ale tb już to zostawiam.
No więc ogólnie custom jest dobry jest kilka szczegułów ,które waro poprawić ale ogólnie jest dobrze
7.9\10

KP: 1
/Yoh

65By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Czw Sty 27, 2011 4:55 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Starałem się coś poprawić.. nie wiem jak wyszło :D

By Michass - Page 3 Gohanh

66By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Czw Sty 27, 2011 5:19 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Fajnie ,że zmieniłeś stronę w którą patrzy Goku?bo tamten opar jakoś dziwnie wyglądal...
A więc tak można powiedziec że strój udało ci się zrobic ale poza ty słabo...
Daremne cienie bluzki i średnie cienie spodni
Buty mi się nie podobają,Nie dobrane kolory wg.mnie.
Fajne ma muskuły...Estetyczne i napakowane xP..
No to tyle,Pocwicz trochę po poprawiaj i zobaczysz że będzie lepiej ...
No to nara...

PS:Oceń mi też bo nie wiem czy mam fajne czy nie...

KP: 1
/Feli

67By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Pią Sty 28, 2011 6:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Całość wygląda zwyczajnie słabo. Zanim weźmiesz się za customy, naucz się tworzyć dobrze na Base by złapać odpowiednie proporcje i później stworzyć własne base.

Cieniowanie włosów dosyć słabe. Ogólny kształt również bym nieco zmodyfikował, bowiem nie zbyt przypomina Gohana. Kosmyk opadający na czoło powinien być o wiele bardziej przesunięty w lewą stronę OPAR'a, teraz wygląda jak jakiś.. Nie wiem nawet jak to określić. Przejście między odcieniami na twarzy zbyt słabe. Proponuję całkowicie pozbyć się średniego odcienia. Sama twarz i oczy wyglądają jak zdeformowane. Prawe oko jest zbyt małe, lewego w ogóle nie widać z daleka. Mięśnie wykonane dosyć fajnie, ale to cieniowanie.. Popraw to. Na lewej ręce nie dawaj najjaśniejszego odcienia. Zbyt słabe przejścia między odcieniami. I właściwie tyczy się to cieniowania na całej pracy, a nie poszczególnych jej elementów. 'Gi' pocieniowane stanowczo za słabo. Spodnie również wymagają poprawy nie tylko w cieniowaniu, ale również i proporcjach. Cała praca wygląda na stanowczo za wysoką jak na LSW. Ma podstawowe błędy w proporcjach, typu zbyt krótkie nogi, nieodpowiednie włosy czy.. kwadratowe dłonie? Mniejsza..

Ogółem..
Pierw przyzwyczaj się do tworzenia na Base. W ten sposób przyzwyczaisz się do tworzenia customów, bo będziesz znał ogólne proporcje. Proponuję na początku skupiać się również na tworzeniu Custom-base żebyś dzięki ocenom wiedział co poprawić. Cieniowanie stanowczo do poprawy. Idziesz w dobrym kierunku, nie zmieniaj go.

By Michass - Page 3 Traini

KP: 2/ 1000 kp!
/Feli

68By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Nie Mar 06, 2011 6:08 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Próbowałem poprawić...

By Michass - Page 3 Goh

69By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Sob Mar 12, 2011 11:27 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Po bardzo wielu ocenach... wstawiam nowego opara.

By Michass - Page 3 Opar

70By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Sob Mar 12, 2011 11:48 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No a więc tak. Widać nieco poprawę względem poprzednich prac. Co bardzo mnie cieszy, lecz nadal długa droga przed Tobą (No, może nie tak długa). Co powinieneś na początku poprawić to kontury włosów. Niektóre kosmyki są dosyć takie krzywe i źle to wygląda, na przykład ten spadający na głowę, lub ten nad nim, oraz ten z tyłu. Kolejna rzecz to cienie spodni. Widzę, że w dobrą stronę idziesz, lecz za wysoko dodałeś tą kreskę ciemną. Powinna być nieco niżej w lewej nogawce. Co do bluzy to troszkę słabo na niej widać gdzie jest jakiś cień. No może, że chyba to przez to, że nie mam teraz okularów ;P Idziesz w dobrym kierunku więc rób ile w lezie i trenuj.

2kp

71By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Wto Maj 17, 2011 7:01 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ehh, jako że jestem chory postanowiłem zrobić nowego oparka. Spróbowałem sił w 3 tonowym cieniowaniu.. Jak wyszło ?

By Michass - Page 3 Michass

72By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Wto Maj 17, 2011 7:11 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Stawiam, po kształcie, że to custom.
Wybacz ale jakoś nie chce mi się go odpalać w paincie więc tylko wstępnie go ocenie.

Włosy nie najgorzej. Niektóre kosmyki możesz jednak trochę poprawić. Chodzi mi szczególnie o te tylne. I właśnie z tyłu cieniowanie włosów leży. Twarz odrobinę wydaje mi się "pulchna". Może mi się tylko wydaje. Bluza... nie, nie wracamy do oceny! Jej... bluza! Głupio wygląda, że kończy się kiedy zaczynają się spodnie. Powinna być trochę dłuższa. Kolorek mi odpowiada ale cieniowanie nie koniecznie. Może to wina tego, że nie odpaliłem go w paincie. Spodnie takie sobie, takie dłuuuuuuugie te nogi a i cieniowanie nie najlepsze. Buty są ok. Popracuj jeszcze nad cieniowaniem i może nad base. Ale ceni się, że to custom. Powodzenia w dalszych pracach.

KP: 2
/Yoh

73By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Wto Maj 17, 2011 7:29 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Jeśli miałbym być szczery, to włosy o niebo lepsze od starej wersji. Cieniowanie też mają dobre, ale te 2 czarne pixele nieco psują te włosy. Zamiast ich użyć, mogłeś spróbować po prostu zrobić nieco dalej kosmyk. Więcej z tym roboty, ale kto wie, może efekt byłby wart starań? Jeżeli chodzi o cienie twarzy to są dobre.
Dochodzimy w ten sposób do tułowia. Ciężko jest pocieniować bluzę z kapturem, a tym bardziej 3 tonami. Wiem, bo sam trochę nad tym myślałem, gdy robiłem Kid Rayema. Myślę, że efekt jest dobry. Jednak wydaje mi się, że robisz zbyt duży kaptur przez co wydaje mi się, że jest bardziej częścią ramienia niż pleców. Pomijamy pas, którego nie ma i dochodzimy tak do spodni. Tutaj skopałeś sprawę. Spodnie wyglądają typowo płasko. Zdziwiło mnie to, że pod lupą widać, że nogawka prawej nogi trochę się zagina na dole, chociaż jest przyciemniona, a w lewej ani śladu po tym. Skoro jesteśmy przy nogach... Długie ma XD Albo za krótka bluza :dub: Na koniec zostały buty... Jak już robisz postać w 3 tonach to rób ją w 3 tonach, a nie, że białe na butach w 2! XD Ale olać to na chwilę obecną, bo to nie jest błąd jaki wypatrzyłem. Chodziło mi o najciemniejszy niebieski pixel na środku w lewym bucie. Jego nie powinno tam być. Jego miejsce jest po lewej stronie.

Tyle z mojej strony. Skill ci rośnie i to widać. Cieniowanie w 3 tonach wychodzi ci całkiem dobrze, ale fakt, że są błędy nad którymi musisz popracować.

KP: 3
/Yoh

74By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Pon Maj 23, 2011 3:07 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Nowy Shit ... :D

By Michass - Page 3 11020050

75By Michass - Page 3 Empty Re: By Michass Pon Maj 23, 2011 8:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No co tu dużo pisać (?) - praca zrobiona raczej z nudów ,dla jaj ,dla zabawy ,więc chyba nie ma sensu wszystkiego dokładnie opisywać. Domyślam się ,że miał to być jaskiniowiec ,troszkę za bardzo ucywilizowany jak na mój gust. Proporcje WSZĘDZIE pozostawiają wiele do życzenia ,ale co ... to wkońcu praca nie do oceniania ,tylko tak o ,czy nie ? Taki bardziej większych rozmiarów pixelart ,niż LSW ( choć to też pix art ) ,więc może powinieneś to pokazać w dziale dotyczącym Pixel Artu ?

PS 700 post i nowa ranga - yeeee


KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.