Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Karczma  "Pod tarczą" Empty Karczma "Pod tarczą" Wto Sie 03, 2010 11:10 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Shane biegł wzdłuż ulicy nagle się zatrzymał przed jakimś budynkiem
[Karczma "Pod tarczą"?Hmmmmm może się tutaj najem wbijam]
Shane wszedł do karczmy
-Witam czy macie tu coś do jedzenia lub do picia?-zapytał barmana Shane

2Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Wto Sie 03, 2010 1:19 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Przy ladzie stał barman. Dobrze zbudowany, sadełko i wąsik świadczyły o tym że zna się na swojej robocie. A przynajmniej, wiadomo było że długo w tym siedzi. Barman wycierał szklankę gdy usłyszał Shane'a.
- To karczma, człowieku. Oczywiście że mamy, ale powiedz pierw co byś chciał. - powiedział do chłopaka, mężczyzna.

3Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Wto Sie 03, 2010 6:18 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
-Hmmmmmm....macie jakiegoś drinka?-powiedział Shane do barmana

4Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Wto Sie 03, 2010 7:26 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Mina barmana bynajmniej nie oznaczała zachwycenia z odnalezienia tak bystrego klienta.
- Mówiłem, człowieku, to karczma. Gdyby tu nie było drinków, nazwalibyśmy się "Przedszkole pod ciupagą". Masz jakiekolwiek konkretne pojęcie o tym, co byś chciał dostać?

5Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Czw Sie 05, 2010 9:20 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
-Człowieku!Daj mi obojętnie jakiegoś drinka bo mam dzisiaj zły dzień!-krzyknął zdenerwowany Shane

6Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Czw Sie 05, 2010 10:56 am

NPC

NPC
NPC
NPC
- Trzymaj i daj mi spokój. Nie lubię takich klientów jak Ty, młodzieniaszku. - powiedział i podał Ci kufel z jakimś alkoholem. Nie byłeś w stanie określić co to, jednak wydawało Ci się że może być dobre i mocne. W sam raz dla Ciebie.

7Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Czw Sie 05, 2010 7:09 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Shane wypił swojego drinka zapłacił i wyszedł z karczmy

8Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Wrz 01, 2010 12:09 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max wchodzi do karczmy. Staje obok drzwi i czeka na Sandrę.

9Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Wrz 01, 2010 12:14 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Sandra wchodzi, siada przy stoliku najbliżej drzwi. Zamawia sok pomarańczowy po czym patrzy na kota.
Karczma  "Pod tarczą" 52800674575367261658
- Shiranui. Nazwiemy cie Shiranui. //Tak wiem że to z anime i mój sprit tez tak bo to z anime tak samo jak ta fota//



Ostatnio zmieniony przez Bercik6c dnia Sro Wrz 01, 2010 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

10Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Wrz 01, 2010 12:16 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Kot zasnął na rękach u Maxa.
(ehh... niech se śpi)
Pomyślał Max po czym położył go u siebie na kolanach. Zamówił wodę mineralną cytrynową.
-Jak myślisz, Shigeru ucieszy się z kota ?

11Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Wrz 01, 2010 12:24 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
- Nawet jeśli to nie okaże tego, znasz go.
Kelner przyniósł sok. Dziewczyna podniosła szklankę, przyłożyła do ust i zaczęła pic.
- Max, ja ci naprawdę dziękuje za wszystko. za to, ze pomogłeś mi odnaleźć Shigeru mimo i pomogłeś mi wybaczyć mu.

12Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Wrz 01, 2010 12:30 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Drugi kelner przyniósł wodę mineralną.
- Miał być baniak 5 litrów ! Dobra, już tyle mi wystarczy. - Powiedział do kelnera.
- Nie dziękuj mi za to. - Powiedział do Sandry
Po tym wypił swój napój bardzo szybko i zaczął głaskać kota.



Ostatnio zmieniony przez Maxpayne1996 dnia Sro Wrz 01, 2010 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz

13Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Wrz 01, 2010 12:38 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max wziął kota na ręce i razem z Sandrą przeteleportowali się z powrotem do Shigeru.

//Tak bez płacenia. Muhahaha//

14Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Wrz 01, 2010 2:29 pm

Death

Death
First Child
First Child
Deth wszedł, a właściwie zmaterializował się w karczmie, rozejrzał się po budynku, i podszedł do lady.

-Poproszę jakiegoś mocnego drinka, dodatkiem cytryny oraz lodu-Powiedział Deth

15Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Wto Lip 19, 2011 5:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W karczmie otworzył się ciemny Door of the World z którego wyszedł Yoh z lekko podartym ubraniem. Otarł czoło i nie zważając na to gdzie się znajduje podszedł do barmana i poprosił o zimną wodę. Lekko przestraszony mężczyzna szybko przyniósł mu zamówienie - wiedział również kim jest więc nie musiał płacić. Chłopak odwrócił się do ludzi i rozejrzał po barze.
- Hm... Szukam pewnej kobiety... Rei Shiriaka. Chciałbym wykonać Twoje zlecenie, o ile tu jesteś! - krzyknął. Może ludzie wzięli go za debila, ale nie obchodziło go to. Portal po chwili się zamknął.

16Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Wto Lip 19, 2011 5:37 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Podeszła do Ciebie młodo wyglądająca kobieta o ładnie ułożonych, czerwonych włosach. Miała na sobie białą sukienkę z niebieskimi zdobieniami - zarumieniłeś się - między innymi z tego powodu że była niższa i przyglądała się na Ciebie dosyć dziwnie.

Nagle Cię olśniło. Widziałeś ją w innym wymiarze - tyle że nie była ubrana w taki sposób, a fryzurę miała trochę inną. W innym uniwersum nazywała się Feldt Grace - tu inaczej. Nie raz spotykałeś alternatywne wersje swoich przyjaciół, ale w tym wymiarze nie miałeś jeszcze przyjemności poznać czyjejś alternatywnej wersji.
- Ja... Ja nazywam się Rei Shiriaka. - kobieta złapała Cię za rękę i wyprowadziła z karczmy. Nie chciała wyraźnie rozmawiać na temat tego zadania w obecności innych.
- Moje dziecko... Yuriko... Moja córeczka... Zniknęła trzy dni temu, do tej pory nie wróciła. Proszę... Proszę! Znajdź ją i przyprowadź do mnie... - kobieta miała łzy w oczach. A Ty nie lubiłeś niestety patrzeć na kobiety które płaczą.

17Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Lip 20, 2011 12:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Młodzieniec złapał kobietę za ramiona i spojrzał w oczy.
- Yuriko, tak? A jak ona dokładnie wygląda? - jeżeli chłopak dostaje zdjęcie, uśmiecha się i wzbija w powietrze z niewiarygodną szybkością. Jeżeli zdjęcia nie dostaje, czeka na dokładny opis dziewczynki.
- W każdym razie, nie martw się o swoje dziecko. Sprowadzę je tu. - leci szukać dziecka. Nienawidzi gdy kobieta płacze na jego oczach - po prostu ma ochotę zabić tego kto ten płacz wywołuje. W tym przypadku porywacza dziecka. A jeżeli to się po prostu zgubiło gdzieś na kontynencie - co jest dosyć mało prawdopodobne - musi je zwyczajnie odnaleźć.

18Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sro Lip 20, 2011 4:19 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Dostałeś od kobiety zdjęcie dziewczynki.

19Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Pią Lip 22, 2011 4:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Młodzieniec wzbił się w powietrze i dobrze przyjrzał twarzy tej małej.
- Hm... - skoncentrował się. Starał się odnaleźć energię tej dziewczynki, choćby wynosiła tą jedną jednostkę. Był w pewnym sensie na plusie - wiedział jak ona wygląda - wystarczyło ją znaleźć.

20Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sob Lip 23, 2011 4:27 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Niestety, tak słabej energii nie byłeś w stanie namierzyć - mimo że na namierzaniu kogoś w taki sposób znałeś się niezwykle dobrze. Kiedy postanowiłeś wylądować, rozejrzałeś się jeszcze chwilę. Coś przykuło Twoją uwagę - przy wyjściu z miasteczka dostrzegłeś jakiegoś mężczyznę który trzymał w ręku szarpiące się dziecko. Wszedł do jakiegoś niewielkiego domu stojącego trochę dalej od innych.

Co robisz?

21Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sob Lip 23, 2011 5:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak, nabierając podejrzeń, zamiast lądować, poleciał prosto do domu, do którego wchodził tajemniczy mężczyzna z dzieckiem.

22Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sob Lip 23, 2011 6:08 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Poleciałeś w stronę tajemniczego domu.
Kiedy się do niego zbliżyłeś, dostrzegłeś liczne zniszczenia - oznaczało to tyle że dom jest opuszczony. Po głowie zaczęły chodzić Ci najgorsze myśli jeżeli chodzi o dziecko Rei.

https://anrevosprites.forumpl.net/t3391-may-domek-na-obrzeach-miasteczka

23Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sob Lip 23, 2011 7:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak zmierzał spokojnie pod karczmę, zerkając w międzyczasie w stronę miasta Ferya. Sam nie wiedział co się tam dzieje, wiadomo mu było tylko że walczy dwóch wojowników. Energii kilku wojowników już w ogóle nie wyczuwał, co wydawało mu się dosyć dziwne.

Kiedy doszedł już do karczmy, zaczął rozglądać się za Rei oraz jakimiś stróżami prawa. Cały czas był myślami gdzieś indziej, dlatego nie odzywał się do małej przez całą drogę.

24Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sob Lip 23, 2011 7:28 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Rei czekała już pod karczmą, więc puściłeś dziewczynkę do matki - będąc oczywiście zadowolonym z ich spotkania, które wyglądało na naprawdę wzruszające. Co innego myślałeś o nieprzytomnym mężczyźnie. Kobieta Ci podziękowała, a Yuriko pamiętała o otrzymanej karteczce wrazie niebezpieczeństwa.

Po jakichś pięciu minutach znalazłeś jakichś stróżów prawa i wyjaśniłeś całą sytuację. Ci zabrali od Ciebie nieprzytomnego mężczyznę.

Wbrew pozorom, misja okazała się dla Ciebie prosta. Zbyt prosta. Ale z drugiej strony, nie przypuszczałeś że Yuriko będzie na wyciągnięcie ręki, przez głupią nieuwagę zabranego mężczyzny.

Misja wykonana!
+15 000j
+2 reputacja

25Karczma  "Pod tarczą" Empty Re: Karczma "Pod tarczą" Sob Lip 23, 2011 7:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh, będąc uśmiechniętym, przyłożył dwa palce do czoła i po chwili zniknął.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.