Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 6]

1Skrzydło szpitalne Empty Skrzydło szpitalne Wto Sie 31, 2010 10:23 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Tutaj można zapewnić pomoc medyczną rannym. Oprócz normalnych łóżek szpitalnych są tu też nowoczesne komory regeneracyjne.
_____________________________________________

(Tendou, Toshi i Mikidius leżą wygodnie na łóżkach)
Viego i holo-Damensaya wchodzą do pomieszczenia z trzema rannymi.
- Hej, panowie, jak zdrówko?

2Skrzydło szpitalne Empty 11 Wto Sie 31, 2010 11:07 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Tendou slowly opened his eyes, sitting on where he was lying on, looking and moving around his ex-served arm
-Didn't that guy cut it off? And where am I?

//Post przeniesiony tutaj z "Południowej części pustyni".//

3Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 6:40 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Witamy wśród przytomnych. Jesteś na moim niedawno ukończonym statku kosmicznym. Oto Latające Miasto Damensaya. A ta panna to holograficzna reprezentacja neuronowej sztucznej inteligencji, kierującej tym statkiem.
Miło mi.
- Przy okazji, nie zdążyłem na was wypróbować systemów regeneracyjnych. Yoh dał wam trzem po Senzu. Więc, co dokładnie się stało tam, na pustyni?

4Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 6:55 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius spojrzał na Viega.
Jakiś nędzny sługus Shigena chciał sprawdzić naszą energie.Narazie nie atakowaliśmy tylko staliśmy aż se polazł.Potem przez przypadek zobaczyłem księżyc kiedy leżałem.Już miałem teleportować sie gdzie indziej kiedy nas zaatakował ten przybysz i nie mogłem sie zamienić zamienić w Ooazaru.Przejechał mi dosłownie mieczem po plechach...atakowaliśmy wszystkim czym sie dało a i tak ledwo go drasneliśmy//chyba go drasneliśmy O.O//.Użyłem mojej najsilniejsze formy ale to i tak nic nie dało.Toshi tez użyl formy demona ale to nic nie dało.Tendou stracił ręke.Mnie przebił na wylot...A Toshiego przeciął na pół.Dobrze że Toshi był w formie Demona bo w normalnej nic mu nie było.To wyglądało mniej więcej tak.Innych napewno też zaatakował ten przybysz.

5Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 7:59 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
-Long short story, supprise attack cutting my arm off, pretty much couldn't do anything. Couldn't see what happened to others. And hello Damensaya.

6Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 9:24 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Aha... Ale mam jeszcze kilka pytań. Wiem już, że ten gościu to Sōsuke Aizen, więc wiem, czego się mniej więcej spodziewać. Ale jest jeszcze coś. Czy pokazał wam swój miecz i wypowiedział do niego komendę i jego nazwę? Wyglądał jak jakiś duch, 100% pokryty białym czymś jak pancerz? Miał białe czy czarne białka oczu? Miał skrzydła? Może się wydawać, że to pytania bez znaczenia, ale uwierzcie mi, od tego zależy, jaki jest groźny. W sumie, nawet bez skrzydeł, pancerza i z normalnymi oczami jest dość niebezpieczny, ale jego kolejne formy w tej jego "ewolucji" to już jakieś zwykłe jaja. Przydałby się nam tutaj Dr Hax, szkoda, że nie mam z nim kontraktu wymiarowego...

//HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXX!!!//

7Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 10:31 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Gość wyjał swój miecz.Mówił na niego chyba...ten...Zanpakutou!Tak chyba tak mówił na swój miecz.Komendy nie słyszałem żadnej.Na białka nie patrzyłem.Skrzydeł niemiał.Przynajmniej ja nie widziałem żeby je miał.Na ducha mi nie wyglądał.-powiedział Mikidius.

8Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 10:36 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Jesteś pewien, że nie wspomniał słowem imienia Kyōka Suigetsu? Mówię poważnie. Od tego zależy wasze być albo nie być, jeśli mielibyście z nim jeszcze raz walczyć.

//Btw.
https://anrevosprites.forumpl.net/pustynia-saeruhp-f96/poudniowa-cz-pustyni-t1898-345.htm
Widzieliście uwolnienie Kyōka Suigetsu. Wszyscy trzej. Tak przynajmniej mówi NPC.//

9Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 10:39 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius powoli wstał z łóżka.
Aaaa pamiętam.Kiedy przybył wyjął swój miecz i powiedział to co mówiłeś.Powiedział Kudakero, Kyōka Suigetsu.

10Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 10:45 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Toshi wkońcu się odezwał.
Tak, to jego pieprzone Kyōka Suigetsu.
Przerócił się na bok poczym znowu zamilkł.

11Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 10:52 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- No to niefajnie... Skoro tak, wszyscy trzej musicie zachować szczególną ostrożność, gdy go kiedykolwiek spotkacie. Jego miecz, Kyōka Suigetsu, ma niezwykłą zdolność nawet jak na Zanpakutō - Miecze Tnące Dusze, których używają Shinigami z niektórych wymiarów. Może wprowadzać ludzi w stan całkowitej hipnozy, w której wszystko, co doświadcza pięć zmysłów ofiary, jest kontrolowane przez Aizena. Warunkiem zadziałania tego triku jest konieczność zobaczenia przez ofiarę uwolnienia miecza, a uwolnienie odbywa się poprzez wypowiedzenie komendy i nazwy Zankaputō. Od tej chwili, w każdym momencie możecie przestać postrzegać rzeczywistość i stać się ofiarą kompletnej hipnozy. Są dwa sposoby, żeby tego uniknąć. Pierwszy to nigdy nie być świadkiem uwolnienia Kyōka Suigetsu, co już odpada dla całej naszej czwórki. Tak, ja też je raz widziałem, ale mam jeszcze Worldwide Reading, które działa jako szósty zmysł, poza jurysdykcją Kyōka Suigetsu. A Yoh na szczęście w ogóle tego nie widział. Cholerny fuksiarz. Druga możliwość to kontakt fizyczny z mieczem zanim zostanie on uwolniony - po prostu trzeba go dotknąć i nie puszczać. Ale są dwa problemy. Aizen raczej nie pozwoli wam za długo siedzieć przy swoim mieczu, dodatkowo nigdy nie wiadomo, czy Kyōka jest uwolniony, czy nie. No, jak poczujecie się na siłach, to pozwiedzajcie sobie statek. W ścianach co kilka metrów są ekrany wyświetlające holograficzną mapę całości, nie zgubicie się. Damensaya-chan, sprawdź proszę, czy sektory mieszkalne nadają się do natychmiastowego zajęcia. Będę na mostku.
Już się za to biorę.
Holo-Damensaya zamknęła oczy i się zdematerializowała. Najpewniej jej projekcja teraz pojawia się w sektorze mieszkalnym, gdzie sprawdza ona ogólny stan.
- Nie spieszcie się. Mamy czas. Wprawdzie Senzu powinny zapewnić natychmiastowe uleczenie, ale chwila odpoczynku wam się przyda. Jakby co, jak mówiłem, będę na mostku. System komunikacji wewnątrz statku jest intuicyjny, na pewno się z tym panelem łatwo zaznajomicie.
Wskazał na panel na ścianie, zawierający duży ekran dotykowy i kilka przycisków. Po tym wyszedł ze skrzydła szpitalnego i udał się na mostek.

12Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 10:57 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Dobra!Poco tracić czas na leżenie.Lepie zapoznam sie z tym statkiem.-powiedział Mikidius poczym skierował sie na główny pokład.

13Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Wrz 01, 2010 11:44 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Tendou got up, going forward the Bridge.

14Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Czw Wrz 02, 2010 3:54 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Toshi wstał z łóżka i wyszedł na pokład główny.

15Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:14 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nosze przybywają do sektora, materializuje się przy nich holo-Damensaya. Przeniosła Yoha do kapsuły //jest sztuczną inteligencją kontrolującą cały statek - przeniesienie jednego człowieka z punktu A do B to nie problem//. Po chwili kapsuła wypełniła się zielonkawym płynem, a kilka przewodów oplotło kończyny Yoha i przyczepiło maskę //tlenową, nie Hollowa xd// do jego twarzy.
//Btw, Yoh tu przybył bez Zanpakutou. Leży ono gdzieś w lesie i jeśli się zdarzy to, co myślę, to czarny miecz sam wróci do właściciela we właściwym czasie//
W suficie otworzyła się mała luka, z której wysunął się generator HF //już wyjaśniam nazwę: H - heat (ciepło), F - friction (tarcie). Wytwarza on energię z ciepła powstałego przy tarciu, które to zachodzi np. przy wchodzeniu do atmosfery//. Robotyczne ramię zamocowało generator na kapsule. Holo-Damensaya obserwowała wszystko i monitorowała całkowicie stan Yoha, zgodnie z poleceniem Viega.

16Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Stan Yoh'a nie ulegał poprawie.

Nagle weszła Silvia. Upadła na kolana kiedy zobaczyła Yoh'a z otwartymi oczyma i dziurą w klacie w kapsule.
- Yoh!!!! - krzyknęła dziewczyna, jednak nic się nie działo. Chłopak nawet nie drgnął.
Dziewczyna zaczęła uderzać w szybę błagając chłopaka o powrót, ale nic z tego.

17Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:30 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Spokojnie, Silvia, Yoh jest właśnie leczony. Na bank z tego wyjdzie. Ale myślę, że możesz mu pomóc. Jestem pewien, że możesz jakoś podświadomie się z nim porozumieć. Ta kapsuła mu może zregenerować ciało, ale i umysł potrzebuje bodźca.

[ Nie mogę jej powiedzieć, że zaraz go wystrzelę z powrotem... Nie wiem dokładnie, jaki Viego ma plan, ale muszę mu zaufać. Generator HF i katapulta do atmosfery... To nie może być bezcelowe. ]

18Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziewczyna krzyczała bardzo głośno, mimo to nie było żadnych oznak życia ze strony Yoh'a. Był tak jakby.. Martwy.

- Spróbuję pomóc.. - powiedziała płacząc.
- Yoh! Proszę! NIE ZOSTAWIAJ NAS SAMYCH!! - krzyknęła naprawdę głośno ze łzami w oczach.
- Viego.. Smoku.. Rayem.. Ketsu.. Ayano.. Gemmei.. Ja.. My.. Zawsze chcieliśmy dla Ciebie jak najlepiej. - kontynuowała dziewczyna.
- - Nie zostawiaj mnie teraz samej.. Czym zawiniłam byś mnie zostawił.. Byś zostawił Nas.. Proszę..

Ciało chłopaka nawet nie drgnęło. Dziewczyna ze łzami w oczach dalej kontynuowała.

- A pamiętasz co nam obiecałeś..? Nie dasz skrzywdzić żadnego wojownika na tej małej planecie.. Zabijesz Shigena i Nas ochronisz.. Tak mówiłeś.. Chcesz Nas wszystkich teraz zostawić?! Teraz.. W takim momencie?! Proszę.. Nie rób mi tego.. - nie chciała już nic mówić. Wiedziała że to nic nie da.
- Wbrew temu jak się zachowywałam.. I tak Cię kochałam.. A teraz odszedłeś.. - powiedziała ze łzami w oczach i wstała. Oparła się o szybę jakby chciała objąć chłopaka.
- Kocham Cię.. - dodała na koniec, opierając się o szybę.

Nagle Yoh poruszył palcem.. Jego energia choć nie była wyczuwalna dla Silvii, według informacji Damensay'i zaczęło rosnąć.

19Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:44 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
[ Yoh się poruszył... Są odczyty energii... Wybacz mi, Silvia. ]

Zapadnia #4, start.
Pod kapsułą Yoha otworzyła się zapadnia. Wszystko, co łączyło kapsułę z otoczeniem zostało odczepione. Kapsuła spadła do tunelu i systemem szyn dotarła do punktu w kadłubie, gdzie została wystrzelona w stronę atmosfery pod wystarczającym kątem, żeby wylądować jak najbliżej Yammy'ego. Już po zniknięciu kapsuły w podłodze, zapadnia się zamknęła pięcioma warstwami tworzywa kadłubowego, żeby uniknąć dekompresji.

20Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Zaraz.. CO?! NIEEEEE!! CO TY ROBISZ?! - krzyknęła i upadła na kolana, zaczęła głośno płakać i walić w podłogę z pięści. Jej płacz było słychać nawet na Pokładzie Głównym.

21Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:50 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Spokojnie, taki był plan Viega. Nie jestem pewna, o co chodzi, ale z całą pewnością nie chce on zabić Yoha. Szczególnie, gdy ten kolos szaleje. Do kapsuły jest przyczepiony generator, który będzie wytwarzał energię dla kapsuły z tarcia w atmosferze, więc Yoh będzie utrzymywany przy życiu. Tak, życiu, bo udało mi się zarejestrować ruch i skok energii. Wprawdzie niewielkie, ale świadczące o powrocie Yoha. Dobra robota, Silvia.

22Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:53 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray wbiegł do skrzydła szpitalnego, ale usłyszał jedynie część od "...świadczące o powrocie..."
- Silvia! Co się stało?! - krzyknął.
Nie dość, że był wnerwiony, to teraz na dodatek przerażony.

23Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Ale.. Dlaczego go wyrzuciliście skoro ledwo wrócił do życia?! - krzyknęła, lecz już nie tak agresywnie jak wcześniej.

24Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:55 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- WYRZUCILI?! - krzyknął głośniej niż wcześniej.
Chłopaka znowu zaczęły otaczać wyładowania.

25Skrzydło szpitalne Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Wrz 03, 2010 8:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ayano dobiegła do skrzydła szpitalnego.
- Hę? Kogo wyrzucili?! - zapytała wkurzona.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 6]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.