Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 6]

126Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Lut 22, 2013 2:01 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//No to trzeba czymś te tury wypełnić.//
Damensaya zawołała do siebie Celię i Bilim do pomocy. Celię dlatego, że posiadała dużą wiedzę anatomiczną, a Bilim dlatego, że pozostała czwórka nie dałaby się za łatwo oderwać od oglądania turnieju.

127Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Wto Lut 26, 2013 2:10 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Praca zespołowa załogi Latającego Miasta oraz Ayako okazała się owocna. Zdołaliście bowiem wykryć, iż w ciałach całej trójki są doskonale zamaskowane niewielkie urządzenia przypominające coś w stylu biochipów. Są one wszczepione w okolicach kręgu szyjnego. Prawdopodobnie za ich pomocą dowódca Daishi całkowicie mógł ich kontrolować lub nawet "zaprogramować" do wykonania jakiegoś zadania. Niestety jest też zła wiadomość. Wykryliście, że urządzenia mają możliwość autodestrukcji - nie wiecie jednak w jakich konkretnie przypadkach i na jaką skalę może nastąpić wybuch.

128Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Wto Lut 26, 2013 2:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Mamy... niewielki problem. Jakieś pomysły?

129Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Wto Lut 26, 2013 3:55 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Którego kręgu szyjnego? Bo ssaki mają ich siedem.//
- Noriaki Kakyoin.
C: Co?
- Noriaki Kakyoin, jeden z wojowników, których grupa wyruszyła w niektórych światach w celu pokonania Dio Brando. Miał on wszczepiony w głowę biologiczny implant, który kontrolował jego poczynania i który nieumiejętnie usunięty mógłby zabić jego i zaatakować przeprowadzającego operację.
B: A w związku z tym?
- Został wydobyty przy użyciu niesamowitej precyzji, pod postacią Star Platinum. Możliwe, że dałoby się to zrobić i tutaj, wykorzystując równie potężną precyzję, zdolność postrzegania i możliwość bezinwazyjnego wniknięcia do ciała. Przeprowadzę wstępną analizę. Celia, pomóż mi z wyłapywaniem wyników. Bilim, skocz po Viega i Kaylin.
B: Robi się.

Po chwili Bilim wraca z Viegiem i Kaylin.
- Źle jest?
- To samo, co z Kakyoinem, ale przy kręgosłupie i wybucha. Viego, rób własny skan równolegle z nami. Jeśli ustalimy więcej informacji i będzie możliwość, plan jest taki: Kaylin otwiera portal, a Viego przechodzi w Entei i formuje się, żeby mieć jak największą precyzję. Usuniesz obiekt w Clock Up, a Kaylin będzie zabezpieczać z The World, więc chwilowo stań się na nie podatnym.
- Dobrze. Ale najpierw, przyjrzyjmy się.
Viego aktywuje Worldwide Reading i skanuje sytuację. Jeśli nie byłoby za bardzo widoku, Kaylin otwiera mikroskopijny portal zabezpieczony membraną, Viego z niego korzysta jak z okularu. Jednocześnie Damensaya skanuje swoimi własnymi metodami i natychmiast przerzuca dane na ekrany, Celia się przygląda razem z nimi.

130Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Wto Lut 26, 2013 9:24 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
//Kręg szczytowy, wybacz niesprecyzowanie.//

Wspólne skanowanie dało Wam nowe informacje. Złą i dobrą - jak to zazwyczaj bywa. Zła była taka, że biochipy eksplodują automatycznie po ich usunięciu z organizmu, a sam wybuch będzie w stanie zniszczyć teren wielkości boiska piłkarskiego. Dobra, choć to może za wiele powiedziane, jest taka, że aktywacja procesu autodestrukcji nastąpi dopiero po ok. 5 sekundach od usunięcia urządzenia. Biochip jest przymocowany do kręgu za pomocą czegoś, co przypomina trochę niewielkie podnóżki zakleszczone na kości. Zatem sam fakt jego odczepienia nie będzie największym wyzwaniem, a sposób, w jaki nie spowodować przez to wielkiej eksplozji...

131Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Wto Lut 26, 2013 9:57 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//"Zatem sam fakt jego odczepienia nie będzie największym wyzwaniem, a sposób, w jaki nie spowodować przez to wielkiej eksplozji"
A kto chce udaremniać eksplozję? Dajesz mi pięć sekund, mi wystarczy w zupełności poniżej jednej. Duuuuude, myślałem, że to będzie coś naprawdę trudniejszego. Pięć sekund. To jest świetna wiadomość, szczególnie że w poprzednim poście wspomniałem, że przy samym procesie wyciągania miałem zamiar skorzystać z Clock Up.
Skrzydło szpitalne - Page 6 21786181
//

C: Dobra, to wybucha. Co jeszcze? Bo nie wypatrzyłam za wiele w twoich danych.
- Materiał wybuchowy zgromadzony w środku ma wystarczającego kopa na wybuch wielkości północnego gmachu obserwatorium na Kersin.
C: Jeśli można, jakaś wielkość porównawcza? Zgaduję, że to u was na Beralzie.
- Powierzchnia boiska do piłki nożnej.
C: Brzmi niemiło. Co z tym teraz?
- Powinienem być w stanie to mimo wszystko wyjąć. Saya, ile jest czasu do detonacji?
- Od usunięcia chipu pięć sekund.
Kaylin i Viego spojrzeli na siebie i parsknęli śmiechem.
- Czyli, dla ciebie to dwa, jeśli nie trzy razy więcej.
- A dla ciebie kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt. Nawet nie musieliśmy wchodzić do Geofrontu, przecież nie wyrzucimy tego ot tak ze statku. Nawet pomimo osłon Miasta.
- Saya, daj jakieś konkretne współrzędne punktu leżącego za Słońcem, niedaleko od niego. Ayako, będziemy chyba potrzebowali chwilowego odblokowania teleportacji. Kaylin, otworzymy portal do tego miejsca i drugi do kolejnych chipów, wywalimy je w cholerę. Będziemy potrzebowali obu mocy w tym samym czasie.
- Mam już jedno.
- Właściwie, nie dałoby się po prostu całkowicie zdezintegrować tę substancję? Wiesz, kwantowe spalenie i takie tam?

// Pewnie by się dało, ale kierujący nie chce ryzykować, że NPC by się w jakiś niewyjaśniony sposób przyczepił, nawet pomimo całkowitej racjonalności pomysłu.
To samo, co on powiedział. //

- Dla pewności zrobimy to tak. Kaen Kagami?
- Kaen Kagami.
Oboje się przekształcili w ogniste aury, które wirując się ze sobą zlały i uformowały połączoną istotę.
= Jesteśmy gotowi. Celia, jeśli chcesz, możesz wrócić do Epsilona. W razie gdyby nam coś nie poszło.
C: Nie wierzę, żeby cokolwiek nie poszło, a nawet jeśli, Damensaya by was zabiła za zdemolowanie jej statku.
= Też prawda.

//Dostaniemy tylko pozwolenie na start z wieży kontroli warpów i lecimy.
Ale serio, pięć sekund na detonację. Gdyby to miał robić Alister i Arie, to może.//

132Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Lut 27, 2013 1:35 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Długo nie zagrzaliście u mnie miejsca, ale cóż... - Ayako dezaktywowała bariery uniemożliwiające korzystanie z energii wewnątrz Geofrontu.
- Daishi jest na szczęście nieco bardziej bezmyślne, niż początkowo można byłoby zakładać.

133Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Lut 27, 2013 1:09 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
= Wciąż jednak nie powinno się ich lekceważyć. Szczególnie, jeśli uważalibyśmy ich za bezmyślnych, tacy są najbardziej nieprzewidywalni. Odsuńcie się, zaczniemy od Toshiego.
Paxan utworzyli miniaturowy portal prowadzący do okolic kręgosłupa Toshiego i drugi do Słońca tuż obok. Oba są zabezpieczone membraną. Przekształcili swoje ciało tak, by w formie energetycznej się pomniejszyć - twarz rozpłynęła się w masę energii, a ramię zostało przemienione, tworząc na jego końcu cienki, podłużny przyrząd. Aktywowali Clock Up i wprowadzili go powoli w portal. Gdy końcówka się wynurzyła z portalu, została na niej wytworzona miniaturowa kopia torsu człowieka, razem z ramionami i głową wyposażoną wciąż w zmysły. Ta miniaturowa "sonda" //To nie coś autonomicznego, a cały czas jedno ciągłe ciało, jednak przeformowane. To nieco bezpieczniejsze niż pomniejszenie się całkowicie i wejście w całości do portalu.// przekonfigurowała swoje ręce na mikroskopijne przyrządy tnące i zbliżyła się do chipa. Będąc w Clock Up i mając cały czas aktywne Worldwide Reading działali tak powoli, jak to tylko możliwe, dając jednocześnie olbrzymią precyzję i szybkie działanie. Przecinali je spokojnie, kawałek po kawałku, cały czas siebie nawzajem w trójkę (Viego, Kaylin i Gyuahen) pilnując i powstrzymując w razie mało prawdopodobnego, aczkolwiek nie niemożliwego złego ruchu. Mimo to, wciąż zajmuje im to niesłychanie mało czasu.
Gdy chip zostanie odczepiony, tworzony jest na nim kulisty portal, który go natychmiast wyciąga na zewnątrz do drugiej ręki Paxan, jednocześnie aktywowane jest The World, żeby zatrzymać upływ czasu. Paxan wyrzucają chip przez większy portal do Słońca i po upewnieniu się, że nie ma jakichś powikłań wymagających natychmiastowej interwencji wyciągają sondę z miniportalu i wracają do normalnego wyglądu.

Gdyby coś szło nie tak, np. za szybko aktywowałaby się procedura autodestrukcji w czasie operacji, natychmiast aktywują The World, żeby do zera zmniejszyć ilość traconego czasu.

//Przykro mi, ale ten plan jest tak przemyślany, że daje gotowość na każdą ewentualność. Ja wiem, że NPC by chętnie urozmaicił rozgrywkę i udaremnił zbyt dużą ilość sukcesów, ale nie tym razem.//

134Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Lut 27, 2013 3:35 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Wydawałoby się, że cała ta operacja musi trwać co najmniej kilka dobrych godzin - najmniejszy błąd przy usuwaniu chipu i wszystko może się okazać stracone. Tymczasem dla przeciętnego widza wszystko byłoby widoczne, jakby odbyło się w ułamku sekundy. Idealna precyzja w połączeniu z taką szybkością sprawiła, szanse na niepowodzenia były praktycznie zerowe. Cały zabieg zakończył się pomyślnie, Toshi miał już problem z głowy. Oczywiście nadal był nieprzytomny.
Cóż... Widocznie zostaliście niedocenieni przez przeciwnika. Ale ileż razy to się już zdarzało? Wystarczająco dużo, abyście doskonale wiedzieli jak się zachować.

//Gdybym tak bardzo chciał urozmaicić ten zabieg to bym to zrobił i nie dawałbym Wam pięciu sekund 4. Faktycznie, mimo to, mogłem dać mniej czasu, ale gdyby to była sekunda to chyba i tak wiele by to nie zmieniło.//

135Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Lut 27, 2013 4:17 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//I tak wolałem nie ryzykować i osobnym postem zacząć od gościa, który jest z tej grupki najwytrzymalszy.//
C: Udało się?
- Tak, nie ma żadnych widocznych powikłań. Umieszczam Toshiego w komorze leczniczej.
= Dobrze. My się zajmiemy Theylin i Shizuką.
- Tylko...
- Wiemy. To, że tak łatwo poszło teraz wcale nie znaczy, że musi tak samo pójść za drugim i trzecim razem.
Mimo ostrożności, Paxan powtarzają całą procedurę najpierw na Theylin, a potem na Shizuce, z takimi samymi środkami ostrożności.

//To, że mam kilka pomysłów na to, co jeszcze mogłoby pójść nie tak wcale nie oznacza, że się nimi z tobą podzielę. Nie oznacza też, że nie wymyśliłbym zaraz sposobów na uporanie się z nimi xd//

136Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Czw Lut 28, 2013 4:34 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
A jednak wszystko poszło zgodnie z planem. Cała operacja ostatecznie wyszła na dużo prostszą niż początkowo się wydawało... Przynajmniej dla załogi Latającego Miasta. Gdyby zajął się tym ktoś bez takich możliwość prawdopodobnie nie miałby zbyt dużego pola manewru.
Tymczasem Yamato dalej zwyczajnie w świecie spał...

137Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Czw Lut 28, 2013 4:48 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
= Czyżby wszystko poszło jak należy? Ardha Out.
Viego i Kaylin się rozłączyli.
- A wiecie, co jest najlepsze?
- Hm?
- Mam podgląd na sektor mieszkalny i sektory robocze. Absolutnie nikt z personelu nie zauważył, że Miasto nie jest tam, gdzie było wcześniej.
C: Chyba żartujesz.
- No właśnie nie. Skoro zagrożenie i z zewnątrz, i ze strony Toshiego... szczególnie ze strony Toshiego minęło, przeniesiemy Miasto. Dzięki za gościnę, Ayako. Kaylin, chodź ze mną. Rodzina Toshiego będzie pod moją stałą obserwacją.
Damensaya i Kaylin poszły na mostek i użyły raz jeszcze Aurora Warp, by odstawić Miasto na poprzednio zajmowaną pozycję.
//Wikipedia: Zasada najmniejszego działania. Dlatego nie piszę nadmiaru postów. Nie, nie wiem, jak działa lagranżjan.//
Viego i Celia w tym czasie wrócili do Epsilona, Kaylin i Damensaya dołączyły do nich chwilę później, po przeteleportowaniu statku.

//Cały czas są pod zdalną obserwacją. Jak się obudzą, dasz mi pewnie znać.//

138Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Mar 15, 2013 12:55 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Wszystko rozwijało się pomyślnie. Cała rodzina Akamura szybko wracała do zdrowia. Yamato również zdążył wypocząć, budząc się w międzyczasie i rozmawiając z Damensayą o tym, co miało miejsce. Niestety, chłopak wiedział niewiele więcej niż wiadomo było Drużynie Taimatsu. Wkrótce jednak wszystko mogło się wyjaśnić. Sztuczna Inteligencja Latającego Miasta zauważyła, że stan pozostałej trójki jest już stabilny, choć Toshi dalej był lekko poobijany. Wszyscy zaczęli się przebudzać zadając pytanie "co się właściwie dzieje?".

139Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Mar 15, 2013 2:04 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Wow, mam tu jeszcze coś do roboty.//
Hologram Damensayi pojawił się przed rodziną Akamurów. Wyjaśniła im ona, że dostali pranie mózgów i walczyli z naszymi na polecenie lidera Daishi, a po ich obezwładnieniu zajął się nimi doktor Taimatsu. Powiedziała im również, jak do tej pory przebiegał turniej i jakie rzeczy się właśnie dzieją na arenie. W razie gdyby chcieli wyjść z sektora i obejrzeć walkę, nie pozwala im na to i zamiast tego włącza ekran.

140Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Sob Mar 23, 2013 6:11 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Cały zespół pojawia się w sektorze medycznym.
- No hej, jak się mają nasi pacjenci?
Damensaya z Celią zaczęły sprawdzać dane zebrane przez aparaturę, Bilim i Daia im się przyglądały z uwagą.

141Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Pon Mar 25, 2013 2:26 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Toshi wraz z rodziną po krótkiej rozmowie z Damensayą zechcieli opuścić Latającego Miasto, jednak ta im to uniemożliwiła. Zgodzili się zostać na jakiś czas na pokładzie, rozumiejąc, że chodzi o bezpieczeństwo przede wszystkim ich.
Gdy reszta V-Teamu wróciła do sektora medycznego - Akamurowi przeprowadzili z nimi krótką rozmowę, po której zdecydowali się spędzić jeszcze tą noc na pokładzie. Poza tym - wszyscy czuli się dobrze. Nikt jednak nie pamiętał co robił, gdy był pod kontrolą lidera Daishi. Opowiedzieli tylko jak to było - choć informacje nie wnosiły nic nowego. Shizuka zechciała poszukać informacji na temat organizacji odpowiedzialnej za eksperymenty na niektórych terrańskich wojownikach. Wpadła jednak w pułapkę, gdy miała się spotkać z tajemniczym osobnikiem u tatuażysty w Eminie. Gdy po długim czasie oczekiwania Shizuka nie wracała - zaniepokoili się tym Toshi i Theylin, którzy odczytali wiadomość z telefonu dziewczyny. Poszli jej na ratunek, gdzie po wejściu urwał im się dosłownie film. Od tamtej pory nie pamiętając nic aż do przebudzenia się na LMD.

Po spędzeniu nocy w mieście, Toshi przed wyruszeniem Viega na turniej, zwrócił się do niego.
- To jak, puścicie nas już? Chyba nie stanowimy aktualnie żadnego zagrożenia...

142Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Pon Mar 25, 2013 2:36 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Nie widzę problemu. Jak chcecie iść na turniej, chodźcie za nami, mamy otwarty portal prowadzący do Epsilona zacumowanego na tamtej wyspie.
- Toshi, chłopie, jakbyście nie stanowili żadnego zagrożenia, tamten pajac by się do was nie przyczepił. Na szczęście jesteście zagrożeniem po naszej stronie.
G: Hej, a gdzie Kaylin?
- Nie chce jej się, poszła do ogrodu.
Myślisz, że to kupią? ]]
[Nie licząc Fis i Damensayi, na pewno.]
D: To może do niej dołączę?
F: A kto będzie dopingował Alistera?
D: Racja, no przecież!
[Mówiłem, nikt oprócz Fis i Damensayi.]
- Stawiacie mi zbyt duże wymagania...
C: Nie przesadzaj. Chodźmy. Kto właściwie ma pierwszą walkę?
E: Ayano i Woogy.
- To będzie ciekawe. Saya, idziesz z nami?
- Ogarnę najpierw osobiście wszystkie nowe dane, później może do was dołączę.
Cała ósemka (dziewiątka?) poszła w stronę drzwi w głównym holu, za którymi była ściana. Jednak teraz na tejże ścianie był portal prowadzący do Epsilona.
Damensaya poszła na mostek rozprawić się z nowymi danymi - raportami od personelu, wiadomościami i połączeniami i takimi tam.

143Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Pią Mar 29, 2013 12:34 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Toshi wraz z rodziną przeszli przez portal prowadzący do Epsilona. Tam natomiast podziękowali V-Teamowi za pomoc i przenieśli się na trybuny, zajmując wolne miejsca. Sami zaczęli obserwować turniej.

144Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Nie Maj 05, 2013 2:55 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Do sektora medycznego przyszedł jeden z rezydentów i powiedział, że pojawiło się dwóch Yohów. //i cała reszta tego, co się działo teraz w poście Yoha//
- Dwóch, przynieśli coś tam oraz dziecko i zniknęli.
Rezydent przytaknął.
E: Co to znaczy?
- Yoh zaraz po zajściu odleciał szybko z wyspy i po pewnym czasie zniknął z radarów.
- Zwiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał. To nawet może lepiej. Musi odrobinę ogarnąć.
G: Ale jak to zwiał? Uciekł do innego wymiaru?
- Najwyraźniej.
- Wiecie, podobno to on jest ścigany listem gończym i jest na niego tak duża nagroda, że w niektórych światach warta tyle, co surowce do zbudowania kilku krążowników wielowymiarowych. Podobno. Ja nic o tym nie wiem.
- Czyli nawet jeśli wróci do ulubionego zajęcia, to na jakiś czas nic o tym nie wiemy?
- Chyba że naprawdę przegnie. Wtedy trzeba będzie go zgarnąć. Saya, jak tam nasz jednoręki bandyta?
- Jak na razie stabilnie. Wcale nie planuję na nim czegoś sprawdzić.
- Wcale nie wątpię.
D: Co ty knujesz?
- Nic.

145Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Nie Maj 05, 2013 5:44 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Stan Alistera był stabilny, aczkolwiek mężczyzna cały czas pozostawał nieprzytomny.
Nie ma czemu się dziwić – po takich obrażeniach jakie zaserwował mu między-wymiarowy złodziej, zwykły wojownik jego pokroju byłby martwy lub spędzał czas wolny na oddziale intensywnej terapii, gdzie oddychałby za niego respirator.
Korzystając z okazji, Damensaya zaczęła majstrować przy kończynie jednego z członków drużyny Taimatsu – wokół Zeynova znajdowało się więcej sprzętu elektronicznego, niż można byłoby to sobie wyobrazić. Najwyraźniej cyber-dama zaplanowała dla mężczyzny coś ciekawszego, niż zwykłe leczenie…

146Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Nie Maj 05, 2013 7:41 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- To nie powinno zająć długo. Szczególnie, że to mieszanka, którą testowałam na was przez te ostatnie parę lat.
G: Słucham?
D: Co takiego?
B: ?
- Za dużo gadam. Viego, to twoja wina, ty mi wgrałeś ludzki rdzeń osobowości tak głęboko w pliki systemowe, że nie da się go usunąć czy regulować.
- Oj tam, oj tam, musiałem dotrzymać obietnicy.
- Wiem, wiem. Nie narzekam. A co do was, to spokojnie, powiem wam nieco później. Na razie jestem zajęta.
C: Przecież jesteś zdolna do niesamowitego multitaskingu.
- Nie w tym przypadku. To wymaga dużej precyzji.
Znowu przybiegł jeden z rezydentów, mówiąc, że ma się rozpocząć walka Viega i Kravena.
- Coś wiemy o tym Kravenie?
Damensaya pstryknęła i wyświetliła informacje na ekranie.
E: Wampir, z rodu Shintaro... dalszych informacji tu nie rozumiem.
- Tutejszy wampir?
E: Zależy, co przez to-
- Że z tego świata. Wampiry różnią się między sobą w różnych światach. Mimo to, wciąż wszystkie typy zbiorczo nazywamy wampirami, po prostu dlatego, że pożywiają się krwią.
E: A, skoro tak, to najwyraźniej tutejszy.
- Czyli coś podobnego do Silvii czy Sandry. W sumie racja, wampiry podatne na Hamon nie wychodziłyby w ogóle na światło słoneczne.
F: Skoro Silvia i Sandra spokojnie sobie chodzą po okolicy, to promieniowanie słoneczne nie działa na nie w niszczący sposób.
- W normalnym natężeniu. No, to ja się będę zwijał. Tę już chcę wygrać. Tylko po to, żeby się spotkać z Shifterem w następnej rundzie.
Viego podszedł do kapsuły i zapukał w nią.
- Hej, weź wreszcie się ogarnij, to tylko ręka. W końcu musisz zostać The Guyem.
Zaczął iść w stronę wyjścia.
- Nie za szybko się zorientowałeś?
- Nie za późno zaczęłaś przy nim majstrować?

Viego leciał w stronę portalu i machał po drodze rezydentom Miasta, którzy mu kibicowali.

- Czekaj, czekaj... The Guy? A, już łapię. Czy Ali nie jest już czasem Evoluderem?
- Prawie.
D: O czym wy mówicie?
G: I co miało znaczyć to wypróbowanie mieszanki na nas?
- Dowiecie się niedługo.

//Jutro napiszę walkę. Muszę najpierw wymyślić, co w niej będzie...//

147Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Pon Maj 06, 2013 4:21 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego szedł powoli z portalu do sektora medycznego, przy aplauzie dobiegającym z lobby.
- No hej, co tam?
E: O, Viego. Gratulacje. Obserwowaliśmy twoją walkę stąd. O co właściwie chodziło?
- Zaraz wam powiem, tylko... Saya, dwa pytanka. Nie zmieniałaś czasem ostatnio drogi do mojej elektrowni?
- Zmieniam ją cyklicznie. Teraz jest trzecia wersja. A drugie?
- Jak porządnie jesteś w stanie wzmocnić moje zdolności iluzji?
- Niekoniecznie. Spaliłeś mi już i tak kilka wzmacniaczy.
- Ale to było na imprezie na przywitanie gości. I to akurat były wzmacniacze gitarowe. No nic, zastanowię się.
- A co, mało energii?
- Jak jasna cholera. Jak tam Ali?
C: Poprawia się powoli. Coś tylko na razie hamuje regenerację.
- To normalne.
- Dobra, no to słuchajcie. W pewnym momencie wyczułem, że ten skurczybyk...

//Jak Aliemu się poprawi, to mi powiedz, co NPC?//

148Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Wto Maj 07, 2013 11:26 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Alisterowi cały czas się poprawiało. Roztwór z senzu wyjątkowo szybko dawał zamierzony efekt. Stan Zeynova był cały czas stabilny i lepszy, a możliwe, że on sam mógł się niedługo wybudzić.
Ponadto plan Damensayi, o którym nie chciała powiedzieć, okazał się całkiem realny do wykonania. Przy odrobinie majstrowania, mężczyzna może odzyskać swoją rękę i zyskać coś jeszcze.

//Powiedzmy, że jak się skończy walka Michassa i Shiftera, Alister będzie mógł odzyskać przytomność i sam możesz zadecydować, jak to wszystko przebiegło.//

149Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Wto Maj 07, 2013 12:04 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Powtarzam: po rozstrzygnięciu tej walki proszę o zebranie się ćwierćfinalistów w budynku dla zawodników!
E: No, wypadałoby w takim razie, żeby nasza śpiąca królewna się w miarę szybko obudziła. Saya, jak tam jego ręka?
- Prawie w całości połączona z resztą. Teraz tylko się spajają ze sobą przerwane połączenia nerwowe. Właściwie, dzięki temu, że Alister jest Evoluderem, leczenie go jak maszyny wbrew pozorom się sprawdza. W tej chwili, pod wpływem stymulacji, jego mózg przetwarza informacje w dość szybkim tempie, odnawiając swoją wiedzę na temat organizmu i przywracając funkcje kontrolowania straconej ręki. Można powiedzieć, że robi restart po instalacji.
C: To jest... dziwne.
- Ale działa.
D: Tak w ogóle, Viego, wygląda na to, że masz już mnóstwo fanek.
- Ano.
E: No i?
- Co "no i". Kaylin mi już dzisiaj raz ucięła głowę.
- Przesadzasz.
- "Przesadzam". Przynajmniej zdążyłem ją złapać.
D: No to jesteście dość zazdrosną parą.
- Czy ja wiem, czy to jeszcze adekwatne określenie.
- Jesteśmy dość specyficznym przypadkiem.
- Sytuacja ze świata #882?
- Dokładnie.
- No to bardzo specyficznym.
F: Opowiecie?
- Jak Kaylin będzie chciała, to wam opowie.
- Nie.
- No to pozamiatane. Popatrzmy sobie na walkę Shiftera.

//Nie wiem, czy byście chcieli wiedzieć, co się stało w świecie 882. Ale jeśli jesteście dobrzy w goroawase (czyt. wiem, że nie jesteście), możecie się domyślić (czyt. szczerze wątpię, trololo)//

150Skrzydło szpitalne - Page 6 Empty Re: Skrzydło szpitalne Sro Maj 08, 2013 3:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//(...) i sam możesz zadecydować, jak to wszystko przebiegło.//
Wszyscy przez pewien moment patrzyli tylko na ekran, obserwując walkę.
- Cholera, Shifter przegrał. No nic, nie mam po co już brać udział w tym turnieju. Chyba że Ali by chciał się ze mną zmierzyć.
B: Ruszył się.
W istocie, Alister nagle poruszył niedawno zregenerowaną ręką i zaczęły się pojawiać bąbelki powietrza przy jego zasłoniętych maską tlenową ustach.
- Faktycznie.
Płyn zaczął być wysysany z kapsuły, a zaraz po tym otworzyły się jej drzwiczki. Alister stał, podpierając się jedną //tą, co miał cały czas// ręką, drugą zdjął maskę i wziął kilka głębokich oddechów zanim się zorientował, że zdjął maskę ręką.
- O.
E: Hej Ali, co tak długo.
- Spałem. Co mnie ominęło?
C: Wrzuciliśmy cię do regeneracji, Viego pokonał pewnego gościa, potem Michass pokonał Shiftera...
G: A teraz wszyscy, którzy przeszli do następnej rundy mają się stawić w budynku dla zawodników. No, ruchy.
- Zakwalifikowałem się?
- No, Yoh wyszedł za ring, nie? A twojej ręki nie liczyli, bo poleciała niezależnie od reszty.
- No, chodź.
- Może najpierw moje ciuchy.
//Disclaimer: kojarzycie taki szary strój, na którym demonstrowałem wzory kolejnych fuzji Alistera? Ten właśnie miał teraz//
Viego dał mu jego WDG.
- Były nieco w stanie destrukcji.
Alister nacisnął przycisk na górnej krawędzi WDG, trzymając je przed sobą. Wygenerowało to przed nim hologram jego stroju, który nałożył się na niego i zmaterializował. //jak chcecie porównania i gdziekolwiek znajdziecie... Power Rangers SPD, Tokusou Sentai Dekaranger, ewentualnie trochę Kamen Rider Blade//
Bilim podała mu jego płaszcz.
- No, chodźmy.
Viego poleciał do portalu, Alister za nim, zakładając płaszcz.
- A właśnie, zgadnij, z kim walczyłbyś w półfinale.
Cała reszta poleciała po chwili za nimi, do swoich miejsc w Epsilonie, słysząc z oddali krzyk Alistera.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.