Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[PBF] News #1 Empty [PBF] News #1 on Pon Gru 27, 2010 8:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[PBF] News #1 Pbf
Dalej są to Newsy, ale żeby było prościej się połapać, te dotyczące PBF'a będą oznaczane zwyczajnie jako News #XX i będą posiadały dopisek w nazwie tematu.

Aktualizacja portalu PBF dobiegła końca, teraz macie dostęp do nowych informacji oraz możliwości. Między innymi, na PBF'ie pojawiła się możliwość posiadania potomka. Informacje na ten temat będą na bieżąco aktualizowane, z czasem dodane zostaną również obrazki.
Niektórych informacji jest stosunkowo niewiele. Jest to spowodowane tym że de facto na PBF'ie również niewiele wiadomo na ten temat.

Macie również dostęp do tzw. "NPC Characters", czyli spisu postaci którymi sterujecie lub nie, ale które mimo wszystko nie są Waszymi pierwotnymi postaciami, jak Sandra w przypadku Bercika6c albo Silvia w moim przypadku. Są również postaci które pojawiały się w historiach Waszej postaci i nie wiadomo zazwyczaj jakie losy ich spotkały, jeżeli nie zostało wspomniane to że są martwe. To też daje dodatkowe możliwości spotkania starych przyjaciół i tak dalej lub może mieć istotny wpływ na jakąś fabułę podczas gry.

Na ciekawskich na portalu znajdzie się również spis Ras, który wciąż będzie aktualizowany, gdyż nie ma w nim jeszcze wielu różnych ras jakie występują w świecie PBF'a. Jest tam również informacja dotycząca Jigen Tankenka, Bogów i Zaświatów, z którymi proponuję się zapoznać jeżeli nie macie pojęcia o najważniejszych istotach w grze bądź wylądowaliście w Zaświatach.


Portal wciąż będzie aktualizowany i jeżeli chodzi o niego, to w sub-forum "Artykuły" w tym dziale, możecie zgłaszać własne artykuły dotyczące go. Jeżeli będzie dobry ma szansę znaleźć się na portalu. Również pomysły na PW są mile widziane. Pomysły dotyczące oczywiście artykułów jakie mogą się znaleźć na portalu PBF'a :)

A co nowego na Terrze?
Brolly został zgładzony, a Terra na jakiś czas ma spokój. A przynajmniej spokój od potężniejszych wojowników, którzy mogą jej zagrozić. Ostatnio dość wielu wojowników wcieliło się w rolę kobiety, biorąc udział w jednej z krótkich i zabawnych przygód. Takich będzie coraz więcej po pokonaniu ważniejszych "bossów" w grze. Ci którzy zostali na Terrze mają póki co spokój i mogą trenować bądź wypoczywać. Ale czy na długo tym spokojem się będą cieszyć?
Zobaczymy..

Newsy dot. PBF'a będą pojawiały się co jakiś czas, kiedy na tym będą miały miejsce ważniejsze wydarzenia bądź portal dotyczący PBF będzie aktualizowany ^^Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Gru 27, 2010 8:53 pm, w całości zmieniany 3 razy[PBF] News #1 Swfo1d [PBF] News #1 Ateam11 [PBF] News #1 Fteam10

[PBF] News #1 Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2[PBF] News #1 Empty Re: [PBF] News #1 on Pon Gru 27, 2010 8:39 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No i w końcu newsy o PBFie! O tym marzyłem! ^.^ Dobra... Nie o tym... XD

Pomijając to, że płcie i zdolności Bogów Elementów się nie zgadzają, to to można pominąć, bo nie oglądałeś anime o tym. Ale nie pozwalam ci mieć potomka, bo byś mi grę zepsuł! X<
Wracając do reszty... Portal wygląda chyba lepiej. Więcej informacji i "ciekawostek". Ranking oznaczony kolorem, żeby nie trzeba było szukać Xd Opisane rasy, postacie, bogowie to jest już duże urozmaicenie. Poważnie. Naprawdę dużo tego do czytania :/ Co mi się podoba? Pod koniec opisu boskiej rasy:
Terrze przebywa tylko jeden jej pełnoprawny przedstawiciel oraz osoba, która ma zostać dopiero Bogiem i jest do tego przygotowywana.
"pełnoprawny" przedstawiciel. Nie no, to jest po prostu świetne XD Taka rozwalająca informacja pod koniec artykułu.
Co mogę jeszcze dopowiedzieć?
1. Zrób listę wszystkich technik na PBFie Xd
2. Czemu nie ma tam nawet malutkiej wzmianki o SSJ5? Przecież jest taki poziom, myślisz, że robiłbym takiego transa jakby nie istniał?! XD
Nie no, żartowałem XD Tylko z listą technik... =.=

W każdym razie, newsy z PBFa to moim zdaniem dobra sprawa, no i jak ktoś nie będzie wiedział co się działo, to może przeczytać sobie newsa i sprawdzić. Dobra metoda, ale... uzupełnione sagi - lepsza.

3[PBF] News #1 Empty Re: [PBF] News #1 on Pon Gru 27, 2010 8:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sagi jak najbardziej uzupełnię w najbliższym czasie. Na to potrzeba trochę więcej czasu, bo muszę przeglądać forum żeby wyłapać ważniejsze momenty ;s
No, ale postaram się.

Co do technik. Czy Ty masz pojęcie ile ich jest XD?[PBF] News #1 Swfo1d [PBF] News #1 Ateam11 [PBF] News #1 Fteam10

[PBF] News #1 Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4[PBF] News #1 Empty Re: [PBF] News #1 on Pon Gru 27, 2010 9:04 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No ja wiem, że z tym jest w kij roboty, biorąc pod uwagę te wszystkie chore imiona jakie im dajecie, np.: Terenz co zgubił "e" i wyszło Trenz. Ja to rozumiem, a dochodzą do tego jeszcze obrazki, bo jak widzę każda saga jest takowym urozmaicona.
Co do technik... Ja wiem, że jest tego (za przeproszeniem) od cholery, dlatego napisałem zaraz pod tymi punktami, że tylko żartowałem. Co do technik... Moje zażalenie co do SSJ5 ciągle jest aktualne X<

A tak w ogóle... To powinien być Bóg Niebios, a nie bogini. Hakai'a to ja ci nie daruję za to i poszczuję Lucferem. Nie... Nie Pucem... :<

5[PBF] News #1 Empty Re: [PBF] News #1 on Pon Gru 27, 2010 9:11 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
łoo, te niektóre Eventy które organizowałem i te które nie ciekawie mi się czytało. Chyba to jest najciekawszym artykułem na Portalu PBF. Ale reszta też jest warta uwagi, jak na przykład info NPC Characters. Dobra robota Joh.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.