Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Breaking News: Wind of change Empty Breaking News: Wind of change on Czw Paź 27, 2011 5:48 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin

Witajcie po nieco dłuższej przerwie w pisaniu News'ów; nie było odpowiedniej okazji i czasu. Mamy jednak nadzieję, iż zmiany, które wprowadziliśmy tym razem, przypadły Wam do gustu.

I. Nowa domena!
Po dosyć długim czasie, w końcu udało Nam się ustalić najważniejsze informacje, dotyczące płatnej domeny, którą od dłuższego czasu planowaliśmy wykupić. Pozostawała jedynie kwestia wpłacenia pieniędzy potrzebnych do jej zakupu, na konto Head Administratora - Viega. Zrobiliśmy to.
Co przyjdzie Nam z nowej domeny, przy tak niewielkiej aktywności? Z pewnością aktywność w przypadku for mających płatną domenę, jest większa niż w przypadku for z tą darmową; możemy więc przynajmniej mieć nadzieję na zwiększenie się o te kilka procent, aktywności na forum. Dodatkowo, z forami posiadającymi płatne domeny, inne strony łatwiej i chętniej dokonują wymian - zwiększymy więc prawdopodobnie nie tylko liczbę Użytkowników, ale również i wymian.
Płatna domena będzie dostępna przez rok.
Dodatkową ciekawostką jest to, że admini mogą mieć adresy mailowe na naszej właśnie domenie. Taki smaczek.

II. Działy
Dosyć ważną informacją jest to, że postanowiliśmy zmienić ułożenie niektórych działów na forum, a żeby łatwiej się je przeglądało i znajdowało to czego szukamy. Dział, którym forum zajmuje się oryginalnie, czyli LSW, został oddzielony od reszty działów z pracami Użytkowników. Niektóre fora również postanowiliśmy połączyć ze sobą, tylko i wyłącznie dla Waszej, jak i Naszej wygody. Żeby nie zakończyć tylko na poprawieniu ułożenia działów, postanowiliśmy również stworzyć nową kategorię - „Anime&Manga”. Dział, który znajdował się w Hyde Parku został zwyczajnie usunięty, a tematy przeniesione do Archiwum. W niektórych przypadkach, tematy były przerzucane bezpośrednio do nowego działu, a żeby nie wystartował on z zupełną pustką. W przypadku zagadnienia A&M, ARS zwiększyło swoje możliwości choćby i odrobinę.
Mamy nadzieję że nie zawiedliście się na wprowadzonych już jakiś czas temu zmianach, opisanych wyżej.

III. ARS Packs
Znudziło Was już szukanie spritów, efektów, teł do komiksów czy animacji, na Naszym forum? Uważacie że zasoby znajdujące się tutaj są niewielkie? Mamy więc dla Was niespodziankę - ARS Packs!
Stworzyliśmy wspólnymi siłami cztery różne paczki, w których umieściliśmy:
» „Sprites
» „Backgrounds
» „Effects&Attacks
» „Sounds
Dodatkowo, a żeby ułatwić Wam ściąganie wszystkich paczek, jeżeli mielibyście takie „widzimisię” stworzyliśmy tak zwany „MegaPack” - zawartość paczki to wszystkie cztery z powyżej wymienionych paczuszek. Zrealizowanie tego projektu zajęło Nam chwilę, lecz ostatecznie się udało - mamy jedynie nadzieję że nie męczyliśmy się na darmo.

IVa. Regulamin
Dosyć ważną informacją, z którą zapewne już się spotkaliście, jest to, iż poprawiliśmy i lekko zmieniliśmy regulamin forum - informację tą możecie potraktować jako ciekawostkę. Poprawie uległa również ogólna estetyka całego regulaminu.
IVb. Tagi
Wraz z poprawą i modyfikacją regulaminu, postanowiliśmy również oficjalnie wycofać z działów „Wasze produkcje - LSW” oraz „Wasze produkcje”, tagi. Od tej pory, dodawanie tagów w tematach jest opcjonalne i nie będzie karany jego brak. Jeżeli jesteście aktywnymi użytkownikami, zmieńcie nazwy swoich tematów - oczywiście nie jest to wymagane, jednak w ten sposób będziemy mieli możliwość oddzielenia tematów, których autorzy są aktywni, od tych, których autorzy odeszli z forum lub je zwyczajnie olali.

PBF
Poza zmianami dotyczącymi forum, jak zwykle, podczas pisania News'ów, zejdziemy jeszcze na boczny plan - forumowy PBF. Aktualnie rozgrywany jest event, który nadesłał Nam użytkownik o nicku Brajan. Zakończony ostatnio, jeden z rozdziałów „Beginning of the End Arc” pozostawił wiele pytań, na które miejmy nadzieję uzyskamy pytania wkrótce.
Po zakończeniu eventu „Terran Hunting”, rozpoczynamy po krótkiej przerwie event stworzony przez Rayema oraz Ykmo, z lekkim udziałem Użytkownika, Sameyaro - „Galaxy Crisis”.

Miesięczna opłata za PBF'a została całkowicie wycofana.
Zapraszamy do gry także innych użytkowników, również tych aktualnie nieaktywnych.

Witam więc wszystkich userów... anrevosprites.netBreaking News: Wind of change 21br5af

2Breaking News: Wind of change Empty Re: Breaking News: Wind of change on Czw Paź 27, 2011 5:53 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yey! Pierwszy xd
To ja idę ściągać tego megapacka i życzę powodzenia.

3Breaking News: Wind of change Empty Re: Breaking News: Wind of change on Czw Paź 27, 2011 6:22 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Sporo pracujecie nad forum i widać efekty... że też wam się chce mimo tak małej aktywności, chociaż mam nadzieje, że to się wkrótce zmieni.

To jest nas co najmniej czterech.

4Breaking News: Wind of change Empty Re: Breaking News: Wind of change on Pią Paź 28, 2011 6:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W końcu doczekaliśmy się tej cholernej płatnej domeny. Żebyście wiedzieli, ile problemów z tym było xDBreaking News: Wind of change Swfo1d Breaking News: Wind of change Ateam11 Breaking News: Wind of change Fteam10

Breaking News: Wind of change Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.