Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[PBF] News #3 Empty [PBF] News #3 on Pon Mar 28, 2011 1:52 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[PBF] News #3 Pbf

Możliwe że w najbliższym czasie stracę ponownie internet. Mimo to, nie jest to powiedziane na 100%. Postanowiłem coś zrobić póki jeszcze mam kontakt ze światem i mam dobre nowiny dla graczy PBF'a. No i co ważniejsze, czas odświeżyć niusy!

Pierwszą dość istotną rzeczą jest całkowicie odświeżony Ranking Postaci. Nie jest to już jak wcześniej tekst, a tym razem.. Zresztą sami zobaczcie. Myślę że tu będzie jeszcze się z czasem coś zmieniało, teraz jednak ranking stał się przejrzysty dla grających i myślę że wygląda lepiej. Warto również w tym miejscu wspomnieć o tym że doszła do rankingu nowa kategoria - Master.
Druga rzecz to Spis Graczy którego zapewne większość z Was już widziała wcześniej. Po każdej misji czy sadze Wasz poziom mocy będzie się odrobinę zwiększał. Nie ma on wpływu na miejsce w rankingu, ale teraz w końcu będziecie mogli otrzymać jakąś nagrodę za wykonanie danego zlecenia czy za całą fabułę. Cały czas jednak myślę nad tym co moglibyście dostawać także tutaj spodziewajcie się innego Newsa dotyczącego między innymi tego.
Trzecią rzeczą jest nowość - NPC Characters - tu skupiłem się na spisaniu większości, jeżeli nie wszystkich postaci (Nie licząc wrogów) sterowanych podczas rozgrywki przez NPC. Dopisane zostały również postaci martwe lub zaginione, tak jak rodzice niektórych bohaterów.

Równie ważnym dodatkiem na którym powinno się skupić nieco więcej graczy, jest nowa pod-strona - WYMIARY - w którym umieszczono każdy wymiar jaki odwiedzili gracze, poza Zaświatami. Myślę że te w najbliższym czasie również się tam znajdą. Nie chodzi jednak o opisy, a to co pod opisami jest dopisane czyli przyjaciele lub przyjaciółki z danego wymiaru. Jest to o tyle ważne, że w ważniejszych momentach lub kiedy większość wojowników podczas jakiejś fabuły nie będzie sobie dawała rady, tacy przyjaciele mogą się pojawić i w ostatnim momencie uratować Nasze skopane już tyłki.

Jeżeli chodzi o nowości na PBF, to na tyle. Aktualnie skupię się nieco bardziej na portalu ARS - Anime&Manga. Aktualizacje dotyczące takich rzeczy jak "Sagi" czy "Ranking Postaci" dalej będą aktualizowane, ale dodatków w najbliższym czasie się nie spodziewajcie.

[PBF] News #3 Pbfworld
Aktualnie rozpoczyna się saga nadesłana przez Użytkownika, SmokuXD. Nie zdradzę czego będzie ona dotyczyć, jednak już teraz mogę zapewnić że będzie ciekawa i pełna przeróżnych walk. A czy każdy przeżyje? Zobaczymy. Co poza tym? Większość wojowników po długiej nieobecności na Terrze, wraca na nią po ciężkich treningach aby stawić czoła nadchodzącemu niebezpieczeństwu. U jednych zaszły ogromne zmiany, u innych niewielkie. U wszystkich jednak wzrosła moc, więc nie będzie nudno![PBF] News #3 Swfo1d [PBF] News #3 Ateam11 [PBF] News #3 Fteam10

[PBF] News #3 Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2[PBF] News #3 Empty Re: [PBF] News #3 on Pon Mar 28, 2011 7:36 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Cieszę się z nowych zmian, a szczególnie z nowej kategorii Master, bo na razie tam jestem :D. Ranking postaci jest świetny, teraz to co innego. "Nagroda za wykonanie danego zlecenia czy za całą fabułę" Ten pomysł jest bardzo dobry, w końcu coś dostaniemy za zabicie jakiegoś dupka. NPC Character jest potrzebne dobrze, że o tym pomyślałeś przynajmniej dowiemy się paru rzeczy o innych :D.

Mam nadzieję, że dalej będziesz miał neta.

3[PBF] News #3 Empty Re: [PBF] News #3 on Czw Mar 31, 2011 4:16 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Będzie ciekawie !

4[PBF] News #3 Empty Re: [PBF] News #3 on Czw Mar 31, 2011 5:24 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Taaa, nawet postanowiłem wrócić na tym koncie i nowej postaci. Mam nadzieje, że uzbieram kp zanim fabuła się skończy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.