Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[PBF] News #2 Empty [PBF] News #2 on Czw Sty 13, 2011 5:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[PBF] News #2 Pbf

Jest to News informujący po prostu o kilku nowościach na portalu PBF. Aktualnie rozpoczniemy pracę nad portalem poświęconym A&M, tak więc aktualizacje portalu PBF będą niemożliwe lub lekko spóźnione.

Ale póki co kilka świeżych informacji. Dzięki pomocy Rayema oraz Maximusa udało zaktualizować się informacje o rasach. Teraz jest ich o wiele więcej. Rasy cały czas są aktualizowane, o większych zmianach po prostu zostaniecie powiadomieni w Newsie.
Informacje na temat Potomstwa również zostały zaktualizowane. Stały się bardziej szczegółowe, oraz zostały dodane zabawne, ale oddające powagę danej sytuacji obrazki.

W najbliższym czasie, kiedy uporamy się już z portalem o A&M, planuję dodać kilka ciekawych artykułów oraz zaktualizować znaczną część informacji umieszczonych na portalu. Myślę że do czasu ukończenia powyższego projektu, nie pojawi się żaden nowy News.

[PBF] News #2 Pbfworld
W świecie PBF'a nie jest zbyt ciekawie. Zaraz po pokonaniu Legendarnego Saiya'jina na Terrze pojawił się nowy, niewyobrażalnie potężny wojownik. Okazuje się iż szuka on tak zwanego Kryształu Balgor, który sprawia że osoba posiadająca go ma niewyobrażalną moc z której pomocą jest stawić czoła nawet Bogom. Strażnikiem takiego kamienia jest tylko jedna osoba na Terrze, którą wojownik jak na złość znalazł.. Ktoś mu jednak planuje przeszkodzić, ale czy się uda?
Rayem, Yoh, Sameyaro, Silvia, Ayano i Gemmei po treningu w Skrajnym Świecie wracają na Terrę.
Kim okaże się niebywale potężny wojownik? Czy uda mu się zdobyć Kryształ Balgor i jakie będą tego skutki? A może zostanie pokonany?
Tego dowiemy się niebawem.[PBF] News #2 Swfo1d [PBF] News #2 Ateam11 [PBF] News #2 Fteam10

[PBF] News #2 Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.