Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 9]

126[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Lis 03, 2010 9:44 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Cóż, nie wyszedł Goku ale i tak chyba jest dobrze XD ? Btw. nie cieniowałem włosów Vegety, ponieważ uważam że tak lepiej wygląda.
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysyania

@Edit
Dodaję jeszcze Kaioken'a
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysyaniap
Proszę o oceny.

127[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Lis 04, 2010 5:51 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nikt nic nie komentuje ? No dobra ,to może ja się nieco wypowiem.
Po pierwsze - poza. Duży plus ,że zrobiłeś coś innego niż zwykły OPAR z napiętą ręką i rozkraczonymi nogami . No dobra tutaj także Goku ma rozkraczone nogi ,ale jest to własna ,niepowtarzalna poza i to się liczy !
Włosy przy Goku ładnie wykonane ,cieniowanie bez zarzutów. Jeżeli chodzi o Vegetę to miałeś akurat lenia a,le kij z tym. Do twarzy nie będę się przyczepiał ,bo w zasadzie nie ma do czego. Apropo klaty Songa ,mogłeś usunąć jeden najciemniejszy pixel i dodać ton najjaśniejszy. Jego biceps mógłbyś nieco poprawić ,brakuje mi tutaj mimo wszystko neico tony średniego. Ogółem jeżeli chodzi o cieniowanie stroju ,to muszę się przyczepić do za dużej ilości ciemnego tonu. W pewnym stopniu ,chyba nawet dość dużym jest to wina źle dobranego koloru ,tzn. ma w sobie za mało nasycenia ,jest nazbyt wypłowiały. Strój i pancerz Vegety wygląda znośnie ,niespecjalnie pięknie ,niebrzydko ,po prostu przeciętnie. Brakuje mi tutaj także podkreślenia mięśni między innymi na nogach.
Goku 7/10 Vegeta 7/10 Goku kaioken 7+/10

KP: 2
/Feli

128[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Lis 05, 2010 8:03 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Tak więc Smoczq, tak jak się mówiliśmy ocena za ocenę :D.
Zacznamy !
Tradycyjnie zacznę od włosów i co z tego wynika ? To, że już na początek masz ogromnego plusa jak dla mnie za cieniowanie włosów bo jest ono moim zdaniem zajebiste, ewentualnie za jasne są te przednie kosmyki. Kształt głowy jest na wysokim poziomie, zachowane proporcje, nie ma zniekształceń zwłaszcza podobają mi się uszy, zaś nos odwrotnie jak dla mnie jest on wręcz brzydki :/
Cieniowanie twarzy oczywiście na dobrym nawet bdb. poziomie.
Klata, ogólnie ładna, bardzo dobre cienie, lecz nie podoba mi się to, że jej kontury są wręcz kwadratowe przez co sztucznie wyglądają.
Ręce bardzo ładne pod względem cieniowania jak i kształtu, zaś dłonie ? FEEEE ! Najgorsza częśc opara jak dla mnie :< Są takie dziwne, sztuczne i kanciaste no i zbyt duże.
Pasek ? Ładny, ale jak to pasek za dużo nie ma do gadania.
Portki, lub raczej ich szczątki są zrobione zajebiście, zwłaszcza pod względem kształtu. Cieniowanie ich oczywiście wykonane dobrze :]
Łydki/piszczele, zrobione dobrze, ale jakoś nie zachwycają :{
Stopy zrobione podobnie jak spodnie zajebiście, bardzo ładnie dopasowałeś odcienie jak i kształt.
Ogólnie widzę ten duży wkład pracy bo praca naprawdę dobra :]
8,5/10 pozdro i odwdzięcz się :]

2kp

129[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Lis 06, 2010 4:17 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysyania
Zapomniałem o credit: Morai wzorowałem się na pozie Teina xd
Proszę o oceny.



Ostatnio zmieniony przez SmokuXD dnia Sob Lis 06, 2010 8:02 pm, w całości zmieniany 1 raz

130[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Lis 06, 2010 6:55 pm

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
A więc ocenie ci Dwie Pracki :D
Ok zacznijmy od Goku vs Vegety
Sprit Bardzo ładnie wykonany Bardzo jeszcze mi, się podoba Wersja z Kaiokenem. Ciesze się że ty sam zrobiłeś te włosy a nie zrobiłeś kopiuj wklej z lsw (jak ja :D) Cieniowanie Goku Jest Bardzo ładne choć Zapomniałeś O tym Kółeczku co miał w GI. Najbardziej też mi się Podobają Cienie Jego włosów Ale trochę czyżby za jasny ten Goku? Albo mi się wydaje Teraz Vegeta Wygląda to jak Praca Vortex :D bo też cieniują włosów ale i tak zarąbiście ci Wyszedł Chyba zbroja jest Dwu tonowa?. Bo nie widzę trzeciego Tonu ale i tak ci Ładnie Wyszedł Mam nadzieje że jeszcze będzie więcej Spritów z DB A nie tylko więcej z OCów (Oryginal Character)5/5 :D
Teraz Kogamaru Ikagawashi
Też ci bardzo ładnie wyszedł :] Wersja z Kurtką Kojarzy mi się z Trunksem z Przeszłości a włosy troszkę wyglądają na Włosy USSJ :d W 5 Spricie Klata Dziwnie Wygląda chyba dlatego że nie ma tego czarnego na dole :P a Te miecze wyglądaja jak był by Baracką tego z Mortal Kombat :D Ale te Cieniowanie Oko cieszy tych Mieczy ^_^ 5/5( 5 sprit drobny błąd ale 5/5 jest :D)

2kp

131[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Lis 06, 2010 8:23 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobra, zaczynajmy. Włosy są w porządku, mają dobre cienie ale jakieś powalające to nie jest. Podoba mi się pomysł z tym cieniowaniem - chodzi o te kreski w środku kosmyka. Wydają się trochę jakby za długie, takie jakby za bardzo wyciągnięte do góry, niepotrzebnie. Wygląda to lekko nie realnie niestety, za to te 2 kosmyki opadające lekko na twarz wyszły bardzo ładnie. Kapitalnie wyszło te ściemnienie na włosach przy właśnie nich, no i same ich proporcje dobrze wyglądają. Twarz, taka normalna mało wkładu w niej coś jest.
Korpus jest zrobione ciekawie, bardzo podoba mi się ta ręka, jest umięśniona co więcej te cienie na ręce są jak dla mnie nowatorskie.
Cienie tego tanku jak dla mnie rulezz, serio ciekawie wyszły. Jednak schodząc niżej nie jest tak ładnie. Pasek oraz spodnie, no nie oszukujmy się lekka amatorka, mało oryginalne no ale wyglądają po prostu dobrze nic więcej.

2kp

132[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Lis 10, 2010 11:12 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
    [o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysyania

Od razu mówię, że ten ostatni mi się podoba, bo kołnierz zasłania całą pape xD.
W sumie te dwa na dole mają natomiast jakieś zmutowane miecze, które nie wiem skąd brałeś, chyba z Czarnobyla xd.
Jeśli chodzi o pocieniowanie ogólnie - podoba mi się. W sumie nie mam żadnych zastrzeżeń. Więc ogólna ocena - 9/10. Za zmutowanie miecze z Czarnbyla ;p.

133[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Lis 10, 2010 11:16 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Goku
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysyania
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysyania
Credit:
Map maker
Apocalypse - Genki dama
Rip - colors

134[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Lis 10, 2010 11:31 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Hmm.. Goku? Nie lubie DB za jego ohydną kreskę ;p.
Najładniejsze tam jest to tło =D, ono najbardziej mi się podoba. Nie no, a tak na serio to myślę, że nie to tak źle.
Postać ma bardzo twórcze i ładne ząbki, skąd wiesz, że on nie brał jakiś używek? Założę się, że on pakował coś, bo takich mięśni na łysko nie da się mieć.
Włosy - cóż, nie zbyt mi się podoba owy sposób cieniowania ich. Jest dla mnie w pewien sposób dziwny. Ale w sumie, jak to mawia Yoshu (<3), nie jesteś bynajmniej C**ą, bo cieniujesz na trzy ;D.
cały strój wyszedł Ci bardzo ładne.
Ta kulka nad nim, jak się domyślam kosmicznej krowy szamba jakoś się trzyma, jednak do czasu! Goku, uważaj! ;(
Ogólna ocena - 8/10. Dziwne włosy, ale ładna kulka szamba i tło ^^.
Dziękuję XD.

2kp

135[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Lis 11, 2010 11:59 am

Death

Death
First Child
First Child
Bardzo fajny opar, chyba z sagi z Frezeerem tak?
Pierwszy błąd, który rzuca się w oczy: Włosy. Ich cienie są ok ale najjaśniejszy odcień :japa: jest najgorszy. wcale nie pasuje do reszty, przyciemnij go trochę, lub zmień styl cieniowania. NIe podoba mi się to ,że ma trochę kwadratowe cycki, ja osobiście uważam ,że zaokrąglone są lepsze, ale zrobisz jak zechcesz. Jeszcze jeden błąd jest przy stopach, jest przy nich za dużo "mocy". Poza tym wszystko ok.

-8/10

KP: 1
/Feli

136[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Lis 11, 2010 7:50 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
A ,więc ubranie Goku ,tak jak wcześniej wspomniałem nie podoba mi sie ze względu na zbyt ciemne kolory. Poza jest całkiem całkiem ,jednak nie podobają mi się niektóre elementy ,które tutaj się pojawiają. Przykładem są te białe pixele. Odnośnie dłoni - ok ,ale po co one na bicepsie ? Wygląda to źle. Włosy także fajnie ,że rozjaśniłeś ,ale mogłeś naokoło tych bardzo jasnych tonów dodać nieco ciemniejszych ,żeby nieco bardziej się zlewały z resztą włosów. Aura naokoło Goku mogłaby mieć nieco ciemniejszych pixeli na rogach ,żeby ją troszkę zaokrąglić. Sama genki dama wygląda,ok nie mam się do czego przyczepić.

KP: 2
/Feli

137[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Sty 13, 2011 9:32 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Oto nowa praca, dawno mnie tu nie było, c'nie ? Xd
Smoku Demo,n Form Power Up.
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysania
Liczę że jakieś oceny będą.

138[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Sty 14, 2011 12:41 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
To może ja ocenie ^.^
To tak 1. poza wygląda super. Cienie ładne, nie ma się do czego przyczepić :D
W 2. pozie nie podobają mi się stopy, wyglądają jak by ktoś mu podciął stopy... Reszta wygląda spoko.
No i 3 pracka tu to samo ze stopami co w poprzedniej (może to tak miało wyglądać). Jego ręce wylądają dość sztucznie przyczepione do reszty ciała.
Ogólnie to wszystko spoko,szczególnie jego "poroże" xD
To tyle ode mnie 8/10 ^^

139[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sty 25, 2011 1:21 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Następna praca:
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysaniah
Comment please

140[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Sty 26, 2011 2:59 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
3 wersja najlepsza i to właśnie ją ocenię.
Zaczynając od góry. Kształt włosów jest na prawdę dobry, cienie eleganckie, podoba mi się to że nie które kosmyki są ciemniejsze, oddaje to ładny efekt. Twarz pocieniowana przyzwoicie, nie ma co się rozpisywać. Chusta wygląda całkiem fajnie , cieniowanie także. Klata bardzo ładna , dobrze pocieniowana. Rękawice ujdą , są przyzwoite. Pasek od spodni wygląda jak od base. Spodnie dobrze wykonane, pocieniowane prawidłowo :D.
Ogólnie praca ładna, bez większych błędów.

KP: 1
/Feli

141[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Sty 27, 2011 7:46 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Michass, dziękuję za ocenę :>
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysaniad

142[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Lut 01, 2011 12:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca prezentuje się naprawdę nieźle. Ma jednak pewne błędy, które wypadałoby de facto poprawić. Ogólny kształt włosów bardzo mi się podoba. Jedynie wystający kosmyk na górze przydałoby się poprawić, ale nie jest źle. Przy cieniowaniu trochę gorzej. Za bardzo ograniczyłeś cieniowanie, przez co niektóre kosmyki wyglądają dziwnie. Te z tyłu powinny być ciemniejsze, a nie takie jasne. Kosmyki włosów opadające na czoło nie zostały pocieniowane. Nie mam zielonego pojęcia czy to celowy zabieg czy nie, ale mówiąc szczerze, nie zbyt mi się podoba. Na twarzy dodaj pod opadającymi kosmykami pixele w najciemniejszym odcieniu skóry, lepiej będzie wyglądała całość. Mięśnie wyglądają dosyć fajnie, ale czegoś im brakuje.. Mimo to, szykuje nam się następca Sołtysa? Nieco słabe cieniowanie podkoszulki, postaraj się w jej dolnej części zwiększyć ODROBINKĘ ilość najciemniejszego odcienia. Pasek wygląda stosunkowo dobrze, nie mam tu większych zastrzeżeń. W nieco inny sposób powinieneś pocieniować prawą dłoń. Do opasek na rękach nie mam zastrzeżeń, cieniowanie jak i pomysł są zwyczajnie dobre. Na spodniach najciemniejszy odcień jest ZDECYDOWANIE za ciemny, uwierz mi. Przez to cieniowanie wygląda zwyczajnie słabo, niestety. Na prawej nogawce OPAR'a zastosowałeś pillowing, słaby pomysł. Właściwie głupi, bo nie wygląda to za dobrze. Lewa noga wydaje się nieco za chuda porównując ją do prawej. Powinieneś cieniować spodnie tego OPAR'a w nieco inny sposób. Myslę że cieniowanie dwu-tonowe dałoby tutaj o wiele ciekawsze efekty niż takie jakie zastosowałeś. Buty niczym specjalnym się nie wyróżniają, takie 'Yoshowe' jak to zwykłem je nazywać.

Ogółem..
Popracuj nad cieniowaniem niektórych elementów OPAR'a bo te które wymieniłem wymagają odpowiednich poprawek.

[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Traini

KP: 3
/Feli

143[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Lut 02, 2011 8:44 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yosz, poprawiłem co nieco XD może teraz lepiej ?
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysania

144[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Lut 03, 2011 7:18 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Pierwsze wrażenie - podróbka Sołtysa.
Jednak rózni go trochę xd.
Włosy są bardzo fajne, ciekawy kształt. Cieniowanie takie jak zawsze - great.
Twarz może być, ujdzie w tłumie. Wyraźne cienie ale takie... no ten.
Bluzka - słabe cieniowanie, praktycznie go nie dostrzegam.A jak już wspomniałem przez bluzkę przypomina mi sołtysa(spodnie też się do tego przycyzniają)
Klata - słabe cienie aczkolwiek dobrze rozmieszczone.
Spodnie jak zawsze świetnie pocieniowane, to mi się najbardziej podoba w tym oparku, no i te włoski ^^.
Buty też mogą być.

Wróce kilka prac wyżej.
Ten demon ma a długie ręce! To orangutan?
Opaski jakoś mnie nie zadowalają nie ma bata.

KP: 1
/Feli

145[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Lut 04, 2011 10:33 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
@Up
Jak go zrobiłem taż miałem takie wrażenie ale cóż. Wystarczy dać pochodne kolory i już podobne do czyjejś pracy.

@Następna praca XD
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysania

146[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Lut 07, 2011 4:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Quick xP
Włosy pocieniuj dwu-tonowo, powinny lepiej wyglądać. Twarz nieco inaczej pocieniuj. Pod lewym okiem dodaj biały pixel. Na rękach inaczej wykonaj mięśnie, te są słabe. Albo jak w przypadku dzieciaków, nie wykonuj mięśni. Zdecydowanie za duża klatka piersiowa jak na tak małą postać, zmień to.

Pomijając te błędy, nie jest źle. Popraw to i będzie dobrze. Base przypomina mi nieco moje, ale właściwie wieloma rzeczami te się nie muszą różnić xd

Nie ma kox Haruhi bo nie siedzę u siebie.

KP: 1
/Feli

147[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Mar 12, 2011 7:56 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dziękuję za wszystkie oceny XD Oto następna praca:
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Dowysania
Ten napis obok pleców to "chrup" - czyli uszkodzenie kręgosłupa XD

148[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Mar 12, 2011 10:56 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Hmmm ciekawe co takiego robił ,że mu dysk poszedł (?) :P. Już dawno nic nie pisałem ,więc warto wreszcie się na jakiś temat wypowiedzieć.
Tak więc sama poza wygląda ok ,całkiem śmiesznie - z resztą taki był cel ,no nie ? Cieniowanie widzę ,że prawie wszędzie 2 tonowe - z wyjątkiem skóry na twarzy. Wygląda całkiem ładnie ,jednak miejscami mógłbyś dać więcej ciemniejszego koloru ,żeby ładnie zaokrąglić i wygładzić to i owo - szczególnie jeżeli chodzi o włosy ... mimo ,że źle nie wyglądają. Poza tym nie ma co więcej pisać ,praca fajna ^^.

1kp

149[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Maj 07, 2011 10:22 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dawno nic tutaj nie dawałem, więc czas najwyższy by odświeżyć mój temat XD
Oto wip, "Chisato", chyba zrobię z niej sprita, ofc na własnym base, proszę o oceny Xd
[o-s-w] by smokuXD - Page 6 87609904376935780886

150[o-s-w] by smokuXD - Page 6 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Maj 07, 2011 10:43 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Sprite mówisz? Jak na razie moim zdaniem średnio to wygląda. ozy wyglądają słabo ,troszkę na siłe ( choć ta z dzieckiem wygląda ciekawie). Nawet poza przy normalnym staniu ejst krzywa. Mam na myśli to ,że ta babka strasznie dziwnie wychyla się całym ciałem do przodu. Pomysł na postać ,może nie jest zły ,co dość przeciętny. Brakuje mi tutaj jakichś 'innowacji' i ciekawych ,żywych kolorów - kolejny szary sprit - ro się staje znakiem rozpoznawczym ARS.
Widzę także ,że i Ty uległeś dziwnej modzie na 2 tonowe cieniowanie ,które zdecydowanie Ci nie służy. Jest tutaj dość dużo błędów w cieniowaniu jak na Ciebie. Jeżeli mam być szczery to stać Cię na o wiele więcej ,myślę ,że dobrze sobie zdajesz z tego sprawę. Poza tym co zdążyłem napisać ,chciałbym zauważyć ,że co kilka pixeli gubisz kontury ... dobzre od czasu do czasu to może być potrzebne i rzeczywiście poparwiać wygląda postaci ,ale trochę pzesadziłeś. Ogółem ta praca baaardzo przypomina mi te ostatnie Yoszaka.
Kształt i styl wykonania włosów podobny do tych Y92 - to raz. Dwa - mają taki sam kształt oczu. Trzy - nagle przerzuciłeś się na cieniowanie dwutonowe. Cztery - ogólny ubiór i kolorystyka w stylu Yoha. Pięć - Ciebie także nagle naszło na malowanie bobasów 0.O?
Ogółem wolałbym jakbyś znowu zaczął iść 'własną drogą' i powrócił do 3 tonowego cieniowania ,bo widać znaczny spadek formy.

KP: 3
/Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.