Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 9]

26[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Lut 09, 2010 10:51 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
@up
Rozpisuj się...

@topic
Włoski. Nie powiem, fajne są. Fajnie opadają na oczy, ale wyglądają mi na takie... Sołtysowe... Cieniowanie na nich naprawdę bardzo dobre. Fajny odcień skóry dobrałeś naprawdę, ale trochę inaczej bym ją pocieniował. Koszula jest muah niachowska. Poprawiłbym na niej cieniowanie na bardziej widoczne, ale nie jest źle. Spodnie. Tutaj już mi się nie podoba. Są takie plastikowe. Nie mają żadnych zagięć. Butki takie ... Saiyańskie. Mieczyk fajny, naprawdę, pasuje do oparka. Poprawiłbym cienie na koszuli spodniach, bo naprawdę, zepsułeś tym cały efekt.

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

27[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Lut 09, 2010 4:45 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Włoski nawet fajne, cienie tez w miarę ale ivul nie są. Kształty też fajne pasują do typa z mieczem xd. Ogólnie inwencji twórczej jest tutaj mało, zwykłe czarne włosy jakaś tam koszula i czarne spodnie. Za to minus, bo za bardzo się nie wyróznia, zmieniłbym cieniowanie na koszuli jest mało profesjonalne i na małym poziomie w porównaniu jak na włosach...
Dodałbym jakies kreski i to trochę pogrubił. Spodenki średnie, nad cieniowaniem się nie postarałes ale nie wyglądają tak źle xd.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

28[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Lut 11, 2010 3:58 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 30zyfd1xe06ge5qmapp
Credit:
-S-h
-Sołys (special thanks for him)
Dobra ta pierwsza wersja to jest prototyp więc ona odpada bardziej interesuje mnie która wersja z pozostałych wam się najbardziej podoba :^^:

29[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Lut 11, 2010 5:25 pm

Trynka

Trynka
Saiyan
Saiyan
Ja bym wybrał ostatnią versje, ponieważ ten kolor jest ładny i cienie do niego dobrane
inne odpadają :P

30[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Lut 11, 2010 7:23 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc, oparek ładnie się prezentuj, cienie 3 tonowe, widze , że przeszłeś na to nowsze base, i masz słusznośc, kiedy poprawi się ręke, base jest naprawde niezłe.
Włoski bardzo łądne, łądnie ci wyszły cienie fajne, spodnie spox, i butki gitez, Jak dal mnie jalepszy jest ostatni, chociał zastanawiał bym się nad 2 jeszcze.
8,6\10

31[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Lut 11, 2010 9:18 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
O kur.. Smoku ta ostatnia praca ma najlepsze włosy cienie na nich są pro,mięśnie na klacie są idealne,bardzo ładna kolorystyka bardzo ładnie mogę ci dać 10/10!

32[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Mar 11, 2010 12:40 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dobra dzięki za oceny nie ma co .. teraz powiedzicie mi prosze bo to dość ważne która wersja jest najlepsza
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 70911234090099237368
Credit :
S-h
Sołtys
DON'T USE !!!


Mi się podoba wersja nr 3 xd. /CT.

33[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Mar 11, 2010 1:49 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
osobiście mi się podoba 1 nie wiem dlaczego ale bardziej mi sie podoba od innych..
włoski mają ładnie rozmieszczone kosmyki i cieniowanie też jest SUPER
Spodnie są zwykłe czarne cienie są dobre
Ta białą bluzeczka ładniusie ci wyszła jest zagięcie w miejscu łokcia cienie ładnie wyszły ogólnie kox

10/10

/S
1KP

34[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Mar 11, 2010 4:12 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Włosy mają cieniowanie, dość dziwne, ale może być, kształt włosów też dobry, ale takie włosy widziałem w wielu pracach, mimo to może być.
Cieniowanie skóry jest dobre, najlepsze takie jakie powinno być postać nie jest, ani za blada, ani za ciemna.
Dekolt też ładny, ale w nim to cienie nie za bardzo podoba mi się ich rozmieszczenie, ale to mały detal.
W części środkowej postaci to nie podoba mi się koszula w prawdzie cieniowanie 3 tonowe, ale słabe na prawej za dużo białego, koszule lepiej pocieniuj.
Cieniowanie spodni też nie za fajne jasne piksele jakoś tak dziwnie porozmieszczałeś, czy to nie powinno być tak, że wszystkie jasne w jednym miejscu, a nie tak rozlatane po całych spodniach?
Ale pocieszę cię spodnie trudno się robi.
Butom mogłeś dać jeszcze jakieś bardziej jeśniejsze cienie i 3-tonowo, tylko postaraj się nie zrobić takiego cieniowania butów, że będą wyglądały kwadratowo, bo wielu dobrych wiperów i oparatorów takie robiło.
Czubki butów niepocieniowane??? Jak to możliwe???

Daję ci 7/10 pracka i tak bardzo ładna mimo kilku błędów, najlepsza postać 1, bo ma bardzo ładny dekolt.

/S
2KP

35[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Maj 01, 2010 11:24 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Stary Johnny Taki badziewny revamp wiem Shit bla bla bla ciastko z kremem bla bla bla i takie tam
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 53467305831937964890
Oceńcie jak uważacie najlepiej, zrobiłem to z nudów xd

36[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 03, 2010 10:56 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No cóż dzięki za oceny nie ma co aż tyle ich Xd kocham was za to
No to next praca niu Smoczek na starego smoka się obraziłem bo za wiele w nim błędów ( nie dopracowałem go)
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 79820262987882915600
Która koszulka jest lepsza ? a może sami zaproponujecie lepszy kolor ;d? Tym razem bardzo mi zależy na ocenach xd

37[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 03, 2010 11:55 am

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Najlepsza wersja nr.1 bez koszuli

Podobaja i się włosy , takie Trunkowskie : D

Klata Kox , Fajne spodnie , Buciki ala Sołti ; D

Cóż licząc całokształt : D 4/5 hahaha a masz ! :FUCK YEA:

38[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 10, 2010 2:07 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Nie ma co dzięki za oceny.
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 67704472355778955067
Credit dla sexu poleciał za paletę

39[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 10, 2010 2:13 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc.... włoski dobrze wyglądają, kontury są dobre, w niektórych miejscach cieniowani mi się nie podoba, popraw to trochę.Strój dobrze się prezentuje, biały pasek dobrze pasuje do tego stroju, buty standard.
Popraw mięśnie u reki, bo takie trochę dziwne.
No więc oparek ładnie się prezentuje, są jakieś błędy ale poza tym jest dobrze.
7,8\10

40[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 10, 2010 5:33 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 52047559991013607882
Nie wiem coś dziś ze mną i robię opary jak poj*bany xd może przez to też że chce byście ocenili je ? nie no nie ważne, następny to może nowy smoczek ...poszukuje ideału xd
@edit
zapomniałbym credita w prawdzie nie wiem do kogo ale do kogoś z nich - VPR team xd

41[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 10, 2010 7:34 pm

Death

Death
First Child
First Child
Rób dalej te opary, bo wychodzą ci całkiem nieźle.

Zacznę od wszelakich błędów i nie dociągnieć...

Największy błąd, który rzuca się w oczy to JEGO prawa ręka. Jest pocieniowana koszmarnie, nie widać mięśni, kolory są zbyt jasne.

NIe podoba mi się także ten pierwszy od prawej strony kosmyk u włosów, u góry, jego kontury są nieco zbyt wyraźne.

Nie podoba mi się także ten brzydki czarny cień, między cyckami. Usuń go, i zamień na zdrowy, ciemny odcień skóry.

Poza tymi błędami wszystko jest ok, kolory są dobrane, cienie wyraziste (fajne są te na głowie), ubranko ciekawe.

no to tyle dostajesz 7+/10

Pozdro

42[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Maj 11, 2010 3:34 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 01148343920091693213 revamp xd chyba paleta troszkę za jasna ;/

43[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Maj 11, 2010 6:19 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Nie tyle, że za jasna, lecz tak Sobie pocieniowana. No widać poprawy, lecz gdzieniegdzie przydało by się inaczej pocieniować. Np włosy. Za dużo tam ciemnego koloru na nich nakładłeś. Powinno być tak jeden pasek i nie taki długi. Tak do połowy ich, a później ten lekko jaśniejszy. Wtedy by dobrze wyglądało. Konturami jest zaś lepiej. Dalej, bluza. No ona wygląda o niebo lepiej, lecz ręka już gorzej ;s Cienie na niej są dosyć dziwaczne. Popatrz jak inni mają i je popraw. Pas może być, no i spodnie. Ten ciemniejszy pasek przechodzący przez spodnie powinien być o jeden piksel niżej. Wtedy by było lepiej. No i buty. Na tym ciemniejszym kolorze nie dodałeś żadnych cieni ;> Co i tak by nic nie zmieniło, chociaż gdybyś dodał tam jakiś jaśniejszy odcień to może by lepiej wyglądało. Popraw te kilka rzeczy i będzie dobrze.

/f
KP: 3

44[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Maj 13, 2010 2:00 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ostatnio cały czas daje do tego działu kolejne prace w prawdzie nie zależało mi na ocenach tamtych prac jak tej. Tak więc teraz chyciałbym byście ocenili tą prace bo chce z niej zrobić sprita
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 67266267327940258073 powiedzcie co wam się w niej nie podoba, a co wręcz przeciwnie. Nie zależy mi na długich ocenach.

45[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Maj 13, 2010 2:18 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż od poprzedniej wersji jako tako lepiej wyglądają cienie włosów oraz cała ręka.
No, ale niestety gorzej już Ci wyszło cieniowanie spodni. Są zbyt jasne i na lewej nogawce za dużo takiego ciemnego dałeś. Po prostu mogłeś dodać taki jeden pasek ciemny, a resztę taką tą jaśniejszą, a zaraz po tym ten całkiem jasny. Przy drugiej nodze zaś lepsze cienie były w ten wersji u góry.


/f
KP: 2

46[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Maj 30, 2010 3:16 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to następna praca xd szukam ideału xd
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 27855476496090010544

47[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Maj 30, 2010 4:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zacznę od włosów..
No więc, prezentują się całkiem nieźle. Cieniowanie dwutonowe. Mimo wszystko, udało Ci się je tak zastosować, aby efekt był wyraźny i dobry.
Trochę niepokoi mnie ich kształt, bo tak jakbyś szedł w ślady Krychy :P Ale, każdy robi jak chce xd
Teraz trochę Cię po wkurzam wytykaniem błędów.
Po pierwsze, podkoszulka. Cieniowanie dwutonowe, zgoda. Mimo wszystko, w przeciwieństwie do włosów, tutaj zjebałeś sprawę, że się tak niekulturalnie wyrażę. Cieni z daleka nie widać, bo ciemny kolor jest zbyt ciemny xP Zbyt bardzo zlewa się z czernią, a nie z fioletem czy jaki tam kolor zastosowałeś.
Cieniowanie skóry i na głowie i na rękach.. Zbyt słabe. Postaraj się używać mocniejszych kolorów, bo teraz cienie są ledwo widoczne. Przynajmniej dla mnie.
Pasek, jak to pasek. Niema co oceniać.
Nie podoba mi się cieniowanie spodni. Z daleka nie wygląda tak źle, jednakowoż przyglądając się im bliżej, widzę sposób cieniowania. Jak na Ciebie, jest on zbyt .. prosty? Postaraj się zastosować inny styl.
Buty takie Trunksowe, zresztą jak cały strój.

Ogółem.
OPAR prezentuje się nieźle, ale ma błędy które należałoby poprawić skoro chcesz z niego zrobić Sprita. A podobno chcesz, więc tych błędów nie powinno być.
Jedynie na pochwałę zasługują tu włoski.

7/10



/f
KP: 3

48[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Maj 30, 2010 5:41 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 37189623656511130295
Ogólna zmiana kolorów i cieni xd

49[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Cze 16, 2010 8:50 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Noo świetne oceny dzięki ludzie.
[o-s-w] by smokuXD - Page 2 92508995778431138092
Tego opara zrobiłem, bo przyszła mi taka chęć, miałem go poprawiać ale mi się odechciało

50[o-s-w] by smokuXD - Page 2 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Cze 16, 2010 9:28 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Otóż Opar Zbytnio mi się nie Podoba ponieważ brzydko zrobiłeś włoski.Włosy przypominają mi fryzurę Tsufula z DBGT Ale na szczęście cieniowanie włosków jest nieco lepsze brakuje mi tu 3 tonu wiem tylko tyle. Teraz twarz. Cienie twarzy niezbyt przypadły mi do gustu gdyby ci się chciało po pokombinuj coś z cieniami twarzy. Tułów lepiej by wyglądał bez tej niebieskiej bluzy albo koszuli lub co to jest , albo znowu z samą koszulą , a bez ten białej koszulki.Cienie na tułowiu są b.dobre. Pas jest bardzo ładnie wykonany i pocieniowany , a Klamra jest BEST.
Spodnie to twoje tradycyjne dobre gacie z pięknymi cieniami.

Ogólnie Opar jest ładny. 7/10

/Y
+2KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.