Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 9]

201[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Maj 07, 2015 6:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, następny powrócił do życia. Viego, nic nie wspominałeś o tym, że użyjesz Edo Tensei... no cóż...
OPARki prezentują się całkiem fajnie. Masz specyficzny styl rysowania spritów. To bardzo dobrze, bo czymś się wyróżniają. Nie widać, że miałeś tak wielki zastój. Vash wygląda wyjątkowo dobrze. Dawno nie widziałem pracy, która go przedstawia i jest tak fajnie wykonana. W przypadku Saiyanina jest nieco gorzej. Klatka piersiowa wydaje się być zbyt wielka, aczkolwiek winny może być tutaj brak szyi, co jest aktualnie dość powszechne. Rozmieszczenie cieni nie najgorsze, jednak odnoszę wrażenie, że poszczególne odcienie pomarańczowego koloru zbyt słabo się różnią - cieniowanie nie jest tak dobrze widoczne z daleka. Kolejna sprawa to niepotrzebny czarny kontur "wewnątrz" grafiki. Z drugiej strony, to chyba kwestia gustu.
Dobrze Cię znowu widzieć, gadzino.

202[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Cze 18, 2015 9:33 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Co wy na to?
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 4hvzbn
Postaram się zrobić wszystkie postaci z Trigun'a.

203[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Cze 19, 2015 1:20 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
SmokuXD napisał:Postaram się zrobić wszystkie postaci z Trigun'a.
:o 
Też kiedyś miałem zapał żeby zrobić wszystkie postaci z jakiegoś anime, niestety nie pykło, mam nadzieje że tobie się uda.

Co do pracek, to wyglądają przyzwoicie. Najmniej mi przypadła ta babka na dole, ale ten ziomeczek z krzyżem na plecach wygląda bajerancko, a przynajmniej mi się podoba. Aczkolwiek wydaje mi się, że chyba ma płaską głowę.

204[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Gru 25, 2015 3:08 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 LSBWOmP62EAAAAASUVORK5CYII=

205[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Gru 25, 2015 8:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odnoszę wrażenie (być może, mylne), że postacie są nieco za długie w talii gdy normalnie stoją. Średnio przypadło mi również do gustu wykonanie tego niebieskiego "bandaża" na ciele zwykłego żołnierzyka. Głowa jest pocieniowana całkiem fajnie, natomiast reszta ciała wygląda tak, jakbyś cienie rozmieszczał od niechcenia.
Jeżeli chodzi o Naszego "badassa", to prezentuje się zacnie. Oczywiście, wypadałoby popracować miejscami nad cieniowaniem. Niepotrzebnie też stosujesz czarny kontur wewnątrz postaci, ale to chyba kwestia gustu. Wykonanie złotej opaski z rogami pozostawia trochę do życzenia - gdybyś się do tego przyłożył, wyszłoby znacznie lepiej. Z drugiej strony, po tak długim czasie nieobecności, grafiki i tak trzymają stosunkowo wysoki poziom.
Czekam na więcej.

206[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Gru 25, 2015 10:54 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Rzeczywiście, tułów mają wręcz karykaturalnie długi. Przynajmniej w pierwszej i trzeciej pozie. Ponadto brakuje mi szyi, która aktualnie w LSW stała się jednym z podstawowych elementów. No i cieniowanie niezbyt lotne, choć może ja o tym mówić nie powinienem xd
Ostatni sprit wygląda najlepiej, być może dzięki temu, że ma więcej elementów i nie rzuca się w oczy powyższe.
Rozruszałeś kości, czekamy na więcej ;)

207[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Gru 25, 2015 11:34 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
no cóż teraz postaram się potworzyć trochę oneshotów, by skillsy wróciły, alb osię pojawiły. Dziękuję za komentarze. :)

208[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Gru 26, 2015 7:01 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zwykły żołnierzyk ma trochę słabe cienie, druga i trzecia poza ma za długie ręce w stosunku do ciała, no w trzeciej pozie tylko jego lewa.
Bossu wygląda super, jeśli te dwa wodorosty za nim to jakaś opaska, to moim zdaniem powinna bardziej opadać ;)
Ogólnie jest super, fajnie że kolejna osoba ćwiczy swój stary skill ;)

209[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Gru 27, 2015 12:18 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Maximus, te wodorosty falują na na wietrze ;)
Poprawka:
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 4HYZpDuz8K04wKiL6Ct5AF04JpwbRgSlH+AYW564VFQR5WAAAAAElFTkSuQmCC

210[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Gru 27, 2015 12:27 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Druga wersja podoba się o wiele bardziej niż pierwsza ale wydaje mi się, że tors powinien mieć choć trochę ciemniejszy odcień bo taka jednolitość mi się nie podoba xd

211[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sty 05, 2016 2:10 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 VlIsy+AkAAAAAElFTkSuQmCC

212[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sty 05, 2016 3:27 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Coraz wyższe te postaci robisz xd
Spróbowałbym na Twoim miejscu ująć po 1-2 pixeli w torsie i nogach, a dodał na to miejsce szyję. Jeśli natomiast chodzi o cieniowanie, to wg mnie jest już lepiej, niż przy poprzednich pracach.

213[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sty 05, 2016 3:55 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Cieniowania nie poprawiałem ale dodałem szyję, oraz zmniejszyłem o jeden i dwa pixele.
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 FZe37Kl6x7sHeWv0HjCDNUTO7mM0AAAAASUVORK5CYII=
@Aktualizacja
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 MjXLNlumGhh1KqFZs03KN4XNml2QNUE3m5U1QTeblTVBN5uVNUE3m5U1QTeblTVBN5uVNUE3m5U1QTeblf0POuAsaK3nUjkAAAAASUVORK5CYII=

214[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Sty 06, 2016 8:23 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Najnowszy Ryu ma najciekawsze cieniowanie. Wszyscy nowi wydają się być szczuplejsi od oryginału. Włoski lekko zmieniłeś i na pierwszy rzut oka dla mnie wydają się troszkę skrócone, ale po przybliżeniu jednak nie. Ogólnie wygląda mniej napakowano i bardziej spokojno ;)

215[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sty 16, 2016 2:55 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 8B49zEypp14n0AAAAASUVORK5CYII=

216[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sty 16, 2016 6:03 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Wygląda mi na Giovaniiego z Poków, a może nim jest? xd Nie podoba mi się z deka cieniowanie, szczególnie spodni. Nie wiem co mi w tym nie gra ale jest takie... meh. xd

217[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sty 16, 2016 8:28 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Co oznacza "meh" ? Staram się robić coś innego, szukać jakiś nowych stylizacji oparków :)

218[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sty 16, 2016 11:06 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
To takie sobie. Pewnie to miał na myśli Raixo.
A tego cieniowania jest tyle co kot napłakał, a do tego poszedłeś najprostszą drogą jak amator.
Pół ciała ciemniejsza i co ? A cień na twarzy to ledwo widoczny i raczej powinien być z drugiej strony patrząc na resztę zaciemnienia. Nie popisałeś się.

219[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Sty 17, 2016 11:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nowe stylizacje są ok, lae zapewne chodziło mu o to, że postać zdaje się być po prostu pusta i nieciekawa. Jest to oparek z potencjałem, brakuje mu tylko trochę miłości :>.
Poza tym brakuje mu też pleców i kilku żeber. Tors jest kompletie płaski i wygląda jakby miał tylko brzuch i piersi.
Spodnie ma przykrótkie oraz brakuje mu szyji. Zmieniłbym również kolory bieli oraz skóry, bo kolejne ich odcienie bardzo mało się od siebie różnią.  Z tego co zauważyłem, to w wielu pracahc zapominasz o plecach oraz bioderkach przy rysowaniu oparów. Jesteś takim Yoh'em, tlyko w drugą stronę :D.
Pamiętaj, że każda część ciała ma swój unikalny kształt i przy różnych ubraniach, w różny sposób będzie na nich widać cienie.
Poniżej zamieściłem zdjątko na którym umieściłem Twojego człowieka-Garniaka z niewielkimi poprawkami, może zorientujesz się o co mi chodzi.
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Smoku_Vamp

[kp]2[/kp]

220[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Sty 24, 2016 10:25 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 +vNbBD3AAAAAElFTkSuQmCC
Jak to poprawić?!

221[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Sty 24, 2016 8:42 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nie za bardzo rozumiem co chcesz poprawić? Generalnie to jest przeciętna postać, nie? Znaczy zgaduję, że będzie szło na sprita do komiksogifa. Jeżeli faktycznie to idzie na sprita to nie ma większego znaczenia czy ma jakieś małe niedociągnięcia, a jeżeli chodzi o garderobę to też twój gust jak chcesz żeby ta postać się ubierała.(Btw dopiero teraz sie kapłem, że 2 od lewej wygląda znajomo...)
No cóż co by tu nie owijać w bawełnę, to je OCek, a ich role nie mają (zazwyczaj) mieć pierdolnięcia wizualnego, a raczej historia/charakter etc.
Myślę, ze ubiór 3 od lewej najbardziej do MNIE przemawia. Co do kolorystyki Biały/czarny/niebieski to fajna kombinacja ja tam osobiście wolę Czarny/Żółty/Czerwony, ale nie zawsze pasuje. Myślę, że do czarnych włosów bardziej będzie pasował twój dobór kolorów. A skoro jesteśmy przy włosach - toś zwyczajne, takie charakterystyczne kosmyki ala DB, nie wyszły jakoś paskudnie, no ale sam pewnie wiesz, że pierdolnięcia nie ma. 
Ostatnie spostrzeżenie to może base. Myślę, że nogi mogły być lepiej rozłożone, bo widzisz... jego  lewa noga jest praktycznie prosto, nie? A ta prawa jest prawie pod 45 stopniami(no może przesadzam). Myślę, że przesunięcie lewej o kilka pixeli (1-2) w prawo nie zaszkodzi i przesunięcie przedniej też bardziej do tułowia postaci. Ale to już kwestia osobistej preferencji.

Generalnie nie jest źle, i możesz nawet olać ostatnią opinię jeśli będziesz to robił na jakimś base.

[kp]2[/kp]

222[o-s-w] by smokuXD - Page 9 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Lis 29, 2017 1:20 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
(H)Alko! Oto kilka oparów, które zrobiłem jakiś czas temu inne - wczoraj :)
[o-s-w] by smokuXD - Page 9 WFCtduTzhzntwAAAABJRU5ErkJgggA=

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.