Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 7]

101[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Lip 25, 2014 4:17 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Zaglądam tutaj baaardzo rzadko ale gdy już wchodzę nie mogę się nadziwić jakie zajebiste Rysunki, grafiki tutaj powstają. A przeglądając twoją Galerie to już ... No nie jestem w stanie tego jakoś dobrze skomentować ALe powiem tak, ZAJEBISTE

102[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sob Lip 26, 2014 5:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
dla fanów Świata Dysku
Specjalnym fanem Świata Dysku nie jestem, ale te "stworzenia" kojarzę z jednej książki, której ostatecznie nie skończyłem. Zachęciłaś mnie do kontynuacji... xd
Zaglądam tutaj baaardzo rzadko ale gdy już wchodzę nie mogę się nadziwić jakie zajebiste Rysunki, grafiki tutaj powstają.
O, Dubrix! Well, więc przydałoby się to zmienić... Wchodź częściej! xd

Jeżeli chodzi o sam rysunek - cóż, pokrótce jest naprawdę zajebisty. Dodatkowo, z tego co się orientuję, jest jedynie częścią kolejnego "My World" - nie zapomnij umieścić tam Yoha, bo on już pozostaje nieodzownym elementem twojego świata! xD
W każdym bądź razie... Całość jest wykonana naprawdę profesjonalnie. Nie mam zielonego pojęcia do czego mógłbym się doczepić. Na upartego znalazłbym jakieś niedociągnięcia, ale zwyczajnie nie chcę - rysunek jest świetny, Safciu.
Czekam na więcej.

103[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sie 11, 2014 11:26 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
VEGETA !!!

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Prince_vegeta_w_i_p__by_fandragonball-d7ur9sa

104[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Sie 13, 2014 12:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Obrtaz wyglaa całkiem dobrze ,ładnie pokolorwany itp ,ale coś mi w nim nie pasuje. Zdaje się być jakby sztywny. Mimo pewnego ruchu ciała brakuje mu dynamizmu ... trudno mi to określić. Nie zmienia to jednak faktu ,że osobiście czegoś takiego bym nie potrafił narysować :/
PS Zajebiste kaczory tam na górze umieściłaś =)

105[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Sie 15, 2014 2:20 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Vedzie będę jeszcze robić, to się nie martw.
Co do ruchu, to chyba faktycznie jakiś sztywniak z niego.

Teraz zarzucę szkicami łaszków Safa:
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Safciowe_ubranka_by_fandragonball-d7v9333

106[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Sie 15, 2014 4:29 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Kurcze no, raczej ci prac nie bede oceniał bo nie znam sie na tyle, ale chciałbym tylko powiedzieć, że patrząc na twoje umiejętności nie myślisz, że to już czas aby wykreować własną kreskę ? A nie całe życie tworzyć wszystko na wzór dragonballa ?
Bo raczej nie widziałem u ciebie jakiejkolwiek pracy, od której z daleka widniało tą że kreską.

To tyle, a tutaj chciałbym tylko poprosić o to abyś przy następnym wystawianiu pracy opisała jak to u ciebie wygląda z tworzeniem postaci, co pierw robisz z jakimi ustawieniami wszystkie pędzle masz, jaka rozdzielczość obrazu.
Ewentualnie możesz mnie przekierować do jakiegos filmiku/strony bądź podesłać mi to pomonce info na pw, ale to tylko prośba

Pozdrawiam

107[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Sie 15, 2014 5:04 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie chce mi sie oceniać, bo to nadal nie Max i Arisa, ale...
Dragneel napisał:[...]chciałbym tylko powiedzieć, że patrząc na twoje umiejętności nie myślisz, że to już czas aby wykreować własną kreskę ? A nie całe życie tworzyć wszystko na wzór dragonballa ?
Bo raczej nie widziałem u ciebie jakiejkolwiek pracy, od której z daleka widniało tą że kreską.
Zabawne, jak punkt widzenia zależy do punktu siedzenia. Nie chcę tu się czepiać, krytykować styl Safci, czy coś, ale dla mnie jej rysunki mało kiedy są stricte Dragon Ball'owe. Zawsze widnieje pewien element jej własnego widzimisię. Poza Vegetą, którego ostatnio zrobiła musiałbym się naszukać naprawdę w jej galerii, by znaleźć coś idealnie Dragon Ball'owego. Ona właśnie - jak dla mnie - ma swój styl. Mogę się mylić, ale tak właśnie uważam. Nie obrażając tutaj autorki powiem, ze ona imituje styl Akiry łącząc go ze swoim własnym, co jak dla mnie jest dobrym rozwiązaniem. Poza tym jest dużo prac, które robi zupełnie innym stylem. Choćby jej smoki, portrety, scenki z skyrima, batman, Thor, rysunki z Assasina, Adventure time i tak dalej i tak dalej... Nie patrząc nawet daleko, Eva i Rebou są zrobieni zupełnie innym stylem - indywidualnym. Spójrz tez na jej avatar. Wystarczy troszkę bardziej poszukać i przyjrzeć się większej ilości prac. Pozdrawiam :D

@Edit
Nawet tutaj masz postać Viesia narysowaną w kilku różnych stylach - Kilik!

[kp]2[/kp]

108[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Sie 17, 2014 12:04 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Mikro, chopie.
Nawet jak wielu używa tej samej kreski (DB), to prawie nigdy nie wyglądają identycznie. Zerknij se na DA do DBZWarrior (dawniej Holken), BloodSplash, Salvamakoto. To kilka przykładów osób, które się posługują DB-krechą. Porównaj sobie.

Kolejna nowość z zakresu DB raczej
Vegete jeszcze skończę, ale póki co to muszę zapał do niego zebrać.
DB- portret ziomka z DA.
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Bender18_real_face___db_version_portrait_by_fandragonball-d7vgate

109[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Sie 19, 2014 2:23 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
jej, chyba nie do końca zrozumieliście o co mi chodzi, moim zdaniem rysunki z dala zalatuja dragonballową kreską, nawet avatar (będąc rysowany inaczej, czy jak to tam myślicie) wygląda jak postać z dragonballa, to tylko moje zdanie i uważam, że nadmierne insirowanie się czyimś stylem nie ma zbytnio sensu, może być sobie pełno osób, które używa tej kreski, ale ja tylko zapytałem, czy nie pora stworzyć coś "nowego" ? niż zawsze wyglądające oklepane schematy/stroje ( te co miały postacie w db) czy też anatomia - zazwyczaj identyczna ? ( chodzi mi tutaj o rozmiary postaci, tematykę etc - zawsze to samo)
Bercik - super, że podałeś mi kilka przykładów jej innych prac nie wyglądających jak z db (smoki)
chodzi mi tutaj raczej stricte o Mangę, a smoki czy też tam inne skajrimy czy co tam pisałeś mangą nie są racja ? ( bynajmniej nie wydaje mi się)

Podkreślam raz jeszcze, że jest to moja prywatna opinia, a wy możecie uważać czy jest to dobre czy nie - ja mam takie zdanie.

Co do twojej ostatnio wstawionej pracy to odnoszę wrażenie, że nieco zaniedbałaś oczy, pomimo świetnie wykonanej muskulatury, ubioru, nosa, ust to oczy nie prezentują się za dobrze, fryzura też nie powala, troszke mało symetryczna jak dla mnie - ale może właśnie chciałaś uzyskać taki efekt.

Mimo iż nie jestem doświadczonym rysownikiem stale staram się tworzyć i szkicować coś nowego, sporo się ostatnio poduczyłem, a patrząc tutaj na rysunek od razu mogę stwierdzić co MI się podoba a co nie.

Pozdrawiam was wszystkich i jeszcze raz przypominam, że moje wywody są moimi wywodami, jest to po prostu moja opinia.

110[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Sie 19, 2014 3:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
jej, chyba nie do końca zrozumieliście o co mi chodzi, moim zdaniem rysunki z dala zalatuja dragonballową kreską, nawet avatar (będąc rysowany inaczej, czy jak to tam myślicie) wygląda jak postać z dragonballa, to tylko moje zdanie i uważam, że nadmierne insirowanie się czyimś stylem nie ma zbytnio sensu, może być sobie pełno osób, które używa tej kreski, ale ja tylko zapytałem, czy nie pora stworzyć coś "nowego" ? niż zawsze wyglądające oklepane schematy/stroje ( te co miały postacie w db) czy też anatomia - zazwyczaj identyczna ? ( chodzi mi tutaj o rozmiary postaci, tematykę etc - zawsze to samo)
Pamiętajmy, że wszystko zależy zawsze od autora rysunku.
W zależności od wyobrażenia postaci, może on dostosować ją pod istniejący styl innego rysownika, bądź opracować własny. Anatomia bohaterów również może być dowolnie modyfikowalna - idealny przykład masz właśnie w przypadku avatara Safari. Postać jest rysowana w zupełnie innym stylu, charakterystycznym właśnie dla niej - widać jednak, że jest to również bohater pochodzący z uniwersum "Dragon Ball". Takie elementy jak ubiór czy włosy idealnie to podkreślają. Inspirowanie się stylem innych ma ogromny sens - doskonaląc się, z czasem potrafimy wypracować własną kreskę na podstawie doświadczenia, jakie już zdążyliśmy nabyć. Whatever...

Jeżeli chodzi o Bendera to wygląda naprawdę świetnie, aczkolwiek nie jest wolny od błędów.
Przede wszystkim, z zarostem wyraźnie poszłaś na łatwiznę - doskonale wiem, że stać Cię na uzyskanie znacznie ciekawszego efektu, a w tym przypadku po prostu Twoje lenistwo wzięło górę.
Po drugie - o czym wspomniał już Dragneel - zdecydowanie zaniedbałaś oczy. Postać wygląda, jakby miała za chwilę odpłynąć po zażyciu jakichś silnych psychotropów. Być może to zasługa ich ogólnego kształtu, a być może winne jest jedynie ułożenie tęczówek - ciężko mi to stwierdzić.
Ogólnie rzecz biorąc, kawał świetnie wykonanej roboty - więcej tego typu prac, Safciu! ;)

111[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Sie 19, 2014 5:30 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
"[...] z zarostem wyraźnie poszłaś na łatwiznę"
"[...] zdecydowanie zaniedbałaś oczy."

grrr
macie poprawkę
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Bender18_real_face___db_version_portrait_by_fandragonball-d7vgate


"fryzura też nie powala"
Obarcz winą właściciela fryzury
Zresztą i tak jest inaczej to zrobione niż w 100% DBowatości :P

"Postać wygląda, jakby miała za chwilę odpłynąć po zażyciu jakichś silnych psychotropów. Być może to zasługa ich ogólnego kształtu, a być może winne jest jedynie ułożenie tęczówek - ciężko mi to stwierdzić."

I to mówi mi alkoholik, który często odlatuje
Chciałam być wierna oryginałowi i stąd taki kształt
Moim zdaniem inne by mu nie pasowały
Na DA zerknij na oryginalną fote Bendera i porównaj

"[...] kawał świetnie wykonanej roboty" <= Daruj sobie ten tekst skoro i tak jest źle i trzeba poprawiać co chwila
A już zła jestem... ile można...

Nie będę już poprawiać
Prawie każdy kawałek tego arta chyba z 10x albo więcej poprawiałam...
Uczepiliście się akurat oczu, jak sam kształt twarzy i nos były największym problemem.
No i zrobiłam krzywe ramiona, ale kto by tam to dostrzegł....

112[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Sie 20, 2014 10:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
I to mówi mi alkoholik, który często odlatuje
Chciałam być wierna oryginałowi i stąd taki kształt
Moim zdaniem inne by mu nie pasowały
Na DA zerknij na oryginalną fote Bendera i porównaj
Nie mam teraz za co pić, więc nie nazywaj mnie tak! ;__;
Widziałem jego oryginalną fotografię, ale w dalszym ciągu nie podoba mi się jedna rzecz w tym rysunku - o tym jednak za chwilę.

"[...] kawał świetnie wykonanej roboty" <= Daruj sobie ten tekst skoro i tak jest źle i trzeba poprawiać co chwila
A już zła jestem... ile można...
Hej, to normalne - każdemu człowiekowi nie dogodzisz, bo zawsze znajdzie się coś, co będzie pasowało jednemu, a nie przypadnie do gustu innemu. Najważniejsze, żeby zadowolony z rysunku był przede wszystkim jego autor. Jeżeli inni wypominają Ci błędy, które uznajesz za swoje niedopatrzenia - popraw je. Jeżeli natomiast inni wypominają Ci błędy, których ty zwyczajnie nie uznasz - olej to.
Życie jest tylko jedno - nie dogodzisz wszystkim, a najważniejsze, żeby Ciebie cieszyło to co robisz, prawda? ;)

Dobra, do rzeczy... Wiem co nie pasuje mi w tym rysunku i nie jest to zasługa kształtu oczu, bądź wielkości tęczówek. Chodzi o ustawienie lewej tęczówki. Bender wygląda jakby miał rozbieżnego zeza - sprawę rozwiązuje przesunięcie lewej tęczówki nieznacznie w prawo. Poprawka robiona na szybko, żebyś dokładnie wiedziała o co mi chodzi:
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Op35

113[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Sie 20, 2014 4:56 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Bender18_real_face___db_version_portrait_by_fandragonball-d7vgate

"Chodzi o ustawienie lewej tęczówki. Bender wygląda jakby miał rozbieżnego zeza - sprawę rozwiązuje przesunięcie lewej tęczówki nieznacznie w prawo."
Narysowałam źrenice na nowo, ale i tak mi ciężko z tym dojść do ładu. Nie sądzę by były juz jak trza, a poprawianie ciągle tego samego x razy doprowadza do szału.
Przy okazji musiałam zmienić kolor oczu.


"Życie jest tylko jedno - nie dogodzisz wszystkim, a najważniejsze, żeby Ciebie cieszyło to co robisz, prawda"
Dogadzam ci wyżywając się na tobie, co nie ?

114[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Sie 24, 2014 9:42 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Kuragan_x2_by_fandragonball-d7wixh1

115[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sie 25, 2014 3:51 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tak jak pisałem na dA, nie ma do czego się przyczepić. Po prostu.
Praca trzyma wysoki poziom i jest wykonana naprawdę zajebiście. Jeżeli chodzi o kwestię "która lepsza?!" to stawiałbym na dwójkę ze względu na bardziej psychopatyczne spojrzenie, dziwnie pasujące do tego białowłosego jegomościa... xd

116[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sie 25, 2014 10:50 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
"Praca trzyma wysoki poziom"
AHAHAHAhahahah
Chyba takie to tło jest gdzie chyba z 10 warstw na niego poszło.
A reszta, co tu gadać.
Jasne, że sporo było poprawek na wstępie przy linearcie, szczególnie z podbródkiem.
Ale jednak nie mogę uznać pochwały, bo poszłam nieco prostszą drogą w wykańczaniu postaci po daniu koloru.
A to [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 A_78d15add posłużyło za wzór do kompozycji xD

117[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Wrz 08, 2014 12:20 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
NOWOŚĆ będąca szkicem:
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Dc_assassin_s_creed___sketch_idea_by_fandragonball-d7yd43v

Sorry, za zaległości :p
Jednakże pewne rzeczy są bardziej zaległe niż wasze zamówienia
Zresztą ostatnio u mnie cienko z mazianiem, bo się nołlajfie "Hirołsami" online

118[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Wrz 08, 2014 2:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ten "szkic" prezentuje się kilkadziesiąt razy lepiej od wszystkich moich rysunków, ale okej - niech będzie, że to "szkic" xD

Całkiem fajna idea, jeżeli mam być szczery.
Czekam na ostateczny efekt, bo już sobie wyobrażam, że to będzie coś niesamowitego.

119[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sob Lis 08, 2014 1:37 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Grrr.... ciężko z DB se przerwe zrobić.
Kolejne BH:
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Big_head_sara_by_fandragonball-d84856c

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Big_head_sarena_by_fandragonball-d8486ze

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Big_head_eva_by_fandragonball-d8487i6

ART konkursowy:
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Chase_young___dragon_form_by_fandragonball-d84sfid
No i wygrałam
Royals powinien kupić 2 litry :3

Nyan Razer Cat
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Nyan_razer_cat_by_fandragonball-d851i2l

Szkice Halloween
Obecnie jakoś mam problem ze skończeniem, ale grunt że mam napoczęte
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Szkice_halloween_by_fandragonball-d856zal

Taka pierdułka :P
Ta, pogodziłam się z Kisą.
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Ka_boom_by_fandragonball-d85lydq

i ostatnie...
Art dla zrzędy Bercika
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Arisa_i_max_by_fandragonball-d85mmr2

120[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sob Lis 08, 2014 1:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Big Heady prezentują się naprawdę zajebiście - jak zwykle, zresztą. Skoro narysowałaś Evę, poczekam jeszcze na jej partnera, Rebou! xd

W przypadku pracy konkursowej mogłaś zastosować twarde cieniowanie. Sądzę, że wtedy praca przypadłaby do gustu większej ilości głosujących. Nie zmienia to jednak faktu, że całokształt i tak wygląda świetnie.

Nyan Razer Cat... dat fejs.

Halloweenowe szkice to istny majstersztyk.
Masa świetnych pomysłów. Z komentarzami wstrzymam się jednak do czasu, aż dostarczysz choćby połowę gotowych lineartów xd

Pierdółka... Well, wygląda na to, że Kisa uwielbia niszczyć wszystko dookoła, a później sama dziwi się, że cokolwiek zniszczyła, lol xD
Poza tym, deska wśród desek, yeah! xD

Art z Arisą i Maxiem prezentuje się świetnie.
Jedyne co mi nie pasuje to te jasne smugi, a'la. światło. Mogłaś zostawić jedynie twarde cieniowanie i efekt byłby równie zajebisty. Zresztą, kwestia gustu... xd

121[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sob Lis 08, 2014 10:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Niespecjalnie przypadły mi do gustu te wielkie głowy, ale może to kwestia gustu, a nie wykonania.
Co do pracy konkursowej to już się zdążyłem wypowiedzieć w stosownym temacie.
Nyan Razer Cat jest po prostu boski - jednocześnie słodki, jednocześnie epicki XD
Szkice hallooween wyglądają dobrze, ale figury zdają się być jakby nadto sztywne, spięte.
Komiksik z Kisą jest fantastyczny, a Arcik dla Bercika jest naprawdę świetnie wykonany. Baaaardzo mi się podoba, dobra robota :)

122[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Lut 12, 2015 9:55 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Sorka, że taaaaak dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugooooooooooo.
Ale spójrzmy prawdzie w oczy: nawet taki zbok jak Yoh mało tu zagląda.

Wiem, wiem Zbir
Jakoś tej sztywności uniknąć nie mogę, ale od czego są poprawki.
Obecnie art halloweenowy jakoś się zawiesił

Nie chce mi się jakoś przebierać by udowodnić panom, że też maziam co innego w innym stylu. 
Zarzucę aktualnościami (BEZ LITOŚCI AHAHAHAHAHAHAHAHA) :

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Missing_by_fandragonball-d85pznz

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Blue_by_fandragonball-d85qpxs

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Nie_ten_numer_by_fandragonball-d85uc6o

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Switch_gender_by_fandragonball-d85ypy0

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Cheprina_by_fandragonball-d86ja12

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Trauma_by_fandragonball-d8771yz

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 I_see_you_by_fandragonball-d87bqmd

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Drakolich_by_fandragonball-d8885a2

Jeszcze jedno i na razie koniec XD
http://fandragonball.deviantart.com/gallery/52090026/ComicManga

123[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Lut 24, 2015 1:48 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Space_inqusition_by_fandragonball-d8j972t

124[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Lut 24, 2015 9:36 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Coś cudownego, rzeczywiście nie spodziewałem się kosmicznej inkwizycji XD
Pojawią się w Twoim komiksie? Oby tak :D

125[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 5 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Lut 25, 2015 4:19 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Laska Chepri wymiata. Wielka kumulacja - ma dredy i cycki *.* Jeszcze ta poza... w pełni realistyczna biorąc pod uwagę, że właśnie zmienił płeć. Propsy za tą pracę.
Niemniej zresztą podobają się pozostałe dziewczyny - zdecydowanie bardziej pasuje mi Twoja forma zmiany płci niż naszego polityka ;s
Bestyjka też fajna, ale jakoś chyba nie przepadam z tym cieniowaniem. Sam nie wiem.
Aaaaa, jeszcze jedno - Blue ma ekstra spodnie. I ogólnie chyba trochę podkręcony przez Ciebie design, nie? Najs.

P.S. Kup mi koszulkę z Popo!

@edit
Aha, jeszcze o czymś zapomniałem - przygody Mardaxa śledzę, właściwie ostatnio tylko z tego względu wchodzę na dA :P
No i chyba nie wiem ocb z kosmiczną inkwizycją, ale fajnie wyglądają. Widać, że masz pomysł na design praktycznie każdej postaci, którą rysujesz, a to się liczy. Gut dżob.

[kp]1[/kp]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.