Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 7]

26[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Lip 22, 2013 7:36 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Panowie, tak to jest jak człowiek odmóżdżony rysuje po 3 w nocy. Tak poza tym, te oczy miały się patrzeć na widza.
Chyba faktycznie coś z nim nie teges, ale dopiero teraz to widzę po fakcie dokonanym (na dodatek mam połączone warstwy, ale może mi się uda odratować oko)
Nie wiem czemu takie ubranko mu zrobiłam, ale to chyba była siła wyższa (za dużo Goku) XD
Nie chce obiecywać, ale jeszcze pare razy go maźne. Ostatnio coś wypadłam nieco z DBowania.
Jak na chama mam teraz problem z rysowaniem całej postaci...

27[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Lip 26, 2013 8:29 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Poprawiłam gały.
Teraz lepiej ?
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Shigeru_by_fandragonball-d6ej1nf

28[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Sie 07, 2013 2:26 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Moja szopa ^^
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Taki_se_drobiazg_by_fandragonball-d6gds2j

A tu nowość
Mohter of Goku -REDESING:
Próbowałam poprawić pare rzeczy wielokrotnie, ale nadal nie jest zbyt dobrze. Jednakże lepiej już tykać nie będę, bo bazując na swoim doświadczeniu: im więcej i dłużej robisz tym większe prawdopodobieństwo, że spieprzysz.
Jak na razie najważniejsze jest dla mnie to, że po paru latach odświeżyłam starą wersję i lepiej wygląda obecnie
http://fandragonball.deviantart.com/art/Mother-of-Goku-remake-176076854

29[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sie 19, 2013 5:33 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 _3_by_fandragonball-d6ir62p

30[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Sie 22, 2013 2:16 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Iron_painted_man_by_fandragonball-d6j6do6

31[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sob Sie 24, 2013 11:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Safari przentuje się naprawdę zajebiście. Co prawda, nie jestem wielkim fanem formy „Super Saiyan 4”, ale ta „szopa” na głowie w Twoim wykonaniu wygląda naprawdę świetnie. W sumie… Często widuję Rapsleya w normalnej, bazowej postaci – zrób arty przedstawiające wszystkie jego formy, łącznie z Oozaru ;)
Art przedstawiający matkę Goku, to naprawdę przedni pomysł – wnioskując po linkach, miałaś w zamierzeniu nieco więcej wersji tej postaci – między innymi, duże podobieństwo do Raditza. Aktualny redesign jest po prostu świetny – łączy w sobie cechy jej obydwu synów. Trzeba cofnąć Yoha w czasie i puknąć żonę Bard-… ekhem… wracając do tematu… Nie podoba mi się to lekkie wysunięcie prawej stopy do przodu. Początkowo miałem zastrzeżenia do jej wielkości, ale popatrzyłem na różnego rodzaju rysunki w internecie, lub chociażby na wykonanie projektów postaci w DBO – stąd jedynie uwaga do tego „wysunięcia”, if you know, what I mean ^^
Wyraz twarzy – bezcenny. Niczym Silvia, która ma zamiar skatować Yoha za jakąś głupotę.
Portret skomentowałem Ci już na dA – efekt jaki uzyskałaś przy wykonaniu włosów jest świetny. Takie samo zdanie mam na temat okularów. W przypadku Iron-Mana, jedyna uwaga jaką mam, to nieco zbyt „jajowaty” hełm. Hej, wiem doskonale, że lubisz prace „z jajem”, ale lekka krytyka nie zaszkodzi xd
Z oczami Shigeru jeszcze trochę bym się pobawił – jeżeli znajdziesz czas, spróbuj uzyskać lepszy efekt. Ewentualnie, wyślij mi poprzez prywatną wiadomość plik .sai, to mniej więcej pokażę Ci, co mam na myśli. Nie, to żadna zapowiedź powrotu do rysunków czy spritów >.>
Dziwne, że nikt nie skomentował Ci prac przez tyle czasu – musiałem zebrać się w sobie i to zrobić. Swoją drogą, miałem też inny powód – dalej masz na mnie focha i jestem zablokowany na GG, którego nie odwiedzam od dobrych dwóch tygodni? xd

/„Oceniam Kreatywnie”
/3 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sro Sie 28, 2013 5:45 am, w całości zmieniany 1 raz

32[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sie 26, 2013 9:08 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Wszystkie formy powiadasz ? Wiesz co ?
Marnotractwo czasu xD
Prędzej wyjdzie kopiuj-wklej. Saf to prawie Goku, to nie ma sensu. Fryzura ta sama, morda ta sama. Różnica to czerwony kłak, ubranie i charakter oraz ogon (co przy Goku z GT się nie liczy)

Musiałam załatwić jej nowy fryz i morde. Tamto mi nie pasowało i do tego totalnie oklepane. A i jak można taką kite nosić ? xD
Nie polecam ci brać żony Bardocka, źle to się skończy dla ciebie
Co do nogi...
No jakoś nie wiem czemu mam problem aż taki z tymi nogami xD

Co do hełmu Iron Mana, to ja się posiłkowałam screenem z filmu. Taki był i raczej desingu hełmu nie zmieniałam.

Z Shigeru się bawić już nie chce. Nim była finalna wersja, to kilka razy poprawiałam te gały, a potem raz... Nie chce spieprzyć tego. Według mnie oczy jeszcze jakoś ujdą, chociaż wiem, że tak nie do końca jest to co chciałam uzyskać (ten zadziorny wzrok, co mnie tak kręci).

Nie mam pojęcia czemu nikt nie komentuje prócz ciebie :P
Nic na to nie poradzę, a na siłę zmuszać nie bedę.

I nie mam już focha na ciebie. Widziałeś smsa, a bloka na gg też nie masz.

33[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Wrz 25, 2013 1:06 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
bzzzzzzzzzz:

34[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Paź 18, 2013 8:45 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Killing is an ART:

35[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Paź 20, 2013 10:42 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hue, hue, hue... Skąd ja go znam.
Całokształt prezentuje się naprawdę dobrze za sprawą kolorowania i cieniowania. Jedyne zastrzeżenia budzi tutaj kontur postaci, ale i na to można przymknąć oko ;)

36[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Paź 20, 2013 12:06 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Szukałam ustawień do do tzw ołówka w tym SAIu. Miało wyglądać normalnie jak ołówek, a wygląda jak ołówek, który został skserowany. Dlatego ci nie pasi xD

37[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sob Lis 02, 2013 11:51 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Phoenix_by_fandragonball-d6sspvi

38[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Lis 03, 2013 9:49 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wygląda nieco jak starodawny witraż. Trzeba przyznać ,że praca jest bardzo nietypowa ,ale zastanawia mnie czy to kurczak ,czy Fenix :|

39[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Lis 03, 2013 11:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zgadzam się ze zBeerem - praca jest dość nietypowa. Jeżeli chodzi o wykonanie, to ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić. Całość prezentuje się bardzo schludnie.
Dobre pytanie - płonący kurczak, czy zwykły feniks? xD

40[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Lis 03, 2013 2:08 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
To nie może być kurczak xD
Za chude to
Nie najecie się nim

41[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Lis 21, 2013 1:30 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Ink Squirrel:

42[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Lis 21, 2013 2:21 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
OMG SUPERR SQUIRREL!!!!!!!!11111 *SO KAWAI*! 10/10 ;* <33333333333

Mówię poważnie, jest super śliczna. Good job, Saf!Perfect!

43[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Lis 21, 2013 5:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mówię poważnie, jest super śliczna. Good job, Saf![RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 3066824534
Wiedziałem, że zedytujesz tego posta xd

W każdym razie, podzielam zdanie Rayema. Wiewiórka wyszła naprawdę świetnie. Zarówno sierść, jak i ogonek wyglądają bardzo realistycznie. Dobrze, że nie skupiłaś się tak bardzo na tle - dzięki temu, osoba komentująca zwraca uwagę właśnie na gryzonia z orzechem. Poza tym, śliczne oczko. Tylko pomarzyć, żeby osiągnąć kiedyś podobny poziom - ale najważniejsze, to próbować. Prawda?
Czekam na więcej.

44[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Lis 27, 2013 11:44 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Khslzjfkp89c

45[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Lis 28, 2013 3:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chwilowy powrót do Dragon Balla? Jeżeli chodzi o moje zdanie, praca prezentuje się naprawdę ciekawie, aczkolwiek przy cieniowaniu całości, rogi wypadają stosunkowo... marnie. Być może to kwestia gustu, ale takie wrażenie odnoszę przyglądając się na tego smoka.

46[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Gru 08, 2013 1:48 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Sorry, opóźniony zapłon xD

Jaki tam chwilowy powrót ? Po prostu ostatnimi czasy mniej robie po prostu (co mnie trochę martwi). Jednakże to i tak zależy od tego iż nie mam zamiaru robić tylko pod jedną tematykę jak niektórzy (którzy dosłownie srają ciągle artami o tym samym).

Yoh, może zrobisz lepiej ? Przy rogach nie było co za bardzo kombinować z cieniowaniem. Zresztą chciałam po prostu zastosować na nich twardy cień.
W planie mam pozostałe dwa Shenlongi do zrobienia. 

A tu nowość:
Ink Aurochs:

Niech ktoś mi zacznie przypominać (upierdliwie najlepiej, bo zwykle to działa), iż miałam robić komiks o sztuce z motywami mitologii i tzw tutkami dla "idiotów" co nie znają podstaw rysunku. Jak zwykle sam pomysł jest nawet w powijakach jak te nierealizowane filmy, na które człowiek czeka latami...

47[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Gru 08, 2013 9:05 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh, może zrobisz lepiej ? Przy rogach nie było co za bardzo kombinować z cieniowaniem. Zresztą chciałam po prostu zastosować na nich twardy cień.
W planie mam pozostałe dwa Shenlongi do zrobienia.
Zrób Zamarada - zostań Boginią xD
Nie zrobię tego lepiej, ale wolałem o tym mimo wszystko wspomnieć - praca sama w sobie wyszła naprawdę świetnie, jednak doszedłem do wniosku, że warto podzielić się z tobą tym, co mi się w niej nie podobało. Skoro taki był twój zamiar, to nie będę wnikał ~( •o•)~

Żuber wyszedł naprawdę przyzwoicie - nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń. Dobrze, że mniej skupiasz się na tle - uwagę przyciąga bowiem to, co ma ją przyciągać. W tym przypadku, świetnie wykonany zwierzaczek, który przypomniał mi o konieczności zakupu piwa.
Wait. Nie mam pieniędzy.
I po zabawie.

48[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Gru 08, 2013 10:14 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Panie i Panowie.
Znajdujemy się właśnie w Puszczy Białowieskiej, do której wybraliśmy się w dzisiejszym odcinku w poszukiwaniu żubra. Udało nam się znaleźć jednego osobnika. Niestety, widzimy jedynie jego głowę i fragment ciała. Tak wyszczególnione elementy jak nos, rogi, czy oczy nadają temu widokowi większego realizmu. Jego wykonanie jest co najmniej świetne, lecz nie tak przekonywujące jak dobrze znana wam wiewiórka z poprzedniego odcinka.
To wszystko na dzisiaj. Dziękuję za uwagę i zapraszam ponownie. Komentował dla państwa: Rayem.



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

49[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Gru 17, 2013 10:15 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Kotecek:

50[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 2 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Gru 17, 2013 10:30 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Osz kurw :o
Tak patrzę, że coś nowego w tym dziale i jak zobaczyłem najnowszą pracę to postanowiłem zobaczyć wszystkie poprzednie :).
Wyszło na to, że w zasadzie nie wiem co napisać aby ukazać to jak się nimi podjarałem, więc napiszę po prostu, że są zajebiste - Pracuj dalej, czekam na więcej :D
Kot wykonany przy pomocy gazy ^^ ? Czy zrobiłem z siebie debila ;3 ?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.