Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 7]

51[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Gru 17, 2013 10:41 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Nie musiałeś przeklinać z zachwytu, ale rozumiem co czujesz xD

Ołówek 8B czy nawet 9B na papierze akwarelowym + rapidograf (inaczej tuszograf).
Samego kota zerżnęłam ze zdjęcia xD
Tu jest oryginał
http://hiperogloszenia.pl/x-pl/inz/129/129244-ladne-kotki-main-coon-po-dobrych-rodzicach-6.jpg

Kłotecek na zlecenie, czyli będzie sprzedany.

52[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Gru 18, 2013 9:02 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Kotecek 2:

53[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Sty 17, 2014 1:05 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
MY WORLD 3:

54[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sty 20, 2014 5:26 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Eva i Rebou:

55[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sty 20, 2014 9:16 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Sphinx_by_fandragonball-d730lmd

56[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Sty 21, 2014 4:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trochę się tego uzbierało, jeżeli mam być szczery.
"Kotecka" w tym konkretnym przypadku pozwolę sobie pominąć i od razu przejdę do "My world", który jest wykonany naprawdę zajebiście. Dobrym pomysłem było narysowanie tylu elementów, cieniując wiele z nich za pomocą różnych stylów - tutaj patrzę na przykład na "Zorro" i osobę podobną do House'a. Ciężko przyczepić się do czegokolwiek, dlatego wspomnę jeszcze tylko o pingwinie w prawym, górnym rogu rysunku - mistrzowski, ot co. Dalej... Eva oraz Rebou wyszli świetnie. Nie ograniczyłaś się tutaj do stylu Toriyamy, a stworzyłaś coś bardziej indywidualnego, dzięki czemu postacie nabrały znacznie więcej oryginalności. Cholernie podoba mi się również styl ich cieniowania. Na koniec zaś... Sfinks. Cóż, bez kolorów ciężko znaleźć jakiekolwiek błędy - lineart natomiast prezentuje się świetnie. Oby tak dalej! Czekam na więcej prac.

57[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Sty 23, 2014 1:14 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
mój projekt w wersji W.I.P.:
Format B5 i 200 dpi
Jeszcze mam sporo roboty, dlatego tak pusto.
Żadnego kopiuj-wklej ani zabawy z filtrem szarości. Obiekty ze zdjęć odwzorowuje w formie monochromatycznej.

58[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Sty 26, 2014 8:25 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Dla Maximusa
hehe

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Taizo_db_by_fandragonball-d73uao8

59[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Sty 26, 2014 8:32 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Jeszcze cie zacznie wyzywać, że mu pomagasz/coś zrobiłaś, a on przecież wie lepiej. ;_______;

60[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Sty 26, 2014 8:54 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Royalz, nie rycz
JA MU OBIECAŁAM, ŻE MU MAŹNE JEGO POSTAĆ
W końcu to zrobiłam, chociaż na razie w formie linearta

61[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sty 27, 2014 12:32 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Saf ignoruj jego komentarze, ja zacząłem, bo jak będziesz wnikać, to znów zacznie się podniecać.



Wyszedł bosko, kamizelka wygląda super, mięśnie zawsze rysujesz dobre, a spodnie, to już w ogóle super wyglądają. Buty spoko, takie właśnie ma.
Jedyne co mi się nie podoba, to twarz na lewym rysunku, nie ma za długiej szczęki? Chyba, że tak ma być ;p Po prostu wydaje się na twarzy trochę pulchniejszy w porównaniu z twarzą po prawej :)
Ale i tak jest super :D Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki! :)

62[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sty 27, 2014 12:41 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Bo mówię jak jest ? Bo mówię, że nic nie umiesz, a uważasz się za najlepszego ? Bo wypinasz się na jakąkolwiek krytykę ?
Nie rozumiem cię, wstawia się po to, żeby inni to skrytykowali, ale cóż, ty jesteś najlepszy i robisz wszystko najlepiej. Keep it up.
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Pgi67jrc

63[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sty 27, 2014 4:43 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Maxiu, to po lewej była maźnięta tak orientacyjnie XD
Zawsze coś spartole, heh

Panowie
Moglibyście się nie kłócić w moim temacie ?

64[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Sty 27, 2014 4:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Panowie
Moglibyście się nie kłócić w moim temacie ?
Właśnie. Bo wlepię wam ostrzeżenia.
Tylko ja mam prawo kłócić się z nią w jej temacie. Chociaż, admin ma zawsze rację. A jak nie ma racji, to... cóż... ma się to coś.

Grafika prezentuje się naprawdę nieźle. Szukałem jakichś błędów, żeby przedłużyć ten komentarz jakimś bezsensownym biadoleniem, ale doszedłem do wniosku, że to nie ma najmniejszego sensu. Z proporcjami nie masz najmniejszych problemów i nawet jeżeli to lineart, to prezentuje się po prostu świetnie. Czekam na pracę w kolorze, oby więcej takich! :D

65[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Lut 04, 2014 1:46 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Całkiem fajnie ci wyszedł ten Taizo. Ogólnie to większość twoich prac stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie mam się zbytnio do czego tu przyczepić. Powiem jedynie, że czekam w końcu na tą realizacje projektu :<
Trochę się cykałem pisać tutaj komentarz, bo nigdy nie wiadomo jak Safcia zareaguje, ale jednak zrobiłem to!


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

66[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Lut 09, 2014 12:30 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Nie no.
Fajnie, że ostatnio jakieś są komenty nie licząc stałego komentatora-Yoha.

Nowość
Przez ostatnie 3 dni spisywałam se fajne ustawienia do SAIa.
Ten art powinien Yoha zachęcić do dalszych działań, bo efekty mogą potem wyglądać różnie zależnie od ustawień.
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Landscape_by_fandragonball-d75nvcy

67[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Lut 11, 2014 2:38 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
WIP collaba z Conscentią (ci co na DA urzędują, to się pokapują o kogo mi chodzi)
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Atzv69k6a3q2

68[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Lut 11, 2014 2:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o poprzednią pracę, tudzież to "tło", to nie bardzo wiem, co miałbym z nim zrobić. Ogólnie rzecz biorąc, nie prezentuje się źle i rzeczywiście, w zależności od dalszych działań rysownika, efekty mogą być różne. "Saiyańska księżniczka" wygląda natomiast naprawdę przyzwoicie. Styl rysowania jest charakterystyczny dla Consti, zaś cieniowanie - przynajmniej we wstępnym projekcie - nie zapowiada się gorzej.
Chcieć więcej!

69[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Lut 11, 2014 4:40 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
To tło najlepiej wygląda z daleka, jak większość moich malarskich dzieł chociaż to digital xD
Yoh, zacznij się porządnie bawić, bo możliwości SAIa są spore ze względu na mnogość ustawień danego narzędzia. Jeśli zechcesz, to mogę ci dać Wypasioną wersje SAIa gdzie masz więcej narzędzi i faktur do pędzli i reszty.

Yoh, to nie ksieżniczka, to pani generał która chętnie ci dupe skopie jak tylko spróbujesz do niej cholewe smalić.
Co do cieniowania, efekt akwarelek był zamierzony. Sama jakoś do tego doszłam. < ma już z 30 stron zeszytu z zapisanymi ustawieniami narzędzi SAIa wraz z własnymi >
Nie lubie bawić się normalnie farbami xD Za duży burdel potem.

70[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Lut 11, 2014 8:57 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
kolejny wip

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 973n7cwak5vq

71[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Lut 13, 2014 9:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Póki co, efekt jest naprawdę świetny.
Mimo to, czekam na gotowy rysunek. Patrząc na to co już pocieniowałaś, teraz zostały ci już tylko "prace wykończeniowe".

72[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Lut 20, 2014 11:34 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Landscape_v2_by_fandragonball-d77b7zb

73[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Lut 21, 2014 10:28 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Mission Complete

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Saiyan_s_general_by_fandragonball-d77flgj

74[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Mar 02, 2014 4:42 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o wcześniejszy rysunek to wstrzymam się z komentarzem do czasu, aż zrobisz coś więcej - póki co, nie prezentuje się źle. Natomiast pani generał - collab z Conscentią - wygląda naprawdę świetnie. Tak jak wspomniałem na deviantArtcie (chyba xd), kontur jest nieco przestarzały ale w kwestii cieniowania i ogólnej kolorystyki po prostu nie można mieć zastrzeżeń - kawał świetnie wykonanej roboty, Safciu. Poza tym, są cycki i powabna figura - jest pozytywny komentarz. Zawsze xD

75[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf - Page 3 Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Mar 17, 2014 12:29 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Z racji tego, że to cholernie wielkie, rzucę normalnym linkiem
Art śmieciowy -krótko mówiąc

http://fandragonball.deviantart.com/art/Super-Mega-Doodle-Deluxe-Supreme-440973647

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.