Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 6]

101[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Sie 24, 2010 5:17 pm

Nagato

avatar
Earthling
Earthling
Ładniutkie prace
Co do twojej ostatniej poprawki,nie będę kłamał.Według mnie jest beznadziejna. :(
Co do tego kolesia z kosą,nie podoba mi się base.Mogłeś również dodać wersje jak tą kosę trzyma.
Teraz koleś który jest podobny do Picollo (6 strona).Za chudy,pierwsza wersja jest o wiele lepsza.
Ogółem wszystkie twoje prace mogą przejść,ale nie są tak dobre potrenuj jeszcze.Za całokształt daje ci 7+/10.

102[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Sie 25, 2010 5:03 pm

Death

Death
First Child
First Child
Kolejna próba

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 39522818845041768498

ŁOceńta!

103[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Sie 27, 2010 6:39 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Na początku powiem że OPAR ma strasznie jasną kolorystykę i to że nie za bardzo umiem oceniać base.

Głowa ciut za wielka, wygląda jakby mu mózg(o ile go ma) chciał mu wyskoczyć ze łba. Oczy jakieś takie skośnie, ale ostatecznie mogły by być. Cieniowanie nie takie złe, ale mogło by być lepsze.
Klata dość dobra się wydaję, ale mógłbyś nieco zmienić kolorystykę cieni to może lepiej by to wyglądało. Poza tym umięśnienie raczej dobre. Ręka no nieźle wygląda z wyglądu z cienie niewiele gorzej, ale ta ręka z tyłu już jakoś słabiej wygląda, pasowało by to jakoś poprawić.
Spodnie z wyglądu zwyczajne, cieniowanie nie jest złe może zostać. Buty też dość normalne jak na base przystało.

Nie jest źle, ale znakomicie także nie.

KP: 2
/Feli

104[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Sie 27, 2010 5:20 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Opar

Poprawka, ceńcie mi to i ja wam ocenię.

105[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Sie 27, 2010 6:29 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Głowa może być, klata paskudna, ręka odstająca - dziwna. Spodnie jakieś dupne, buty to samo. Ja bym Ci radził poprawić te base - najpierw opanuj na 100% oparki, a potem bierz się za wszystkie możliwe sposoby podstawowego szkieletu. A tak ogólnie, to z 5/10.

106[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Sie 30, 2010 4:55 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Głowa wydaje mi się taka zbyt jasna. Powinna być ciemniejsza. Klata taka jakaś nie zbyt dobra bo znowu za jasna. Robisz za jasne cienie i trochę to psuje efekt. Lewa ręka zbyt odstaje i to psuje efekt ale mięśnie są trochę lepsze. Cienie na spodniach paskudnie wyglądają i znowu za jasne. Buty wyglądają beznadziejnie i są takie kwadratowe, w ogóle nie pasują. Ogólnie jest nie najlepiej i zanim zaczniesz robić base zrób jakieś lepsze oparki. 6/10

1kp

107[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Wrz 05, 2010 4:39 pm

Death

Death
First Child
First Child
Teraz sądzę ,że wyszło lepiej, najpierw postaram się zrobić dobre base by móc na nim robić opary.
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Opar

credits for AB, Sezu

108[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Wrz 06, 2010 7:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zdecydowanie lepsze niż poprzednie, aczkolwiek mam kilka zastrzeżeń. Wyłapanie i poprawienie ich jest wskazane zwłaszcza w base :D

Cieniowanie głowy wydaje się całkiem amatorskie. Najciemniejszy kolor między oczami jest zbędny. Ogólnie, powinieneś ograniczyć cienie przy oczach. Głowa ogólnie wydaje mi się znajoma. Widzę Credit dla AngryBoy'a, więc wnioskuję że pochodzi z jego Base. Tak samo jak kolory ;)
Klata średnia, za dużo średniego odcienia wokół. Postaraj się go ograniczyć do minimum. Myślę że klata będzie wtedy lepiej widoczna.
Podkoszulka wygląda przyzwoicie. I jeżeli chodzi o cieniowanie i jeżeli chodzi o proporcje. Najlepiej wykonany element w tej pracy ;)
Jeżeli zaś chodzi o pasek, to jest trochę za duży. Skasuj czarne px z górnej części.
Ręce wyglądają przyzwoicie. Są masywne, mięśnie dobrze widać i ogólnie są fajnie wykonane. Nie mam zastrzeżeń. Bandy też całkiem nieźle wyszły, choć to cieniowanie mogłoby być lepsze, wiesz o tym, prawda?
Spodnie są zbyt sztywne. Na prawej to cieniowanie jeszcze jakoś tą "sztywność" łagodzi, ale na lewej.. 🤦 Wydaje się ona zbyt chuda, a z kolei jak ją pogrubisz to wyjdzie gorzej. Ja wiem co zrobić, aby poprawić wygląd tych spodni, ale to Ty musisz wpaść na to "JAK?". Nie mogę Ci powiedzieć, bo nauczysz się polegać na ocenach innych, a nie na sobie.. Cieniowanie ala. AngryBoy :P Wygląda całkiem nieźle, ale dobrze by było gdybyś inaczej pocieniował tą felerną lewą nogawkę.
Buty dziwne, amatorskie cieniowanie. Nie podobają mi się, nie wiem jak innym.

3kp

109[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Wrz 06, 2010 3:00 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Opar

Poprawiłem wskazane przez ciebie błędy, i Yohu mylisz się w jednej sprawie, od AB wziąłem tylko oczy, kształt głowy jest inny od klasycznej, ale też inny od angryboya, i kolory nie są jego ;P.

110[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Lis 07, 2010 4:25 pm

Death

Death
First Child
First Child
Nowe Base

111[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Lis 07, 2010 8:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, jeżeli chcesz by skill w cieniowaniu Ci podskakiwał, skasuj wszystkie cienie z Base i po prostu co nową pracę cieniuj od nowa. Co prawda, to więcej roboty i czasu na tworzenie prac. Mimo to, naprawdę warto. Skill wtedy skacze jak szalony i nim się obejrzysz, będziemy wypominać Ci tylko pojedyncze błędy w cieniowaniu, więcej ich będzie natomiast w proporcjach całej pracy. No, ale koniec pieprzenia o niebieskich migdałach. Przejdźmy do rzeczy, a mianowicie oceny.

Kształt głowy jest dość dziwny, jednakże oryginalny. Nie widziałem Base z taką głową, a to plus dla Ciebie. Pocieniowana jest również całkiem przyzwoicie.
Klatka piersiowa wyszła dość dziwnie. Za dużo nawaliłeś tam średniego odcienia. Już masz również jeden z powodów dla których Base nie należy cieniować. Mięśnie rąk są naprawdę dobrze widoczne i dość ciekawie zrobione, tu oczywiście masz plusa. Mimo to, skoro prawa ręka tak odchodzi od ciała to dlaczego lewa jest tak blisko? Postaraj się zrobić taki sprytny zabieg, aby lewa rączka trochę bardziej odstawała. Jest to dość trudne, ale myślę że będziesz wiedział o czym mówię jak się przypatrzysz dokładniej.
Pasek jest tu zbędny. Rób base bez niego, a kiedy będziesz potrzebował, dodawaj go po prostu w swoich pracach.
Do spodni się nie przyczepiam, wszak tylko cieniowanie je trochę zniszczyło. Bez nich całość wygląda naprawdę fajnie.
Popracuj jedynie trochę nad tym by dopasować wygląd prawej nogi do lewej. No i ten nieszczęsny prawy bucik dziwnie wygląda jakby się tak dłużej popatrzeć na pracę :D

Ogółem, całość dość ciekawa. Jesteś oryginalny, to mogę Ci śmiało powiedzieć. Mam tylko zastrzeżenia do tego że pocieniowałeś pracę oraz do tego nieszczęsnego paska.
Moim zdaniem, ale to tylko jak chcesz.. Skasuj opaski z rąk. Base go wcale nie potrzebuje. A kiedy będziesz robił pracę w której OPAR nie ma żadnych opasek? Teraz je kasować i dopiero wstawiać to co się chce? Strata czasu, zrób lepiej to o czym mówię.

3kp



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Lis 14, 2010 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

112[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Lis 09, 2010 7:50 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Opar

Mówcie o wszystkim, np ,że mu wdzianko nie pasuje czy coś, jest to nowy Death, a jego ziemskie imię to Shreen.

113[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Lis 09, 2010 8:52 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Od samego początku ,kiedy zobaczyłem tą postać ,przypominała mi coś. Już wiem. Wzorowałeś się na postaci Sołtysa ( ewentualnie Colonela ) oraz Sasuke -isha ,no nie ważne. Skończmy z tymi pierdołami i bierzmy się za ocenianie.
Kształt włosów oryginalny ,podoba mi się ,niestety cieniowanie tam i ówdzie wymaga nieco korekt. Bródka to ciekawy pomysł ,natomiast jej wykonanioe jak i cieniowania twarzy wymaga poprawy. W tym momencie mówię ,a raczej piszę o czole. Klata mogłaby być nieco poprawiona ,chociaż nie wygląda źle. Jeżeli chodzi o koszulkę ,to jeżeli chciałeś ją zrobić nieco bardziej luźną ,to mogłeś dorobić jakichś bardziej widocznych zagięć ,bo w tym momencie dużo tam nie widać. Jeżeli chodzi o biceps ,to mi się podoba. Jest dobrze widoczny ,mimo tego ,że specjalnie mocno go nie podkreślałeś. Nad rękawiczkami musisz dużo popracować ,bo wyglądają bardzo słabo w tym momencie. Chodzi mi głównie o cieniowanie ,a nie o jej rozmiar ,czy kształt. No może odnośnie tej prawej ,a co z lewą ręką OPAR'a ? Czemu ta rękawica jwest taka mała ? To już jest bardziej band... Odnośnie spodni ,średnio podoba mi się ich kolor. Możliwe ,że znacznie inaczej wyglądałoby to ,gdyby były inaczej pocieniowane ,popraw je. Buty takie zbyt ciemne ,mogłeś wymyślić coś innego niż zwykłe czarne buty z białymi dodatkami. Coś co by podpasowywało pod kolorystykę postaci.

2kp

114[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Lis 12, 2010 4:06 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Opar

Rozpoczynam akcję ocena za ocenę!

115[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Lis 14, 2010 7:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Czytałem Twój post w temacie Samayero ( chyba :P ) ,gdzie wypłakiwałeś się ,że nikt Ci nie komentuje prac ,więc postanowiłem się nad Tobą zlitować i zajrzeć tutaj.
Szczerze mówiąc miałem nadzieję ,że nieco inaczej podejdziesz do wykonania cieni na głowei ,w tym momencie prezentują się one ,nieco gorzej niż wcześniej.
Twarz nieco poparwiłeś ,ale dalej wcisnąłeś tam na siłę jeden jasny pixel ,usuń go. Z resztą przy uchu też go nie powinno być. Kurtka wykonana średnio ,nie źle ,ale można by nad nią jeszcze nieco popracować. Mógłbyś się także zająć tą koszulką. Za bardzo się zlewa z kurtką. Daj jakiś jaśniejszy ton ,czy w ogóle inny kolor ,żeby się odróżniał ,ale jednocześnie nie raził w oczy. Na spodniach pojawiają sie jakieś przypadkowe ciemne pixele ,których tam nie powinno być ,popracuj jeszcze nad nimi. Buty w stylu którego nie cierpię ,koloru nie zmieniłeś,ale tym razem kolorystycznie pasują.

2kp

116[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Lis 14, 2010 8:56 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Eh, nie mam zabardoz ochoty teraz oceniać, ale pasowało by skoro ty mi oceniłeś ;p.

Włosy-więc tak, dość ciekawy wygląd, jest tam doprawdy kilka zbędnych pixeli, ale to taki mały detal, cieniowanie może być jednak mogło by być lepsze.
Twarz- hmm ciwne dobrałeś odcienie, ale pomijając je to... cieniowanie nie najgorsze, czerwone oko średnio mi się podoba, ale jakoś ujdzie, no i na koniec ten wąs(bo myśle że to wąs, jeżeli się mylę wyprowadź mnie z błędu)taki średni.
Kurtka- Może być, niezła z wyglądu, a cieniowanie jest niezłe, może zostać.
Bluzka pod spodem- mało widać, ale jest dobrze, jakoś to wygląda i nie jest źle, cienie mogą być.
Spodnie- z wyglądu raczej dobre, cieniowanie nieco dziwne, ale ostatecznie może być.
Buty, wydają się zwyczajne, nie są złe.

KP: 2
/Feli

117[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Lis 14, 2010 9:16 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
A więc...
Ocenie ci tego najnowszego.
Włosy są całkiem niezłe, ale nie podoba mi się to, że zostawiłeś tak dużo ciemnego miejsca.
Cienie skóry są jakieś dziwne, nie chodzi mi o ich położenie, ale o ogólny kolor.
Kurtka jest niezłą, ale mało oryginalna, a cienie są takie jakieś nijakie, dajesz za dużo odstępów między najjaśniejszymi odcieniami.
Ręce w ogóle mi się nie podobają, cienie zepsułeś w całości.
Spodnie są dobrze pocieniowane, ale zepsułeś zagięcie na lewej nodze (Twojej lewej), nie wiem jaki efekt chciałeś uzyskać, ale ci się to nie udało.
Buty lepsze od poprzedniej wersji, nierób nigdy więcej butów z dużą ilością tej bieli na stronie palców.

Ogólnie... słabo coś : / 6,1/10

KP: 1
/Feli

118[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Gru 11, 2010 1:40 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Opar
DO NOT USE!

Najnowszy opar,ocaniać.

P.S

Jakby ktoś chciał bym mu ocenił to proszę napisać na PW.

119[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Gru 12, 2010 1:26 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Następny OPAR ? To jest edycja poprzedniej pracy ... no chyba ,że się mylę ,to mnie popraw.
Włosy wykonane średnio. W niektórych miejscach brak wygładzenia konturów , w innych zostawiasz za dużo ciemniejszego koloru ... do poprawy. Gdybyś dodał jeszcz1 1 ,trzeci odcień ,to myślę ,że to by Ci pomogło. Na twarzy cienie są rozłożone nieodpowiednio. Na czole nie ma prawa być tyle najjasniejszego koloru ,jeżeli tyle włosów mu opada na twarz. Kaptur wykonany niesymetrycznie ,a sama bluza wykonana jest ( pod względem cieni ) nieco chaotycznie. Spodnie nie wyglądają strasznie ,aczkolwiek jest tu dość dużo do poprawy. Nie używaj tyle średniego cienia przy tej przedniej nodze ( a przynajmniej dopóki nie bedziesz wiedział jak go ułożyć ). Użyj w zamian tego więcej najciemniejszego koloru ,ale pamiętaj aby używaj go rozsądnie.
Buty wykonane w stylu którego osbiście nie cierpię.

W pacy występują błędy głównie związane z cieniowaniem ,to akurat leży u większości osób na forum ,więc nie ma co się przejmować :P. Z czasem wszystko samo przyjdzie ,no pod warunkiem ,że nie będziesz zaniedbywał "ćwiczeń".

KP: 2
/Feli

120[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Gru 23, 2010 2:44 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Opar

MERRY CHRISTMAS!

121[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Gru 23, 2010 2:57 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
To jest pixelart.. Ale to nie do tego XD Dobra bałwanek spoxi, cienie mogą być, ale by było można z tym jeszcze parę minut pobawić by to wyglądało lepiej. Jego szalik i ten koxik kapelusz, pro xD Ale wiesz cienie trochę odpychają byś mógł jeszcze dużo poprawiać ale tak PixelArt jest bardzo fajny. Cukierek ma już lepsze cienie, i wyglądają o wiele lepiej ! Ogólnie byś mógł tu pobawić się dużo, by to znacznie lepiej wyglądało, nie wiem jakieś 10 minut? xd Cienie do poprawy wszystkie bo odpychają od tego PixelArta, a byś mógł go tak fajnie zrobić :) Oceną się wstrzymam bo można powiedzieć że to jest WorkInProgress :) Byś mógł tu dużooo poprawić .

1kp

122[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Gru 24, 2010 6:25 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rzeczywiście, bardziej zaliczyłbym to do PxArtów ;) No, ale z drugiej strony pewne proporcje są, bałwanek nie wykracza ponad jakieś normy.. A LSW widziało gorsze odjazdy ^^'

Z czapeczką bym się nieco pobawił. Za słabe przejścia między odcieniami, jak i słabo rozmieszczone cienie. Nie bierz się za czapeczki Świętego Mikołaja, jeżeli nie masz pewności jak to zrobić by było dobrze.
Sama postać wydaje się nieco krzywa, ale to już inna sprawa :d
Na całym ciele.. Tfu! Śniegu.. To znaczy.. No, śnieg ma za słabe przejścia między odcieniami. Wygląda to dość słabo i tak jakby całość była prawie bez cieni. Popraw to, najlepiej w takich pracach bawić się cieniowaniem dwu-tonowym.
Podoba mi się szalik i cukierkowa laska. Sam bałwanek wygląda dość wesoło, ale to w końcu Święta ;) Popracuj jeszcze nad twarzą, wydaje się zbyt kwadratowa.
Na zmiotce wzmocnij odcienie. Jak na bałwanku i czapeczce, tak również tutaj przejście między odcieniami jest zbyt słabe. Koniecznie to popraw, jak nie chcesz być powieszony do góry nogami za dżądra na choince :|

Ogólnie..
Cała praca prezentuje się dość ciekawie. Wprowadza trochę Świątecznej atmosfery do działu ;) Jest nieco błędów, głównie w cieniowaniu. Te należałoby poprawić.
Dobry pomysł miałeś z tym bałwankiem ^^

KP(CHRISTMAS): 4
/Feli

123[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Gru 24, 2010 8:56 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zatem tak, kule śnieżnie wyglądają jakoś dziwnie nie przypomina mi ta praca za bardzo LSW tylko jak się wyżej wypowiedzieli, raczej pixel art.
Jak dla mnie to bałwan nie powinien mieś rąk ze śniegu najwyżej z gałęzi, a zamiast czapki mikołaja jakiś garnek, i nie wiem, czemu on ma cukrową laseczkę, ja bym nieład jej bałwanowi tylko sam zjadł ^^, a i ostatnia rzecz, jeśli chodzi o tradycyjnego bałwana, nie ma on węgielków:<. Pomijając te rzeczy i skupiając się na wykonaniu to jest nienajgorzej, marchewka nieco dziwnie ci wyszła tak samo jak włosie szczoty. Czapka wykonana średnio, mogło być lepiej :/, szalik może być. Ogólnie na całej pracy jest dziwne cieniowanie to po pierwsze a po drugie to, to, że między odcieniami jest bardzo mała różnica i z daleka praktycznie nic tych cieni nie widać.

Ogólnie praca nie należy do twoich najlepszych, a czy do najgorszych to nie wiem, bo nie chciało mi się sprawdzać pierwszych stron tematu xd.

KP(CHRISTMAS): 4
/Feli

124[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Sty 03, 2011 9:44 pm

Death

Death
First Child
First Child
USUNIĘTE Z POWODU NARUSZENIA PRAW AUTORSKICH.



Ostatnio zmieniony przez Death dnia Pon Sty 03, 2011 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

125[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 5 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Sty 03, 2011 9:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Em, wygląda jak Yoh , popraw nieco cieniowanie włosów i wygląd rękawa, i nie wiem poco tyle tych kosmyków po mojej prawej stronie, poza tym opar wygląda w miare nieźle.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Avek dla Deatha

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.