Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 6]

51[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Maj 08, 2010 10:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Powiem krótko.. Na temat Base już się wypowiedziałem, więc nie mam zamiaru się rozpisywać..
Klata wygląda zdecydowanie lepiej. Tak samo głowa i wspomniane wcześniej oczko ;) Choć jest kilka rzeczy jakie Ja bym poprawił, to już tego nie napiszę. Idzie Ci coraz lepiej i sam się dowiesz co musisz poprawić, a co nie.
Sam OPAR jest dalej, zdecydowanie zbyt niski. Daj mu urosnąć o te 2-3px ._.

Spodnie w porównaniu do klaty są słabe.. Nie podobają mi się i te kreski i to cieniowanie. Gdybyś chciał, zrobiłbyś to lepiej. Wystarczy spojrzeć na klatę którą zrobiłeś całkiem ładnie.
Buty takie Yoh'owe. Niema co pisać.

Ogółem, widać poprawę ale to dalej nie to co chciałem ujrzeć z twojej strony! Nie mówię że jest źle, bo jest całkiem nieźle.. Po prostu, wiem że stać Cię na więcej.

6/10


/V
+3 KP

52[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Maj 09, 2010 9:05 am

Death

Death
First Child
First Child
base urosło, i zmieniłem spodnie na dżinsy.

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 35594473654898352344

Oceniać!

53[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Maj 09, 2010 9:35 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, teraz wygląda naprawdę porządnie.
Proporcje ciała całkiem dobre, pocieniowane średnio, bo akurat na skórze trudno jest ze 100% pewnością powiedzieć, że jest jedno źródło światła, które go oświetla. Co do samej klaty, rozumiem, że to mają być mięśnie brzucha, ale są tak prostokątne, że aż sztuczne. Jakby ktoś mu docisnął rozgrzaną kratownicę z grilla na kwadrans.
Jego prawy but mógłby mieć o 1 piksel mniej przy podeszwie. Na samym dole tego buta, z naszej prawej strony, ten piksel z rogu można by wywalić, w sumie to samo można zrobić z drugim butem, też piksel mniej na rogu od wewnątrz. Tak, jak teraz jest, po prostu wyglądają nieco sztywnie. I spróbuj coś zrobić ze zbędnymi czarnymi pikselami w spodniach, które nie należą do konturów, a zalegają wewnątrz.

Ale ogólnie, naprawdę świetne base.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
3KP
/Y

54[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Maj 09, 2010 3:22 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No base ładnie ci wyszło, głowa dobra, ładne proporcje , cienie są git.
Ręce dobrze ułożone, klata dobrze wygląda, mięśnie brzucha trochę zbyt kwadratowe, popraw to i będzie świetnie.Spodnie ładne, tylko cienie mi się troszkę nie podobają, ale jest git, buty standard.
9\10

55[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Maj 09, 2010 3:28 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
No ładnie ładnie coraz lepiej spodnie no przydało się wydłużenie. +
Buty nie pasują ehh no szkoda. -
Mięśnie są git i tak pasuję. +
czyli gz no nie ma już co pisać takie dobre.

+-+
9/10

56[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Maj 09, 2010 3:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak na mój gust base jest całkiem dobrze wykonany ,chociaż muszę przyznać że jest kilka detali które mi nieco przeszkadzają.
Po pierwsze chyba najbardziej rzucająca się rzecz w oczy to wcześniej wspomniane przez Viego podkreślenie mięśni ,nie tylko brzucha ale całego torsu ( nie licząc samej klaty ,bo ta mi się podoba ^^ ). Mógłbyś "zniwelować" niektóre ciemne cienie ,zastępując jaśniejszymi. Może to tylko mi się wydaje ,ale prawa dłoń wygląda na nienaturalnie dużą ( nawet na OPAR'a ). Buty moim zdaniem są troszkę za wysokie ... wyglądają jak glano - trampki. Na koniec najmniej widoczny błąd ( albo i nie błąd ? ) ,czyli za dużo cieni pod głową.
Żeby był ładny kontrast to powiem ,że podoba mi się pasek i to jak podkreśliłeś barek i biceps ^^

Zapomniałem o ocenie XD
7/10

KP: 2
/f

57[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Maj 10, 2010 6:07 am

Death

Death
First Child
First Child
poprawione [O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 19611625717746571406

teraz będe wyjaśniał:
- Dłoń nie może być mniejsza, by to wyglądało brzydko i krzywo.
-Nie mogę poprawić 'Kratownicy" bo to zmieniłoby kształt całego oparka.


No cóż proszę o dalsze oceny :lol!:

58[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Maj 10, 2010 6:12 pm

Death

Death
First Child
First Child
Całe lekcje myślałem jak by zmienić ten czteropak, i wpadłem na to na polskim.
Wydłużyłem o 1px. klatę, dzięki czemu mogłem zaokrąglić mięśnie brzucha u dołu.

Oto rezultat:

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 20310187459693223936

Oceńcie to i ja wam ocenię!

@edit dodaję wersję z czarnymi pixelami na klacie

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 84094818777775456810

59[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Maj 10, 2010 7:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, jest lepiej, compadre.

Chodziło mi o właśnie podobny efekt. A jednak lekcje polskiego mogą się do czegoś przydać.
Ale zacznę od spodni. Wielki plus, teraz wygląda znacznie lepiej, buty mają w miarę naturalny kształt, ale granicę między butami a spodniami mogłeś zostawić taką, jak wcześniej, czyli nie jedna prosta linia, a "przełamana". Wtedy spodnie się kończą tak pod kątem, myślę, że wiesz, o co mi chodzi.

Wracając do klaty, podniesienie o 1 pxl było świetnym pomysłem, teraz wszystko wygląda tak, jak siłownia dała :P
Ale jeśli mam wybrać między wersją bez czarnych pikseli a tą z czarnymi, wybrałbym tą bez, pod warunkiem, że ten jeden piksel, który zaznaczyłem na czerwono, zrobisz jak przy tej wersji z czarnymi pikselami.
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 54385044084931414074

Z drugiej strony, byłbym przychylny wersji z czarnymi, ale spośród tych czterech pikseli zostaną czarne tylko dwa górne, pozostałe będą w takim kolorze, jak pozostałe kontury mięśni. Jako taki kompromis.

Czemu? Nie mam nic przeciwko odpowiednio użytym czarnym pikselom wewnątrz, ale te dwa dolne po prostu dają efekt "maskowania", wzrok skupia się właśnie na tych czarnych punktach i trudno dostrzec budowę ciała. Te dwa górne, podkreślające kontury klaty, mogą zostać. Sprawdź sam, jak to wygląda. Ja sprawdziłem.

A, czekaj, dałeś to base do Hypernovy? Kurna, jak ocenienie tego nie zachęci naszych członów do aktywności, już nic tego nie zrobi.

/Y
+3KP

60[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Maj 10, 2010 7:16 pm

Death

Death
First Child
First Child
Poprawka na bazie rad Viega.



[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 26456382272256010583


Oceniajcie i mówcie czy mogę już robić sprita!

61[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Maj 10, 2010 7:18 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Nawet przybliżgać nie musze bo viego zrobił to za mnie ;d Nie ma za co.
No cóż praca jest bardzo ładna Głowa nie mam zastrzeżeń klata jest ok cienie na niej również ręka dodałbym jeden czarny pixel Pass zbyt skomplikowany ;/
nogi popraw jego lewą noge zbyt prosta dodaj jakąś fałde prawa już lepiej cienie na nogach dobre xd praca jest ładna ocena 4/5

62[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Maj 11, 2010 6:30 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Zacznę od dołu. Buty - Powinny nieco inaczej wyglądać. Tutaj to wygląda jakby miał wielkie stopy O.o. Przy prawej nodze jeden na tych butach powinien być jeszcze jeden piksel. Przy drugiej zaś jeden piksel dodany i jeden usunięty. Spodnie - Pierw jak dodajesz już z jednej strony czarne kreski, które mają być takimi 'fałdami', to musisz się liczyć, aby z drugiej strony także je dodać, lecz po obu stronach powinny być w innych miejscach. Przy lewej powinny być o dwa/jeden piksel na dole. Te cienie spodni mi się jakoś tak słabo podoba. Ten jaśniejszy kolor nie powinien być tak dziko oddzielony. No i przy pasku powinno być więcej ciemniejszego. Pas - Wygląda nawet dobrze. Klata - No tutaj wydać lepiej z tymi czarnymi konturami, lecz obok tego jego 'kaloryfera', gdzie masz taki przedłużony ciemniejszy pasek powinieneś go usunąć i inaczej to pocieniować. Czyli tak usunąć ten pasek, no kilka pikseli do góry. Następnie dodać od ramienia piksele dwa piksele na skos. W miejsce tych jaśniejszych.
Kolejna rzecz to ręka - Tutaj no góra dobrze nawet wygląda, lecz w dół tak słabiej. Mniej widać tych mięśni co powinny się tam znajdować. Jak już góra taka jest to i dół tak samo powinien się tam znajdować. Co do głowy w sumie to nie mam zastrzeżeń.

Popraw te rzeczy co wymieniłem i mam nadzieję, że będzie lepiej wyglądał. Powodzenia.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
3KP
/Yoh92

63[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Maj 11, 2010 7:00 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 05396756107013056399

Kolejna poprawka

Wasza ocena= moja ocena

64[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Maj 11, 2010 7:17 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
po 1. Liczę na twoją ocenę w oswach.
po 2.Klata jest trochę nie równa.Te lewe ramie wygląda jak cycka możesz je zmienić zmniejszając o jeden piksel i trochę je przesuwając w lewą stronę.
Głowa jest zbyt okrągła i zmarszczona powinieneś ją zmniejszyć o parę mini pikolaków pikselów xDD... No i już nie ma co poprawiać.

wtf?Według mnie nie chce mi się liczyć 3 błędy.

7/10

65[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Maj 12, 2010 12:35 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Sebek, słyszałeś o czymś takim jak 'przecinek ? O tak wygląda - ,
No wiesz base jak base. I tak za bardzo dopracowane, bo przy każdej pracy wszystko się zmienia. Czarne pixele powinny być ciemno brązowe (spróbuj - mnie to ładnie wyszło). Ciesze się, że robisz te base, ale zrób na nim jakiegoś oparka to dowiemy się, czy nie przesadziłeś z dokładnością postaci.
A i tak na moje toko jest za prosty. Kto w dzisiejszych czasach nie ma lekkiej wady postawy xD

No to takie 7/10 - no jest aż za dobry.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
1KP
/Yoh92

66[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Maj 14, 2010 1:56 pm

Death

Death
First Child
First Child
Dodaje nowego Detha, robionego na moim base. Leci creditek dla sezu za kolorki.

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 31163248161485080549

oceniać

67[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Maj 14, 2010 7:40 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Opar się ładnie prezentuje
Włosy są ładne cienie jakoś mi się nie podobają :(
Bluza jest dosyć ciekawa i oryginalna ładne cienie i ogółem kox
Jeans Są ładne cienie mi się podobają i są ładnie
cienie skóry mogą być

ogółem Opar czyma dosyć wysoki poziom[moim zdaniem]
9/10

68[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Maj 14, 2010 8:18 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Postarałeś się... Chyba najlepszy OPAR twojego wykonania, a przynajmniej najlepszy jaki widziałem. Włosy bardzo ładne oraz ładnie przycieniowane jak i reszta postaci. Bluza jest ciekawie wykonana i fajnie zrobiona. Jeansy zarąbiste, pasek również, a co do butów to niema za bardzo co opisywać. No cóż... najbardziej chciałbym Ci pogratulować fryzurki oraz bluzy, z których powinieneś być dumny.


Fryzura: 10/10
Bluza: 9,5/10
Spodnie: 9/10
Ogółem: 9,5/10 :)


/f
KP: 1

69[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Cze 05, 2010 9:11 am

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 04894810765651625163

Standy mojego base, oceniać!

Do not recolor, edit, or use.

@down

8 poza to ręce za plecami :gnoj:



Ostatnio zmieniony przez Death dnia Sob Cze 05, 2010 9:50 am, w całości zmieniany 2 razy

70[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Cze 05, 2010 9:20 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Ja sobie ocenię :D
Więc te pierwsze pozy są fajne. Głowa jest proporcjonalna do reszty ciała. Ładnie klata Ci wyszła. W tej 8 pozie to wygląda jak by miał ręce w spodniach, a chyba chodziło Ci o ręcę w kieszeni :D. 9 poza też jest jakaś dziwna. Mówie tu o jednej z rąk. Jest za krótka :/. Ostatnie dwie pozy są najgorsze. Te ręcę są za bardzo wysuniętę. Ogólnie ładny Base

Ocenka 7/10

/f
KP: 1

71[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Cze 21, 2010 12:41 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 80199622334121628404

Oto Deth, w formie DEATH!

Oceniać!

72[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Cze 21, 2010 1:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mam czasu pisać jakich długich ocen, więc szybko wymienię Ci błędy jakie zauważyłem i sobie je popraw.
Przede wszystkim włosy. Zmień cieniowanie, bo o ile dobrze widzę tutaj w ogóle go niema, może tylko słabe w niektórych miejscach. Nie podobają mi się oczy i ta bródka czy co to w ogóle jest. No dosłownie są one słabe. Kosa ujdzie, ale cieniowanie musiałoby być lepsze niż jest xd Teraz z wyglądu taka 'hidanowska' jest xddd
Cieniowanie bluzy ujdzie, ale te spodnie czy co to jest już nie. Cienie powinny być lepsze. Albo zrób z tego normalne spodnie. I jaśniejsze xD
Pasek mu nie pasuje...
Cieniowanie twarzy koniecznie do poprawy, chyba że chcesz zostawić takie słabe.

Ogółem.
Wersja "death" Death'a w ogóle Ci nie wyszła. Dużo błędów które trzeba poprawić, dziwnie wygląda etc..
No.. Słabo. Ocenę zawyżę ze względu na kosę i w miarę dobre cieniowanie bluzy.

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 310dh

/f
aahhaah, twoja?
KP: 3

73[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Cze 27, 2010 12:16 pm

Death

Death
First Child
First Child
Poprawka opara przedstawiającego Deth'a

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 03557846575776084295

74[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Lip 01, 2010 2:47 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 95895935245223838454

DO NOT USE

Przeróbka standu mojego base.

Lepsze czy gorsze?

OCENIAĆ!

75[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 3 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Lip 01, 2010 5:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Powiem Ci ,ze tutaj nie ma co oceniać. Nieznacznie zmieniłeś jedynie cieniowanie ( z którego w dalszym ciągu z daleka nic nie widać ) oraz uciąłeś troszeczkę buty. Prawa nogawka wygląda dość dziwnie ,chociaż nieco lepiej ,a prawa to samo. Jeżeli chodzi o buty to przy prawym bucie usunąłeś jeden jasny pixel ... powiedz mi co tutaj więcej oceniać ?


/f
KP: 1

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Avek dla Deatha

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.