Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 6]

76[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Lip 26, 2010 6:53 pm

Death

Death
First Child
First Child
oparek przedstawiający piccolo...

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 74072639562637083508

proszę o ocenki ( twoja ocena 4 me = moja ocena for u ;P)

77[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Lip 26, 2010 7:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie widziałem chyba żadnego piccolo zrobione w stylu LSW ,ale powiem Ci ,że Twoja wersja na pierwszy rzut oka niespecjalnie przypadła mi do gustu.

Jeżeli chodzi o głowę ,to niby cienie są ok a,le wygląda na zbyt ciemnego ,a samo wykonanie tego ucha jest dość cienkie. Czułki zaś wyglądają znośnie. Cienie koszulki wyglądają bardzo dobrze ,niestety nie można tego powiedzieć o spodniach. Spodnie wyszły Ci na prawdę cieniutko ,poza tym sam kształt jest nie taki jaki powinien być. Piccolo nosił luźne spodnie jak reszta bandy :P. Jeżeli chodzi o buty to wyglądają po prostu słabo ,wiem ,zę trudno zrobić coś więcej z jego butami ,bo były po prostu nudne ,jednokolorowe ,ale przydałoby się coś w nich zmienić. Jeżeli chodzi o ręce ,to kolory barku i bicepsu się zlewają i przez to nie widać żadnych mięśni.

Ocena końcowa :
5+/10 za coś innego niż base :P

/f
KP: 2

78[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Lip 26, 2010 7:46 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Twój Piccolo nie bardzo mi się podoba. Mam ku temu kilka powodów...
1. Głowa - mam tutaj na myśli czułki, czy antenki. Jak kto woli... Nie powinieneś i odgradzać czarnym kolorem ze wszystkich stron. od lewej strony powinny być "otwarte". Inaczej wydaje się bardziej jakby coś przykleiło mu się do głowy ^.^'
2. Bluzka - chodzi o jej kształt. Cienie są moim zdaniem dobre, ale wycięcie powinno być większe. U nameka takie małe wycięcie trochę dziwnie wygląda. No chyba, że byś dodał szal...
3. Spodnie - Co do kształtu nie mam większych zastrzeżeń prócz tego, że powinny być chyba grubsze przy nogawkach. Jednak cieniowanie tutaj nie pasuje. Są za jasne. Na głowie i torsie robiłeś, że cienie padają bardziej na lewą stronę, za to prawa jest jaśniejsza. Zaś przy spodniach zrobiłeś tak jakby światło padało ze środka OPARa.
4. Buty - Wyglądają ładnie. Nie miałbym co do nich zastrzeżeń, gdyby nie to, że Piccolo i nameczanie takich nie noszą.

Co do reszty, to są : ogólne cienie, kształty uszu, antenko-czułek; wygląd ręki nie mam zastrzeżeń.
Skoro to już wszystko, to czas na ocenę, a jest to 2,75/5. Na 3/5 to niestety jeszcze za mało jak dla mnie.

/f
KP: 2

79[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Lip 26, 2010 8:07 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Bardzo ładny Namek, lecz ma parę blędów. Zacznę od głowy. Cieniowanie głowy jest dobre, powiem, że nawet dobre. Mi się podoba. Lecz te lewe (po naszej stronie) czułko, mi się nie podoba. Jest zbyt posunięte. Cieniowanie koszulki nie zbyt mi się podoba. Hmmm... jak by to opisać... no sam nie wiem :/. Po prostu mi się nie podoba. Na rękach te mięśnie, nie przypominają tych od Namków :D. Moim zdaniem, przynajmniej. Najgorsze są spodnie. Cieniowanie jest złe. Popraw lepiej :D. Buty jak buty....

Ocenka 6/10

KP: 1
/f

80[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Lip 26, 2010 8:18 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
O.o...
Zacznę oceniać...
Ogólnie to oparek jest ładny odrazu można było się domyślić że przedstawia on namka.
Oki Krytyka: zrobiłeś błąd z czólkami ty prawe nawet O.K ale te lewe Obrzydlistwo...
Spróbój unikać takich błędów jak to...
Teraz koszulka...:jej cieniowanie jest dobre,Ładnie to wygląda...
trawa oraz lewa ręka jest wporządku...
Spodnie: cieniowanie jest dobre ale mi się nie podoba... nie lubie jak ktos cieniuje tym sposobem jakoś to dziwnie wygląda...
Buty:Buty jak buty tylko szkoda że się jakoś nie wyróżniają od tych co są w base...
Mogłeś doś dodac coś odjąć było wy o wiele lepiej...
Nie no Oparek nawet..nawet...
Więkrzość ci ładnie wyszła lecz nie wszystko myślę że najbardziej przyzwoita ocenka dla ciebie to:7/10
Minus 3 Pkt za: Spodnie,czółka i Buty spróbój go poprawić a następnie wystam go drógi raz w tedy postaram się go lepiej ocenić i bardziej się rozpisze niż teraz...
Pozdro :D

KP: 2
/f

81[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Lip 27, 2010 7:38 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Głowa... w końcu jakaś odmiana teraz mam zaszczyt ocenić łysola zamiast saiyana ;d.
Zatem...
Głowa ładnie pocieniowana, te cośe , antenki? no mniejsza z tym dość dobrze wygladają, a uszy też nieźle ci wyszły.
Podkoszulek? Dobra on jest w miare z wyglądu tylko po jego lewej stronie ta bluzka wygląda jakby muspadała z ramienia, przynajmniej mi się tak zdaje, masz nieco dziwne cieniowanie nie jest w moim guscie, ale nie jest takie złe poprostu mnie sie średnio podoba.
Teraz ręka, ręka jest dobra i zabardzo nie mam się tu czego czepiać, no chyba że temu różowemu mięśniowi u góry jest taki... no niewiem nieco duży ;d, ale to tylo moje zdanie xd.
Co do paska to nie jest zły , może być jednakże piccolo miał niebieski pasek ^^.
Spodnie... no i tutaj te spodnie no niby jest to cieniowanie ale jakoś mi się nie podoba ;/, może kto inny powiedział by ci że jest fajne bo zapewne jest ale to nie jest niestety mój gust, a z wyglądu spodnie normalne, mogą być.Jedynie to te czarne pixele na samym dole nogawek mi się zdecydowanie nie podobają i uwazam że bez nich było by lepiej.
No i na końcu buty, buty jakby nie chodziło o namka to niezłe, ale ja sobie inaczej wyobrażałem jego buty^^.

Ogólnie OPAR nie jest zły jednakże ma tam kilka błędów

/Y
+3KP

82[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Lip 27, 2010 9:25 am

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 07047252842420128237

Dziękuję za wszystkie komenty, i liczę na więcej ;P

83[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Lip 27, 2010 10:14 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
2 wersja wydaje się lepsza, poprawiłeś ucho choć nie wiem czemu, ale nie jest źle i tamto też złe nie było, adłeś mu bardziej złowieszcze oczy ;] , zmieniłeś troszkę cienie bluzki mało widoczne, ale po przybliżeniu i porównaniu jest inne, no i aż tak szokującej zmiany nie ma, ręka też zmieniona i teraz mi się bardziej podoba, pasek ten sam...brązowy xd, spodnie tu widać wyraźną poprawe jak dla mnie no to są o wiele lepsze w wyglądzie jak i w cieniach, no i na końcu buty... poprawiłeś je i dobrze teraz wygladają.

Ogółem poprawy dobre a pracka jak na ciebie ... otrzymuje 7/10.

KP: 1
/f

84[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lip 28, 2010 12:49 pm

Death

Death
First Child
First Child
Kolejny oparek ( a może poza do sprita?), chodziło mi o to by przedstawiał to co mam w nicku ;P

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 52955409457555137903

100% custom

85[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lip 28, 2010 1:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc kaptur szczerze mówiąc wygląda jak bardzo ciemne włosy ,które układają się w 'grzybek'. Właśnie takie było moje pierwsze wrażenie po ujrzeniu OPAR' a. Pocieniowany jest dość cienko i jest zdecydowanie zbyt jajkowaty. Twarz jest ok ,tylko te oczy są baaardzo słabo widoczne. Reszta bluzy ma cienie może nie wspaniałe ,ale na dobrą sprawę nie mam się do czego przyczepić. Problem jedynie z tym rysunkiem czaszki na klatce piersiowej. Czaszka wygląda po prostu cienko. Widać ,że się starałeś wymyślić coś ciekawego ,ale wykonanie leży i kwiczy. Jeżeli chodzi o ręce ,to nie mam na dobrą sprawę co oceniać ,bo wszystko zasłania bluza.
Schodzimy niżej i widzimy mało udany pasek od spodni. Na prawdę wyszedł mało intrygująco. Popraw cienie i zastąp w odpowiednich miejscach kontury normalnym kolorem ,a będzie wyglądał o niebo lepiej. Albo może po prostu zrób nowy pasek ,nie wiem to zależy od Ciebie ,bo przecież nawet nie musisz go zmieniać. To Twoja wizja ,a to co z nim zrobisz zależy już tylko od Ciebie. Dalej mamy spodnie. Są zbyt luźne jak do tak obcisłej bluzy. Tak więc albo je "uszczuplisz" ,albo dasz więcej luzu w bluzie. Poza tym same cieniowanie wymaga poprawki.
Jeżeli chodzi o buty ,to są po prostu mało odkrywcze.

5/10


KP: 2
/f

86[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lip 28, 2010 1:14 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Ocenimy ci oparka
Głowa-Wszystko pięknie ładnie.cienie sa spoko a twarz oddaje cały klimat.Ale jak powiedział pan up kaptur wygląda jak ciemne włosy.
Bluza-Bluza ma fajne cienie i ogólnie ale mi sie niepodoba ta czacha...wygląda troche jak czacha królika xD (wygląda jakby miała 2 zęby na dole jak u królika)
Pasek-Pasek jak pasek normalny
Spodnie-fajne cienie i ogólnie jak dlamnie pasuje kolor do bluzy.Takie workowate sie wydają i chyba oto chodzi.
Butki-butki mają 2 tonowe cienie?Nie wymagam 3 tonów na butkach ale tak było by lepiej według mnie.
Cienie "Kościo twarzy"-cienie sa nawet dobre ale mogło by być troche więcej przy kapturze żeby było widac że kaptir jest założony.
Ogólnie oparek fajny jeszcze tylko kosy brakuje xD
Ocena to 8.4/10

87[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lip 28, 2010 1:26 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Łaaaa! Śmierć!

Zatem...
Kaptur na początku wydawał się fajny i oryginalny, jednakże przypomniałem se kaptur Yoha i nieco mi go przypomina może głównie przez to że blisko krawędzi kaptura ciągnie się taka krecha no, aleskoro mówisz że to 100% custom to niepozostaje mi nic innego jak uwierzyć ci na słowo, nieco kaptur okrąglasy, ale może być a cienie są nawet dobre.
Twarz blada, i dobrze skoro to ma być śmierć, ,jednakże mogłeś zrobić taki stary motyw, że to by był kościotrup, jednakże uważam że trudno by go było zrobić xd, wracając do oceniania no to oczy mogą być, cienie twarzy również.
Bluza fajna z wygladu, czacha również, cienie jaknajbardziej są w porządku. Pasek normalny, może być.
Dżinsy?... Pod względem wyglądu normalne, cienie dobre i ogółem gitez majonez, nie mam się zabardzo czego tu przyczepiać. Buty normalne, dobre, mogą być.

Końcowy wniosek:
Ogółem OPAR, jest fajny jednakże, skoro ma to być "Mroczny kosiarz","Ten który zabierze nasz na drugą strone" poprostu "Śmierć", no to tak jak dla mnie jej obraz wyglądał by inaczej np: jakaś czarna szata nieco postrzępiona przez ząb czasu, jakaś mega koksiarska kosa, a nie dżinsy i bluza z czachą. Nie chodzi o to że mi się nie podoba tylko, że ja sobie ją poprostu inaczej sobie go wyobrażałem.
No i jeszcze to że tyle nawijam o tej "śmierci", a nawet nie wiem czy to ona czy tylko gostek sie tak nazywa ^^. Jeśli jest tak że to tylko imię no to zignoruj poprzedni wniosek ^^.

Ocena jak na ciebie no to 7,5/10


KP: 2
/f

88[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lip 28, 2010 4:05 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 46926847916330013707

Ta śmierć to taka wersja współczesna ;p

proszę o ocenki ( do tych co ocenili, wszelakie oceny rozdaję jutro)

89[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lip 28, 2010 4:15 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Dużo sie nie zmieniło.
Widze że poprawiłeś kaptur i wyszło to na lepsze.Ale jeśli chodzi oto że wygląda jak włosy to mi chodzi o ta kreske na kapturze.W związku ze zmiana kaptura zmieniły sie cienie na twarzy.Ale za duzo sie niezmieniły.Ale teraz według mnie widac jak kaptur opada przez te cienie i to jest +.Dobre że juz niema "królika śmierci" według mnie tak lepiej wygląda niż z czahą.Bez paska tez lepiej wygląda bluza.Taka opuszczona jest i bardziej przypomina bluze bo wtedy tak jakby wciągał ją w spodnie jak lamus.Lepiej tez wygląda z dziurami w spodniach ale takto spodnie sie niezmieniły.Sa takie same co do pixela.Zmieniłeś też kolor butów.Według mnie do "śmierci" bardziej pasowałby ciemny kolor ze starej wersji.
Kosa też niczego sobie.Nie widze żadnego credita czyli 100%custom i to jest wieeelki +.Poniewarz kosa jest zajebista.
Ocenka to
9/10

KP: 1
/f

90[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sro Lip 28, 2010 4:22 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hmm współczesny kosiarz ;d. Jak tam chcesz ^^.

Zmieniłeś nieco bluzę dodałeś jej suwak? i zmniejszyłeś czachę na niej, nie jestem pewny , ale chyba ruszałeś coś kaptur, na spodnaich domalowałeś mini zcaszki co jak dal mnie nie wygląda zachwycająco lepiej już było bez nich xd. no i poza tym dodałeś niezłą kosę. Uchwyt nawet mi się spodobał, no i nawet ciekawie wygląda do co trzyma ostrze, które też jest niezłe.

Ocene 8/10 wystawiam kosie nie OPAR'owi.

91[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Czw Lip 29, 2010 9:43 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Ja ci też ocenię bo naprawdę mi się spodobała ta nowoczesna śmierć ona koxi zrób z niej sprita pasuje do ciebie ;d.
Kaptur jest bardzo dobrze wykonany,bluza jak i cienie na niej też są dobre,cienie skóry pasują do śmierci jest naprawdę dobrze,ta kosa jest twoja jak tak to naprawdę dobra robota.
Ocenka:9/10

92[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Lip 30, 2010 10:21 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Do dzieła. I tak nie mam co robić.

Cieniowanie.. Hmm.. Ogólnie nie jest ono złe. Gdzie, nie gdzie wymagałoby poprawek, ale o tym niżej. Ogólnie jednak nie jest tragicznie i powiedział bym nawet że całkiem przyjemnie Ci to wyszło. Mimo to, są błędy..
Proporcje niektórych elementów sprawiają, że przez kilka elementów cieniowanie wydaje się być w kilku miejscach gorsze.
Przede wszystkim, kaptur. Ogółem, wyszedł całkiem ładnie, jednakowoż przy oku jest dziwnie kwadratowy. Już przez to, cieniowanie w tym miejscu jest gorsze, a sama proporcja kaptura poszła się je**ć. Zrób coś z tą kwadratową częścią.
Dwa.. Głowa. Cieniowanie ujdzie, nie jest tragicznie choć chciałbym byś je poprawił. No, ale to twoja decyzja. Mimo to, lewe oko wygląda dziwnie. Jest to wina zbyt ciemnego cieniowania przy oku ORAZ zbyt jasnego koloru tegoż oczka. Zmień to.
Cieniowanie bluzy.. Cóż.. Z daleka wygląda lepiej, z bliska jakby najjaśniejszy kolor został rzucony gdziekolwiek "od tak" sobie. Postaraj się to zmienić, aby przyjemnie się na to patrzyło i z bliska i daleka. Mimo to nie jest źle. Wzorek wyszedł fajnie.
Trzy.. Spodnie. Nie mam tutaj większych zastrzeżeń. Są trochę workowate, a najjaśniejszy kolor powinien być trochę inny. Powinieneś zmienić styl cieniowania spodni na inny. Są o wiele lepiej wyglądające niż ten który stosujesz. Ciekawie wyglądają te spodnie, właśnie mając dziury. To dodaje OPAR'owi tego uroku, który powinien mieć.
Buty normalne..
Kosa wygląda ciekawie, nie widzę Creditów więc jak mniemam jest to Custom. I OPAR i kosa. Cóż.. Wygląda współcześniej od mojej ^^". No cóż.. Ja wolę zachować tradycje xD
W każdym razie, kosa nie wygląda źle. Jest trochę krzywa na ostrzu, ale ogólne proporcje są całkiem niezłe. Cieniowanie też nie najgorsze. Udało Ci się również uwspółcześnić kosę, a efekt wg. mnie jest świetny.

Ogólnie, są błędy w cieniowaniu i proporcjach. Myślę że po poprawieniu ich, OPAR będzie o wiele lepszy. Zwłaszcza jak chcesz zrobić z niego Sprita, to musisz postarać się poprawić wszelkie błędy.
Współczesna śmierć? Cóż.. Wyobrażałbym ją sobie trochę inaczej, no, ale każdy ma własną wyobraźnię, własny umysł i u każdego taka śmierć wyglądałaby inaczej.

KP: 3
/f

93[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Lip 30, 2010 12:37 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 51978220833474729966

Dziękuję wszystkim za ocenki, wszystkie były bardzo pomocne, przed rozpoczęciem pracy nad spritem chcę wiedzieć czy już jest z tym ok.

94[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pią Sie 20, 2010 5:35 pm

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 02729436695473072607

Kombinowałem ostatnio przy moim base i wyszło coś takiego...

Proszę o ocenki

100 % CUSTOM, DO NOT USE

95[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Sob Sie 21, 2010 2:15 pm

Death

Death
First Child
First Child
Dobra poprawiłem to co wydało mi się złe...

[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 88695898406786388281

Oceńcie to i ja wam ocenię.

DO NOT USE!!!
100 % CUSTOM

96[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Sie 22, 2010 8:16 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Prawa ręka. W ogóle jej nie widać. Popraw to. Z głową chciałeś jak najbardziej odejść od kształtu "sh", a wiadomo, że jest on jak na razie najlepszy. Więc, jeżeli zbytnio go zmodyfikujesz wychodzi takie gówno.
Ręka - słabo pocieniowana. Spróbuj użyć 2 tonów, a potem może ze 3-4 px najciemniejsze (3-ton). Usuń biały pasek, nikomu nie jest potrzebny, a tylko przy tworzeniu opara przeszkadza.
Dłoń - fatalny kształt i cieniowanie. Lepiej wróć do "zwykłej". Następna spawa... prawa ręka wydaje się przy tej karłowata, dlatego powiedziałem na wstępie, abyś to poprawił.
Spodnie - Cieniowanie w porządku. Choć na jednej nogawce inna a na drugiej inne i tak dobra robota. Ale... Prawa nogawka jest krótsza od lewej, popraw to. Dalej - pasek sztuczny, prostokątny.
Buty - Ściągnięte ? Patent na takie buty niestety jest już zajęty. Pokombinuj z kolorami, bądź zostaw zwykłe... będzie lepiej dla kogoś pracującego na nim.

Ogólnie popracuj nad nim... Zrób go łatwego w użyciu.

2kp

97[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Sie 22, 2010 5:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie będzie to długa ocena, postaram się ocenić tak jak Ty u mnie. Krótko i na temat.

Buty jako jedyne pocieniowane dwu-tonowo. Jak już cieniujesz tak, to cieniuj wszystko. Jedynie włosy niekiedy wyglądają lepiej gdy są cieniowane w trzech tonach.
Cieniowanie klaty dziwne. Całość wygląda jakoś dziwnie, tak nienaturalnie. Ręce zbyt krótkie, a cienie na nich niestety nie powalają. Pasek i bandy normalne, dużo pracy przy nich nie było, ale to w końcu Base.
Spodnie pocieniowane tragicznie. Na Base albo nie cieniuj w ogóle, albo cieniuj dwu-tonowo. Trzy tony po prostu psują efekt jak zostaną źle wykorzystane, a u Ciebie nie zostały wykorzystane zbyt dobrze.
Cieniowanie głowy słabe, popracuj nad nią. Prawe oko dziwne, rozumiem oryginalność, ale tutaj to raczej wygląda głupio.
Cieniowanie całości jakby.. nowatorskie.

1kp

98[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Nie Sie 22, 2010 6:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Głowa wydaje się jakaś taka wileka, oczy jakieś nietypowe że tak powiem. Cieniowanie nie jest mistrzowskie bo chyba nawet takie nie istnieje... ale złe także nie jest.
Umięśnienie tułowia może być jednak mięśnie brzucha jakieś kwadratowate, cienie ogólnie mogą być, ale jeśli chcesz mieć lepsze base, tzreba dążyć do doskonałości i poprawiać nieliczne rzeczy, kombinowac a może w końcu wujdzie pożądanie dobry efekt twej pracy.
Ręka chyba może być, mięśeń taki byczy, ale jakoś to wygląda. Cienie mogą być, frotka, wygląda jakby mu sie wpijała w tą rękę i odcinała dopływ krwi do dłoni tylko brakuje odpowiedniego odcieniu i wuala. Dłoń mi się nie podoba bo nie ma kciuka, a kciuk jest bardzo ważny w życiu. Pasek zwyczajny cieniowanie nie powala, ale jednak może zostać jak ci az tak nie zależy i nie będziesz miał zamiaru poprawiać tego OPARA.
Spodnie z wyglądu... no raczej dobre, cienie jakoś nie przypadły mi do gustu a szczególnie to że pomiędzy najciemniejszym a tym drugim odcieniem nie widać z byt dużej różnicy.
Buty normalne, mogą być.

Tak jak było pisane w moim temacie, twój koment u mnie za mój u ciebie.

1 kp. Nie spiesz się tak, a nie będzie błędów, które bym wziął pod uwagę.

99[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Pon Sie 23, 2010 7:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Głowa niesymetryczna ... jakby krzywa. Mówię tutaj oczywiście o samej górze czaszki. Oczy także odbiegają kształtem od innych base. Tył głowy wygląda jakby był za długi. Co do głowy oczywiście można wybaczyć część z tych rzeczy bo przy dodawaniu włosów i tak nie będzie ich widać ,jednak ciekaw jestem jak by się prezentował OPAR ,gdyby postać była łysa ? Tors wygląda w miarę dobrze ,jedynie przeszkadzają mi te ściśnięte na siłę mięśnie brzucha. Jeżeli chodzi o rękę ,to wygląda co najmniej koszmarnie. Wielki bark ,króciutki obrośnięty tłuszczem biceps oraz to kółko przy na zakończeniu ręki. Bandy wyglądają średnio ,poza tym po co one są Base. Spodnie wyglądają dość dziwnie ,szczególnie boli dość cienkie cieniowanie spodni. Nie podoba mi się także lewa nogawka OPAR'a. Jest położona za wysoko. W miejscu gdzie powinna nachodzić na tył buta ,mogłeś ją przeciągnąć nieco w dół. Buty nawet jak na buty wyglądają brzydko. Po prostu nie lubię tego Saiyańskiego elementu na czubkach butów.
Za Base dam Ci 4/10

KP: 2
/Feli

100[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 Empty Re: [O-S-W] Cyphera/Deatha Wto Sie 24, 2010 8:08 am

Death

Death
First Child
First Child
[O-S-W] Cyphera/Deatha - Page 4 72179849000727924474

Poprawka, zasada ocen wciąż ta sama ;P

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Avek dla Deatha

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.