Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Sro Lip 21, 2010 5:08 pm

amks1212

avatar
Namekian
Namekian
Spx, wiem, masz prywatne życie, i ja to rozumiem, ale po prostu nie mogę się doczekac
PZDR

27[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Nie Lip 25, 2010 2:22 am

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Muszahusza trzeba nabić dużo KP.

No więc tak, zacznijmy od Old Yoha.

Normal:
Włosy - kształt jest dobry ale cieniowanie leży, nie podoba mi się wcale. Te górne trzy kosmyki też nie zadowalają.
Głowa - Dziwne, wszystko am trzy cienie tylko skóra ma dwa? ale co się dziwić podobnie zrobiłem mojemu Hirokichiemu xd.
Bluza - Jest dobra, ciekawy pomysł i efekt z dołem bluzy. Nie podobają mi się mankiety?? No nie wiem jak to nazwać. Cieniowanie jego prawej reki mi się nie podoba.
Spodnie - Są spoko ale nie we wszystkich pozach, jest późno i nie mogę się dopatrzeć czy ma 3 czy 2 cienie.
Buty - buty jak buty.

Szczerbaty:
Nazwa za cholerę nie do wymówienia dla mnie. Napiszę bez patrzenia kilka opcji. Berserek, Bererserk, Berserk, Bereserk. Tak czy inaczej mało zmian. Źrenice na środku, za dużo kawy wypił? Roześmiana morda - moje też 2 sprity taką mają, pociesze cie, to nie jest krzywy zgryz to tylko za dużo czekolady, o to może tez wyjaśniać te oczy. Krwiste combo spoko.

Hollow aka Vizard:
Mało póz, mało ataków, dodana tylko maska. Maska jest fajna ale tylko jedynie w full hollow. Sprit niczym się nei różni od dwóch poprzednich. Podoba mi się tylko Hollofikacja.

SSJ:
No więc tak, włosy się nie unoszą? Skąd ja to znam... Też tak robiłem. Tu też nic się nie zmienia tylko ilość ataków i póz. Nie podoba mi się "KI Rage bomb"

Vampire:
No i miało zrobić się ciekawie. Różowe włosy? Myślałem, że tylko ja tak potrafię -_-, mój miał jeden plus, miał je na normalu. Nic nadzwyczajnego, jak wcześniej, podoba mi się nietoperz i picie krwi.

New Yoh

Normal:
Włosy wyglądają już lepiej, cieniowanie nadal mis ie nie podoba. Trszy cienie skóry, widoczna poprawa. Inny kolor bluzy i poprawione cienie, ale te mankiety! Spodnie lepsze cienie i ogólnie kolorek. Dużo lepiej. Buty też lepsze.

Kaioken:
Photoshop czy gimp, kilka minut roboty.Jednak pozy są fajniejsze i ten Pudzian trans owni. Jak w każdym spricie tj. jego scenkach za dużo Hihoriego, nie podoba mi sie to!

SSJ:
Bardzo ładne włoski i cieniowanie. fajne ataki. SSJ2 kox! nei podoba mi się transformacja z normala w ssj. Pomysł z rozjaśnieniem ubrań ciekawy ale efekt słaby.

Dodatki:
2yoh, nic ciekawego.
First ssj może byc
Hollow no i to jest coś co lubie.

Dobra lecimy dalej!
Epoka ARS.

Normal.
Sprit najebany w trzy dupy, za dużo tego troche. Feceset dobry, tylko nie odpowiada mi cieniowanie włosów, jest dobre ale coś mi tu nie gra. Póz i ataków dużo i sa one zajebiste. Nie podoba mi się ta czarna kopuła i te naelektryzowane Kamehame. Cieniowanie włosów baldzo doble, baldzo doble. Twarz tez ma fajne cienie, nei jestem pewny czy cieniowanie bluzy się zmieniło. Jebane Mankiety! Argh! Bardzo ładny spritek.

Kaioken.
Chwilka roboty, mniej ataków. I gdzie Pudzian Form?! Nieeee! Po pierwsze zwiększ masę!

Vampir.
Tu też zajebiste picie krwi i ten nietoperz. Hmmm. Brak scenek w czasach ARS? To dobrze!

berserker
Ha! Skopiowałem nazwę! Brak źrenic, to znak, ze to jednak nie było od kawy ani od cukru czy tam czekolady. Włosy ida w górę, robimy postępy! Pozy i Combosy zajebiste tylko mało ataków, ale koxy nie potrzebują masy ataków, c'nie?

To małe coś z ogromną głową.
Za duża głowa! Nie podoba mi się, pozy jak stoi chyba sam robiłęś, jest dobrze.

Historia.
Jest tak późno, ze oczy mis ie zamykają i nei moge doczytac.

Pucek.
Przypomniało mi się to co ostatnio zobaczyłem w archiwum do tego kolesia co spamił tym gifem xdd. A ten łuk spoko.

Tv. Tak fajne i to bardzo, daj mi zezwolenie na użycie! muszahusza!

To chyba wszystko, c'nie? Miałem się bardziej rozpisac po te KP no ale bywa, ze nie zawsze tak wychodzi. To jeszcze rozpisze się an pożegnanie, moze to weźmiecie pod uwagę. Czekam na kolejne transy Yoha tylko nei przesadzaj z nimi bo się gubię. z tego co patrzyłem na PBF to nei brak ci pomysłów na nie.

@Edit
Wkurwiajace jest zapisywanie uptejdów majac cały czas stare wersje potem mis ie pierdoli. mam z 20 jak nei więcej twoich spritów na kompie.

/Y
+3KP

28[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Sie 12, 2010 5:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ostatnia już aktualizacja Yoh'a Normal ^^" Dalej nie robię bo:
A. Nie mam pomysłów na ataki, a kilka trzeba zostawić na transformacje.
B. Pobiłem własny rekord i stworzyłem największego Sprita w historii LSW. To mi wystarczy xd
C. Zacina mi się komp przy zapisywaniu zmian XD

Dobra, idę kończyć SSJ4. Już nic nie stoi mi na drodze! Spodziewajcie się Saiya'jin'a w najbliższym czasie xd

A tymczasem... Nie przestraszcie się i usuńcie wcześniejsze Moderny. 2.4mb w PNG o_o

https://2img.net/r/ihimizer/img175/508/yohj.png

29[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Sie 12, 2010 6:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Oj Yoh ,Yoh ,Yoh ... nie było więcej grafik ? A ,tak na serio ,to taka duża ilość ataków jest wręcz niesmaczna. Postać jasne może mieć jakieś tam kilka ataków energetycznych ,czy posługiwać się ewentualnie 2 różnymi żywiołami ,ale to co zrobiłeś nie jest specjalnie powodem do dumy ... wybacz. Za przeproszeniem nawpierdalałeś tutaj tyle ataków ile się dało ,a i tak masz jeszcze pełno innych form w których także są zupełnie inne ataki. Nie wiem co tam masz ,chyba normal ,berserker ,hollow ,ninjutsu i wszystkie 4 ssj' oty jeszcze mają dojść ... Rozumiem ,że chcesz mieć każdą wersję na wypadek gdyby ktoś robił V.Gif o tematyce Bleach ,ktoś inny Naruto ,a jeszcze ktoś inny DBZ ,ale nie uważasz ,że to przesada ?
Poza tym skąd się do cholery tam wziął Zangetsu o.O?!
Ahh! Doszukałem się jeszcze jednego ... Bubble Beam ?! Co to mają być pokemony , :wtf?!:
Z jednej strony za pracę i cały ten wysiłek jaki musiałeś w to włożyć chciałbym Ci dać :sparta1010: ,a z drugiej strony ,z powodów wymienionych powyżej mam ochotę wykrzyczeć :FUUU-:

PS Mam nadzieję ,że z póz wystawionych w "Styles" nie zrobisz kolejnych Spritów >.<.

/Y
Styles? Dobra idea! DZIĘKI ZBIR! xDD!
Żartowałem. Pieprzyć to, ten Sprit ma być "wielki", tak samo jak Sołtys chce mieć "idealny".
Sprit ma wręcz nasrane od ataków. Wiem że to nie wygląda niekiedy fajnie xd Ale tak już mam, nie wiem czemu i tego nie zmienię ;s
Nie moja wina, niestety.

30[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Sie 12, 2010 6:39 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hmm yoh 5% more to transform to God?
Nieco pzresadzasz z tymi transami, teraz ataki... człowieku litości... po tobie spodziweałem się czagoś lepszego w hyoten hyakkasou, oczywiście niebo ładne o ile twoje, ale te "kwiaty" o ile je tak można nazwac są słabe, "evangelion punch" hmm teraz robisz z siebie robota... w sekunde ręka się staje uber mechanicznym ramieniem robota. Skrzydła do bankaia Daiguren Hyourinmatu pożyczone... no ale jest nieco tego podziwu dla ciebie że ci sie chce... ja po moim 4 "transie" odpadam poprastu nie chce mi się tego robić... pomysł to jedno a chęci do roboty to drugie także tu masz plusa ;d. Jedyne co mi się nie podoba to Sajou Sabak ... a ty już wiesz czemu.

/Y
Nie moja wina że akurat TO Bakudou musiałem robić od zera :|
Evangelion Punch dałem bo jakoś wpadł mi taki pomysł do głowy. Kwiaty.. Znajdź mi inne lub zrób jakieś to je zastąpię. To jedyne i najlepsze co udało mi się znaleźć, chyba że pasuje Ci to samo w "pixelkowym" stylu.
God? Jesteś pierwszym który to wypowiedział i Ci powiem.... OJ TERAZ NAROBIŁEŚ MI APETYTU xD!
Tak czy owak, lubię jak jest "dużo". W sumie, mógłbym zablokować ten temat, powklejać same Sprity i mieć z głowy wszystko xd

31[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Sie 12, 2010 7:14 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Oooo stary...
Platikowy sprite to ostatnie czego bym się po Tobie spodziewał... A jednak...
Szkoda,że Puca tu nie ma. Dałby Ci czadu O.o

Najlepiej byś zrobił gdybyś usunął i swój post z aktualizacją i mój post,aby po TYM CZYMŚ nie było śladu.
Sorry.

Poprzednia aktualizacja była najlepszą z możliwych. Było IDEALNIE. Ale nieeeeee... Musiałeś wjebać wywrotkę plastikowego syfu ;s

Co to jest? Mechaniczna Pomarańcza? NIE :D
To plastikowy delfin,plastikowa góra lodowa,plastikowe skrzydła,plastikowe tornado,plastikowa skała,plastikowa tarcza,plastikowy rybi łeb i wreszcie plastikowe,ostateczne JA PIERDOLE ._.'

Skoro napisałem posta to musiało mnie to porządnie ruszyć. Tyle jeb*nia. Bezsensownego Jeb*nia...
Nie wiem kto byłby takim pajacem aby użyć tych atakow w swoim gifie czy komiksie.

Poterroryzuj moherowe babki tym spritem to odpuszczą Krzyż...

Myślałem,że Viego jest mistrzem Hektarowego Sprite'a pełnego shit-ataków [bez obrazy Viego ;d] ale go w tym momencie pobiłeś...

Lepiej byś zrobił gdybyś sam narysował jakieś ataki a nie kopiował gówno,którego wstyd tykać patykiem ;/

Moja ocena [OCENA?!!? O.o!] to

2/10

Sorry.

/Y
Nie wiesz jak wygląda plastik? Kupić Ci okulary?
Może i gówno, nie obchodzi mnie to. Wstyd tykać patykiem? Okey. To nie tykaj. Ja uważam inaczej, Ty inaczej.

32[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Sie 12, 2010 7:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na chwilę obecną rzucam wszystkie moje projekty Spritów :P
Kiedyś je skończę, ale na razie wolę Was nie wkurwiać tyloma transami. I tak zrobiłem to aktualizacją xd

W każdym razie, dzięki za oceny.

33[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Sie 20, 2010 9:37 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
No więc tak, zacznijmy od Starego Yoha.
Normal:
Włosy - kształt jest dobry ale cieniowanie leży, nie podoba mi się wcale. Te górne trzy kosmyki też nie zadowalają.
Głowa - Dziwne, wszystko am trzy cienie tylko skóra ma dwa? ale co się dziwić podobnie zrobiłem mojemu Hirokichiemu xd.
Bluza - Jest dobra, ciekawy pomysł i efekt z dołem bluzy. Nie podobają mi się mankiety?? No nie wiem jak to nazwać. Cieniowanie jego prawej reki mi się nie podoba.
Spodnie - Są spoko ale nie we wszystkich pozach, jest późno i nie mogę się dopatrzeć czy ma 3 czy 2 cienie.
Buty - buty jak buty.
Szczerbaty:
Nazwa za cholerę nie do wymówienia dla mnie. Napiszę bez patrzenia kilka opcji. Berserek, Bererserk, Berserk, Bereserk. Tak czy inaczej mało zmian. Źrenice na środku, za dużo kawy wypił? Roześmiana morda - moje też 2 sprity taką mają, pociesze cie, to nie jest krzywy zgryz to tylko za dużo czekolady, o to może tez wyjaśniać te oczy. Krwiste combo spoko.
Hollow aka Vizard:
Mało póz, mało ataków, dodana tylko maska. Maska jest fajna ale tylko jedynie w full hollow. Sprit niczym się nei różni od dwóch poprzednich. Podoba mi się tylko Hollofikacja.
SSJ:
No więc tak, włosy się nie unoszą? Skąd ja to znam... Też tak robiłem. Tu też nic się nie zmienia tylko ilość ataków i póz. Nie podoba mi się "KI Rage bomb"
Vampire:
No i miało zrobić się ciekawie. Różowe włosy? Myślałem, że tylko ja tak potrafię -_-, mój miał jeden plus, miał je na normalu. Nic nadzwyczajnego, jak wcześniej, podoba mi się nietoperz i picie krwi.
New Yoh
Normal:
Włosy wyglądają już lepiej, cieniowanie nadal mis ie nie podoba. Trszy cienie skóry, widoczna poprawa. Inny kolor bluzy i poprawione cienie, ale te mankiety! Spodnie lepsze cienie i ogólnie kolorek. Dużo lepiej. Buty też lepsze.
Kaioken:
Photoshop czy gimp, kilka minut roboty.Jednak pozy są fajniejsze i ten Pudzian trans owni. Jak w każdym spricie tj. jego scenkach za dużo Hihoriego, nie podoba mi sie to!
SSJ:
Bardzo ładne włoski i cieniowanie. fajne ataki. SSJ2 kox! nei podoba mi się transformacja z normala w ssj. Pomysł z rozjaśnieniem ubrań ciekawy ale efekt słaby.
Dodatki:
2yoh, nic ciekawego.
First ssj może byc
Hollow no i to jest coś co lubie.
Dobra lecimy dalej!
Epoka ARS.
Normal.
Sprit najebany w trzy dupy, za dużo tego troche. Feceset dobry, tylko nie odpowiada mi cieniowanie włosów, jest dobre ale coś mi tu nie gra. Póz i ataków dużo i sa one zajebiste. Nie podoba mi się ta czarna kopuła i te naelektryzowane Kamehame. Cieniowanie włosów baldzo doble, baldzo doble. Twarz tez ma fajne cienie, nei jestem pewny czy cieniowanie bluzy się zmieniło. Jebane Mankiety! Argh! Bardzo ładny spritek.
Kaioken.
Chwilka roboty, mniej ataków. I gdzie Pudzian Form?! Nieeee! Po pierwsze zwiększ masę!
Vampir.
Tu też zajebiste picie krwi i ten nietoperz. Hmmm. Brak scenek w czasach ARS? To dobrze!
Berserker
Ha! Skopiowałem nazwę! Brak źrenic, to znak, ze to jednak nie było od kawy ani od cukru czy tam czekolady. Włosy ida w górę, robimy postępy! Pozy i Combosy zajebiste tylko mało ataków, ale koxy nie potrzebują masy ataków, c'nie?
To małe coś z ogromną głową.
Za duża głowa! Nie podoba mi się, pozy jak stoi chyba sam robiłęś, jest dobrze.
Historia.
Jest tak późno, ze oczy mis ie zamykają i nei moge doczytac.
Pucek.
Przypomniało mi się to co ostatnio zobaczyłem w archiwum do tego kolesia co spamił tym gifem xdd. A ten łuk spoko.
Tv. Tak fajne i to bardzo, daj mi zezwolenie na użycie! muszahusza!
To chyba wszystko, c'nie? Miałem się bardziej rozpisac po te KP no ale bywa, ze nie zawsze tak wychodzi. To jeszcze rozpisze się an pożegnanie, moze to weźmiecie pod uwagę. Czekam na kolejne transy Yoha tylko nei przesadzaj z nimi bo się gubię. z tego co patrzyłem na PBF to nei brak ci pomysłów na nie.

3kp

34[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Sie 26, 2010 11:16 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Lecimy od najstarszych.
Normal:
Włosy - kształt jest dobry ale cieniowanie leży, nie podoba mi się wcale. Te górne trzy kosmyki też nie zadowalają.
Głowa - Dziwne, wszystko am trzy cienie tylko skóra ma dwa? ale co się dziwić podobnie zrobiłem mojemu Hirokichiemu xd.
Bluza - Jest dobra, ciekawy pomysł i efekt z dołem bluzy. Nie podobają mi się mankiety?? No nie wiem jak to nazwać. Cieniowanie jego prawej reki mi się nie podoba.
Spodnie - Są spoko ale nie we wszystkich pozach, jest późno i nie mogę się dopatrzeć czy ma 3 czy 2 cienie.
Buty - buty jak buty.
Szczerbaty:
Nazwa za cholerę nie do wymówienia dla mnie. Napiszę bez patrzenia kilka opcji. Berserek, Bererserk, Berserk, Bereserk. Tak czy inaczej mało zmian. Źrenice na środku, za dużo kawy wypił? Roześmiana morda - moje też 2 sprity taką mają, pociesze cie, to nie jest krzywy zgryz to tylko za dużo czekolady, o to może tez wyjaśniać te oczy. Krwiste combo spoko.
Hollow aka Vizard:
Mało póz, mało ataków, dodana tylko maska. Maska jest fajna ale tylko jedynie w full hollow. Sprit niczym się nie różni od dwóch poprzednich. Podoba mi się Hollofikacja.
SSJ:
No więc tak, włosy się nie unoszą? Skąd ja to znam... Też tak robiłem. Tu też nic się nie zmienia tylko ilość ataków i póz.
Vampire:
No i miało zrobić się ciekawie. Różowe włosy? Myślałem, że tylko ja tak potrafię -_-, mój miał jeden plus, miał je na normalu. Oryginalny pomysł na transformację, podoba mi się nietoperz i picie krwi.
New Yoh
Normal:
Włosy wyglądają już lepiej, cieniowanie nadal mis ie nie podoba. Trzy cienie skóry, widoczna poprawa. Inny kolor bluzy i poprawione cienie, ale te mankiety! Spodnie lepsze cienie i ogólnie kolorek. Dużo lepiej. Buty też lepsze.
Kaioken:
Photoshop czy gimp, kilka minut roboty.Jednak pozy są fajniejsze i ten Pudzian trans owni. Jak w każdym spricie tj. jego scenkach za dużo Hihoriego, nie podoba mi się to!
SSJ:
Bardzo ładne włoski i cieniowanie. fajne ataki. SSJ2 kox! Nie podoba mi się transformacja z normala w ssj. Pomysł z rozjaśnieniem ubrań ciekawy ale efekt słaby.
Dodatki:
2yoh, nic ciekawego.
First ssj jak u Goku ale niech będzie.
Hollow i Cero, podoba mi się ale czy nie ma gdzieś jakichś ładniejszych efektów do niego ?
Epoka ARS.
Normal.
Sprit najebany w trzy dupy, za dużo tego troche. Feceset dobry, tylko nie odpowiada mi cieniowanie włosów, jest dobre ale coś mi tu nie gra. Póz i ataków dużo i sa one zajebiste. Nie podoba mi się ta czarna kopuła i te naelektryzowane Kamehame. Cieniowanie włosów baldzo doble, baldzo doble. Twarz tez ma fajne cienie, nei jestem pewny czy cieniowanie bluzy się zmieniło. Jebane Mankiety! Argh! Bardzo ładny spritek.
Kaioken.
Chwilka roboty, mniej ataków. I gdzie Pudzian Form?! Nieeee! Po pierwsze zwiększ masę!
Vampir.
Tu też zajebiste picie krwi i ten nietoperz. Hmmm. Brak scenek w czasach ARS? To dobrze!
Berserker
Ha! Skopiowałem nazwę! Brak źrenic, to znak, ze to jednak nie było od kawy ani od cukru czy tam czekolady. Włosy idą w górę, robimy postępy! Pozy i Combosy zajebiste tylko mało ataków, ale koxy nie potrzebują masy ataków, co nie?
Shinjih
Dzieciak mi się podoba, do póki nie przeczytałem historii Yoha myślałem ze to syn jego i Silvy (dobrze napisałem ?) Fajnie, że sam rysowałeś mu pozę stojącą.
TV
Łdanie ci wyszło, przyda się ludziom w gifach albo komiksach.

3kp

35[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Paź 07, 2010 1:18 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kiedy zobaczyłem ,że odświeżyłeś temat ,to pomyślałem ,że zrobiłeś sprita z udziałem postaci z Twojego avatara ,ale się nieco zawiodłem...
Biorąc pod uwagę to ,że są tutaj trzy formy ,to sprite jak na Ciebie jest dziwnie krótki ,o jakieś 10 razy :P. Ogółem dobrze ,że sprite jest krótszy niż zwykle ,ale tym razem jest krótki aż do przesady. Strasznie mało tych ataków ki ,tzn. nie zachęcam Ciebie ,aby robić to co wcześniej (XD) ,ale kilka ataków rzeczywiście pasujących do form poszczególnych ssj ,mogłoby się pojawić. No tak może nie ma kupy ataków ,ale to nie oznacza ,że się nie namęczyłeś. Zdaje sobie sprawę ,że aby zrobić coś takiego ,potrzeba duuuużo czasu ,tak więc brawo ^^.
Czekam jeszcze na formę ssj4

1kp

36[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Sro Gru 29, 2010 4:33 pm

Adipl123

avatar
Earthling
Earthling
Czemu Przestał robić animki na yt :perfect:

/Post nie związany z tematem.
Słowne ostrzeżenie.
/Y

37[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Sro Gru 29, 2010 8:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
._.

Robisz sobie jaja prawda? Pierwsze ostrzeżenie słowne w edycji posta za posta nie związanego z tematem.

Propo animacji na YT. Nie robię ich przez takich jak Ty. Mam już dosyć tych pytań. Może jak przestanę tworzyć to dacie mi spokój :|

38[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pon Sty 24, 2011 12:33 am

Lollipop

Lollipop
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Zacznijmy od początku twojej krajery. Ale pomine zbędne sprity.

Normal Old:
Kształt włosów jest dobry ale cieniowanie leży, nie podoba mi się wcale. Te górne trzy kosmyki też nie zadowalają.
Głowa ma dwa odcienie gdy reszta ma trzy cienie.
Ubranie jest dobre, ciekawy pomysł i efekt z dołem bluzy. Zbędne są te kreski przy nadgarstkach. Cieniowanie jego prawej reki mi się nie podoba.
Spodnie są spoko ale nie we wszystkich pozach.

SSJ:
Dziwne, że się włosy nie unoszą. Jedynie kilka postaci w Dragon Ballu tak miało, ale oni i tak mieli sterczące włosy. Nikt z taką fryzurą na normalu nie zostałby z nią na ssj. Nic się nie zmienia tylko ilość ataków i póz.


New Yoh

Normal:
Włosy wyglądają już lepiej, cieniowanie nadal mi się nie podoba. Trzy cienie skóry, widoczna poprawa. Inny kolor bluzy i poprawione cienie, ale te nadgarstkowe krechy. Spodnie lepsze cienie i ogólnie kolorek. Dużo lepiej.

SSJ:
Bardzo ładne włoski i cieniowanie. fajne ataki. SSJ2 kox! nie podoba mi się transformacja z normala w ssj. Pomysł z rozjaśnieniem ubrań ciekawy ale efekt słaby.


Epoka ARS.

Normal.
Za dużo tego trochę. Feceset dobry, tylko nie odpowiada mi cieniowanie włosów, jest dobre ale coś mi tu nie gra. Póz i ataków dużo i są one w większości fajne. Nie podoba mi się ta czarna kopuła i te naelektryzowane Kamehame. Cieniowanie włosów bardzo dobre. Twarz tez ma fajne cienie, cieniowanie bluzy też się zmieniło. Bardzo ładny spritek.

Berserker
Brak źrenic, wyglada bardzo fajnie. Włosy idą w górę co nadaje mu grozy. Pozy i Combosy fajne tylko mało ataków.

3kp

39[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Cze 16, 2011 2:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
https://2img.net/r/ihimizer/img685/6588/darklord.png

To ostatnia z form jaką miał mieć "Yoh: Modern". Tym samym uważam projekt za zakończony i z chęcią mogę go zamknąć. Ale nie szybko doczekacie się kolejnej odsłony Yoha jeżeli myśleliście, iż to już na nią czas nadszedł ^^

Nazwa miała być inna, bowiem miało być ApocDestroyer. W ostatnim momencie, robiąc niektóre techniki zdecydowałem się zmienić nazwę.
Nie chcecie, nie komentujcie. Ważne byście mieli tą OSTATNIĄ formę Yoh: Modern.

40[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Cze 16, 2011 8:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
https://2img.net/r/ihimizer/img36/1363/silviao.png

Wprawdzie to mało rozbudowany SPAR, ale postanowiłem na tym skończyć.
Powód - I tak będę tworzył jej nową wersję, nie widzę sensu żeby dokańczać starą wersję, w dodatku pełną błędów nie tylko w cieniowaniu.

Komu się przyda, temu się przyda ^^
Modern uważam za skończony. Wreszcie z czystym sumieniem przechodzę do SOS Brigade Project xd

41[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Cze 16, 2011 10:58 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Foch, foch, foch i jeszcze raz foch! Nie odzywaj się do mnie.
Nie, ale nie udostępniam ostatniej wersji.
Napisałeś mi to
Kod:
Pon Cze 13, 2011 7:39 pm
.

I co ja mam ci zrobić?! O, wiem! Pierw poproszę cię o zgodę na użycie do sam wiesz czego. Następnie powiem ci(jak się zgodzisz), że masz szczęście bo i tak poszło większość do poprawki. A na sam koniec ocenie ci SPARA.

Zacznijmy od Fejsa. Nie za duże to czoło? Hmm... Serio, jak się przyjrzeć nie wygląda to najlepiej. Szczególnie ten najciemniejszy odcień tuż przy opadającym kosmyku. Dobra, przejdźmy do samego spara. Włosy są bardzo fajne, podobają mi się. W przeciwieństwie do revampa, który mi robiłeś tu ci wyszły. Nie mogę tego samego powiedzieć o tamtych. Cieniowanie włosów i twarzy jest ok. Ubranie, niby nic oryginalnego ale to białe i czerwone dodaje tego czegoś. Kwadratowe cycki! Jak mogłeś coś takiego zrobić? Cieniowanie spodni naprawdę mi się podoba. Ogólnie prezentuje się dobrze, poza powtarzającą się kolorystyką jak w większości twoich prac i kwadratowymi cyckami.

Niektóre pozy naprawdę zwaliłeś... Zazwyczaj chodzi o ułożenie lub rozmiar ręki. Przykładowo:
- Te jak leży z rękami za głową.
- Gdy ma zaciśniętą pięść wydaje się troche za duża.
- Zgięta ręka w 7 pozie od końca w pierwszym rzędzie.
- Te dwie jak leci. W jednej ma zbyt zwisające cycki, w drugiej nie da się tego zauważyć przez ręce ale na obu pozach ma szyję jak żyrafa a przynajmniej takie wrażenie sprawia.

Pozy jak i emotki są ciekawe. Szkoda, że jej nie skończysz.

Komu się przyda, temu się przyda ^^
- Chcesz mnie wkurzyć na serio? Czemu tego nie napisałeś w poniedziałek?

KP: 2
/Feli

42[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Cze 16, 2011 4:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Chcesz mnie wkurzyć na serio? Czemu tego nie napisałeś w poniedziałek?
Pytałeś o ostatnią wersję : P
To jest starsza wersja xP

A zgodę masz.

43[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Cze 17, 2011 9:09 pm

Death

Death
First Child
First Child
ŁOCEŃ MI PLAX!

Tak jak napisał Bercik należy poprawić czoło w facesecie. Nie będę wchodził w szczegóły bo on już ci je podał.Poza gdy stoi plecami wygląda tak jakoś męsko. Dorób jej biodra, piersi lub coś w tym stylu. Nie podoba mi się także cieniowanie jej twarzy. Znacząco odbiega od reszty twoich prac. Reszta cieni jest w porządku, Ogólnie udało ci się uchwycić "kobiecość" postaci. Btw ten spar to prawie same standy.

KP: 1
/Yoh

44[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Cze 17, 2011 10:17 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Szkoda że zakończyłeś tak szybko i tak mało tych póz, na ale lepsze to niż nic.
Po pierwsze to te nieszczęsne ręce podczas leżenia. Są strasznie dziwnie wykonane xd No i do tego kilka innych błedów ale skoro i tak juz nie robisz no to spoko. No czoło tez by sie przydalo poprawic i ogolnie cieniowanie postaci.
Ale jeżeli chodzi o jej kobiecosc to jest naprawde okey.

KP: 1
/Yoh

45[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Maj 03, 2012 11:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odświeżamy!
[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Sosiababybase

46[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Maj 04, 2012 7:20 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie no najbardziej mnie rozwaliło jak rodzi xD. Wszystko wygląda fajnie i raczej dobrze pocieniowane. Fajnie wygląda, jak niemowlak siedzi na głowie. Zrobiłeś łóżeczko, ciekawy pomysł :). Facesety moim zdaniem wszystkie są odpowiednie i dobrze zrobione. Co tu więcej pisać, jest git, świetna robota!

KP: 1
/Feli

47[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Maj 04, 2012 11:58 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
O lol świetne to jest,ciekawy sposób z tym rodzeniem hehehe pośmiałem się trochę xD,zrobiłeś nawet jak raczkuję i świetnie to wygląda,ciekawe emotions u tego niemowlaka są :D,świetnie bardzo mi się podoba i na pewno mi się kiedyś przyda dobra robota :).

48[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Maj 04, 2012 12:14 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
To kiedy robimy gif w stylu "The Sims"? Hah.
Faceset. Ogólnie kształty idealne jak na niemowlaka, to samo tyczy się cieni, jednak ta głowa mało przypomina nasz styl LSW.
Sam niemowlak daję radę. Świetnie sobie radzisz z tak małymi elementami przy tym dziecku - za to duży plus. Dużo ciekawych póz, tylko czekają na jakieś zabawne zastosowanie w gifie/komiksie.
Na największą pochwałę zasługuję sam pomysł, nie ma tego dużo w LSW, fajnie że jest to u nas.

/1KP
/@Yoh

49[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Maj 04, 2012 1:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky Theme!

Jest git. Cieniowanie jest dobre, bardzo mi się podoba. Rodzenie jest trochę bekowe, chodzi mi tu głównie o pozę z krzykiem. Rozwój ciąży wygląda dość dziwnie. Ten brzuch ewoluuje w mało naturalny sposób, przynajmniej z daleka. Nie mam zbytniej ochoty wrzucania tego do painta. Faceset jest dobry, pomijam tu ten ostatni, który nie wygląda naturalnie. Cycki są nienaturalne, a sama postać wygląda co najmniej na nastolatkę/dziecko.
Pozy trzymania, jeśli chodzi o mężczyznę są dobre. Podoba mi się także spanie, a zwłaszcza kołderka. Samo dziecko ma ciekawe pozy, są dobrze wykonane. Jedynie na dwóch wygląda jak mały piesek - mam na myśli te dwie tuż nad 'sleepem'.
Dobra robota.

/2KP
/@Yoh

50[Sprites] By Yoh92 - Page 2 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Maj 04, 2012 2:17 pm

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Gościu za to base powinni nadać ci range Basera. Mówie serio.

Jako całokształt wygląda naprawdę dobrze. Sama animacja porodu mnie rozwaliła tak samo jak trzymanie przez mężczyzne. Już to widzę jak spritkowy Yoh trzyma swoje dziecko z Silvą xD.

Ogólnie rzecz biorąc: Kawał cholernie dobrej roboty. Liczę teraz na jakiegoś sprita żebym to ja mógł go skomentować. I dziękować za base bo jest naprawdę świetne.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.