Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pią Cze 01, 2012 3:44 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nieżle wyszły wszyskie choć niektórych niewidać zbytnio ale 5/5


[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Kreatywnie

52[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Nie Cze 17, 2012 6:16 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Ej yoh czemu nie moge przybliżać twoich obrazków żeby lepiej je zobaczyć ???

/Przede wszystkim, w takich kwestiach prosiłbym o kontakt na PW - łapiesz ostrzeżenie za spam i "double" posta; wszystko ma swoje granice.
Poza tym... Sprity są zmniejszone celowo; jeżeli będziesz chciał któregoś z nich, wystarczy napisać do mnie na PW. Może kiedyś wrzucę je normalnie.

/@Yoh

53[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Wto Lip 10, 2012 3:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo. Mam dla Was małą aktualizację base niemowlaka - biorę się od teraz za base kobiety.

[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Sosiabasebaby

54[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Wto Lip 10, 2012 7:21 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Według mnie calutki base jest wykonany bardzo pomysłowo. Znając życie to ten base będzie świetnym magnesem dla bardzo zaawansowanych twórców ;D i zapewne zacznie się od dzieci ich głównych bohaterów lub Gohana (Takie mam przeczucie)
Poza tym nie wiem czy chciałbyś się jeszcze trochę pomęczyć czy nie ale ten cykl karetkowy to ja bym troszkę podrasował tak samo rodzenie które i tak wydaje mi się nowością bo wygląda to jak cykl rodzenia nameczan hahaha :D.
Wątpię żeby ciężarna kobieta zdołała wskoczyć z taką dynamiką do karetki chyba że ktoś jej tam pomagał (nie wiem nie jest pokazane xD) chyba że to PORWANIE !! i chcą okup od głównego bohatera Yoha :D. Wracając jednak do rodzenia fajnie by było dodać jakiś stół, lekarza i przede wszystkim ojca :D. Nie bądźmy aroganccy w końcu ojciec powinien być przy narodzinach własnego syna a to że w realnym życiu zazwyczaj go nie ma to już nie nasza sprawa :D.

Pomyśl trochę pod tym kontem :D. Mam nadzieję że dałem ci nowy pomysł i że go wykorzystasz ;)


KP: 2
/Feli

55[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Wto Sie 07, 2012 9:44 am

Ziro330

avatar
Earthling
Earthling
Elo all. Jestem tu nowy. Chciałem spytać czy taki Base Sprite znajdę na tym forum do pobrania?

56[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Sro Sie 08, 2012 12:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
http://www.anrevosprites.net/t166-base-sprites
Wystarczy chwilę poszukać w odpowiednim dziale na forum.

57[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Nie Wrz 30, 2012 5:54 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odświeżenie tematu.
Obrazki do starych spritów uległy zmniejszeniu, a na chwilę obecną zwyczajnie nie mam czasu ich zuploadować i zrobić porządku w temacie. Dlatego też, do Waszej dyspozycji daję paczkę z moimi "śmieciami". W razie wygaśnięcia - piszcie.

http://speedy.sh/BUFjz/Sprites-by-Yoh92.rar

58[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pon Paź 22, 2012 1:44 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Więc najpierw pozwólcie, że ocenię naszego admina :D
Yoh normal:
Bardzo dużo pozycji i to mi się tu podoba, dobre cieniowanie.
Bardzo fajne Emocje, dużo skilli. Fajnie by było gdybyś rozbudował więcej dodatków żebyś był " super koxu ". Najbardziej jednak podobają mi się projekty:
- Base ( wszystkie )
- SOS_IA << ten najbardziej
- SOS
Proszę dokończ je jak najszybciej o ile masz czas xd ( by było fajnie)
Najbardziej rozwalił mnie te dziecko i karetka jakaś masakiera naprawdę fajny pomysł dałeś masz u mnie :cup1: Xd
Lecz moja ocenka jaka ci daje to niestety ale 8,5 ( szkoda :D , za normal stay )
A za dziecko max punktów czyli poprostu 10/10 :perfect:

/1KP
/@Yoh

59[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Czw Kwi 25, 2013 1:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@refresh
Odświeżyłem linki do opublikowanych spritów.

60[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pon Maj 23, 2016 10:57 am

Szczepanex

Szczepanex
Earthling
Earthling
siemasz Yoh Moge prosić o reupa ?

61[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Pon Maj 23, 2016 6:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ma problemu. Trzymaj linka do pobrania paczuszki z moimi spritami:
https://www.dropbox.com/s/9dumiawm0lx7p3q/Yoh_sprites.rar?dl=0

62[Sprites] By Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Sprites] By Yoh92 Wto Maj 24, 2016 5:06 pm

Szczepanex

Szczepanex
Earthling
Earthling
Dzięki :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.