Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 12]

1[Rysunki] by Yoh92 Empty [Rysunki] by Yoh92 Sob Kwi 17, 2010 5:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
7/12/2012, aktualizacja tematu.

Wszystkie moje rysunki znajdziesz na moim profilu deviantArt - zapraszam.

http://yoh92.deviantart.com/



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Gru 07, 2012 7:51 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Kwi 20, 2010 5:21 am

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Nie oglądałam tego na górze o dłuuugieeej nazwie, ale.. oO'
Ogółem ładnie pocieniowane, ale minie tego na jego głowie czy co to jest są mocniejsze niż reszta. Może chciałeś to podkreślić, ale w takim razie przydałoby się tak nieco większe cieniowanie. Tak samo by oddzielić jedno od drugiego mogłeś pocieniować jedno mocniej, potem lekko i znowu mocno czy jakoś tak - tak przynajmniej mi wszyscy mówią i efekty są oO'. Ekhm, ekhm.. Ogółem bardzo ładne, ocena 8/10 :). <= zrobiłam wyjątek Yoshu, więc czuj się wyjątkowy ;P.

3[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Kwi 24, 2010 4:45 pm

frezer123

frezer123
Super Saiyan
Super Saiyan
No cienie są super ;p.Tego czegoś o Chińskiej nazwie nie znam ;p.Ale nie wygląda on na silnego ;].Ale fajny rysunek...poruszył mnie bo kiedyś miałem taką zabawke w dzieciństwie...przynajmiej podobną

7/10

4[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Kwi 27, 2010 5:18 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Nie znam tej postaci i nie wiem dokładnie jak wygląda (na google nie chce mi się szukać)
Ogólnie praca jest b. ładna ale do rzeczy cienie wykonane dobrze, tylko gdzie nie gdzie bym lekko poprawił xD postura jest ładnie zachowana tzn. ręce są równe względem siebie chyba wiesz o co mi chodzi ;d no cholera nie wiem co jeszcze tu oceniać nie znając tej postać. Ogólnie bardzo mi się podoba i ładnie wykonana xD ocena 4/5

5[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lip 01, 2010 7:49 pm

grenio

grenio
Namekian
Namekian
Heh ocenilbym tak jak prosiles ale ... xD

Hosting Zdjęć: Nie ma takiego obrazka/zdjęcia !!!
t

6[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Cze 23, 2011 6:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Coś nowego. Temat jak i dział stoją, a ja postanowiłem trochę podszkolić się w rysowaniu, a nie tylko LSW i LSW : D

[Rysunki] by Yoh92 Spa0126f.th

Od bardzo, bardzo dawna nie miałem ołówka w łapie. Można powiedzieć że teraz dopiero zaczynam swoją naukę ;d

7[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Cze 23, 2011 9:00 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
praca jest dość estetyczna i trzyma poziom ale do rzeczy cieniowanie no hmm...... o ile jakieś są to niewidoczne narzucił bym tu cienie z motywu że ze smoczych kul bije światlo które rzuca cień na smoka tyle w kwestii cienia jesli chodzi o kształ przy obrocie prawa strona wygląda na zniekształconą jak by ci ołowek sie skończył XD a tółów kiedy znajduje sie koło głowy też sie dziwnie kórczy no a nogi ( czy jak to tam u smoka ) przypominają rece tu w przypadku stóp palce są proste u shenrona u ciebie są jak by zgięte co bardziej przypomina ręce i jeszcze mógł byś poprawić włosy bo mało widoczne no i pozatym to nie mam zastrzeżeń ogólnie praca dobra ale ty potrafisz lepiej moja ocena to 4/5 a tu jeszcze ktoś kto ci pomoże w nauce
http://pictures.fanart-central.net/a/anubis316/343741.jpg miłego rysowania
P.S nie skupiaj sie na jej cyckach

KP: 1
/Feli

8[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Cze 23, 2011 9:49 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Yoszu Yoszu, wybrałeś dziedzinę w której mogę się swobodnie odezwać bo sporo o niej wiem. No to zaczynam:
- Shenron wyszedł Ci ładny kształtem i dobrze odwzorowany, jednakże jak się spojrzy przez okulary nr.1, to widać krzywizny i postrzępienia. Gdy spojrzy się drugimi goglami widać Lenistwo! Kolce od skóry, raczej łuski są zrobione na odwal się. Nie chciało Ci się już ich poprawiać i wygładzać zrobiłeś byle jakie kreski na kształt Ticka i dziękuję. Za to masz rulonem z gazety przez łeb xD Potem widać że Ci się nie chciało kombinować nad tylnymi łapami. Które są odbiegające od reszty. Wyglądają na grube i koślawe. W odróżnieniu od dobrze naszkicowanych łap przednich. Najlepszym elementem twojej pracy jest ewidentnie morda (?)[co do cholery ma smok xD? Twarz/pysk/mordę/paszczę?] Każdy ząb jest widoczny ale i widoczna jest taka jedna zbędna kreska. Odpuściłbym sobie na tych rogach robienie kresek. Zostawił bez wypełnienia. Wąsy są takie nierówne. Ta praca nie posiada cieni i za to Cię nie winię w sumie chyba nie wyglądało by to za dobrze z cieniami. Te dziwne wcięcia[?] To pod łuskami to jest skóra i te wcięcia na nich w jednym odcinku są podwojone i krzywe. W 2 punktach jego ciało zanika. Zbędnym elementem tej pracy jest twój palec >,<' Ujął się na zdjęciu. Teraz kilka rad jak dobrze rysować:
1. Przed rysowaniem dostosuj rękę do ołówka i rozgrzej ołówek aby nie robił przerywanych i drgających linii. Bo na twoim rysunku widać drgania dłoni. Poświęć przed rysowaniem 5-10 minut na to aby porysować okręgi i linie proste oraz krzywe na jakiejś kartce, z ułożeniem w różny sposób ręki. Aby rozgrzać ołówek, dobrym ćwiczeniem na trzęsące się ręce jest trzymanie łyżki z cukrem w powietrzu i próbowanie nie rozsypać go. [ja tak robiłem] Jak potrzyma się tak łyżeczkę z cukrem przez 3-5 minut to ręka przestaje drgać i linie stają się czystsze i prostsze.
2. Rysując postacie o nieproporcjonalnych kształtach i nietypowej budowie ciała, dobrze opracować sobie szkielet takiej postaci:
[Rysunki] by Yoh92 Szkieletz
Czerwony kolor to szkielet i kości a turkus to oczy pazury i łapy oraz rogi z wąsami i szczeną. To oczywiście szkielet wykonany na szybko dokładniejszy mogę Ci naszkicować. Szkicowałeś z obrazka prawda? To lepiej zazwyczaj mieć taki szkielet żeby proporcje były odpowiednie.
3. Gumkując i wycierając pamiętaj że wyciera się od góry do dołu i trzyma się kartkę gdy się to robi. Bo na twojej kartce widzę zgniecenie od gumkowania.
4. Charakterystyczne i mało widoczne elementy uwydatniaj mocnym naciskiem ołówka. Oczy i rogi oraz wąsy mam tutaj na myśli. Dodało by to smaczku.
5. Robiąc zdjęcie rysunkowi pamiętaj aby był równo, bo tu jest skośny o kilka stopni i daje złudzenia.
To na tyle, jeżeli chcesz jakieś zlecenie do narysowania zawsze Ci coś znajdę i mam takie dla Ciebie już teraz:
[Rysunki] by Yoh92 Howtodrawakimonostep5.th
(jak narysujesz to wstaw, a wtedy ja wstawię swoją wersję ^^)
Miłego rysowania i rozwijaj się! Korzystaj z porad. Bo dają dużo.

KP: 3
/Yoh

9[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lip 19, 2011 4:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sorry, Mag, ale nie chciało mi się tak rysować xd
Dzisiaj jednak usiadłem trochę z ołówkiem w łapie przy stole i zacząłem szkicować - o dziwo - taki szkic wyszedł mi lepiej niż myślałem.

Maximus v.0.1
https://2img.net/r/ihimizer/img849/3438/spa0146.jpg

Yoh v.0.2
https://2img.net/r/ihimizer/img405/6386/spa0147e.jpg

Maximusa rysowałem wcześniej - później naszkicowałem Yoha : D
Ostatecznie, dopiero się uczę i to widać - szkice są zwyczajnie słabe - ale nic na to nie poradzę :/

10[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lip 19, 2011 5:00 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Oj nie ładnie Yohaczu nie ładnie :( Nie posłuchałeś się moich rad! Będzie kara. A teraz zaczynam, Maxiu wyszedł poważny i ze złamaną ręką ^ ^' Jeżeli chodzi o odwzorowanie elementów postaci to jest git, bo wszystko tak jak w oparze. Napisałeś że jest to szkic, dla mnie to jest forma kompletna, szkic to szybkie nakreślenie danego obiektu tudzież postaci. U Ciebie linie nie wskazują na szkic, ponieważ są one głównie grube. W szkicach są zazwyczaj mało widoczne linie i nabazgrane kreski, używa się jedynie mocniejszego nacisku na pokazanie gdzie są oczy albo jakieś inne elementy. Szkice dobrze rysować ołówkami miękkimi, ponieważ łatwo się je wyciera. Z jakiego ołówka korzystasz, jeśli mogę wiedzieć ? Wydają mi się to linie typowego HB, który jest uniwersalny ale nie do szkiców. Pamiętaj żeby nie cieniować ani nie nadawać barw (tak to ciemniejsze bazgranie na spodniach i innych uznaje się za barwę) To tyle o szkicowaniu i o pojęciu szkic, a teraz dokładne rozeznanie. Cała postać wygląda na karykaturę, głównym powodem jest to że ucho jest duże. Szyja jest praktycznie nie widoczna (prawie jak Chibi hmm...) Klata wystająca z pod koszulki jest git. Ta kurtka co ją ma na sobie, taka że się wyrażę kiczowata. Choćby przez to, że brak na niej wcięcia kołnierza, a ogólny kształt przypomina dyktę niż kurtkę. Ręka lewa jest złamana, Maxiu zabierz swoją postać do lekarza i to szybko, wygląda na poważny uraz. Łokcie postaci nie mogą być okrągłe, to nie ciasto -.-' ich się nie ugniata i nie formuje. Muszą być lekko wklęśnięte i wypukłe na końcu. Mięśni na tej ręce nie widzę, za dużo kresek nawaliłeś. Na drugiej ręce z kolei mięsień widzę ale jest za krowiasty nie pasujący do dalszej części ręki. Teraz spodnie a raczej pofalowane coś spodnio podobne. Rozporek dobrze, kieszenie ujdą -.-, te pasy od dresów też dobre. Ale pierwszym wyglądem widzę jeansy aniżeli dresy. Pomijam fakt że rozporek w złym punkcie się kończy -.-'. Buty są git, tzn. but. Bo ten drugi na prawej nodze, jest wyciągnięty z oparowego robienia buta. Dobra Maxiu final! Teraz Atsuko Yoh. Włosy dobrze odwzorowane. Ucho znowu duże, oczy są typowo DB, nos to odwrócona 7, wyszczerz spoko. Dlaczego takiej ładnej kamizelki Maxiowi nie narysowałeś co?! Dyskryminancja?! Ładnie wykonana. Ten t-shirt z dekoltem też dobry, ale tego że odwaliłeś mu piersi babci obwisłe to Ci nie daruję. Wystarczyło samą krechę walnąć jako kształt klaty. Lewa ręka zniekształcona nie za dużo widać więc nic nie powiem xD. Prawa ręka, ma za dużo mięśni nawalonych i łokieć się myli z mięśniem. Rękawica dobra, a ręka też jakoś wygląda. Pasek ładny z ładnie krzywą klamerką (ale to taka moda ^ ^') Rozporek w dobrym miejscu i dobrze się kończy. Ahh ta kieszonka! Dobra xD. Emm... pies mu poszarpał spodnie? Bo takie te linie rozwalone i postrzępione, że nie wiem co jest grane. Bucior lewy ładny, bucior prawy brzydki :<
No cóż Yohaczu, nie trenowałeś z cukrem i łyżeczką bo linie strasznie rozsypane i krzywe. Ogółem postacie ładnie odwzorowane, ale wykonanie które nie jest szkicem a miało być pozostawia wiele do życzenia. A teraz mam coś na twoje kreski, co musisz narysować bo inaczej dostaniesz pozew! TWÓJ RYSUNEK DO TRENINGU: [Rysunki] by Yoh92 Chibil
Wiesz już o co Cię mogę posądzić ? : 3 Amen! Miłego rysu-rysu.

KP: 3
/Yoh

11[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Gru 31, 2011 3:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie wiedziałem czy umieścić to w innej twórczości czy tutaj - jednak, myślę że tu pasuje nieco bardziej; wcześniej narysowałem ten obrazek, później dopiero bawiłem się z nim na komputerze.
Nie wyszło genialnie, ale cóż... bywa : P
[Rysunki] by Yoh92 Yohsilviakiss

12[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Mar 17, 2012 1:11 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Wspomnę tylko o rysunku Yoha i Maximusa. Są bardzo fajne, Atsuko przypomina mi odrobinę wersję chibi.
Co do nowej pracy to... wydaje się być robiona trochę na odwal. Nie wszędzie dociagnięte są kontury. W innych miejscach natomiast są zby długie. Stykają się, lub przechodzą przez drugie. Końcówka górnego kosmyka Yoha jest spartaczona. A jego otwarte oko nie dało takiego efektu jak w anime. Przez brak białego koloru wygląda trochę jakby było zamknięte, a sam chłopak miał pieprzyk na powiece i dwie pary brwi. Twarz jest płaska. Ba! Nawet wklęsła, jeśli chodzi o czoło. Krople na policzku też wyszły fatalnie. Silvia natomiast wyszła znacznie lepiej. Jedyne co mi się w niej nie podoba to kolczyk, jest trochę krzywy. No cóż...
Nie wyszło genialnie, ale cóż... bywa : P

KP: 2
/Feli

13[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Mar 17, 2012 8:02 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Czemu ja dopiero teraz się dowiaduję, że mnie narysowałeś?
Ogólnie git to wyszło, bardzo mi się podoba postawa. Kozacka kurtka, spodnie i buty. Według mnie fajnie zrobione mięśnie i włosy, twarz też jest luks :)
Yoh - Szczery uśmiech :D W nim wszystko mi si podoba oprócz klatki, wydaja się taka jakaś mała :/

KP: 1
/Feli

14[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Kwi 28, 2012 8:10 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 Spa0333o
Kod:
http://img571.imageshack.us/img571/2289/spa0333o.jpg

15[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Lip 06, 2012 11:10 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky theme!
Hej to jest dobre! No może poza włosami. Mam lekkie podejrzenia, że się na czymś wzorowałeś. Nie chodzi mi tu o to, że to nie twój styl, tylko mam wrażenie, że rysując to na coś patrzyłeś. Praca wykonana w stylu Toriyamy. Mięśnie są dobre, bluzka też świetna. Ta bardziej 'zasłonięta' ręka prezentuje się trochę gorzej niż ta bliżej nas. Cieniowanie miejscami bym poprawił, ale nie jest źle. Twarz, hm... Ten głupawy uśmieszek i coś co powinno wyglądać na zeza, choć niezbyt tak jest. Twarz też dobra. Nie mogę jednak tego wszystkiego powiedzieć o włosach. Ten pierwszy kosmyk wydaje mi się taki mały i jakby ścięty w połowie. Powinien wystawać trochę bardziej do przodu moim zdaniem. Kolejne trzy kosmyki są średnie, nie komponują się zbytnio z tym pierwszym. Tył za to jest już lepszy. Wygląda to bardziej przyzwoicie. Najważniejsze jednak, że zachowane są proporcje, a przynajmniej tak mi się zdaje. Praca dobra.


KP: 2
/Feli

16[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Lip 07, 2012 12:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mam lekkie podejrzenia, że się na czymś wzorowałeś. Nie chodzi mi tu o to, że to nie twój styl, tylko mam wrażenie, że rysując to na coś patrzyłeś. Praca wykonana w stylu Toriyamy.
Ogólnie, staram się uczyć stylu Toriyamy. W przyszłości... bardzo dalekiej przyszłości, być może zabiorę się za tworzenie komiksu w podobnym stylu, na podstawie IA. Przynajmniej takie są te w "peezdu" odległe plany.

17[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Sie 08, 2012 6:24 pm

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nie rób cieni palcem.

18[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Sie 09, 2012 12:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie rób cieni palcem.
Wiem, wiem. Niestety, wcześniej, kiedy owy rysunek powstawał, nie posiadałem takowej wiedzy i... Jestem zaskoczony, iż ktoś rozpoznał na obrazku, że cienie były tworzone z użyciem palca.

19[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 05, 2012 3:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak na złość, nie posiadam urządzenia zwanego tabletem i muszę, chcąc lub też nie chcąc, robić rysunki tradycyjnie, na kartce papieru. Żeby odświeżyć temat i nie skazać go na wieczną banicję, na ostatniej stronie w dziale, wrzucam coś nowego.
[Rysunki] by Yoh92 P0511110
Wybaczcie jakość, telefonu nie stać na nic lepszego, a nie rysowałem czegoś... swojego, od dość dawna. Głównie polegałem na przyglądaniu się na inne rysunki : P Tutaj cieniowanie, jak i proporcje chciałem zachować w podobie do OPARa Yoha.

20[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 05, 2012 3:47 pm

norekrozporek

avatar
Earthling
Earthling
Ok zaczynamy cienie no lepsze niż palcem :p proporcje twarzy mi się nie podobają zwłaszcza ta prawa strona jest dla mnie za płaska ale mogę się mylić ogólnie rysunek bardzo ładny podoba mi się :) Mam nadzieję że twoja twórczość będzie się wciąż pokazywała w tym temacie :D bo jestem ciekawy dalszych twoich prac

21[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Lis 05, 2012 4:40 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Mimo, że to wersja powiększona opara to i tak kurdupelek z niego. :D Powinieneś zrobić nieco szerszy i dłuższy dół. Mięśnie mi się podobają, tylko to urżnięcie buta jest irytujące. : D

22[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 06, 2012 4:48 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Gdybyś te pierwsze rysunki cieniował były by gienialne. Jedynie nie podobały mi się dłonie i pazury w smoku z dragon balla może niektórym znany. Lecz wpadłeś na fajny pomysł Yoh v.0.2 i Maximus v.0.1 lecz tam tez nie ma cieniowania a szkoda.
Ocena jaką dziś dostajesz odemnie to 6,5/10
Bo widać, że stać cię na więcej.
P.S
Zapomniałem ocenić najlepszego rysunku czyli Yoszu:
Ten niezwykły twój talencik xD bardzo mi się spodobał ocena jego to 9/10
Było cieniowanie którego oczekiwałem i się bardzo ciesze. :D


KONIEC :perfect:

/1 KP
/@Yoh

23[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lis 06, 2012 7:07 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Propsy za cieniowanie i proporcje, ale czy nie zapomniałeś o mięśniach brzucha?

24[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Lis 07, 2012 2:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Propsy za cieniowanie i proporcje, ale czy nie zapomniałeś o mięśniach brzucha?
Jak mówisz o najnowszym rysunku, to tam jest podkoszulka xd
Dzięki za komentarze, aż nachodzi ochota by narysować coś więcej. Może w pracy wymyślę coś ciekawego xd

25[Rysunki] by Yoh92 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Lis 07, 2012 8:55 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Wszystko bardzo fajnie ładnie... Lecz mogłeś dorysować mu te podeszwy do tego troszkę za ostre cienie na twarzy mianowicie koło ucha jest zacieniowane tak mocno że sprawia to wrażenie że reszta to nie twarz lecz maska Yoh'a :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 12]

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.