Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 12]

226[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Gru 31, 2013 4:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 ____by_yoh92-d701liu

227[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 12:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Interdimensional_thief_and_vampire_by_yoh92-d70m432

Póki co, grafika wykonana z pomocą "base" - mam nadzieję, że już niedługo nie będę musiał korzystać z tego typu pomocy. Póki co, fragment rysunku - jak znajdę chwilę oraz chęci, pewnie zabiorę się za resztę, łącznie z kolorowaniem.
Bez cieniowania - to mi po konkrecie nie idzie.

Dragon Ball © Akira Toriyama / Toei Animation

228[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 12:57 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Mnie się bardzo podoba, kontury ładne, proporcje również, zastrzeżenia mam tylko co do włosów Yoha, których moim zdaniem w tylnej części jest zbyt mało.
Ogólnie czekam aż narysujesz jakąś całą postać lub scenę z walki :)

Możesz narysować mojego shinigami, którego Ci pokazywałem ^^

229[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 1:13 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Yoh, mogłeś króliki machnąć XD

Znowu zrąbałeś swojemu fryza... To nie wygląda jak włosy, tylko jak wielki róg wyrastający spomiędzy tych kłaków. Yoh jednorożec
OJ TAM OJ TAM < zabija jednorożca >

230[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 2:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Narzekasz :C
Taki już mój styl, Safciu.

Mimie, włosy poprawiłem.

[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Interdimensional_thief_and_vampire_by_yoh92-d70m432

231[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 2:23 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Ale kto ci kazał robić ze swojego OCa rogacza ? Niedługo wyrosną mu poroże jak u jelenia. No sorry Yoh, ale wizerunek twojego OCa też dla mnie ważny.

232[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 2:30 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Wg. mnie jest lepiej, głowa wydaje się teraz pełniejsza, a nie że u góry jest sporo włosów zaś z tyłu nic. 
Good Job !

233[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 3:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ale kto ci kazał robić ze swojego OCa rogacza ? Niedługo wyrosną mu poroże jak u jelenia. No sorry Yoh, ale wizerunek twojego OCa też dla mnie ważny.
Taki mam styl rysowania włosów - przynajmniej na chwilę obecną nic na to nie poradzę.
Czysta biel wydaje się dla mnie zbyt pusta.
Być może kiedyś to ulegnie zmianie - póki co, nie liczyłbym jednak na jakiekolwiek cuda.

234[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 4:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Huehue11

Bleach © Tite Kubo / Studio Pierrot

235[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 5:49 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Kreska jest tragiczna jak na ciebie, więc zapytam tylko, co właściwie ma tu miejsce? Bo za bardzo nie pojmuję tej scenki rodzajowej.

236[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 6:35 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Persil to proste. Przednie zderzaki

237[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Sty 03, 2014 7:06 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Domyśliłem się po czarnym prostokącie, ale nie widzę, czemu mają służyć te czarne kreski w pobliżu obu postaci. Zrobił coś innego niż typowy portret, chcę chociaż wiedzieć, co ten miks przedstawia. Szczególnie patrząc po copyrighcie pod rysunkiem. Jestem ciekaw qué es esto.

Szczególnie że nie wiem, czy traktować to w kategoriach bardziej jak jego poprzednie rysunki, które są dobre (oprócz antygrawitacyjnych miejscami włosów i dziwnego kosmyka z przodu u Ayano, o ile to Ayano. Ale prędzej ja będę robił dobre prace niż Yoh odejdzie od dragonballowych fryzur, bądźmy szczerzy), czy w kategoriach bliższych ARStick Panel.



@Yoh:
Bliżej ARStick Panel. Niespecjalnie przyłożyłem się do tej grafiki, a chciałem chociażby na chwilkę odbiec od stylu Toriyamy. O, tak - już widzę, że to będzie ciężkie.
Swoją drogą, "o czo chodzi?" - Insyendar lata ze szmatką, żeby okryć Kaylin, która doszła do wniosku, że należy czerpać z życia pełnymi garściami. Niby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w zamyśle, miała paradować nago w jego ogrodzie, w Eminie.

238[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Sty 20, 2014 5:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Eva__amp__rebou_by_yoh92-d72zchg

C4:

• TattyDesigns
• Gogeta Jr.

239[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Sty 20, 2014 5:23 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Wyskubałeś jej rzęsy, a jemu zeżarłeś paznokcie. Dobre były ?

Yoh, przy poprawkach uwydatnij jej sutki, bo tego sexafilu brak jak na razie. A poza tym: To jest to co zboczki lubią najbardziej.

Chłopie, weź pocieniuj, bo spokoju ci nie dam. A potrafię być natrętna.

240[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Sty 20, 2014 5:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopie, weź pocieniuj, bo spokoju ci nie dam. A potrafię być natrętna.
Jak znajdę chwilę to spróbuję sił w cieniowaniu, ale na razie pozostawię pracę bez zmian.
Yoh, przy poprawkach uwydatnij jej sutki, bo tego sexafilu brak jak na razie. A poza tym: To jest to co zboczki lubią najbardziej.
Szczegóły... xd
Wyskubałeś jej rzęsy, a jemu zeżarłeś paznokcie. Dobre były ?
Zapomniałem o tych detalach - przy poprawkach je uwzględnię. Dzięki.

Później odwdzięczę się za komentarz ^^

241[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Sty 30, 2014 1:45 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Go_to_hell__perv____by_yoh92-d74ar10
Ćwiczę... Nie, to złe określenie. Ja dopiero uczę się cieniować XD

[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Interdimensional_thief___yoh_atsuko_by_yoh92-d74atl8

W obydwu przypadkach:

Dragon Ball © Akira Toriyama / Toei Animation

Yoh był bazowany na Goku.

242[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lut 04, 2014 1:33 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Oceniałem to już na Deviancie, nie? A przynajmniej samą Silvie. Bo Yohem już szczerz rzygam xd
Jedyne co mogę o nim powiedzieć, to to, że jest strasznie odchylony do tyłu no i dziwnie zawiązuje bandaż. Poza tym wszystko w nim git. Silvia natomiast wygląda strasznie z tym spojrzeniem i burzą włosów, jednak jak Aki trafnie zauważył - bez włosów byłaby jeszcze straszniejsza. Szczerze powiem, ze trochę inaczej wyobrażałem sobie jej włosy. Cieniowanie całkiem udane, podoba mi się.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

243[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lut 04, 2014 9:16 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szczerze powiem, ze trochę inaczej wyobrażałem sobie jej włosy. Cieniowanie całkiem udane, podoba mi się.
Początkowe zamierzenie było zupełnie inne. W przypadku włosów, nie miało być takiego chaosu. Doszedłem jednak do wniosku, że to partnerka międzywymiarowego złodzieja - przynajmniej w Interdimensional Adventures. Przyda się lekka zmiana designu i w ten sposób uzyskałem właśnie taki, nie inny wygląd włosków ;)

244[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Lut 05, 2014 7:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W zamian za komentarz... xd
[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Oh____butterfly__by_yoh92-d757lwb
Prawdopodobnie dodam jeszcze jakieś tło, ale nad kolorowaniem się zastanowię - nie wiem czy warto xd

245[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Lut 05, 2014 10:28 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Lolz, lolz, lolz.
Dziękujesz mi za komentarz rysunkiem, a Royalz oparem. "Ej, to nie tak powinno wyglądać...[resztę doczytaj w temacie Royalza z oparami i przy okazji mu je oceń.]"
PS. Nie przeczę jednak, że takie podziękowania za komentarze są bardzo fajne.

Pracka bardzo mi się podoba. Nie, nie tylko dlatego, że są tam moje postacie... No dobra, to dodaje jej jeszcze większej zajebistości. Ale i sam styl rysowania jest git. Nabierasz wprawy. Choć to tylko imitowanie czyjegoś stylu to bardzo mi się kurcze podoba. Yoh i Shigeru świetnie oddają swoją postawą charaktery i wzajemny stosunek do siebie. Nakatoni nie przepada za Atsuko, a ten ma wywalone. Tak być powinno! No i nie zapominajmy o żonkach, które tak bardzo się lubią. W tym wypadku - jak już wspomniałem na Deviancie - Sandra i Silvia wyglądają na trochę malutkie. Powinny być nieco wyższe, ale tak też jest dobrze... jest dobrze, dopóki nikt się nie dowie, że tak naprawdę jesteśmy pedofilami. Jedynymi elementami, do których mogę się przyczepić są włosy. Shigeru ma je odrobinę zbyt spiczaste - do tej pory najlepiej odwzorowane były przez Safari i ciebie w tej pracy, którą pokolorowałem. A przynajmniej tak je sobie zawsze wyobrażałem. No ale możesz je oczywiście interpretować jak chcesz, to twoje rysunki, dlatego akceptuję i tę wersję. Sandra natomiast ma odrobinę dziwne te kosmyki, sam jednak nie mogę powiedzieć dlaczego. Może są dobre, a zwyczajnie mi coś nie pasuje? Nieważne. Wielkie dzięki za taką wymianę xd
Ćwicz, ćwicz, bo idzie ci coraz lepiej.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 3 KP

246[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lut 06, 2014 12:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarz, ponownie :)
Jeżeli będzie wena, to będę dodawał więcej postaci - sprawa ma się podobnie jak z OPARkami ;3
[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Oh____butterfly__by_yoh92-d757lwb
Wybacz, że bez "czerwonych dodatków" na podkoszulce, V. Jeżeli art byłby kolorowany, byłyby dobrze widoczne - bez tego wydaje się, jakby postać miała na sobie zwykłą podkoszulkę ;c



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pią Lut 07, 2014 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz

247[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lut 06, 2014 12:16 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ogólnie skill rośnie i wg mnie to widać. Wystarczy sobie wrócić to Twoich początkowych prac. Rysujesz już na konkretnym poziomie i ważne, że nie przestajesz. Wrócę na chwilę do pracy Silvii i jej cieniowania - jest trochę chaotyczne. Ktoś Ci gdzieś kiedyś napisał (chyba, nie pamiętam xD), żebyś spróbował cieniować bardziej w stylu anime (jeden/dwa tony na pracy) - popieram.

Co do ostatniej - wygląda fajnie, choć już to pisałem. Kaylin z pazurkiem, zgodnie z moim wyobrażeniem  (idealnie zgrywa się z jej charakterkiem xd), V z fajnym uśmieszkiem, jakoś też mi do niego pasuje, Shigeru wrogo zerkający na Yoha, Silvia i Sandra wesołe przyjaciółki i Yoh ze zdeka głupkowatą miną xD Jeśli masz zamiar dodawać kolejne postaci - fajnie, jak utrzymasz ten poziom to praca będzie miała fajny klimat ^^
Ze strony technicznej nie mam zastrzeżeń, nie rzuca mi się w oczy nic szczególnego.
Czekam na więcej!


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

248[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Lut 07, 2014 1:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wrócę na chwilę do pracy Silvii i jej cieniowania - jest trochę chaotyczne. Ktoś Ci gdzieś kiedyś napisał (chyba, nie pamiętam xD), żebyś spróbował cieniować bardziej w stylu anime (jeden/dwa tony na pracy) - popieram.
Kiedyś na pewno spróbuję xd
W każdym bądź razie, dzięki za komentarz.

249[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Lut 07, 2014 2:10 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jataman napisał:Kaylin z pazurkiem, zgodnie z moim wyobrażeniem  (idealnie zgrywa się z jej charakterkiem xd)
[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 04521652309918505693

Jak tak patrzę, to po stylu kreski Kaylin właściwie wydaje się nie pasować do całej reszty postaci. Wiem, że taka miała wyjść perspektywa, ale powiększyłbym jej prawe oko i nieco przesunął bliżej osi symetrii twarzy, zaś lewe oddalił.

Już wiem, czemu mam takie wrażenie. Oczy. Wszyscy oprócz Kaylin mają na rysunku dość podobne oczy. Tylko ona ma takie bardzo a'la #18. Nie mówię, że to źle. Mówię, że tak to widzę. Reszta postaci wygląda nieźle.

Wybacz, że bez "czerwonych dodatków" na podkoszulce, V. Jeżeli art byłby kolorowany, byłyby dobrze widoczne - bez tego wydaje się, jakby postać miała na sobie zwykłą podkoszulkę ;c
I ain't even mad.

Co do poprzednich dwóch rysunków (pokolorowanych), Yoh wyszedł w porządku, ale jakoś ta twarz mi nie pasuje. Nie potrafię jednak powiedzieć, dlaczego. I w przeciwieństwie do Bercika ja uważam, że Silvia wyszła całkiem fajnie.

Teraz tylko czekać aż zaczniesz robić rysunki wzorując się na pewnym aktualnym anime. Bo to jest praktycznie pewne, że prędzej czy później to zrobisz. inb4 nas strolluje i zrobi coś wzorując się na Mikisugim. Oh Arceus no.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

250[Rysunki] by Yoh92 - Page 10 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Lut 07, 2014 2:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Już wiem, czemu mam takie wrażenie. Oczy. Wszyscy oprócz Kaylin mają na rysunku dość podobne oczy. Tylko ona ma takie bardzo a'la #18. Nie mówię, że to źle. Mówię, że tak to widzę. Reszta postaci wygląda nieźle.
Być może, to również zasługa tego, że przy Kaylin zastosowałem trochę łagodniejszą kreskę - zwłaszcza przy twarzy. Wystarczy się przyjrzeć reszcie prac, żeby to zauważyć.

Teraz tylko czekać aż zaczniesz robić rysunki wzorując się na pewnym aktualnym anime. Bo to jest praktycznie pewne, że prędzej czy później to zrobisz.
 Trollface.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.