Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 12]

51[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 3:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 _face__woogy_roleyo___joker_form_by_yoh92-d5mm94t

Poznajecie tego psychopatę? Ah, te moje początki. Ważne, że się staram xd

52[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 3:54 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Szczerze? Jestem totalnie zjarany tym rysunkiem xD. Oczywiście nie jest pozbawiony błędów, w końcu jesteś początkującym rysownikiem, niemniej bardzo mi odpowiada!
Włosy mają trochę zbyt jaskrawy kolor, ale to bardzo nie zawadza. Ich kształt natomiast jest w sam raz, wyszedł Ci dużo lepiej niż ostatnio i świetnie odzwierciedla te z oparka. Oczy wyszły trochę skośne, ale poniekąd dodaje to trochę złowieszczości (?) postaci. Uśmiech genialny - jeszcze mógłbyś popracować nad jego "wkomponowaniem", niemniej wyszedł nadzwyczaj psychodelicznie.
Poza tym ogólny kształt postaci jest całkiem w porządku. Widać, że Twoja kreska się poprawia i robisz postępy. Nie poddawaj się, bo niedługo będziesz masowo rysował userom ich postacie 2.
Powodzenia!

KP: 2
/Feli

53[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 3:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poza tym ogólny kształt postaci jest całkiem w porządku. Widać, że Twoja kreska się poprawia i robisz postępy. Nie poddawaj się, bo niedługo będziesz masowo rysował userom ich postacie
No, za te komentarze to jesteś póki co pierwszy w kolejce xd

[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Yoh_atsuko_by_yoh92-d5mmanj

54[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 6:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Coś nowego, czyli Viego:
[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 _face__viego_insyendar_by_yoh92-d5mmi0i

Silvia, a zarazem pierwszy kobiecy art wykonany na tablecie ;o
[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 _face__silvia_sawako_by_yoh92-d5mmn9t

55[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 8:25 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Nie znam się na rysowaniu, ale ci ocenię Yoszku :*. Zauważyłem, że wziąłeś się za digitale i nawet ci to dobrze wychodzi... Ba! Bardzo dobrze... Najpierw zacznę od oceny digitala przedstawiającego Viega proporcje są cudowne nie mam się do czego przyczepić, lecz jak na mój gust szyja jest trochę ciut za długa. Teraz przejdę do Sylwi (XD) tutaj wytknę ci trochę więcej błędów a zacznę od szyii jak dla mnie jest ona najzwyczajniej za chuda i do tego te kreski wiem, że miały one dodać realizmu, ale one ją postarzają jak według mnie. Teraz wypowiem się na temat kształtu buzi może i jest on dobry, ale jak dla mnie za bardzo pociągły. I na koniec zostawiłem oczka... Są one ślicznie narysowane, lecz jak na mój gust są trochę za duże i proporcjonalnie nie pasują do twarzy. Nie przejmuj się zbytnio jak oceniłem twoje prace, bo się nie znam xd...

KP: 2
/Feli

56[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 8:36 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Viego wyszedł fajnie, ma ciekawe włosy, tylko jakieś takie nie Viegowate xd. Ogólny jego zarys jest w porządku, szyja może faktycznie troszkę za długa. Poza tym jest ok.
Kurcze... Ani na spricie ani an rysunku nie potrafię rozszyfrować co się dzieje na tej koszulce Viega xd? W sensie, że nie ogarniam tego wzoru 9.

Silvia wyszła ciut gorzej. Za wysoko umiejscowiłeś oczy, przez co nie ma czoła. Natomiast nie sądzę, żeby były za duże - w końcu to manga. Choć twarz faktycznie trochę za długa. Włosy ok, piersi też - nie przesadziłeś z nimi, to dobrze.

KP: 2
/Feli

57[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 8:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze, panowie. Cóż, cały czas staram się iść do przodu, aczkolwiek mam nieodparte wrażenie, że stoję w miejscu xd W każdym razie, Silvia Sawako:
[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Silvia_sawako_by_yoh92-d5mn0s3

58[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 9:02 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Mmm... Pociąga mnie jej spojrzenie... Kurde... Mogłeś zrobić, że zasłoniła nogami sam wiesz co... I ma takie fajne skarpety pod kolano... ALE NIE!!! ZROBIŁ JEJ LEGINSY!!! Foch 4ever... A teraz do rzeczy, czyli do ocenki. Jej spojrzenie jest wyśmienite mmm... Kocham ten rysunek. Piersi jak na mój gust lekko przesadzone, ale o gustach się nie dyskutuje, więc jak tobie się takie podobają to niech i takie będą. Co do rąk wszystko jest dobrze tylko jakbyś jeszcze troszkę poprawił dłonie i zmniejszył jej biceps byłoby wyśmienicie. Co do nóżek swojego zdania nie zmienię proporcje są wyśmienite, ale chciałbym, żeby miała je nagie, czyli była a majteczkach ewentualnie szortach a na dole aby miała skarpety po pod kolano.

@3di7
Zapomniałem... Nie umiałeś narysować stópek to lepiej uciąć tak paskudnie ten obrazek no nie!? W skarpetach nie miał byś problemu bo nie musiałbyś rysować każdego palca osobno itd.

KP: 2
/Feli

59[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 9:22 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zdążyłem Cię pochwalić za nieprzesadzone piersi, a Ty zaraz wrzucasz tą pracę xd... No cóż, wzrok dość złowieszczy 9. Wg mnie jest troszkę za szeroka w ramionach i ma za duże cycki, a za mało krągły tyłek. Szczerze mówiąc, aż do posta Raigena byłem przekonany że ona jest w skarpetach i majtkach, a nie leginsach.
Praca niezła, dobrze, że idziesz do przodu i spróbowałeś z (prawie)pełną postacią 4.

KP: 1
/Feli

60[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lis 29, 2012 10:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gotowa praca - przynajmniej na chwilę obecną, bowiem cieniować nie potrafię takiej skali xd

[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Silvia_sawako__color__by_yoh92-d5mncjm

61[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Lis 30, 2012 1:30 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Nawet fajna praca lepsza niż ta bez kolorów. Fajnie narysowane są oczy i włosy.
Lecz jest tu jeden prawie niezauważalny błąd:
Talia jest bardzo szczupła a od biustu w górę jest jakby grubsza (tak mi się zdaje), może to przez ten biust, że jest za bardzo duży i zmienia to całkowicie wygląd spróbuj go zmniejszyć i zrobić trochę bardziej prawą rękę chudszą (przy barkach). A jak to zrobisz to postać będzie wyglądała lepiej ja przynajmniej tak twierdze. Palce w jej lewej ręce są źle zrobione z tego powodu, że najmniejszy palec jest większy niż pozostałe nie wiem może to jakiś mutant hmm...??

Musisz trochę dużo rzeczy tu poprawić. :evil2:

/1 KP
/@Yoh

62[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Lis 30, 2012 1:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Musisz trochę dużo rzeczy tu poprawić.
Daruję to sobie. Skoro i tak zamierzam rysować na dłuższą metę, to myślę, że nie ma to najmniejszego sensu. Kiedy będę robił ciekawsze i lepsze prace, zobaczę tą i pomyślę sobie, że kiedyś również miałem swoje ciężkie początki xd

Ale dzięki za komentarz.

63[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Gru 04, 2012 4:55 pm

June

June
Saiyan
Saiyan
Bez wątpienia Twoja ostatnia praca wstawiona tutaj jest najlepszą jaką do tej pory zrobiłeś. Może to dlatego, że posiada kolorki, hę? Brakuje mi tutaj tylko cieniowania - jestem pewna, że gdyby się pojawiła arcik by wymiatał.
Podobają mi się tutaj oczy i wyraz twarzy. Dodaje jej niegrzeczności. Myślę, że gdyby dodać jej jakiegoś martwego potwora pod tą lewą rękę i nieco krwi byłoby to jeszcze bardziej złe...

Reszta ciała po prostu masakra. Palce jak widzisz chyba są nierówne, nogi zbyt małe w stosunku do reszty a cycki za duże dla odmiany. Powyżej ramion dla mnie wszystko jest cacy. :cup1:

/2 KP
/@Yoh

64[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Gru 05, 2012 3:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze.

[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Dexter_by_yoh92-d5n6mno
Niecieniowany, ze złamaną ręką (kciuk nie tam gdzie trzeba i ogólnie o kant dupy potłuc) efekt nudy, kiedy człowiek spędza czas o godzinie 4:30 nad ranem, przy komputerze xD

65[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Gru 05, 2012 2:08 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
kiedy człowiek spędza czas o godzinie 4:30 nad ranem, przy komputerze xD
[/quote]

To po co robisz go o 4:30 takie pytanie hmm...?
Wygląda jak stary dobry dekster z cartoon network (kiedyś się oglądało XD).
Ale nawet całkiem fajny. Ale serio ręka jest zbyt krzywa i dziwna, gdybyś mógł to to popraw bo wygląda jakoś tak dziwnie, od razu się rzuca w oczy. Pocieniuj :dub: .

KP: 1
/Feli

66[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Gru 05, 2012 5:12 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Bo to raczej jest Dexter z CN
Tylko De De brakuje
Fajny ten facepalm, tylko on bardziej wygląda jakby próbował odczytać myśli swej bezmózgiej siostry xD

Ta ręka jest strasznie dziwna
Wygląda na lewą kończynę nienaturalnie wykręconą i z połamanymi palcami
Do głowy nie mam zarzutu, maźnąłeś ją po swojemu, ale dłonie poćwiczyć trzeba
Te palce wyglądają trochę jak krzywe patyki, a przecie powinny mieć stawy
Czekam na kolejne skrobanie tabletem

Ja też często rysam po nocach
Najgorsze jest to, że często nawet się nie wie co maziać

KP: 2
/Feli

67[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Gru 07, 2012 12:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Aki Kimura - Quincy
[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Aki_kimura___quincy_by_yoh92-d5ne12q

Bleach © Tite Kubo / Studio Pierrot

68[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Gru 07, 2012 5:24 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Joszu <3
Nie spodziewałem się, że zrobisz jego rysunek, więc dzięks. Naprawdę ci dobrze wyszedł. Fajnie wygląda ta powiewająca peleryna i kołnierzyk. Jedyne zastrzeżenie mam do włosów - w sumie to zdaje mi się, że ktoś już to pisał - nie zaokrąglaj końcówek kosmyków, bo zdeczka dziwnie wygląda, o wiele lepiej wygląda, gdy końcówki są zakończone ostrzej.
Ale rly, rly, rly, bardzo mi się podoba tak to Aki, thx.
A co do samej twojej kreski, to widać, że cały czas się poprawia, ale nie rysuj tak rano, bo patrząc po Dexterze, czasem nie wychodzi na dobre bazgranie o takiej godzinie xd.

/2 KP
/@Yoh

69[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Gru 07, 2012 6:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, dzięki za komentarz. Nie wpływają one na to, jak często pojawiają się moje prace, lecz zawsze jest miło, kiedy ktoś doceni Twoje "bazgroły" 4

Jedyne zastrzeżenie mam do włosów - w sumie to zdaje mi się, że ktoś już to pisał - nie zaokrąglaj końcówek kosmyków, bo zdeczka dziwnie wygląda, o wiele lepiej wygląda, gdy końcówki są zakończone ostrzej.
Najzabawniejsze jest to, że musiałem zaokrąglić je nieświadomie, bo planowałem od początku, by były zakończone ostrzej. Bywa, może poprawię ten mało znaczący błędzik jak znajdę chwilę, okej?

A co do samej twojej kreski, to widać, że cały czas się poprawia, ale nie rysuj tak rano, bo patrząc po Dexterze, czasem nie wychodzi na dobre bazgranie o takiej godzinie xd.
Wiesz... Zależy też, kiedy najdzie mnie wena na jakieś "maziu, maziu". Dzięki jednak za pochwałę tej, póki co, słabej kreski.

Rozumiem, że praca rysowana bardziej stylem Tite Kubo przypadła Ci do gustu, ya? 4

70[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Gru 07, 2012 6:51 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Najzabawniejsze jest to, że musiałem zaokrąglić je nieświadomie, bo planowałem od początku, by były zakończone ostrzej. Bywa, może poprawię ten mało znaczący błędzik jak znajdę chwilę, okej?
Nie ma sprawy, miło, że chce ci się jeszcze z tym bawić. 4
Rozumiem, że praca rysowana bardziej stylem Tite Kubo przypadła Ci do gustu, ya?
Yup. 1

71[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Gru 07, 2012 11:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Silvia
[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Silvia_sawako__no_shading__by_yoh92-d5nfshm

Kiedy już opanuję umiejętność cieniowania, pocieniuje ją.

72[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Gru 08, 2012 12:19 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Wszystko jest śliczne i ładne tylko... Talia... Znaczy się brzuch troszkę za chudy co sprawia dziwne wrażenie w tej pozycji po za tym jest troszeczkę za bardzo jest wygięta w dół brzuszkiem jak na mój gust co sprawia dziwne wrażenie. Rączki troszeczkę za grube ;/. To samo tyczy się ud. Tyłeczek i cycuszki wyglądają sexownie, ale są troszkę za duże względem brzuszka <3. Co do buźinki jest śliczna, lecz za bardzo okrągła. Ogółem w tej pozycji w jakiej ją narysowałeś Silvia wygląda troszkę za sztywno jak na mój gust. Oczywiście nie przejmuj się tym co piszę, bo to mój gust a do tego nie znam się zbytnio na rysowaniu XD.

KP: 1
/Feli

73[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Gru 08, 2012 12:22 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Wiesz co ?
Proporcje strasznie spaprałeś.
Bardziej przypomina nowoczesną rzeźbe niż kobietę :P
Wiem, że chciałeś dobrze, ale ci to nie wyszło
Ręce jakieś dziwne, tyłek i nogi też...
Przypominają raczej pale niż kończyny
Tułów podobny do masy plastycznej, którą się wyciągło...
Wprawdzie jak to ująć: poza dość odważna, ale zwaliłeś perspektywę i proporcje
Przypomina raczej koze do skakania niż gorącą laske
Na taką poze bym poszukała zdjęć na necie (oczywiście zdarzą się takie jakieś zbereźne), ale pewnie by ci to pomogło i to dużo
Po wzoruj się na odpowiednich obrazkach by nie popełnić podobnej kuchy
Ja ci radze choć sama sporadycznie z czegoś coś biorę :P
Ale ty poćwiczyć koniecznie musisz
Przypominam, że podstawą rysowania postaci jest szkielet


KP: 2
/Feli

74[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Gru 08, 2012 10:21 am

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Raigen napisał:Wszystko jest śliczne i ładne tylko... Talia... Znaczy się brzuch troszkę za chudy co sprawia dziwne wrażenie w tej pozycji po za tym jest troszeczkę za bardzo jest wygięta w dół brzuszkiem jak na mój gust co sprawia dziwne wrażenie. Rączki troszeczkę za grube ;/.
Jest tu dużo racji co do tego rysunku, musisz to poprawić wtedy rysunek będzie lepszy. Ale pomysł całkiem fajny ci powiem (ta pozycja i ten tekst :D). Ale trochę złe proporcje a szkoda bo mogła by być to naprawdę dobry rysunek w twoim wykonaniu. Popraw kilka tych rzeczy które ci wymieniłem i nie tylko ja a będzie 42 :80:

KP: 1
/Feli

75[Rysunki] by Yoh92 - Page 3 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Gru 08, 2012 12:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze.
Domyślam się, że praca nie jest najwyższych lotów, a wręcz przeciwnie, jest dość słaba, jednakże dopiero teraz olałem tworzenie samych głów i nieco więcej czasu poświęcam na wykonanie całego ciała, pomijając na razie jedynie dłonie i stopy - no, nie wychodzą mi, aczkolwiek i na to mam ciekawe rozwiązanie xd Tak mi się przynajmniej wydaje.

W każdym razie, jeszcze raz dzięki - jak nieco się rozbudzę, bo dopiero wstałem, zapewne skrobnę jakąś inną pracę.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.