Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 12]

276 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Sro Paź 14, 2015 8:54 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Trzeba w końcu coś narysować, lol. Ruszam na pełnej kurwie do przodu! :v

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

277 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Sob Paź 17, 2015 1:21 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Kaylin ( ta ostatnia... tak sie nazywala, prawda?) ma strasznie szeroką szyję i dziwnie wysuniętą twarz.
Poza tym trochę razi mnie ich wzrost. Od razu skojarzyły mi się z tym:

Może gdyby miały szersze biodra, klatki i były nieco bardziej przy sobie to nie sprawiałoby to takiego wrażenia. Możliwe, że był to zabieg celowy (wtedy to już kwestia gustu), ale domyslam się, że to zwykła pomyłka :P.
Postacie zdają się być wykonane samodzielnie, za co wielki plus. Prócz wcześniej wspomnianymi proporcjami nic innego nie kole w oczy. Wszystko jest ładnie ze sobą zgrane i niczego nie brakuje. Są barki, bioderka, mięśnie brzucha, krocze, cycki, roczki, nozki, takze git :P
Bardzo podoba mi sie twarz tej srodkowej- az chce sie ja przytulic :)

Tak wracajac na chwile do tego wzrostu, to juz wiem chyba w czym problem... zrobiles zbyt wysoki tors. Potem dostosowales do jego dlugosci nogi, ktore tej zdaja sie byc za dlugie prtzy tak malenkiej glowie.
Staraj sie trzymac mniej wiecej proporcji 1:4 oraz 1:1. 1:4 czyli czoło-broda stanowi jedną czwartą odległości od końca czoła do krocza., a 1:1 (tutaj zachowane ) długość nóg równa wcześniej wspomnianej odległości czoło-krocze.
U Ciebie proporcja ta została zachwiana, więc i postacie wyglądają nietypowo:

[kp]3[/kp]

278 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Pią Paź 30, 2015 9:37 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
To raczej będzie porzucony projekt. Tymczasem, chwilowa przerwa od "mangi" i tradycyjne podejście do rysunku ;) Na chwilę obecną to jedynie szkic.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

279 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Wto Lis 03, 2015 6:59 am

Sezu

Shaman
Shaman
Wiewiór! Głowa bardzo fajnie Ci wyszła, futerko ładnie wycieniowane. Jedynie czego mogę się przyczepić, to dlaczego nie ma reszty?! :D Z chęcią bym zobaczył jak poszła reszta ciała.

280 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Nie Mar 06, 2016 7:43 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Na wiewiórkę jeszcze nie wróciła wena, ale - mam nadzieję - że powoli uda mi się rozpalić ten mały płomyk. Poniżej szkice Silvii i Sandry.

"

281 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Nie Mar 13, 2016 5:55 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin

"

282 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Nie Mar 13, 2016 7:19 pm

Mr.Bercikovsky

Shifter
Shifter
Bla bla, pisze komentarz.
Jest spoko, dokoncz to i wgl.
Kaylin wyszła najzgrabniej. Niemniej jednak brakuje mi majtek u niej. Niech ma je pod fartuchem, niech bedzie widac ze ma, bo nogi bez tego wydaja sie puste.
Coś jak tutaj Link!

Rób dalej, dokoncz to i popraw. Miałeś pierw dokonczyc Sandre i Silvie a potem robic kolejne postacie... czyli już spoiler - nie skonczysz tego nigdy ;)

283 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Nie Mar 13, 2016 7:29 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Rób dalej, dokoncz to i popraw. Miałeś pierw dokonczyc Sandre i Silvie a potem robic kolejne postacie... czyli już spoiler - nie skonczysz tego nigdy
Silvię już zacząłem. Łatwiej skupić mi się na robieniu lineartu, gdy wykonam ze dwa, trzy szkice na rozprostowanie. A w przypadku OCków kobiecych mam duże pole do popisu. Nie martw się - linearty też będą.

Wracając na chwilę do rozmowy na CB - w linearcie powyższej pracy będzie zmiana na spódniczkę lub spodnie dresowe bo nieświadomie upodobniłem ją do stroju Bry xd

"

284 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Pon Mar 14, 2016 10:44 am

Safari

Ryuuzoku
Ryuuzoku
Hm... A mogłeś idąc swym tokiem dać większe cycki

Z innej beki: kiedy wiewióre skończysz ?

285 Re: [Rysunki] by Yoh92 on Pon Mar 14, 2016 6:22 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Z innej beki: kiedy wiewióre skończysz ?
Nikt mnie tak nie pożądał, jak tego rysunku. Nie jesteś pierwszą, drugą, ani też trzecią osobą, która mnie o to pyta xd W odpowiedzi będę szczery - nie mam zielonego pojęcia. Pierwszym krokiem jest odnalezienie kartki, na której ją rysowałem.

"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12