Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 11 z 12]

251[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Lut 15, 2014 3:14 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Kurde. No nie mogę Cię nie pochwalić. Twoje rysunki to istna sieczka.
Yoh. Jestem z Ciebie dumny.  :(  ;(  ;C 

Ale tak laska przy Viegu... O mamooooo!!!
Ten rozporek wygląda trochę wieśniacko. Odjąłbym też warkocz [ to chyba warkocz] i miałby swoją c18  I love this! 

Narysuj mi Sołtysa i androidalną kobietę :<

Wszystkie rysunki kozak!

252[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Lut 22, 2014 3:03 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Shigeru w garniak, a Yoh  wieśniak :3
No właśnie, stroje wieczorowe by się przydały
Kailin sukienke z głębokim dekoltem by miała
chociaż nawet na tym rysie jej już prawie wylatują przy tej śmiesznej bluzeczce (ach te zboczone zapędy Yoha)
Silvia i Sandra to jak rozochocone gimnazjalistki xD

253[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Mar 05, 2014 12:59 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Zbir_by_yoh92-d78zx92
Prezent dla Zbira, który wstydzi się powiedzieć na ARS, że ma urodziny za cztery dni :C
Tak, przełamałem się i w końcu pocieniowałem rysunek, wkładając w to trochę więcej wysiłku niż zwykle.

[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Aki_kimura_by_yoh92-d790gbk
A to z kolei, być może zachęci Akiego do częstszego udzielania się na forum i jakiegoś działania związanego ze swoją postacią xd

254[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Mar 05, 2014 5:10 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Fajnie ci wyszły te główki i ciesze się że powoli przełamujesz swoja niechęć do cieniowania. Jednakże musisz się lepiej zorientować jak cień pada. Można rzec, że cień na głowie a reszty popiersia nie współgra ze sobą. No skoro jest cień na lewej części twarzy to czemu na reszcie wygląda jakby padało z góry światło ?
Przy Akim ten sam problem tylko z innej strony. Jak może być cień z dwóch stron i jeszcze światło z góry ? Tył głowy a szyja i bark, tam spojrzyj by ogarnąć o co mi lata.


Ciągle Zbir przypomina mi nieodżałowanie jednego z admów z ng...
sorry
Fryz i ich kolor, fiołkowe Gi, przepaska na czole...
Mam kiepskie wspomnienia
Proponowałambym by Zbir chociaż zmienił kolorystyke stroju, bo śmierdzi mi za bardzo Hikiem.
Wygląda prawie jak jego brat bliźniak :P
Czuje obrzydzenie do mistycznego dupka w fiolecie...

zrzęd zrzęd zrzęd

Zbir, nie obraź się


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

255[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Mar 06, 2014 2:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ciągle Zbir przypomina mi nieodżałowanie jednego z admów z ng...
sorry
Fryz i ich kolor, fiołkowe Gi, przepaska na czole...
Mam kiepskie wspomnienia
Proponowałambym by Zbir chociaż zmienił kolorystyke stroju, bo śmierdzi mi za bardzo Hikiem.
Wygląda prawie jak jego brat bliźniak [Rysunki] by Yoh92 - Page 11 506850652
Czuje obrzydzenie do mistycznego dupka w fiolecie...
Gdy Hikaru wystawił komentarz pod tą pracą na deviancie, rzeczywiście zauważyłem, że design obydwu postaci jest niemal identyczny. Poza opaską i oczyma, naprawdę nie widać szczególnej różnicy. Warto się tutaj jednak zatrzymać i wspomnieć także o włosach - w przypadku Zbira są one znacznie bardziej rozczochrane, tj. uciekają we wszystkich możliwych kierunkach. U Hika, fryzura jest ułożona bardziej do tyłu. Nie zawaham się nawet ze stwierdzeniem, że przypominają dość mocno włosy Son Gohana po lekkiej zmianie stylu i koloru. Ale cieszę się, iż ludzie zauważyli podobieństwo - wykorzystam to w opowiadaniu xd
Fajnie ci wyszły te główki i ciesze się że powoli przełamujesz swoja niechęć do cieniowania. Jednakże musisz się lepiej zorientować jak cień pada. Można rzec, że cień na głowie a reszty popiersia nie współgra ze sobą. No skoro jest cień na lewej części twarzy to czemu na reszcie wygląda jakby padało z góry światło ?
Przy Akim ten sam problem tylko z innej strony. Jak może być cień z dwóch stron i jeszcze światło z góry ? Tył głowy a szyja i bark, tam spojrzyj by ogarnąć o co mi lata.
Myślę, że na to potrzebuję jeszcze trochę czasu. Póki co, przekonuję się do ogólnego cieniowania swoich prac - postaram się wziąć jednak twoje słowa sobie do serca w przypadku rysowania kolejnych postaci, bądź też cieniowania gotowych.

Dzięki za komentarz ;)

256[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Mar 07, 2014 3:48 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
1.ART- Wyszedł Ci całkiem dobrze w stosunku do poprzednich prac, kolory jak i również cienie bez widocznych wad(przynajmniej dla Mnie). Jedyną rzeczą do której mam zastrzeżenia to głowa a raczej jej wielkość- gdybyś narysował ją w rozmiarze takim jak przy rysowaniu Akiego byłoby ok.

Co do podobieństwa z innym OC- Saf mi też z początku jak zobaczyłem OC Zbira wydawało mi się że to dobrze nam znana niestety osoba. Jednak OC zbira różni się jeszcze jedną rzeczą którą Yosz nie wymienił. A jaka to różnica? Otóż tamten wspomniany OC nie ma bokobrodów w przeciwieństwie do narysowanej przez Yoha postaci.

2.ART-na DA jako pierwszą wersję zobaczyłem tą od Bercika i od razu wybuchłem śmiechem, sądząc że te dodatki były wymysłem autora postaci. Jednak postać narysowana bardzo dobrze, kreska bardzo mi się podoba i obyś się w niej doskonalił do perfekcji. Trochę dziwny jest ten prawy kosmyk ale ujdzie.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

257[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Kwi 30, 2014 11:10 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Yoh_and_silvia___kids__sketch_ver___by_yoh92-d7gjyfx

258[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Kwi 30, 2014 11:40 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Alllle słodka ,mała dziewka : 3 ( tylko nogi jakieś takie męskie ). A jezeli chodzi o rozbojnika ... mogłeś sobie darować tego pindolka ,gejoszu.

259[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Kwi 30, 2014 12:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Alllle słodka ,mała dziewka : 3 ( tylko nogi jakieś takie męskie ). A jezeli chodzi o rozbojnika ... mogłeś sobie darować tego pindolka ,gejoszu.
Nóżki ma - niestety - charakterystyczne dla stylu Toriyamy, gdy jeszcze rysował pierwszą serię DB xd
Darować sobie tego pindolka? Nigdy! On od najmłodszych lat był małym, zboczonym kretynem - teraz znalazło to swoje potwierdzenie w rysunku xD

Dzięki za komentarzyk :)

260[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Maj 01, 2014 12:35 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Yoh ma dwa ogony
Nie mogłeś się powstrzymać, powiedz to

By było sprawiedliwie, to JĄ też powinieneś maźnąć gołą

261[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Cze 29, 2014 11:52 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Iach11


Wersje wstępne.
Tak, w końcu coś zrobiłem. Od zakończenia forumowego projektu, wena nieco poszła mi do przodu xD

262[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Lip 04, 2014 6:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Interdimensional_thieves___lineart_by_yoh92-d7p1ims
Yoh Atsuko & Silvia Sawako

Base: https://i.servimg.com/u/f39/14/67/53/78/base10.jpg

Dragon Ball © Akira Toriyama / Toei Animation

263[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lip 10, 2014 7:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Interdimensional_thieves___lineart_by_yoh92-d7p1ims
Yoh Atsuko & Silvia Sawako

Base: https://i.servimg.com/u/f39/14/67/53/78/base10.jpg

Dragon Ball © Akira Toriyama / Toei Animation

264[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Lip 10, 2014 9:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak dla mnie wyglądają fajniusio ,a Safari się nie przejmuj ... nikt jej nie dotykał tam i ówdzie od jakiegoś czasu ,to się zrobiła złośliwa


EDIT Prowokacja się nie udała ,Safari się nie oburzyła :<

265[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Wrz 15, 2014 8:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Promise_by_yoh92-d7z943g
Bardzo wstępny szkic.

266[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Wrz 15, 2014 11:46 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jak ci już napisałem na deviancie, podoba mi się. Silvia jest fajnie narysowana, jej ręce, twarz... zwłaszcza włosy. Bo włosy Yosza wystarczy trochę obrócić i zrobić z nich Gensaia. Dlatego osobiście wolę moją wersję zrobioną na szybko w PS'ie:
Spoiler:

267[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Kwi 07, 2015 6:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pora delikatnie odświeżyć temat, skoro już pojawiło się coś nowego ;)
Domyślam się, że dłoń Silvii prezentuje się nieco dziwnie - nawet pomimo zastosowania base. Na chwilę obecną nie jestem jednak w stanie nic z tym zrobić.

Spoiler:

268[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 02, 2015 10:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziękuję za lawinę komentarzy! D:

[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Sh22

269[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 02, 2015 12:22 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Dobra to ja napiszę! A zrób coś innego niż styl DB :D Ogólnie czekam na jakaś pracę pocieniowaną, w tej nowej twarzy jedynie co mi się nie podoba to szyja i jego lekko widoczna klata, jakby była nieco za krzywa. Wydaje mi się, że powinna być prosto chyba, że on jakoś dziwnie jest wykrzywiony :D

270[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 02, 2015 2:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra to ja napiszę! A zrób coś innego niż styl DB [Rysunki] by Yoh92 - Page 11 4257297559 Ogólnie czekam na jakaś pracę pocieniowaną
Po pierwsze... TY ŻYJESZ!!
Po drugie... Coś innego, niż styl Toriyamy? Mógłbym spróbować, aczkolwiek dążę do "perfekcji" w tym stylu. Niestety, profesjonalistą nie jestem. Nawet jeżeli narysowałem mordę Vieszaka bez żadnych podkładek, a jedynie przyglądając się na twarz z podobną perspektywą, to jestem pewien tego, że nie poradziłbym sobie z całym ciałem. Pożyjemy, zobaczymy.
Po trzecie... KURWA MAĆ, TY NAPRAWDĘ ŻYJESZ!!

271[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 02, 2015 2:46 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No żyje i mam się dobrze, ostatnio szykuje się też do większych rysunków niż Pixele i uzupełniam materiały jak najlepiej rysować itp :D Więc jak też takich materiałów potrzebujesz to zobacz mój profil na DA w ulubionych. Trochę już nagromadziło się tam tego :P No i jak twierdzisz, że pierw jeden styl to zacznij ich cieniować! :D

272[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 09, 2015 11:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Lol10

Wstępny szkic Viega i Kaylin, których mam narysować jako pierwszych. Prace idą naprawdę wolno, ale to ze względu na fakt, że więcej czasu spędzałem ostatnio w robocie, niż w domu, by dorobić jak największą ilość pieniążków. Szkic wrzucam głównie po to, byście wiedzieli, czego się mniej więcej spodziewać po reszcie postaci, jakie mam w planach stworzyć. Każdy miał do wglądu base, na którym postanowiłem się wzorować - stąd "stickowy" szkielet. Staram się jedynie przyglądać i dostosowywać proporcje poszczególnych postaci do własnych potrzeb. Rzecz jasna, szkic nie jest jeszcze skończony - kurwica mnie strzela przy dłoniach, nie wiem jak zakończyć włosy Kaylin i nie mam zielonego pojęcia, jakie Vieszak nosi buty Xd

273[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 09, 2015 11:58 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nienawidzę cie. Jesteś za dobry. Ale to dobrze, bo mnie motywujesz. Ja staję się lepszy tylko poprzez rywalizację. Dlatego niczym Vegeta będę starał się cię pokonać. Tylko obym nie skończył jak on kilka kroków za tobą... Choć to tez nie będzie złe. Choć w dwóch ostatnich kinówkach(drugiej nie widziałem) chyba udało mu się przewyższyć Goku, więc strzeż się xd

Co do Arta to tak, jest git. Nienawidze cie za tą umiejętność rysowania zagięć na ubraniach. Ucz mnie xd Viesiu ma chyba trochę za płaski ryj. I coś nie podoba mi się w jego sylwetce, ale co ja się tam znam... kończ to.

274[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 09, 2015 12:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
I coś nie podoba mi się w jego sylwetce, ale co ja się tam znam... kończ to.
Oj znasz się, znasz.
Być może chodzi o całą rękę. Viego nie jest postacią masywną, a więc chciałbym uzyskać podobny efekt jak w przypadku Gohana:
[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Dragon-ball-z-f-gohan
Muszę jednak popracować nad anatomią jego ciała, a na to przyjdzie czas, gdy będę rysował lineart. Na czystej linii zacznę wtedy poprawiać ewentualne niedociągnięcia. Na razie powoli robię szkice innych postaci.

275[Rysunki] by Yoh92 - Page 11 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Maj 13, 2015 7:06 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Brązowe trampki.

Wygląda to naprawdę nieźle i porównanie do Gohana jest trafne, ale Bercik ma rację, ta ręka jest lekko chudawa.

Ja zaś w przeciwieństwie do Bercika nie zamierzam nawet próbować. Ty już robisz dobrą robotę.



I Sezu, zmartwychwstawszy, zadął w swój róg.
I jął rozpadać się świat, a z gruzów wyłoniły się nieziemski obraz.
Oto DBS ponownie zstąpiło na ziemię, aby spriterzy wstąpić mogli na niebiosa.
...albo i nie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 11 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.