Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 20 z 40]

476[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 20, 2011 7:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
PS Co z tym Hulkiem o.O
Haruhi ma pierwszeństwo, nie martw się, Hulka też poprawię :)

477[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 20, 2011 8:53 pm

Namiko

avatar
Saiyan
Saiyan
Zacznijmy może od ogółów. Cały kształt jest dla mnie ciekawy, jednak jako, że się nie znam, nie będę oceniać tego dokładnie, dlatego nie bierz moich uwag do siebie. Zresztą wiesz do wszystko, bo jesteś Administratorem.
Włosy, hmm, mógłbyś je zrobić nieco dłuższe, gdyż jak pamiętam bohaterka TM miała je nieco dłuższe, a poza tym by się to ładniej prezentowało. Do pocieniowania nie mam większych zastrzeżeń, jednak chyba w cieniach trzy tonowych Twoja praca miałabym lepszy efekt.
Twarz, do jej owalu nie można się doczepić, za to do cieni troszkę tak. Czemu? Brakuje mi kilka pikseli pod grzywką, która mogłaby zresztą włosów powiewać na wietrze – dodałoby to ciekawszego efektu całej pracy.
Mundurek – do jego kolorów nie można mieć żadnych zastrzeżeń, gdyż właśnie taki był noszowy w liceum, do którego uczęszczała ta dziewczyna. Kołnierzyk by mógłby być bardziej niebieski, a wstążka czy co to jest, przewiązana na nim bardziej widoczna. Bluzka w sumie mi się podoba, dlatego co do niej żadnych uwag nie wypiszę. Jednak zauważyłam jeden mały błąd w pozie, a mianowicie ręce. Wygląda jak paker lub jakby po prostu chciała kogoś zaraz pobić, tak samo z jej wyrazem twarzy, jednak chyba nie to jest najważniejsze w OPAR'kach. Na spódnicy były by mile widziane większe ilości cieni, a szczególnie przy krawędziach i górnych, lewych rogach. Warto by było to poprawić. Nogi? Nie znam się na nich, jednak brakuje chyba jednego, ciemnego piksela w kącie. Skarpetki i buty mi się podobają, jednak nie wyglądają one zbytnio na podkolanówki. Buty? Mógłbyś je chociaż lekko podrasować, tak dla efektu.

2kp

478[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 23, 2011 3:46 pm

Lollipop

Lollipop
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Ocenię tę drugą wersje bo pierwsza jakoś kolorystycznie mi nie pasuje. Nie lubię takiego stylu.

Ogólnie zgaduje, że to Custom. Poza mało oryginalna ale jest spoko, pomysł tez nie jest najgorszy.
Włosy są spoko, kształt i długość moim zdaniem są jak najbardziej odwzorowane. Do koloru też nic nie mam, a cieniowanie gdzieniegdzie mogłoby być lepsze. Twarz jest spoko i jej cieniowanie ale oczy z daleka wydają mi się takie dziwne :;.;:
Strój jest jak najbardziej odwzorowany, i dobrze ci wyszedł. Ręce mogły by być trochę chudsze a sam ich kształt mógłby być odrobinę lepszy.
Spódniczka jest w porządku a jej cieniowanie też spoko, dobrze rozmieszczone pixele.
Co do cieniowania nóg jestem tego samego zdania co Zbir. To chyba tyle.
Popracuj nad twarzą i jej cieniowaniem aby opar wyglądał bardziej na kobiecy.

Ps. Czekam na nowe pracki i na KP ^^ Bo za ostatniego posta nic nie dostałam.

KP: 1
/Feli

479[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 1:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Prace które mówiłem że poprawię mam w folderze 'W toku..'. W chwili wolnej dokonam poprawek które zasugerowaliście w danym OPAR'ku. Póki co, nie mogę stać jednak ze skillem poprawiając poprzednie prace, prawda?

Ostatnio dokonuję dość dużo poprawek mojego Base. Ale jego nie będę tu wrzucał bo zwyczajnie służy tylko póki co do mojego użytku ^^ Zrobiłem jednak pracę i zależy mi na ocenach oraz komentarzach z Waszej strony. Postaram się oczywiście odwdzięczyć w Waszych tematach bo nic na tym forum nie ma chyba już za darmo ^^'

[O-S-W] by Yoh - Page 20 Opar1

480[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 6:46 am

Death

Death
First Child
First Child
Cóż, dla mnie wersja old wygląda lepiej. Ma duże, dobre włosy. Natomiast nowa wersja ma je strasznie zredukowane. Poza tym narobiłeś tam mnóstwo kosmyków. Najbardziej nie podobają mi się te czerwonawe włoski przy jego prawym uchu. Naprawdę, wygląda to bardzo cienko, zmień kolor, albo przerób te włosy. Bluza mi się podoba; zwiększyłeś ilość ciemnego koloru na niej i wyszło ci to na dobre. NIe podoba mi się tylko taka czarno-szara niedokończona linia przy udach. Wygląda to jak jakiś pseudo pasek. Cieniowanie spodni nie uległo większej zmianie. Jest całkiem dobrze. Wyraźnie rozjaśniłeś buty, ale w sumie to nie wiem czy ci to wychodzi na + czy na -; jest mi to obojętne.

Musisz trochę nad nim popracować, żeby móc zrobić dobrego sprite'a.

[O-S-W] by Yoh - Page 20 Traini
Nie mogłem się powstrzymać!
:D
KP: 1
/Feli

481[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 10:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Błędy które wymieniłeś to detale, szczegóły. No, ale poprawiłem je bynajmniej ze względu na to że coś napisałeś. Wkrótce ocenię Ci pracę w twoim temacie, a tymczasem wrzucam poprawkę.

[O-S-W] by Yoh - Page 20 Opar1

Natomiast nowa wersja ma je strasznie zredukowane.
Stwierdziłem że te duże za dobrze nie wyglądają i postanowiłem idąc za przykładem starej wersji Yoha je odrobinę zmniejszyć i zwiększyć ilość kosmyków.

Nie podoba mi się tylko taka czarno-szara niedokończona linia przy udach. Wygląda to jak jakiś pseudo pasek.
Zmieniłem to.

Musisz trochę nad nim popracować, żeby móc zrobić dobrego sprite'a.
Heh.. Póki co nie jest to nawet WIP, ale zobaczy się co dalej będzie ; )

482[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 11:35 am

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
Ja ocenie tylko tego trzeciego z ostatniej twojej pracy
No to zaczynam
[O-S-W] by Yoh - Page 20 Opar1
Zacznijmy od dołu brakuje kilku pixeli butów chodzi o podeszwy
Idac dalej prawa nogawka jest zbyt jasna dodalbym pare pixeli ciemniejszego koloru..
Rowniez koszulka okolice brzucha i klatki piersiowaje jest zbytjasna
Włosy kilka miejsc jest za duzo kosmyków
Ogolnie cieniowanie jest bardzo ładne kształty włosów tez niczego sobie

Ocena 9.1/10

483[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 12:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki Pieteros, wkrótce ocenię Ci twojego OPAR'a. Na chwilę obecną wrzucam nową pracę, jaką jest OPAR Goku.

[O-S-W] by Yoh - Page 20 Opar1

Zacznijmy od dołu brakuje kilku pixeli butów chodzi o podeszwy
Jest to celowy zabieg. Brak konturów na podeszwach jest coraz bardziej powszechny w LSW, postanowiłem więc dopasować swoje Base właśnie pod taki styl.

Idac dalej prawa nogawka jest zbyt jasna dodalbym pare pixeli ciemniejszego koloru..
Pomyślę o tym. Póki co, jest dobrze.

Rowniez koszulka okolice brzucha i klatki piersiowaje jest zbytjasna
Cieniując ją w miejscu o którym mówisz nie uzyskam tak ciekawego efektu. Próbowałem na początku zrobić to co powiedziałeś, ale efekt jest zwyczajnie słaby.

Włosy kilka miejsc jest za duzo kosmyków
Jest to również celowy zabieg. Pierwotna wersja Yoha miała dosyć dużo kosmyków, później powoli ograniczałem ich ilość. A w ten sposób po prostu lekko powróciłem do pierwotnej wersji.

484[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 1:39 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Nie ocenię Goku, ale wtrącę się do Yoha.
Chodzi mi dokładniej o tą nową wersję.

[O-S-W] by Yoh - Page 20 Opar1

Zje***e, strasznie brzydko wygląda... a te nowe base jest jeszcze brzydsze.

Poprzednia wersja Yoha wraz z base była najlepsza, wg mnie.

Nie przesadzaj.. Dla mnie lepsza jest nowa wersja. To logiczne że dużo osób przyzwyczaja się do poprzedniej wersji, twierdząc że nowa jest gorsza.
/Yoh

Nie przesadzam, tylko mówię na poważnie, że ta starsza była lepsza, ale rób jak chcesz...

485[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 2:30 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
CT się myli, ta wersja jest lepsza Yoh'a. Więc ci ocenię go. ;d

Włosy są dobre, lecz poprawiłbym odrobinę cieniowanie, a najbardziej mi chodzi o te z tyłu, wygląda to jak pillowshading. Reszta jest dość dobra, ale stać cię na więcej. Bluza teraz o wiele lepiej wygląda niż na poprzednim base, jest ładniej ułożony kaptur, po prostu lepiej wygląda. Sama bluza jesy bardzo ładnie pocieniowana. No ale ja chętnie bym dał odrobinę ciemniejszy kolor, bo wali po oczach. Cieniowanie rąk i buzi jest dobre, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Spodnie... Hmmm... Bym trochę poprawił cieniowanie, ale sam kształt spodni jest zajebisty, no ale w drugim base jest takie dziwne. Buty takie sam jak robisz cały czas, więc nie mam zastrzeżeń.

Ogółem.
Popraw spodnie w drugim base, bo są za duże i popraw cieniowanie włosów i bluzy.

Ty chyba mnie nie rozumiesz. Piszę, że wg mnie ta nowa wersja jest po prostu... emm... zjebana, jeżeli można się brzydko wyrazić. Najzwyczajniej w świecie nie podoba mi się i tyle... /CT.

KP: 2
/Yoh

486[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 2:36 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Zgadzam się w połowie z Ct, według mnie powinieneś popracować nad włosami(chodzi mi o czubek głowy, po prawej jest duży kosmyk a tu za chwile małe według mnie powinieneś to stanowczo zmienić i rostaw nóg trochę zmniejszyć i jeszcze mięśnie na na ręce poza tym jest git.

487[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 2:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Update!
[O-S-W] by Yoh - Page 20 Yosh

Jeżeli chodzi o oceny, to dzięki. Ocenię Wam jak znajdę chwilę czasu.

488[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 5:24 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
No no muszę powiedziec że Update jest leprzy wg mnie tamten był za mały...
Cienie spodni hmm... Poprawione i wydaje mi się że sa leprze chociaż każdy ma inny góst...

Włosy chyba się nie zmieniły,ale i tak cienie są fajne ,wspaniale dobrana różnica jasności koloru..
No nic powiem tyle..
Update pod względem wzrostu i cieni spodni są leprze..

Ale myślę ,że można by było zmienic troszke cienie bluzy..Za małe wg mnie...

KP: 1
/Yoh

489[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sty 27, 2011 10:35 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoh, nie chce się rozpisywać chodzi Ci głownie, która wersja jest lepsza i co mniej więcej poprawić, prawda ?
Krótko, nowe włosy tak, ale dodaj trochę więcej cech starych. Sam nie wiem jak, pokombinuj. Starte base było lepsze. Dziękuję.
Peace XD !

490[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 28, 2011 12:35 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
1 wersja lepsza, w drugiej gorsze cienie spodni, a same nogi za bardzo rozkraczone. Włosy są dobre, bluza po staremu. Ogólnie stare base było lepsze, a nowe prace są gorsze od starych xd

491[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Sty 28, 2011 7:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprawiałem nieco Base, więc postanowiłem również zrobić na nim poprawioną wersję Goku. Myślę że to base lepiej będzie służyło do tworzenia OPAR'ów z różnych serii anime. Jeżeli chodzi o własne OPAR'y, będę tworzył i na poprawionym, starym base i na tym nowym.

[O-S-W] by Yoh - Page 20 Opar1
Zapraszam do komentowania i oceniania.

492[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 29, 2011 12:27 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Więc praca trzyma wysoki poziom, i jest wykonana bardzo ładnie.
Zaczynając od góry, mimo że w normalu brak cieni to kształt jest w porządku, mógłbyś lekko poprawić jedynie włosy z tyłu a dokładniej oddzielić je lekko od siebie. Natomiast w ssj włosy są piękne, pocieniowane bardzo dobrze. Wybrałeś ładny odcień żółtego. Twarz w obu wersjach jest wykonana przyzwoicie, cieniowanie ujdzie. Gi jest wykonane ładnie , cieniowanie super. Ta klata wystająca wykonana całkiem całkiem. Ręka jest dobra, mięśnie nie są takie złe ale stać cię na więcej. Opaski są spoko. Pasek jest dobry. Spodnie.. Wykonane całkiem ładnie, cieniowanie jest świetne. Buty... Tu naprawdę się postarałeś , odzwierciedlają te Goku i są wykonane elegancko.
Ogółem obie wersje są wykonane starannie , bez większych błędów. W 1 wersji mógłbyś jedynie poprawić lekko włosy.

KP: 1
/Yoh

493[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 29, 2011 1:21 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Praca trzyma naprawdę bardzo wysoki poziom.Bardzo ładne włosy normal goku jako i czupryna Ssj.Strój idealnie odwzorowany jaki nosiła główna postac w DBZ.
Cieniowanie Bardzo dobre,troszkę słabo widac więśnie goku jedynki czyli normala jak i dwójki czyli ssj.Moim zdaniem nogi za bardzo rozkoczone,Buty takie jak w anime ale nie wiem czemu po prostu mi się one nie podobają myślę że stac cię jednak na trochę więcej...W tym poście moim zadaniem jest wykrzesanie z ciebie trochę więcej.Jak już wspomniałem cieniowanie bardzo dobre jednakże w wersi drugiej jest ono ładniejsze po przez wkożystanie bardziej żywych kolorów.

Ogólnie jest bardzo dobrze ale myślę ,że może byc o wiele lepiej...


PS:Nie mogę doczekac się Kolejnego Update Josza xP.

KP: 1
Nie wiem czy kolejny pojawi się tak szybko, zważając na to że ten zwyczajnie mi się podoba ; )
/Yoh

494[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 29, 2011 6:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mikro18, myślę że póki co nie będę wydawał nowszej wersji bo jak napisałem w edycji twojego posta, ta zwyczajnie mi się podoba. A tymczasem coś nowego.. Vegetto!

[O-S-W] by Yoh - Page 20 Opar1
Zapraszam do komentowania i oceniania!

495[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 29, 2011 7:11 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
o.O
Wegetto że tak powiem normal ma słabe cienie włosów,może ktoś zaprzeczył by temu ale one mi się nie podobają zato w SSJ są one o wiele leprze.krztałt włosów oby dwóch form jest ładny.
Wspaniale odwzorowałeś strój Vegetto ale zato bardzo słabe cienie,Po prostu ich nie wiac.Ładne móskóły na lewych rękach tych prac.
Rękawice jak i pas są zwyczajne nie przesadzone jak i nie niedorobione xP.
Buty jak sayiańskie...
To by było na tyle.Ogólnie praca ładnie odwzorowana jednakże cienie nie są najleprze...

KP: 1
/Yoh

496[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 29, 2011 7:20 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Tak więc zacznę od włosów.
Ogólny kształt mi się podoba.Cienie Mógłbyś lekko poprawić.Chodzi mi o tylną część."Pogróbił" bym tę "banany"(te zwisające kosmyki na twarz.)i zmienił trochę ich cienie.Na temat włosów to tylę.
Na koszulce(fioletowa część) cienie są mało widoczne.Dostrzegłem je dopiero po powiększeniu.Zciemnił byś je.Tak to zastrzeżeń niemam.
Teraz pasek.Pasek jak pasek :>
Spodnie.Cieniowanie jest dobre.Niemam większych zastrzeżeń oprócz kilku px ale nie warto o nich wspominać.Tylko mam pytanie.Są tam nogi ustawione raz tak, raz tak.Czy to poprostu inna poza czy co?Tak wogóle to lepsze cieniowanie jest w 2 "pozie".
Buty są dobre.Fajny pomysł z brakiem kontur u dołu.Daje to taki efekt.Z konturami wyglądało by to o wiele gorzej.
Cieniowanie na rękawicach można by poprawić o max 1-3px.Tak to dobrze.
Mięśnie są bardzo dobrze zrobionę.Są wręcz niemal idealne.Nie podoba mi się pixel wchodzący na kontur.Ogólnie lepiej by go usunąć.
Do cieniowania twarzy nie mogę sie doczepić.
Ogólnie opar bardzo dobry, jak i większość twoich prac
;)
@Offtop
Liczyłbym na jakiś koment w moim temacie. :)

KP: 2
/Yoh

497[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sty 29, 2011 9:35 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
No Yoszu, praca całkiem, całkiem ale jakoś takoś nie podlega twojemu poziomu, chodzi mi szczególnie o włosy które zrobiłeś, a dokładniej o ten kosmyk w środku, i cienie takie jakieś dziwne. Może za mały odcień mają ze sobą?

Cienie rąk i twarzy ujdą jak zawsze. No teraz przejdźmy do bluzki. Nie podobają mi się cienie, odrobinę je bym poprawił kilkoma pixelami. Rękawiczki są dobre, nie mam zastrzeżeń jak buty, normalne saiyańskie ;d Spodnie fajne mają cienie, no ale jakieś za słabe przejście kolorów chyba za duża różnica kolorami.

SSJ Lepszy to o wiele, lepiej pasuję tam ten kosmyk, bo w tamtej tak jakoś dziwnie pocieniowany jest.

Poza custom jest interesująca, noo bardzo fajna ;d

Ogółem.
Popraw włosy.

KP: 1
/Yoh

498[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 30, 2011 1:54 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nudziło mi się i robiłem prezent dla Dasego. Spojrzałem na jego avatar i nagle mnie olśniło xD No, ale skończę z gadaniem i przejdę do rzeczy. Ulquiorra Cifer, Cuarto Espada.
[O-S-W] by Yoh - Page 20 Opar1
Zapraszam do komentowania i oceniania!

499[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 30, 2011 10:19 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Cały oparek wygląda naprawde dobrze, kontury są okey, cienie na wszystkim są spoko. Jedynie ten skrawek "maski?" na głowie jakoś tak wydaję się koślawy ?
Chodzi mi oto że konturki są takie krzywe :<
Do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń.
Widać że na tobie nie nabije już sobie kp :Dbo masz zbyt dobre prace :p

Nie przesadzaj. Mimo że jestem lepszy od początkujących to dalej się uczę i popełniam błędy : )
/Yoh

500[O-S-W] by Yoh - Page 20 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 31, 2011 10:13 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Fryzura mogła być lepsza, ale ta też jakoś ujdzie, cienie jakieś takie słabe jak na siebie, co do koloru włosów to powinny być ciemniejsze. Kolor oka mógł być bardziej zielony. Maska, pokazałeś za dużo tego rogu, bo postać stoi pod pewnym kątem, i mi się wydaje, że nie powinno było go tyle widać, jeszcze tyle, że coś ci nie wyszło to "coś" co pośrodku głowy, w każdym razie mi się nie podoba. Cieniowanie maski ujdzie. Ubranie, takie sobie nie zadbałeś o kilka szczegółów które zaraz wymienię. Rękaw za wysoko go skończyłeś, powinien iść do nadgarstka, o ile tam jakiś jest, chyba że on ma taką podłużną dłoń, to spoko. Drugi szczegół że zrobiłeś go nieco w tułowiu za szerokiego. Spodnie, hmm też za szerokie Ulqiorry nie wyobrażałbym sobie w takiej pozie, raczej w takiej w której nogi ma prawie na baczność i ręce w kieszeni. Buty, bardziej przypominają trampki niż te buty arrancarów, poza tym dałeś tu białą podeszwę i te paski, oni mieli je niebieskie. A co do cieniowania, to większość jest raczej dobrze pocieniowana.

Opar dość słaby jak na ciebie.

KP: 2
/Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 20 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.