Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 5]

1Korytarz - temat ogólny Empty Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 6:52 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Korytarz to określenie na przestrzeń znajdującą się pomiędzy rzeczywistościami. Jest ona czterowymiarowa (przestrzennie, nie wliczam tu czasu), co jest jedną z wielu przeszkód na drodze trójwymiarowych istot do przekraczania wymiarów. Dlatego właśnie większość Jigen Tankenka jest uzbrojona w umiejętność zwaną Puerta del Mundo, która oprócz otwierania portali ma jeszcze jedną ważną właściwość - organizuje przestrzeń do wygodniejszej, możliwej do ogarnięcia trójwymiarowej wersji, najczęściej do odpowiednika gigantycznego, wielopiętrowego korytarza z drzwiami po bokach (nad i pod każdymi jednymi drzwiami są kolejne). Wymiary nad i pod "głównym poziomem" odpowiadają wymiarom na tym poziomie, jednak z niewielkimi zmianami historycznymi (np. w których zdarzyły się niewielkie, nieistotne zmiany) - uniwersa 16 i 18 w DB Multiverse znajdują się na głównym poziomie, bo różnica jest znacząca.
Przejścia się organizują według własnych doświadczeń, a pomaga w tym urządzenie stworzone przez Jigen Tankenka - Worldwide Data Gatherer.
Oprócz tego istnieje jeszcze jeden wymiar, o którym nie wszyscy wiedzą. Zwany jest Piwnicą, bo dla tych, którzy wiedzą, czego szukają, wejście do niego się materializuje w "podłodze" (tak naprawdę nie ma podłogi, działa to tak, jak gdy Shinigami stoją i chodzą po powietrzu) Korytarza. Tam Jigen Tankenka ze wszystkich światów urządzili swój azyl, czasem nazywany Erfelania.

Jeśli do Korytarza wkroczy ktoś bez odpowiednich umiejętności i o słabej psychice lub bez wsparcia ze strony Jigen Tankenka, przestrzeń pozostanie dla niego niezorganizowana i czterowymiarowa, co praktycznie uniemożliwi poruszanie się, a może nawet powrót do wymiaru wyjściowego.

W Korytarzu nie ma naturalnego życia czy struktur gwiezdnych czy planetarnych. Są tylko przejścia do różnych wymiarów.



Ostatnio zmieniony przez NPC dnia Sob Gru 25, 2010 7:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 6:54 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Pojawił się w korytarzu.
-Ciekawe, ciekawe.

3Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 6:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Ciekawe to jest to w którą teraz stronę.. - zapytał samego siebie, dopóki chłopak był za nim, żeby zamknąć portal, kiedy wejdą wszyscy. Silvia i Gemmei stały zaraz przy Yohu, Ayano czekała aż wejdzie Rayem gdyż ta miała wejść z nim.

4Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wczodząc w portal, znalazł się w jakimś korytarzu, i podążał dalej śladami reszty.

5Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:05 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Chłopiec wszedł do portalu i pojawił się w jakimś korytarzu.
Fajnie tu, mógłbym tu zamieszkac.. - chłopiec się rozmarzył.
//Ide na Kevina, jbc. to idę za wami...xd//

6Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:08 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak spokojnie wszedł do korytarza wraz z Ayano. Mimo, że był tu w sumie 1 raz, to nie okazywał jakiegoś zdziwienia, czy ekscytacji nowym miejscem. Widać forma boga sprawiała, że był zajebiście opanowany.
Chciałbym wiedzieć, gdzie nas zaprowadzi...

7Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:25 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Chłopak zamknął portal i poszedł przodem. Korytarz ciągnął się dość długo, ale w końcu doszliście do miejsca do którego mieliście dojść. Chłopak otworzył przejście, jednak po chwili wrócił.
- Cholera.. Tak myślałem.. - spojrzał się do tyłu na wszystkich.
- To.. To świat kobiet.. Co za tym idzie, musimy się przebrać żeby zostać wpuszczonym przez strażników tego wymiaru. - w tym momencie chłopak rzucił kapsułki pod nogi reszcie. Ona wybuchła, a na jej miejscu pojawił się worek.
- Wybierać. Albo wpuszczamy same dziewczyny i czekamy, albo się przebieramy i wchodzimy z nimi. - odezwał się chłopak, nieco wkurzony zaistniałą sytuacją.

8Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:34 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
[Że co? Na szczęście mam tą barierę, ale zwinę jedeno, lepiej nie ryzykować.] Podszedł do worka, i bardzo szybko wyciągął jedeno z przebrań tak by nikt nie zauważył, trzymał je pod barrierą, czekał na ich decyzję,jeśli będą wchodzić w portal uda się wraz z nimi.



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Sob Gru 25, 2010 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz

9Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:41 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak patrzył na worek ubrań.
- ...
ŻE KURDE CO?! JAJA SE ROBICIE?!
W końcu... Umysł raczej tak bardzo się nie zmienił i wciąż gdzieś tam tkwi ten stary dobry Ray XD
- ...
Chłopak dalej stał cicho. W pewnym momencie podszedł do worka.
- To głupie, nawet ja tak sądzę... Ale jak trzeba to trzeba...
W końcu to świat KOBIET... Hihihi.
Chłopak odszedł gdzieś na bok i się przebrał.
- Na co się gapicie? Jak nie chcecie to nie idźcie.
- Co? A to...
- po tych słowach, chłopak schował z trudem skrzydła i z jeszcze większym je wystawił ponownie, ale mniejsze.

Stanął gdzieś na boku i czekał na resztę.
- To... Upokarzające... Ale dla mnnie bomba! Buahahahahaha..! - odezwał się nagle Horor, bez pojawiania i zaczął śmiać z Raya.

10Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:44 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Toshi podbiegł do worka, wyciągnął jakąś miniówkę i bluzeczkę.
Przebrał się i przybrał formę ssj3, co nie sprawiało mu żadnego problemu.
Jako iż miał owłosione nogi, dziwnie to wyglądało.
-Jak wam się podoba długo włosa blondyneczka ?
Zapytał ze śmiechem.

11Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:48 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
//Powiedzmy że ciągle tu byłem, za późno tutaj wbiłem :>// - Może mi ktoś wytłumaczyć co się tutaj dzieję ?

12Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:50 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Mrugnął do Smoka.
-Hej przystojniaku...
Strasznie się śmiał.
-Pomagamy temu o to chłopakowi odzyskać miecz.

13Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:53 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- Cicho, Horor. - powiedział i chowaniec się zamknął.
Następnie chłopak, który stał z założonymi rękami, uniósł lekko lewą rękę i wskazał palcem na nogi Toshiego.
- Jak chcesz się tak bawić to chociaż ogól nogi. Dlatego ja wziąłem dłuższą spódnicę i taki kaszmirowy sweterek.
Trochę to było głupie. Bóg ubrany w babskie ciuchy i do tego mówi o fajnych materiałach. Ale cóż...
Nagle skrzydła się powiększyły do poprzednich rozmiarów.
SZ-Kur*a... Nie da się ich schować.
- Ale co mam zrobić z energią? Nie dam rady jej tak po prosty ukryć.

14Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 7:57 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
-Nie, moje nogi ! Nie ogolę !
Przyglądając się Rayemowi w sweterku śmiał się jak szalony.
-Dajcie spokój gdby zobaczył nas teraz Shigen czy Trenz...

15Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:02 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
[Hahahahaha! Nie mogę z nich, jak oni wyglądają...] Sameyaro z trudem utrzymując ciszę, śmiał się w myślach.

16Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:06 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Smok popatrzył się na Ykmo i Raya dziwnym wzrokiem. - Kipicie męskością... Spojrzał na Sameyaro - Ciebie nie kojarzę, coś za jeden ?

17Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:09 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
//A żeby było fajniej, każdy zrobi wygląd OPAR'a tak jak wygląda XD Serio XD//

Sameyaro nie mógł się powstrzymać i zdradził się, śmiejąc się jak cholera. Dziewczyny się z Was śmiały, ale wyglądali.. Wyglądałyście seksownie XD

18Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:10 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
-No właśnie, to ty Sami, bynajmniej mi go przypominasz. Ach te dawne czasy.
Stał przyglądając się kolegom.

19Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus pojawił się obok przyjaciół.

20Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:25 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Chłopak zaczął coś w samotności szyć. Poprosił jedynie raz Silvię o gumkę do włosów i poszedł dalej.

//Ofc, to ten który Was tu przyprowadził XD//

21Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:30 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Korytarz - temat ogólny 57824938444702721860
Toshi wyglądał w stroju bardzo dziwnie, ze względu na jego budowę ciała, bluzka była bardzo obcisła. Zrezygnował z formy ssj3, a doczepił sobie sztuczne włosy które wygrzebał.
-Jestem gotowy ale wyglądam jak Niemka...

22Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:34 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Sameyaro zdradzając swą obecność, zdjął barierę i przedstawił się.
-Cześć wszystkim, jestem Sameyaro, pozwoliłem se pośledzić was i wziąść udział w poszukiwaniu miecza... ale zaczynam podejrzewać, że to był zły pomysł- mówiąc to z lekkim uśmiechem na twarzy, potem zaczął się przebierać.[Ta moja ciekawość... kiedyś mnie zabije albo gorzej...]

23Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:37 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Sami ?! Pamiętasz mnie byku ? Ten turniej kiedy rozwaliliśmy połowę areny, ile to już lat...
Uścisnął starego przyjaciela.

24Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
-Ta, dobre czasy- Odpowiedział witając przyjaciela.
-Myślałem, że cię już nie zobaczę a tu proszę!

25Korytarz - temat ogólny Empty Re: Korytarz - temat ogólny Sob Gru 25, 2010 8:46 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus podszedł do worka [posrało ich chyba!]. Wziął długą sukienkę, sztuczne cyce i bluzkę, a także peruke.
- Tylko się któryś zaśmieje! Łeb urwie przy samej dupie!
Wygląd:
Korytarz - temat ogólny Wipdopbf



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Sob Gru 25, 2010 8:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 5]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.