Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 9]

101[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Wrz 11, 2010 8:23 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tutaj ,to będzie krótko ,bo nie mam specjalnie do czego się przyczepić.
Włosy na samym przodzie są dziwnie cofnięte do tyłu ,co nie specjalnie mi się podoba ,cienie bez zarzutu. Twarz wygląda ok. W kurtce poprawiłbym jakieś pojedyncze pixele ,odnośnie cieniowania, kształt fajny. Podkoszulka ,to samo co kurtka ,z tym ,że nie pasuje mi kolor. Przypomina mi poją pijamę z dzieciństwa. Ręce wyglądają ok ,ten band na rękę wygląda z daleka na niepocieniowany. Pasek ok ,tylko mógłbyś też pocieniować samą skórzaną część ,bo klamrą się zaopiekowałeś jak należy :P. Spodnie pocieniowane normalnie bez szału ,ale wyglądają dobrze. Buty zmyślne kolorowe ,podobają mi się. Jedynie na prawym bucie cienie idą nie w tą stronę ,co powinny. I na tym chyba koniec. 7+/10

KP: 2
/Feli

102[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Wrz 13, 2010 7:17 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Vegeta Xd
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania

Credit : Bonzai (omal bym zapomniał) Xd

103[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Wrz 14, 2010 3:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ehm spodziewałem się czegoś więcej po Tobie ,ale nie zawsze dostajemy to co chcemy.
Jeżeli chodzi o włosy ,to są zdecydowanie za mało sterczące. Na normalu ,można to jeszcze wybaczyć jednak ssj ,wygląda przez nie dziwnie. Poza tym ( co dziwne ) tylne włosy w formie ssj ,zdają się być bardziej oklapnięte niż przy normalnym wyglądzie. Największym problemem jest ten największy kosmyk ,na samym środku. Gdybyś go podniósł ,to OPAR znacznie lepiej by wyglądał. Jeżeli chodzi o twarz ,to jest ok ,tylko Vegeta miał nieco ciemniejszą karnację o ile pamiętam ,ale to jest już na prawdę szczegół.
Tors ,hmmm strasznie go skarciłeś. Sposób cieniowania może być ,aczkolwiek nie przypadł mi do gustu. Strasznie kole w oczy ten sześciopak ,czemu tylko tyle ,może od razu dziesięciopak ?
Ręka przy brzuchu wygląda chudziutko. Rękawiczka może być ,tutaj czepiać się nie będę. Nogi:
Zamiast tutaj podkreślić mięśnie nóg Vegety ( bo on nosił obcisłe ciuchy ) ,to zrobiłeś mu jakieś jeansy. Buty także nie wyglądają zabójczo ,nawet nie pocieniowałeś ich czubków.
5/10

3kp

104[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Wrz 14, 2010 4:06 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Heh vegeta no naprawdę ciekawie ci wyszedł na twoim base,cieniowanie bardzo dobre,przypomina prawdziwego vegete.
5/5

105[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Wrz 25, 2010 9:34 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania
Ahhh zapomniałem(prawie) Credit To Cloud TK (za paletę barw do ognia XD)

106[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Wrz 25, 2010 9:47 am

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No i dobra... Nienawidzę cię! Zrobiłeś to specjalnie żebym nie wygrał "Opara tygodnia" No i foch. Za karę ci nie ocenie bo jest zbyt zajebisty a ja nie zbieram już kp muszahuszasusza. Zajebiste ognie, strój też ok. Włosy nie są złe. (Oceniłem tak słabo aby podnieść se samoocenę.)

107[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Wrz 25, 2010 9:48 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Za barwy.. czyli nie za kształt, a to dobrze. Może spróbowałbyś animacji?
Ogólnie fajnie, ale wielkość włosków miażdży. Czerwona obwódka też nie wygląda ciekawie. Mało ciekawa postać, może spróbowałbyś mniej nasyconych barw ?

108[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Wrz 25, 2010 4:39 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Smoczek to jest zajebisty opar to jest zajebisty ognisty miecz ogólnie opar jest wporze ja właśnie tworze magika ;p mam taki mały projekt ale jeszcze nie jest dokonczony bedzie mial zaklecia ;] zrob z niego cos fajnego !! d; przyda sie na dalszą częsc komiksu no

109[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Wrz 25, 2010 5:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Może nie wielkość, ale długość, Wzolu. Ale o tym zaraz.

Ogólny zarys jak i wygląd postaci są świetne. Nie podoba mi się trochę strój, który jest zbyt ciemny. Nie widać na nim tak dobrze cieniowania. Ale nie jest źle.
Trochę za dużo kosmyków na włoskach też nie wygląda ciekawie. Zwłaszcza że po drobnych poprawkach druga wersja WIP'a (?) wyglądałaby lepiej.
Nie mam większych zastrzeżeń do mięśni czy ogólnie cieniowania skóry i włosów. Są one bardzo dobrze pocieniowane, ale jak wspomniałem wcześniej, za dużo na tych wspomnianych włosach tych kosmyków. W dodatku, nawet u mnie włosy nie wychodzą bezpośrednio z pleców postaci. Ogniste "cóś" fajne. Dłonie pokryte ogniem i w drugiej wersji miecz wraz z ognistą dłonią wyglądają świetnie. Zwykły miecz i jego cieniowanie pozostawiają wiele do życzenia.
Wiem po kim wzorowałeś się na włosach i powiem Ci że sam efekt nie jest porażający. Ba! Jest nieciekawy i nudny. Zgoda, postać się wyróżnia. Ale sam efekt jest do dupy. Użyj albo ciemniejszych odcieni czerwonego, albo zastąp je czarnym kolorem. Choć myślę że pierwsze rozwiązanie może być ciekawsze.

KP: 2
/Feli

110[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Wrz 26, 2010 9:29 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania
Zmieniłem co nieco i pozostaje przy tamtym mieczu + te ognie XD

111[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Wrz 27, 2010 4:41 pm

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
Bardzo ładny opar acz kolwiek niepodoba mi się to że koszula styka się kołnierzem ze lewym kosmykiem opadającym na twarz troche to psuje efekt ale reszta jest extra :perfect:
Fuck yea.
więc
9,5/10 przez ten kołnierz


[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Kreatywnie

Jeżeli masz problem z dodaniem podpisu zajrzyj do działu Tutoriale.
/Feli


112[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Wrz 27, 2010 5:49 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Opar, bardzo mi się podoba :). Mam zamiar wrócić do grafiki ale na razie męczę się z włosami. Twoje opary są coraz lepsze. Base wygląda świetnie. Strój wymyśliłeś jeden, a fajny :). Włosy są super. Cieniowanie na nich wygląda świetnie :). Wszystko świetnie lecz cieniowanie na włosach dziwnie wygląda :/. Włosy wyglądają jakby z Goku ale fajne :).

Ocena: 9/10

KP: 1
/Feli

113[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Wrz 30, 2010 2:59 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania
Oto mocno poprawione base, bardzo napracowałem się nad zrobieniem go. + nowa wersja female base.

114[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Paź 02, 2010 12:11 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Nowa praca, na nowym base :D
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania

115[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Paź 02, 2010 2:40 pm

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Dobra rewanż musi być choć się na oparkach nie znam XD
Jak dla mnie bardzo dobra praca no ale ja się nie znam :D ale chyba mu spodni zapomniałeś pocieniować bo coś takie jednolite. W środku włosów mogłeś jeszcze dać nieco ciemniejszy kolor.

116[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Paź 02, 2010 3:17 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że coś mało masz tutaj komentarzy ... ,więc może ja się wypowiem.

Kształt włosów taki specyficzny ,u dołu sterczące ,a na czubku głowy już są w połowie oklapnięte. Nie podobają mi się te 2 opadające na twarz kosmyki. Pierwszy powód jest taki ,że są za duże ,a drugi ,to fakt ,iż jeden od drugiego różni się długością 4 pixeli ... za dużo. Cieniowanie ok ( widzę ,że jak Yoh przerzuciłeś się na 2 tonowe cieniowanie. Twarz wygląda ok.
Klata mnie zraziła ,ponieważ nie chciało Ci się poprawić cycków z base. Koszulka wspaniała nie jest ,ale ujdzie. Bark jest ok ,reszta ręki nie jest najgorsza ,choć szkoda ,że nie widać bicepsa. Nie podoba mi się długość lewej ręki. Powinieneś ją uciąć o 1 pxl.
Pasek wygląda nudno ,bo zrobiłeś go na siłę. Chodzi mmi o brak klamry ,czy czegoś w tym stylu. Spodnie pocieniowane ok ,ale ten łańcuch jest już strasznie przestarzałym dodatkiem. Buty także są mało pomysłowe.
Ogółem to 2 tonowe cieniowanie w Twoim wykonaniu na ten moment wygląda mało spektakularnie ,ale jak nad tym popracujesz myślę ,że będzie bardzo dobrze.
6+/10


KP: 2
/Feli

117[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Paź 28, 2010 5:28 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania
Następna praca, moglibyście podać mi jakiekolwiek propozycje zmiany kolorów ubioru ? (oczywiście jeżeli możecie, prosiłbym o paletę.)
Oceniajcie :]

118[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Paź 28, 2010 5:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szkoda że cały czas trzymasz się jednego schematu :P No cóż.. Do rzeczy.

Po pierwsze, ogólnie lepsza kolorystycznie byłaby wersja numer dwa, jednak zmień kolor spodni na jaśniejszy, by wyglądały podobnie do jeansów. I naprawdę, posłuchaj się mnie w tym co teraz powiem.
Nie rób wszystkiego na jednym Base, opierając się na jednym schemacie cieniowania etc., popełniłem ten błąd i płaciłem za niego odpowiednią cenę. Przez jakiś czas po prostu nic mi się nie chciało bo nudziło mnie tworzenie tego samego na okrągło. Custom poses sprawiają mi teraz problem jak i stworzenie naprawdę ciekawych włosów. Weź to sobie do serca i nie tyle zmień Base co nie cieniuj ciągle tym samym style, bo takie jest twoje Base.

Po drugie, ocenka.
Ogólny kształt włosów jest znajomy. Nic nie sugeruję, ale naprawdę fajnie uzyskałeś podobne włosy do tych u Goku SSJ4 w trochę starszych spritach LSW.
Mimo to, nie są one aż tak do siebie zbliżone, widać bowiem że te tworzyłeś od zera. Cieniowanie mnie jednak nie zachwyciło, jeżeli chodzi o Ciebie to mogłoby być zdecydowanie lepsze i ciekawsze. Wróć do trzech odcieni na włosach, bowiem robisz trochę dziwne włosy do których nie zawsze pasuje cieniowanie dwu-tonowe. Mięśnie rąk dość dobrze widoczne, to samo cienie twarzy. Nie mam tutaj większych zastrzeżeń.
Zbyt pusto jest jednak jeżeli chodzi o cienie, na klatce piersiowej, a dokładniej, tej części o kolorze skóry.
Poza drobnymi zmianami, schemat cieniowania podkoszulek jest ten sam. Drobnymi, bo widzę że różnica to zaledwie dwa pixele. Reszta to recolor. Ciemna wersja wygląda jednak lepiej. Białe rękawiczki również dodają tej postaci tego czegoś. Granatowe nie przypadły mi do gustu.
Kolor spodni ogólnie do zmiany. Jest zbyt ciemny, lepiej pasowałoby tu coś jaśniejszego. Polecam zmienić również styl cieniowania, bowiem przyzwyczaisz się do jednego, a później będzie to o czym wspomniałem na początku.

Ogólnie, nie spodziewałem się że w TWOICH pracach znajdę tak wiele błędów które należałoby poprawić. Cóż.. Do roboty "gadzie", do roboty..

KP: 3
/Feli

119[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Paź 28, 2010 6:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc włosy z kształtu niespecjalnie przypadły mi do gustu ,są zbyt chaotycznie porozrzucane w różne strony ,cieniowanie zaś jest nieco lepsze ,ale także wymaga poprawy w kilku miejscach. Twarz wygląda ok ,jakoś nigdy do wykonania gęb nie przywiązywałem wielkiej miary ,za co za każdym razem opierdziela mnie Yoh :P. Cycki są zbyt jasne ,tzn dałeś tutaj za dużo najjasniejszego tonu. Dodaj trochę średniego i najciemniejszego koloru w odpowiednich miejscacvh i będzie git. Podkoszulki ogółem wykonane dosyć słabo ( oczywiście chodzi mi o same rozmieszczenie cieni. Osobiście wolę wersję z czarną koszluką i białymi rękawicami. Mięśnie rąk są wyraźnie podkreślone ,co ostatnio na forum zdarza się nieczęsto. Pasek jest bardzo prosty ,ehm ok :D. Spodnie troszkę za ciemne ,a buty strasznie powtarzalne.
6+/10
Jeżeli chodzi o paletę kolorów ,to nie wiedziałem ,czy chodzi Ci o odcienie do konkretnie tej pracy ,czy ogółem ,ale daję tutaj kilka jaśniejszych kolorów ,bo z tego co widzę prawie każda Twoja praca jest strasznie ciemna :P.
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Kilkakolorw
Nie jest tego dużo ,bo tylko 5 kolorów ,ale cóż ,może skorzystasz z któregoś z nich.

KP: 3
/Feli

120[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Paź 29, 2010 1:44 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoszku, oparek zrobiony dla ciebie, poszedłem za twą radą i zrobiełem tego oto opara:
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania
Oceniacie Xd

121[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Paź 29, 2010 3:14 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Dawno nie oceniałem a więc nie bij jak wyszedłem z wprawy.
Włosy wyglądają całkiem przyzwoicie chociaż przydałoby się zmienić trochę ich tył ponieważ nie pasuje do górnej części. Cieniowanie także mógłbyś odrobinkę poprawić. Cienie na twarzy bardzo słabo widoczne. Klata jest spoko, niezłe cienie i kontury. Ręka także przyzwoita. Pasek jak pasek, ładny. Spodnie dobre, ich cienie także. Chociaż może zbyt ciemne. Buty ładne, lubię ten styl.

1kp

122[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Paź 29, 2010 3:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
OPAR'ka nie ocenię bowiem jest on jedynie sprawdzeniem jak prezentuje się Base po zmodyfikowaniu. Ocenię natomiast właśnie wspomniane Base :D

Głowa jest okey, trochę proponował bym popracować nad stylem oczu żeby całość się jakoś wyróżniała. No, ale ogólnie nie mam zastrzeżeń. Oczy można zmieniać nawet tworząc OPAR'a.
Dalej już trochę gorzej. Przede wszystkim, tworząc Base dla SIEBIE nie dodawaj mu żadnych mięśni, przy tych bowiem musisz improwizować i tworzyć w trakcie tworzenia OPAR'a. Jeżeli będziesz zawsze miał bazowe kreski oznaczające mięśnie które trzeba tylko połączyć odpowiednimi kolorami to będziesz w LSW się opuszczał. Zresztą wystarczy spojrzeć na nową pracę, jest nieporównywalnie słabsza niż twój Smoku robiony nawet na Base S-H. Skasuj więc wszystkie czarne pixele na kolorze skóry wewnątrz OPAR'a i zacznij improwizować.
Nie podoba mi się również pasek, jest za długi. Zmniejsz go o jeden pixel. Bandy skasuj, są w Base niepotrzebne.
Popraw dłoń bo wygląda jakbyś wzorował się na pracach Zbira. Nie lubię tego typu dłoni, gdzie tylko jeden pixel jest niżej. Lewą rękę trochę zmniejsz, nie może być równa z prawą, a o pixel mniejsza.
Podobają mi się spodnie, ale przy pasku dałeś czarny pixel. Skasuj go kiedy będziesz zmniejszał pasek. Ogólnie są całkiem dobre. Z lewej strony OPAR'a na spodniach w kroku przy samym pasku dodaj jeden czarny pixel, bo teraz wygląda jakby w kroku przesuwał się w prawo.

Ogólnie Base dobre, naprawdę fajnie wygląda ale ma trochę błędów. Jeżeli chcesz możesz napisać do mnie na PW i pomogę Ci zmodyfikować to Base. Ale tylko jak będę miał czas. Póki co, sam się staraj.

KP: 3
/Feli

123[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Paź 29, 2010 5:44 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoh, dzięki ja rady Xd Oto następny opar na poprawionym base.
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania
Proszę o oceny

124[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Paź 29, 2010 10:06 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dobra olać tą wyżej. Xd Daję poprawioną i chyba lepszą wersję.
[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Dowysyania
Proszę o oceny XD

125[o-s-w] by smokuXD - Page 5 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Paź 29, 2010 10:42 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nono ,wiedzę ,że wracasz do formy. Nie miałem wielkiej ochoty rozpisywać się na temat poprzedniej pracy ,ale chętnie skomentuję tą.
Tak więc włosy ,troszkę odchylone do tyłu ,jasne ( zawsze jakaś odmiana ),ogółem podobają mi się kolory. Wykonanie pod względem konturów jak i cieni jest bez zarzutu ,no może te dwa kosmyki po lewej stronie OPAR'a można by nieco poprawić ,ale to naprawdę mały szczegół. Cienie skóry ,a raczej jej najjaśniejszy ton mógłbyś dać nieco bardziej jaskrawy ,ażeby mięśnie były bardziej widoczne. Dziwnie też wykonałeś to ucho ,hmmm mógłbyś to poprawić. Opaska na czoło kolorystycznie pasuje do włosów i ogólnego wyglądu postaci - gut. Klatka piersiowa może być ,a mięśnie brzucha są neico za słabo widoczne ,ale to głównie wina wcześniej wspomnianego za ciemnego ,najjaśniejszego koloru. Ręka ,bark ,biceps ,band wyglądają ładnie ,nie będę specjalnie wybrzydzał :P. Jeżeli chodzi o wykonanie spodnie ,to niespecjalnie przypadło mio do gustu z tego względu ,że przy kolanie cieniowanie jest zdecydowanie za mocne. Mogłeś dać coś nieco jaśniejszego ,ale to już Twój wybór. Buty chyba najmniej z całego OPAR'ka przypadły mi do gustu.
Jeżeli chodzi wersję z koszulką ,to jest w miarę ok. Może nie jest wspaniale wykonana ,ale fakt ,że jest inna niż wszystkie inne ,zasługuje na małą pochwałę ^^. Jeżeli chodzi o miecz ,to wykonanie ostrza za cholerę mi się nie podoba. Ostrze jest mało widoczne mimo podkreślenia ciemniejszym kolorem. Poza tym ok.
7+/10

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.