Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 9]

151[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Maj 14, 2011 6:37 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Zbir,to był revamp postaci, którą dostałem od Yoha xd Tak czy inaczej poprawie co nieco i dziękuję za ocenę :>
Co do dziecka, to po prostu chciałem być pierwszą osobą, która zrobi, pozę z niemowlakiem ;d Oto następna postać.
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 33816518767511664587

152[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Maj 15, 2011 7:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Fajny pomysł, ciekawa postać. Nic dodać nic ująć, przyłożyłeś się.. Jednakowoż.

Zaczniemy od dziecka.
Przede wszystkim, jest ono zdecydowanie za duże. Nie wiem czy planowałeś tu zrobienie wersji "Teen" czy młodszej, ale jeżeli "Teen" to powinieneś zmienić oczy na nieco poważniejsze. Starsza postać ma niezwykle Dragon Ballowy wyraz twarzy. Młodsza ma taki jakby był dziewczyną albo niemowlakiem. Ręka jest nieco za gruba. Prawa nogawka OPAR'ka wydaje się nieco za gruba i za sztywna. Ogólnie, pomijając to nie jest jakoś źle. Całkiem ciekawie wygląda ta praca xd I przyjemnie się na to patrzy.

Dojrzalsza postać wygląda lepiej. Pomysł całkiem fajny, wykonanie także niczego sobie. Klatka piersiowa wygląda nieco kwadratowo, tutaj pobawiłbym się w dodawanie jakichś ciemnych pixeli żeby całość wyszła ciekawiej i nie tak kwadratowo. Ale to już Twoja decyzja. Włosy wyglądają bardzo fajnie, ale nie zmienia to faktu że białe kosmyki wykonałeś zdecydowanie za prosto, trochę mi się nie podobają xd Dobra, zignoruj to. Pod lewym okiem dodaj jakiś pixel w średnim lub ciemnym kolorze skóry. Poza tym jest dobrze.

Każdy ma własny styl, ja nie mam więcej zastrzeżeń do Twoich prac.

Zauważyłem że jeżeli chodzi o polskie LSW to każdy z Nas wymienia nawet najmniejszy błąd choćby nie wiem co. Każdy ma własny styl, może to co wg. niektórych jest błędem, dla innych było zamierzone w danej pracy?

KP: 2
/Yoh

153[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 30, 2011 5:01 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dzięki Yoh za ocenę bardzo mi pomogłeś (naprawdę XD). Tak więc, dla ciebie następna praca:
Kenji
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 24166967741593825629

154[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 30, 2011 5:53 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Pozwolisz że wymienię jedynie błędy, okey ? Po prostu jestem odrobine leniwy:p
A więc do rzeczy, po pierwsze to rzuciła mi się w oczy nienaturalnie ściśnięta kamizelka pod pasem :p Wygląda troche jakby była inną częścią ubrania. Mógłbyś też usunąć trochę outline'u z pasa. Wyglądał by troche luźniej. No kolejna rzecz to krzywa i jakaś taka nieproporcjonalna noga :D Ta od naszej strony prawa. Zdecydowanie do poprawki. Reszta wydaje mi się okey. Chociaż dokładnie się nie przyglądałem.


Byłbym wdzięczny jeżeli ty oceniłbyś moje OSW.

KP: 1
/Yoh

155[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Maj 30, 2011 7:55 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Zaktualizowałem poprzednią pracę.
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 36896376216530481010
Credit: Sasuke Ish

156[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Maj 31, 2011 5:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- ocenię cieniowanie, proporcje i wykonanie pracy
- ocenę dopasuję do Twojego skilla.

Przede wszystkim, widzę że lekko zmodyfikowałeś swoje base. Dobry pomysł, nieco gorzej z samym wykonaniem, ale o tym za chwilę.
Włosy nie wyglądają jakoś trudno, wręcz przeciwnie. Ale nie znaczy to że są słabe. Cieniowanie przyjemne dla oka choć przy kosmykach opadających na czoło niepotrzebnie zostawiałeś te jasne punkty (czyt. najjaśniejsze pixele xP). Mimo to, źle nie jest. Outline na tym białym pasie jest zbędny, zająłeś sobie tylko niepotrzebnie miejsce. Cieniowanie twarzy MIEJSCAMI mogłoby być lepsze ale źle nie jest. Pod kosmykami które opadają na czoło rzuć pixele w najciemniejszym kolorze, bo trochę tam jest jakby za jasno na tym czole. Mięśnie rąk jak i one same, wyglądają fajnie. Lewa nogawka OPAR'a jest za chuda, a w okolicach krocza zdecydowanie za dużo najciemniejszego odcienia. Spodnie do poprawy, pocieniowałbym je nieco inaczej żeby wyglądały naprawdę fajnie. Choć nie powiem, prawa nogawka mimo że cienie z bliska wyglądają lipnie to z daleka efekt wyszedł dość ciekawy. Lewego buta powiększ, nie stosuj outline'a między butami, a spodniami skoro już robisz nogi w takim stylu, nie innym. Forma demoniczna wygląda całkiem spoko. Włosy bym zmodyfikował tylko z tyłu gdzie dwa kosmyki się w głupi sposób łączą. Jeden opada, drugi stoi. Albo skóra albo włosy. Jedno mogłoby mieć inny odcień niż drugie, bo mieszając tak kolory, efekt jest dosyć.. Dziwny i według mnie słaby. Jeżeli są jakieś błędy na ciele to wymieniłem je kilka linijek wyżej, w ocenie tego pierwszego ziomka.

Ogółem nie jest źle, ale zwłaszcza jeżeli chodzi o spodnie to mogłoby być lepiej, zważając na Twój skill, który imho słaby nie jest. Niepotrzebnie stosujesz outline wewnętrzny że tak go nazwę, czyli robisz kontury elementów będących na OPAR'ku, nie wychodzących poza jego oryginalne proporcje. Wiesz chyba o czym mówię, nie xd?

[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Traini


KP: 3
/Feli

157[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Maj 31, 2011 4:16 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Usuwam wszystko, bo coś zjebałem. Nie mam nic co już napisałem.
Pisze od nowa, podejście drugie. Czasem to wkurwia, ale nawet to lubię.

Lecimy od góry. Włosy, moim zdaniem, jak na twój poziom nie wyszły. Te małe, opadające kosmyki jakoś nie przypadły mi do gustu. Kolorystycznie przypomina mi kolesia z anime, którego zwyczajnie nie znoszę. Chociaż uwielbiam kolor zielony. Czoło jest trochę za duże a twarz za pulchna, tak mi się wydaje. Cieniowanie twarzy mogłoby być lepsze, nie mówię, że jest tragiczne ale stać cię na więcej. Co do kamizelki i klaty... to pierwsze jest ok, tylko dziwnie wygląda to, że ktoś zakłada pasek na rozpiętą kamizelkę. Może mi się tylko zdaje, nie podążam za modą. Cieniowanie klaty mógłbyś lekko zmodyfikować. Jego prawa ręka naprawdę mi się podoba, jak na moje oko jest b/dobrze wykonana. Widoczne są mięśnie. Pasek zwyczajnie nie przypadł mi do gustu, co innego "frotki" na nadgarstki, tu wykonanie mi odpowiada. Spodnie... prosimy o mniejszy rozkrok. Cienie i kolorystyka przypadły mi do gustu. Lubię takie cieniowanie. Co do butów... jedynie kolorystyka mi się podoba. Jakoś nie chce mi się ich wrzucać do painta.

Lecimy teraz z pierwszej na ostatnią pracę pomijając te dwie środkowe...

W te włosy chyba włożyłeś więcej wysiłku. Są, moim zdaniem, lepsze. I "bardziej twoje" chodzi mi oczywiście o twój styl. Te spadające kosmyki nie są już takie małe, co jest wielkim plusem. Cieniowanie jest ok. I dopiero tutaj widzę, że zza paska chyba nie wystaje kamizelka. Bo tutaj jej nie ma a te skrawki dalej wystają, chyba że jednak to jej pozostałości. Aha, zapomniałbym. Nie przyglądam się aż tak aby powiedzieć czy klata się czymś różni ale tu wygląda znacznie lepiej.

Nie jest źle... czekam na nowe prace, choćby poprawkę tej.

KP: 3
/Feli

158[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Cze 02, 2011 1:29 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Tą prace miałem dodać przed wyjazdem, ale zapomniałem :> Dziękuję za oceny :D
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Dowysania

159[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Cze 02, 2011 1:57 pm

Liftoni

avatar
Earthling
Earthling
Na wstępie powiem że całkiem fajna praca i fajnie że nie dotyczy DB.
Hmm...
Cieniowanie włosów - moim zdaniem jest w porządku,raczej nie mam tutaj uwag.
Cieniowanie lewej nogi - być może taki jest tutejszy styl lub Twój własny,ale moim zdaniem ta przestrzeń jest takim sucharem ;p
Kontury również są na poziomie,jedyne co mnie trochę irytuje to ten poj.włos wychodzący eee? no właśnie skąd ;? oraz specyficzny kształt tej "kitki"/
Podsumowując praca jest godna uwagi,schludna i ciekawa.
(Em liczę na to że się odwdzięczysz komentem u mnie mhm)

160[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Cze 04, 2011 8:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wow, nieźle. Naprawdę kawał dobrej roboty..

Do włosów nie mam większych zastrzeżeń, bardzo podoba mi się pomysł z takim związaniem ich choć jestem niemalże pewien, że mimo wszystko skądś go zapożyczyłeś ^^' Na twarzy miejscami (np. przy prawym oku) przydałoby się umieścić pixele w najciemniejszym odcieniu skóry. Mimo to, całość wykonałeś bardzo ładnie i schludnie, gratuluję. Mięśnie ręki mimo że wykonane cholernie prostym sposobem, to prezentują się naprawdę nieźle. Nad opaskami na rękach i pasem nieco bym jeszcze popracował. Źle nie jest, ale może być lepiej, ot co. Strój bym nieco poprawił, zwłaszcza jeżeli chodzi o cieniowanie. Jak wyżej było niemalże idealnie, tak jadąc coraz niżej jest coraz gorzej. Zbyt słabe przejścia między odcieniami, użyj nieco mocniejszego najciemniejszego odcienia, może wtedy uzyskasz ciekawy efekt. W górnej części stroju nie podoba mi się nadmiar średniego odcienia. W okolicach pachy i po lewej stronie stroju można byłoby umieścić przecież trochę więcej pixeli w najciemniejszym odcieniu. W wersji numer dwa klata wygląda bardzo fajnie. Tu nie mam zastrzeżeń. Ze spodniami poszedłeś na łatwiznę, zmień cieniowanie albo powieszę Cię za język nad przepaścią. Buty źle nie wyglądają, ale na lewym bucie OPAR'a użyj ciemniejszych odcieni skoro i ten biały element ma je ciemniejsze.

Ogółem.. Praca trzyma poziom, jest naprawdę fajnie wykonana, ale nie ukrywajmy tego że nie ma błędów. Zwłaszcza że znasz się na LSW, więc nie ma co się tu pieprzyć z dostosowywaniem oceny do Twojego skilla. Zrobiłeś dobrą pracę, ale pewne elementy po prostu spieprzyłeś i nie ma co tego ukrywać.

[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Traini

3kp

161[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Cze 04, 2011 8:17 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Styl zapięcia włosów widziałem bodajże u pracy nazwanej "KArion" nie pamietam czyja ona jest. Ale cieniowanie naprawdę mi się podoba. Ogólnie proporce i wszystko wygląda bardzo ładnie bez żadnych większych błędów.

162[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Cze 05, 2011 3:20 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dziękuję za ocenki :>, a teraz next.
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Dowysania
Taki maluteńki credit dla yoha, oceńcie ! (Shinigami nie skończony i raczej nie skończę.)

163[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Cze 05, 2011 3:55 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Cześc Smoczek xD
Ocenię Ci tego oparka, a zacznę od... włosów !
Więc, włosy są zajebiste <3 Zarówno kolorem jak i kształtem są bardzo fajne, co do cieniowania to nic nie mówię bo ty coś mało cieniujesz włosy :P
Okularki zajebiście pasują do tych włosów więc ich nie ruszaj.
W wersji po prawej stronie za duży dekolt -.^ spróbuj go może zmniejszyc o jeden pixel. Kolor kamizelki mógł by byc bardziej niebieski niż fioletowy [nie dużo pod niebieski !] Opaska na rękę spoczko.
Cieniowanie spodni ujdzie, aczkolwiek zrob coś co wygląda jak by miał wacka, a nie dupę od frontu. Buty - fajne.
Shinigami wyląda bardzo ciekawie, sam ciuch wyszedł zajefajnie.
Cieniowanie, najbardziej rażąca moje biedne oczy rzecz w Twojej pracy to cienie na ręce moim zdaniem są bardzo lipne :(
A no i fajny pasek ma shinigami :D
Ogółem fajna praca, zwłaszcza od szyi w górę bo tam jest zajebista ^^.

KP: 2
/Feli

164[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Cze 05, 2011 3:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc włosy kształtem mimo wszystko nawiązują do Twoich poprzednich prac. Podoba mi się natomiast ich kolor ,jest na prawdę ciekawy. Z resztą cieniowanie także zostało ładnie wykonane. No może miejscami brakuje jednego czy 2 pixeli dla wygładzenia konturów ,ale nie boje to tak w oczy. Gogle ,czy tam okulary na czole to fajny dodatek ,natomiast co do twarzy. Pocieniowana ok ,ale nie ma szału (>.>). Nie podoba mi się najciemniejszy odcień koloru skóry - nie uważasz ,że powinien być ciut jaśniejszy? Co do klaty przy pierwszej 'formie' to zdecydowanie za bardzo ją odkryłeś. Poza tym jak już jest tak widozna to mogłeś zadbać o to ,aby ją jakoś bardziej podkreślić. Koszulka sama w sobie pocieniowana średnio. Po prostu nie przypadła mi do gustu. Ręka z bandem wygląda raczej słabo. Co do spodni to JEGO prawa nogawka pocieniowana ładnie ,co do lewej ,to wiesz co myslę o tak jasnych spodniach :P. Na dodatek zrobiłeś ją zdecydowanie za bardzo obcisłą ,poszerz ją troszkę i nie ucinaj tylu pixeli z konturów. Co do butów ... wyglądają słabo.
Forma shinigami - do głowy to samo co w pierwszym przypadku. Cały strój shinigami ( jakkolwiek się to nazywa ) wygląda dobrze. Co prawda brakuej w niektórych miejscach kilku pixeli ciemniejszych lub też pousuwałeś pixele z konturów ,ale w dalszym ciągu prezentuje się całkiem całkiem. Skarpetki z sandałami mogłyby być nieco lepiej zauważalne ,ale jest ok. Co do mięśni rąk ,to jest dosyć dobrze. Bark wygląda bardzo fajnia ,natomiast nie podoba mi isę ta dziwna przerwa pomiędzy nim ,a bicepsem. Sama dłoń też nie wygląda wspaniale,chociaż na nie nie zwracam aż takiej uwagi ...


KP: 3
/Feli

165[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Cze 05, 2011 7:00 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Update :> Dziękuję wszystkim za komentarze XD
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Dowysania

166[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Cze 08, 2011 7:59 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dobra, następna praca, tym razem Kogamaru. Może teraz ktoś oceni ?
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Dowysania

167[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Cze 09, 2011 12:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Base jest gorsze od poprzedniego, ale nie mam zamiaru się z Tobą na ten temat kłócić z prostego powodu - "To kwestia gustu".

Włosy wyglądają dobrze, są nieco za bardzo rozczochrane, ale mam wrażenie że takie miały być od początku. Tu nie mam zastrzeżeń. W przypadku twarzy za bardzo przesadziłeś z ilością najciemniejszego odcienia, zwłaszcza w okolicach prawego oka, postaraj się ograniczyć ten odcień, tak jak w przypadku poprzedniej pracy. W przypadku koszulki za bardzo odkryłeś klatkę piersiową, zmniejszą trochę ten kołnierz jak w przypadku pracy przed "poprawieniem". Pasek bez outline'u wygląda o niebo lepiej, ale klamrę przesuń w lewą stronę OPAR'a. Na prawej ręce nie kasuj tyle outline'u, a jeżeli już to robisz, używaj zamiast średniego czy najjaśniejszego odcienia przy miejscu bez outline'u, odcienia najciemniejszego. Choć niewiele, to zawsze to trochę pomoże żeby ten skasowany outline był mniej widoczny. Lewa ręka jest zbyt kwadratowa. Postaraj się ją jak w poprzedniej wersji nieco zaokrąglić, naprawdę warto. Spodnie to albo tragedia, albo ideał. W przypadku tego pierwszego, chodzi o nogawki. Są zbyt chude, a nogi zbyt krótkie. W przypadku tego drugiego, nogi są wykonane świetne, ale to górna część OPAR'a jest zbyt wysoka. Zrób tu dwie wersje. W jednej popraw nogi, w drugiej ich nie ruszaj, zajmij się górną częścią pracy - zobaczymy co jest prawdą. Buty ujdą.

Ogółem.. Nie jest źle, ale jak widzisz są błędy. Nowa wersja nie prezentuje się źle, ale na pewno ma więcej błędów niż poprzednia. To prawda, kolorystyka jest przyjemniejsza, zmieniłeś paletę kolorów - słusznie. Ale całość wymaga po prostu wielu poprawek.

[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Traini


KP: 2
/Feli

168[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Cze 18, 2011 10:41 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
No to tak... Ogólnie rzecz biorąc to bardziej podobało mi się przed poprawieniem, a to za sprawą tego że w nowej wersji:
Włosy są tak jakby zbyt rozczochrane chociaż nie powiem bo źle to nie wygląda ale za to twarz pocieniowana nadzwyczaj inaczej :D Za dużo ciemnego odcienia w okolicach oka, natomiast na czole przydały by się ze 2-3 piksele tego średniego odcienia. Zbyt dużą część klaty odsłoniłeś, wygląda to odrobinkę pedalsko :D Bez obrazy no nie ale ta koszulka no nadaje mu takiego charakteru xd CO do cieniowania koszulki to jest bardzo fajne. Pasek bez outline'u jest ładniejszy i lepiej się prezentuje chociaż klamrę musisz przesunąć w prawą(naszą) stronę. Nogi są za małe w porównaniu do góry ciała, no albo to góra jest za dużo do nóg. Musisz wybrać i coś poprawić. Ale cieniowanie na nogach jest bardzo ładne, tak samo buty są fajne. Co do rąk to mięśnie nie są złe chociaż lewa rączka jest zbyt kwadratowa(?) no taka jakaś kańciasta.

KP: 2
/Yoh

169[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Cze 23, 2011 8:42 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Dziękuję mości panom za komentarze, oto revamp Smoka, nie, narazie nie zamierzam poprawiać sprita. Dziękuję.
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Dowysania

170[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Cze 24, 2011 5:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli mam być szczery, ani trochę nie podoba mi się ten vamp.
Włosy uległy poprawie, to widać - i dobrze - prezentują się ciekawiej i lepiej. Cieniowanie twarzy również nie jest złe, choć pod lewym okiem dodałbym pixel w średnim odcieniu twarzy. Kamizelka jest wykonana dosyć fajnie, jest dobrze. Co poza tym? Nic. To wszystko co udało mi się wyłapać z pozytywów tej pracy, negatywów jest jednak zdecydowanie więcej niż przypuszczasz. Już na początek w oczy rzucił mi się rękaw. Zbyt odstaje. Wiem jaki efekt chciałeś uzyskać, ale całkowicie Ci to nie wyszło, mówiąc dokładniej - spieprzyłeś go. Zwłaszcza przy tak ciemnej kolorystyce, tworzenie czegoś takiego nie jest proste, ale też jeżeli już się za to zabierasz, warto posiedzieć nad tym nieco dłużej. Ręka wygląda ogólnie słabo. Nie chodzi tu o proporcje, a cieniowanie. Z daleka mam wrażenie jakbym przyglądał się kawałkowi plasteliny, a nie ciekawie i dobrze wykonanej łapie. Lewa ręka znajduje się w przeciwieństwie do prawej, zbyt blisko ciała, odsuń ją trochę. Cieniowanie podkoszulki jest.. Zaraz, ja tu nie widzę żadnych sensownych cieni poza kilkoma pixelami w rogach. Niewybaczalne. Popraw to jak znajdziesz chwilę. Najbardziej z tego wszystkiego denerwują mnie jednak nogi - tak, dobrze czytasz - nogi. Cieniowanie prawej nogawki ujdzie, lewa do poprawy. Jeżeli chodzi o proporcje to postaraj się skasować to skrzywienie z lewej nogawki. Prawą musisz nieco zwężyć by proporcjami bardziej pasowała do lewej. Pas wydaje się fajnym dodatkiem, ale mam wrażenie że jest nieco za duży. Postaraj się również zmienić nieco proporcje górnej części ciała Smoka, bowiem mam dziwne wrażenie że postać jest lekko skrzywiona i za wysoka od pasa wzwyż.

Ogółem.. Ciekawie, ciekawie.. Ale jak już gdzieś pisałem wcześniej, musisz popracować nad tym Base. Odnoszę dziwne wrażenie że nie zapoznałeś się z moim wcześniejszym postem.

KP: 3
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Cze 24, 2011 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz

171[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Cze 24, 2011 3:47 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Prócz tego co Yoh powiedział (no większości) ,skomentuję tylko te proporcje o których wspominał Yoh.
Kiedy zobaczyłem Twoją pracę od razu sobie pomyślałem ,że mu przyciąłeś nogi o kika pixeli ,ale wolałem to mimo wszystko sprawdzić. Po przybliżeniu dostrzegłem jednak coś innego. Największym ,najbardziej poważnym błędem Twojego nowego base jest wykonanie nóg. Teraz się określmy - lewa nowa jest ta jak normalnie opatrzymy na monitor ,prawa noga - z prawej strony monitora.
O ile prawa nie wymaga jakichś wielkich obróbek ,to lewa już tak. Co dokładnie - wyciąłeś z niej kawałek biodra ,co optycznie sprawia wrażenie zbyt dużego torsu. Pogrub / wydłuż / poszerz ją od mniej więcej kolana ,do pasa. To powinno znacznie poprawić wygląd Twojego base.
Tak poza tym apelowałbym do ciebei ,abyś nie pozbywał się tak dużej ilościu pixeli z konturów ... fakt w niektórych miejscach wygląda to dobrze natomiast np to co zrobiłeś przy ręku ... nieciekawie to się prezentuje.

KP: 2
/Yoh

172[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pią Lip 01, 2011 3:50 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Hm... mi obie wersje podobają sięjednakowo :3.
Obie mają swoje zalety, ale ocenię revampa.
Włosy, większe i masywniejsze w porównaniu do podprzednich, nie wiem czy uznać to neutralnie, czy za minus... Szkoda że cieniowanie nie więcej tonowe, bo chociaż 3-tonowe to duże odstępy między odcieniami stwarzają dziwny, nie koniecznie dobry efekt :/ neutral.
Opaska, lepiej ułożona i lepiej pocieniwowana w porównaniu do poprzedniej, + :3.
Twarz, jw. jest lepiej. Ciekawsze cieniowanie, chociaż nie pasuje mi ta czarna krecha na lewo od (z naszej strony) lewego oka. Nadal +.
Kamizelka, bardzo fajny pomysł. Dużo lepiej pocieniowana, w porównaniu do poprzedniej. Rękawy, dobry miałęś na nie pomysł i dobrze je wykonałeś, za obie rzeczy duży +.
Ręce, dużo lepiej dopracowane dłonie, wyglądają bardziej realistycznie, ale przywróciłbym większe rękawiczki , czy cokolwiek to jest. Tak że zasłaniały jeszcze te 1-2 pixele wyżej. Uważam że stwarzało to fajniejszy efekt. Neutral.
Pasek, z kolei ten jest większy...3 pixelowy z konturem, jeszcze wygląda, ale 3-pixelowy bez kontura jest taki.... duży. Moim zdaniem znacznie lepiej wyglądałby jako dwu pixelowy. neutralo-minus.
Spodnie, fajniej wygląda jak są takie długie. Bardziej realistyczne, i kontur już nie zajmuje połowy spodni.. Cieniowanie jak najbadziej spoko. +!
Buty, dobrze że nie ma konturu od spodu, teraz jest fajniej. Buty, lepsze od poprzednich :3. +.
Jednak... Ten pierwszy ma to zwykłe coś co lubię ^^. Jest bardziej podobny ddo zwkłego opara. Drugi jest bardziej custom. Oczywiście customy lepiej się prezentują, ale ja mam sentyment do tych zwykłych,starych oparków.
Ogólnie, good work!


KP: 2
/Feli

173[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sie 13, 2011 8:59 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Coś nowego, Chika Ikagawashii:
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Dowysania

174[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sie 13, 2011 10:45 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Zacznę od tego, że bardzo fajna poza.
Włosy fajnie ci wyszły i ten koński ogon I love this!
Ale chyba jest jednak więcej minusów:
Nie podoba mi się prawa(moja) strona cieniowania koszulki i spodni, mogłeś użyć cieniowania trzy tonowego.
Peleryna nie wiadomo skąd wychodzi.
[o-s-w] by smokuXD - Page 7 59858912
To chyba rękawek, jeżeli to rękawek to zapomniałeś go pocieniować, jest taki chyba trochę przydługi, i taki mało obcisły, inny niż cała koszulka i ten biały skrawek, kontur czy co to tam jest na końcu rękawka, nie pasuje do niego.

KP: 1
/Yoh

175[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Sie 14, 2011 12:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wykonane całkiem ciekawie - podoba mi się ich kształt. Nieco gorzej jest tu z cieniowaniem, imho zrobiłeś jej na tej głowie jeden wielki burdel. Nie jest jakoś źle, ale po prostu miejscami wrzucałeś pixel w jasnym czy średnim odcieniu nie tam gdzie trzeba, co dało na włosach czasem taki, nie inny efekt. Cieniowanie twarzy nie wygląda źle, jednakowoż na podbródku dodałbym jeden pixel w ciemnym odcieniu, żeby ten nagle nie znikał. Z dłonią lewej ręki bym się jeszcze troszkę pobawił, choć cała ręka nie wygląda źle. Inne zdanie mam o prawej dłoni - dziwnie wykonana i ta biała przerwa przy niej... To zbyt dobrze nie wygląda. Jeżeli to miałbyć rękawek, całkowicie nie wyszedł - jest zbyt jasny po prawej części ciała, gdzie większość elementów jest zaciemnione. Przy tym końskim ogonie, dorzuć przy ręce jeszcze pixele w ciemnym odcieniu, a żeby sprawiać wrażenie że ułożenie ręki w tym czasie ma wpływ na wygląd tej części włosów. Prawą pierś, tak tą ciemniejszą, lekko powiększ. Brzuszek wygląda w miarę, nie jest źle. Nogi również mi się podobają. Pelerynka która imho nie jest pocieniowana mistrzowsko, dodaje tej pracy atrakcyjności. Sama poza jakiej użyłeś do wykonania Chiki, jest bardzo fajna. Zrób jeszcze Azumę i będziesz miał rodzinę Ikawagashii'ch w komplecie ^^

[o-s-w] by smokuXD - Page 7 Traini



KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.