Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 9]

76[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Lip 26, 2010 11:24 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Wiesz,że Cię lubię ale na to nie mogę patrzeć.
Pokazałem ci mój tajny projekcik 14 lipca,a ty 20 wstawiłeś "Brata Smoka". Nie zauważyłeś podobieńśtwa między moją a Twoją pracą? Chodzi mi o pasek,koszulkę i kamizelkę. Nie o KOPIĘ a PODOBIEŃSTWO.

Ale żeby nie było,że spamuję to dodam,że ten czarnuch na kuckach wymiata.
Z Saiyanem gorzej.Zbyt plastikowy.

Liczę,że ze smoczym bratem jednak coś zrobisz. Nie lubię pisać bezsensownych postów.

77[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Lip 26, 2010 4:53 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
@up Jeżeli jest aż tak podobny to go zmienie. Nie śmiałbym kopiować cudzych prac, kiedyś coś takiego zrobiłem... (To jeszcze za czasów DBEvS xD)

Dobra Oto moje Bese.
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 05384491890421483417

/Y
Tą ostatnią pozę gdzieś już widziałem, bo sam jej użyłem w Spricie? Whatda..? Creditów nie widzę, a powiem Ci że być chyba powinny.


Tak racaj, zapomniałem
Credit : AB

78[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Sie 01, 2010 6:12 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Wrzucam coś nowego ;d jeden z teamu Smocka xD potem dodam jeszcze kilka postaci
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 45856877144788525717
Oceniac ! xDD

79[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Sie 01, 2010 7:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No powiem Ci ,że całkiem fajnie się prezentuje ten OPAR' ek ,coś ala samuraj.
Jeżeli chodzi o włosy ,to moim zdaniem wyglądają świetnie ,bardzo podoba mi się ich kształt , zwłaszcza ten kitek :P. Jeżeli chodzi o twarz ,to jak każda inna ,nie będę tutaj się specjalnie rozpisywał... pewnie ktoś się będzie przyczepiał co do tego kołnierzyka nachodzącego na twarz ,ale ja Ci powiem ,że wygląda ok. Chociaż może byś coś zrobił z tym okiem ,bo jest jakby zbyt białe XD.
No właśnie kurteczka i jej kołnierzyk wyglądają po prostu bezbłędnie ,jedynie na środku koło pasa wygląda dość krzywo. Jeżeli chodzi o odsłoniętą klatę ,to wygląda dziwnie kwadratowo... Jeżeli chodzi o te białe rękawy ,to muszę Ci przyznać ,że je ładnie skopałeś :P. Poza tym ten "płomyczek" ,nie wygląda za Chiny jak płomień ( to samo tyczy się spodni ). Opaska na spodnie ( chodzi mi ,o to na biodrach ) wygląda ok. Spodnie wyglądają mało ciekawie ,gdybyś rzeczywiście zrobił te płomienie jak płomienie ,to wyglądałyby nieco lepiej. Jeżeli chodzi o buty ,to nigdy nie wymagam jakichś dziwnych ,nietypowych rzeczy ,ale te Twoje wyglądają po prostu słabo.
6+/10

KP: 2
/Feli

80[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Nie Sie 01, 2010 7:46 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Dobra!
Włoski-Włoski mają wygląd bardzo samurajski.Troche słabe cienie ale właśnie taki miał być efekt.(jak przypuszczam xd)Nie podobaja mi sie jedynie te odstające kosmyki.Wiem dodaja efektu ale mi sie niepodobają.Ogólnie włoski sa dobre same w sobie ale najlepszy jest kształt.
Kurteczka-Chyba kurtka bo widze że jest rozpięta ale ma też przy rekawach białe coś co mają niektóre bluzki.Jest tez możliwość na bandaże ale cieniowaniem nie przypominają.A skoro jesteśmy przy cieniowaniu to cienie sa kox.Jak patrze na kołnierzyk to przypomina mi sie pucek xD.Ogólnie kurtka jest fajna.Ma fajny kształt i ogólnie ale nalepszy jest dlamnie kołnierzyk.Jedyne co mi sie niepodoba to czerwone coś na końcu tego białego.Nie pasuje mi tu.
Spodnie-Spodnie tez fajne.Nie pasują mi tu te płomienie.Daje jakiś efekt alemi sie gryzie czerwony z niebieskim.Ogólnie cienie sa dobre ale dałoby sie je troche poprawić.
Butki-są normalne.Nic oryginalnego zwykłe buty.
Pas-Pas jest nawet fajny.Ma dobre cienie.
Cienie skóry-Duzo tej skóry niema ale na klacie są kwadraty(tak sie wydaje)nieco dziwnie to wygląda.Na klacie brak też cieni.Na głowie cienie są jakie sa zwykłe.I jego wzrok....jest mhroczny.Taki sie wydaje.Że niby taki kox co patrzy na swojego wroga.
Niepodoba mi sie też to
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Dowdc
Ta kreska mi sie niepodoba.Może to jakiś kosmyk co zwisa ale nieładnie to wygląda 🇳🇴
Ogólnie oparek fajny.Ciekawy pomysł ale troche błędów jest ale niewielkich.
Skromna ocenka to...6,5/10


KP: 2
/Feli

81[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Sie 02, 2010 11:45 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Oto poprawiona wersja xd
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 22293465744569842220 Proszę o oceny xd

82[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Sie 02, 2010 12:59 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Mwahaha ! To ja.! Od razu powiem że masz brzydki kucyk. Ogólnie w 2 wersjach włosy są brzydkie, jak dla mnie. Klata i koszula, normalne, że dobre i cieniowane także. Spodnie również, tylko płomienie Ci nie wyjszły. :< Buty Saiyańskie. Cóż chciałem KP a nie bd miał KP. Szczerze, jakbym miał wybierać to 1 wersje w kamizelce. Popraw te włosy, zrób je mniej sztuczne, wtedy zobaczymy. No i na spodniach te płomienie powinny być bardziej realistyczne. Więc Smocku, 6/10 i pracuj. Ohayo.

83[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Sie 02, 2010 1:02 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
I tak niemam co robić...
Dużo sie niezmieniło ale ocenie to co sie zmieniło.W wersji z kurtką ksruciłes ten zwisający "włos".Teraz lepiej wygląda ale z tego co wypatrzyłem w wersji z gołą klatą to nie skruciłes włos tylko dałeś go za kox kołnierz xD.Usunołes też to białe i wygląda o niebo lepiej bez tego czegoś.Frotki jak frotki są normalne.Zmieniłeś też butki i dodałeś coś brazowego.Lepiej wygląda ale w 3 pozie to brązowe wygląda jakby nie było na bucie tylko podczepione do niego.Klata wyszła ci dobrze ale mi sie niepodoba to że zrobiłeś troche klaty czarnym kolorem.Powinien być bardzo mocny cień skóry ale żeby odrazu czarny.Te czarne kreski nie podobają mi sie szczególnie w 3 pozie.
Mięśnie tez nawet dobre.Ale troche cienie na ręce dało by sie poprawić.
Stanowczo lepiej wygląda wersja z kitkiem bo z rozpuszczonymi włosami wygląda dlamnie okropnie.Jak jakiś tarzan albo dzikus.
To chyba tyle co zdołałem wypatrzeć w nowej wersji.
Ja bym ci radził poprawic cienie na lewej ręce i zrobić coś z tymi czarnymi pixelami na klacie bo wygląda to okropnie.
To wszystko odemnie.
Aaa i ocenka to 7,4/10

KP: 2
/Feli

84[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sie 03, 2010 10:38 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ocenie Ci pierwszego oparka w kurtce.Włosy i cienie na nich są niezłe.Na twarzy też.Kurtka jakaś taka dziwna, ale cienie of kors są na niej niezłe.Klata - zwykła klata ;p Pasek tak sobie pocieniowany - już ujdzie.Nie widac na nich cieni ;o Ale z bliska jako tako ujdą.Ten ogień jak najbardziej Ci wyszedł.Butki zwyczajne - sandały, nie ? Cienie spoko.Opaska średnio pocieniowane a mięśnie rąk możesz w sumie poprawic.Ogólnie nieźle ;d

/Y
+1KP

85[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sie 14, 2010 3:23 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Coś nowego, a może starego xd taki revamp starego smoczka też chce zrobić z tego sprita
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 07143213303347139965
(Niech który się przyczepi do ubrania ! Ubranie zrobiłem jako pierwszy ja, a nie rexioł ! Tak na przyszłość jbc.)

86[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sob Sie 14, 2010 4:16 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra, zatem...
Włosy w obydwu wersjach z wyglądu średnio mi się podobają, w sumie to małe zmiany zrobiłeś pomiędzy tymi wersjami. Jedynie kilka kosmyków inaczej namalowałeś. Cieniowanie, może być aż takie złe ani dobre nie jest. Twarz raczej dobra, jej cienie mogą zostać, oczy wyglądają jakby żałował że zjadł tą jajecznice na bekonie z rana na śniadanie.
Tułów... koszula może być, ja tam nie gustuje w nich za bardzo... cienie na tułowiu koszuli mogą być, ale mogły by być lepsze, rękawy nieco bufiaste, trochę mi nie pasuje, ale co tam... cienie rękawów mogą takie zostać. Ten niebieski "cośek" na końcu rękawa nieco pasuje do nich.
Klaty mało widać, a to co już da się zauważyć to, aż tak źle nie wygląda, niechaj tak zostanie.
Pasek dziwny, ni jakiegoś zwisającego materiału co mogło by świadczyć o szarfie, ni klamry która by podpowiadała, że to jednak skórzany pasek.Ogólnie może być, jednak aż tak mi się nie podoba(taki jest mój gust). Spodnie normalne, mogą być z wygląd tak jak i z cieni. Buty dość fajne, mogą takie zostać, chyba jedyne co nawet mi się spodobało w tym OPAR'ze.

OPAR nie jest zły, jednak nie trafił w sedno mego gustu.

P.S.
Miło by było zobaczyć twoją ocenę w moim temacie O-S-W.

/Y
+2KP

87[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sie 17, 2010 1:22 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
No więc zacznijmy od ubrania, je zrobił Rexio! Xd
Nie, no teraz na poważnie - w poprzedniej wersji miał opaskę? Tu mi jej brakuję, wydaje mi się, że lepiej by z nią wyglądał. Ale ocenię od początku, co ty na to? xd
Nie chce mi się przybliżać czy brać do painta więc ocenię z daleka.

Włosy - Kształt podoba mi się, sporo kosmyków. Cienie w drugiej wersji wydają mi się lepsze, to samo tyczy się kształtu, może dlatego bo oglądam z daleka. To nie ważne. Idziemy dalej.
Twarz - Fajnie wyglądają spadające kosmyki itp. Ale brakuje mi tej opaski i dolna cześć jest taka pusta, czegoś mi brakuje :< Cienie mogą być. Wydaje mi się, że broda ma podwójny kontur.
Tors - No więc ubranie jest bardzo fajne, kształt jest dobry, cieniowanie też mi odpowiada. Wydaje mi się, że lepiej by wyglądał z jakąś bluzką(niebieską) pod spodem niż goła klata, ale to tylko moja propozycja. Dziwnie kończą się rękawy, te frotki są niepotrzebne - dziwnie wyglądają. Lepiej by się prezentował długi rękawek coś takiego jak chyba miał Sasuke.
Nogi - Pasek nie jest zły, tak samo jego cieniowanie. Spodnie są fajne, dobrze się prezentują i czarny pasuje do niebieskiego. Cieniowanie jest fajne, kształt też ok. Buty są fajne.
Wygląd ogólny - Nie jest źle tylko z daleka niektóre kontury wydają się takie grube. Kolorystycznie wszystko pasuje.

Widze, ze ty jak Yoh projekty i projekty - gdzie te mroczne sprity, brat smoka itp? Mam nadzieje, ze będziesz miał chęci i czas na to.

Ten samuraj jest fajny, podobają mi się włosy i spodnie, bluzka nie koniecznie. Dobra czekam na coś nowego.

Wroce od bercika to ci coś jeszcze ocenie bo mu net pada, jak oceniałem Cooltowi to pał i od nowa musiałem pisac i sie wkurwiłem, jak bede u siebie to ci ocenie.

3kp

88[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Pon Sie 30, 2010 12:38 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ocenie ci tego najnowszego :D. Włoski fajnie wyglądają tylko trochę za dużo kosmyków i są takie proste i szpiczaste. Do skóry się nie czepiam bo nie mam do czego. Cienie na skórze są dobre i fajnie wygląda. Klata wygląda jakby miał takie kratki zamiast prawdziwej klaty :|. Koszulka a raczej rękawy mają fajne cienie i wygląd też jest dobry :D. Cienie spodni są takie jak u Yoha, jasne-ciemne-jasne :o. tylko na tej po prawej jest bardziej ciemno. Ogólnie oparek jest dobry. 7/10

1kp

89[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sie 31, 2010 1:50 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Oto Revamp + Trans SSj Smocka XD
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 27553110481627443631
Oceniajcie XD

90[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sie 31, 2010 4:25 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
O cholera, dobre te Twoje oparki. Ale wydaje mi się, że w SS3, włoski komuś podkręciłeś, nie?
Włosy w pierwszym dobre, cieniowanie na nich dwutonowe widać, co bardzo ładnie wygląda.
Niżej - twarz, klasyczna. Czarne oczy, skóra ładnie pocieniowana. Tutaj nie mam zastrzeżeń.
Klatka odsłonięta, gość pokazuje swoje cycki xD. Gdybyś użył ciemniejszego odcienia skóry, co do tej kreski na klacie, wyszłoby realniej, i fajniej przy tym. Ręka normalna, rękawiczki też. Dobre cieniowanie, ładnie się prezentują, dobrze jest. Tors dobre cieniowanie, ACZKOLWIEK ta kreska od pachy prawie do pępka denerwuje - dziwnie to wygląda, według mnie oczywiście. Pasek normalny, cieniowanie normalne, nie ma co do niego się przyczepiać. Spodnie mają dobre, fajne cieniowanie, lecz te px na jego lewej nodze mnie denerwuje, mógłbyś to poprawić. Buty średniawe, ale mogą być. W Super Saiyan włoski ani trochę się nie podniosły, jedynie zmieniły kolor - coś a'la Vegeta widać. Skóra na tym poziomie wydaje być się jaśniejsza, jak i wyraźniejsza - wyraźniejsze cienie. SS2 ma fajne włosy, takie koxersko podniesione, podobają mi się. Jak już pisałem wyżej, włosy SS3 przypominają mi włosy LSW Goku, tego oryginała - ale nie wnikam. Tak czy siak, podoba mi się. Dobra, weźmy się teraz za SS4 - cholera, włosy Ci dobrze wyszły, BAAAARDZO dobrze. Cieniowanie na nich również mi się podoba, widać z daleka, że się nad tym męczyłeś. Owłosiony tors również mi się podoba, ogón także. No nic - kolejny świetny oparek na ARS, kolejna nowa praca - kolejna ŚWIETNA praca.
9/10.

3kp

91[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Sie 31, 2010 8:33 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Jak pisałem na cb, ocenię ci :P

Zacznę od zwykłego Smoka.Włosy są kształtem fajne.Cieniowanie jest dwu tonowe chociaż wygląda to dobrze.Jedynie przyczepił bym się do cienia na tym najwyższym włosie.Reszta w porządku.Głowa jak to głowa w porządku.Cieniowanie dobre.Koszulka jest dobra.Bardzo fajnie zrobiona.Pocieniowana jest dobrze.Ogólnie fajna.Ręka dobrze pocieniowana, dobrze wyglądający i pocieniowany mięsień.Pasek fajny.Dobrze wygląda z daleka.Dobrze dobrane kolory.Rękawiczki są fajne, dobrze wyglądają.Spodnie pasujące do koszulki.Pocieniowane dobrze.Druga noga jest ciemniejsza ale już się przyzwyczaiłem.Buty fajne.Dobrze wyglądają. Super Sayian.Wszystko takie same tylko recoler włosów ale cóż się dziwić to tylko ssj.Chociaż mógłby zyskać na umięśnieniu itd. ale to tylko szczegóły. Super Sayian 2. Zmienione włosy.Wyglądają dobrze, pocieniowane są równie fajnie.Podoba mi się opadający kosmyk.Ogólnie ładnie wyglądają, kosmyki dobre kształtem.Super Sayian 3. Włosy kształtem dobrze wykonane.Cieniowanie ich jest również dobre."Zmarszczyłeś" mu brwi co dobrze wygląda.Słusznie pamiętałeś o tym szczególe.Super Sayian 4.No nareszcie coś do oceny ;p.Futerko dobrze wykonane jak i kształtem jak również cieniowaniem.Ogonek ładny ;] Włochaaty xd.Włoski są dobre. Kształtem i cieniem. Dobrze wyglądają te sterczące kosmyki jak i ten opadający.Włosy na ramionach są fajne ;].Oczka lekko zmienione i dobrze to wygląda.Zmieniony kolor na żółty i dodana czerwona ramka wokół oczu.Super Sayian 4 v.2 Dodany jeden kosmyk.Lepiej wygląda bez niego. To tyle :P

Moja ocenka 8/10 ^^

2kp
"dobrze" "dobrze" "dobrze" "dobrze" "dobrze" "dobrze" "dobrze" "dobrze"... Chłopie, rozbuduj zasób słów xd

92[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Wrz 01, 2010 8:31 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Oto revamp tym rezem demona XD
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Dowysyania

Oceniajcie XD

93[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Wrz 01, 2010 9:33 am

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
MNIe siępodoba coraz lepiej ci to wychodzi 10/10

94[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Wrz 01, 2010 9:56 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Czas na demonowego - skóra zmieniła się w niebieką, huh. Ładnie pocieniowana ona jest, jednak jakaś dziwna, NIEBIESKA?! Nie lepiej byłoby dodać czerwony odcień skóry, co?No nie ważne. Dla mnie, skóra wyszła dziwnie, nie podoba mi się ten odcień, aczkolwiek to ciekawie wygląda. Denerwuje mnie także jego oko - ciemne, z czerwonym? Jak na ten mix, lepiej wyszłoby, gdybyś dał czarno-żółte. Ja sam bym lepszego nie zrobił, tylko to jest moje zdanie - inny odcień skóry by się przydał, oraz inne oczy. Weźmy się za następnego - jego włoski są cwaniacko ulizane do tyłu, co daje plus. Pocieniowanie ich, również jest plusem tego OPAR'a, ALE mogłeś już usunąć koszulkę, albo dodać zniszczoną, rozerwaną - to jest akurat minusem opara, wciąż ta cała koszulka. Kolejny - przedostatni sk****syn, włosy w tył + jakiś sterczący, rozczochrany warkoczyk. Mięśnie OPAR'a urosły, co mnie cieszy, to jest a plus - jednak skóra stała się obleśna, nie pasuje w ogóle do takiego OPAR'a. Dobra, weźmy się za ostatniego - dla mnie, ten OPAR to najlepszy z tej całej serii Demonów. Klata odsłonięta, włosy dobre, cieniowanie na nich także. Cieniowanie spodni normalne, tylko te px na lewej nodze = /. Mięśnie mu na ręce jakoś się zmniejszyły, to przeszło na klatę może :D? Nie ważne, OPAR mi się podoba, jednak ma kilka takich mniejszych, nie widocznych gołym okiem wad.

Masz za niego 8++/10.

3kp

95[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Wrz 01, 2010 2:06 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Dowysyania
Ocena wyglądu mnie nie interesuje, bardziej jestem ciekaw która wersja maski jest najlepsza XD Proszę wypowiedzcie się, bo trochę mi na tym zależy Xd

96[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Sro Wrz 01, 2010 2:09 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Najlepsza maska na 4 kolesiu od lewej XP

97[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Wrz 02, 2010 4:39 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Faktycznie.. najlepsza 4 od lewej. Możesz się jeszcze pobawić z tymi czerwonymi paskami.

98[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Wrz 07, 2010 12:43 pm

Stalowy

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Tak, tak.. Ostatnia koxi maska, wg. mnie :P

99[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Wto Wrz 07, 2010 1:26 pm

Death

Death
First Child
First Child
ci up mają rację, 4 od lewej najlepsza ;P

100[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Empty Re: [o-s-w] by smokuXD Czw Wrz 09, 2010 8:29 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Oto taki revamp jest to brat Smoka, a na imię ma Kogamaru XD
[o-s-w] by smokuXD - Page 4 Dowysyania
Oceniać proszę ! =]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.