Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Rizolti - temat ogólny  Empty Rizolti - temat ogólny Nie Maj 20, 2012 5:33 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Rizolti - temat ogólny  45550744176449308379

Niezbyt duża wieś zbudowana w starym stylu. Budynki w znacznej części są drewniane. Znajduje się tu kilkanaście domków, jeden sklep, tawerna i świątynia. Ogromnym problemem tej wioski jest brak szpitala. Mieszkańcy zazwyczaj są przyjaźni, ale nieufni wobec nowych.
____________________________________

Keiji po długiej podróży wylądował wreszcie w samym centrum Rizolti. Rozejrzał się i westchnął.
- Wysyłają mnie z miejsca na miejsce, jak ja tego nie lubię. Cóż... jednak nie mogę narzekać. Muszę znaleźć tę dżunglę.
Chłopak podszedł do pierwszego napotkanego przechodnia.
- Witam. Wie pan może coś o ostrzach Iluveos znajdujących się w tutejszej dżungli? Byłbym naprawdę wdzięczny za informacje.
Czekał na odpowiedź.

2Rizolti - temat ogólny  Empty Re: Rizolti - temat ogólny Wto Maj 22, 2012 2:49 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Soundtrack
Ludzie w wiosce nie byli ufni wobec nieznajomych.
Kiedy jednak wyjaśniałeś im w jakim celu przybyłeś do wioski, stawali się nieco bardziej otwarci. Dopiero jeden ze starszych mieszkańców wskazał Ci północ, jako miejsce gdzie znajdują się jakieś starożytne ruiny. Ostrzegł Cię jednak, że każdy kto się do nich wybrał - zaginął.

3Rizolti - temat ogólny  Empty Re: Rizolti - temat ogólny Wto Maj 22, 2012 6:22 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Soundtrack
Mężczyzna uśmiechnął się, gdy otrzymał informację od starszego mieszkańca wioski. Nie zdziwił się ani trochę, gdy został ostrzeżony, przed tym, iż każdy kto udał się na poszukiwania nie wrócił. Słyszał to już wcześniej. Zresztą, czemu się dziwić? Ostrza te zostały prawdopodobnie stworzone przez samych bogów. Muszą być dobrze strzeżone. Chłopak przez chwilę zaczął się zastanawiać, jak idzie Arisie i Maxowi. Szybko jednak przestał rozmyślać o przyjaciołach i zaczął zwiedzać niewielką wioskę. Bardzo podobał mu się styl, w jakim została wybudowana. Była to jakaś odmiana od tych wszystkich nowoczesnych miast. Czuł, że ludzie tu mieszkający żyją w zgodzie z naturą i szanują swoje tradycje. Życie toczyło się tu swoim rytmem. Było tak spokojnie i przyjemnie, że chłopak przez chwilę zapomniał o swojej misji. Po kilkunastu minutach zwiedzania przypomniał sobie o zadaniu. Wzbił się w powietrze i odleciał w wskazanym kierunku.

//Gdzie mam napisać, bo niezbyt się orientuję... :dub: //

4Rizolti - temat ogólny  Empty Re: Rizolti - temat ogólny Sro Maj 23, 2012 12:42 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Doleciałeś do gęstego lasu znajdującego się za Rizolti. Jednakże, po jakichkolwiek ruinach nawet śladu - wokół jedynie gęsta, zielona puszcza.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.