Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 12]

176[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Maj 12, 2013 7:22 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Bardzo fajnie wyszedł ten Vegetto :)
Włochy oki, ale twarz wydaje się trochę dziwna i chyba brakuję na niej kilka rysek if you know what i mean 4
Nie wiem czy dobrze zrobiłeś, że 'zaokrągliłeś' klatkę piersiową przy ubraniu po naszej lewej, jak dla mnie to przez to wydaje się ona taka mała jak se wyobrażę 9 Łapki ołkej i uniform też spoko.

No tyle, oby tak dalej Yoszu :)
KP: 1
/Feli

177[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 25, 2013 8:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na potrzeby "Kropelkowego Mema" dostępnego na dA:
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Yohyuk10

178[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Maj 25, 2013 8:56 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Klata wyszła ci strasznie nie proporcjonalnie nawet jak na kreskę z DBZ. Wieszak to znaczy się ręka, em wygląda na spuchniętą zazwyczaj od łokcia ręka staje się chudsza, twoja zaczęła grubnąć w połowie. Kamizelka wygląda dość.. emm dziwnie(?)

Ale domyślam się, że ten rysunek był wykonywany na szybko, to i tak w sumie nie jest źle.

KP: 1
/Feli

179[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Maj 31, 2013 3:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Son_gohan___super_saiyan_2_by_yoh92-d6787zn

http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2013/150/7/2/son_gohan___super_saiyan_2_by_yoh92-d6787zn.png

180[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Maj 31, 2013 8:58 am

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Mhm! Gohan ssj2 to lubię! Jak na szkic to całkiem w porządku, proporcje poszczególnych części ciała zostały zachowane. Cieniowanie również całkiem całkiem. Nie podoba mi się wykonanie lewej pięści(prawej gohana)jakaś taka suaba, trochę kamień mi przypomina. Co do włosów są trzy "kosmyki" obok tej lewej ręki(prawej gohana) które są jasne, a wszystko w okół jest ciemne, chyba że to po prostu kwestia światła z aury albo czegoś tam bla bla. Pas i aura szału nie robią, co nie zmienia faktu że szkic jest na propsie i cieszy oko.

2kp

181[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Maj 31, 2013 9:54 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
No, powiem ci że bardzo fajny ten rysunek. Proporcje zostały dobrze zachowane, cieniowanie również bardzo schludne, do tego ciekawa poza. Jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić to lewa ręka Gohana. Wydaje się zbyt sztywna, wg mnie powinna być nieco przesunięta w naszą lewą stronę. To tyle, rysunek jest świetny, czekam na następne.

1kp

182[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Cze 01, 2013 3:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dla odmiany, coś w kolorze 4
Miałem szkic i stwierdziłem, że trzeba go "upiększyć" xd

[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Vegetto_by_yoh92-d64ifgo

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2013/152/6/8/vegetto_by_yoh92-d64ifgo.png

183[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sob Cze 01, 2013 3:29 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Mhm! Mięśnie przyzwoicie podkreślone, jak dla mnie nie za bardzo jest się do czego tutaj przyczepić. Wydaje mi się że cała dłoń jak i palce jakoś nie wpasowują się do całej ręki, po za tym na białej rękawicy jest jakiś niebieski odcień, zapewne to szkic granicy do którego momentu miałeś cieniować. Włosy i uszy całkiem w pytkę, głównie te lewe ucho (prawe postaci) ;p
Kolczyki potara bardziej przypominają mi oczy jakiegoś zwierzaka, ale ujdzie.
Jak dla mnie najgorsza rzecz w Twojej pracy to "blizna" na twarzy, ale domyślam się że również jest to granica pomagająca Ci w cieniowaniu.
Elegancka praca.

KP: 1
\f

184[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Cze 18, 2013 9:11 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Moja druga ulubiona postać z DBZ :)
Bardzo fajnie Ci wyszedł, włoski bardzo mi się podobają, są takie jakie mają być, nie mam zastrzeżeń. Twarz ok, ale nie wiem czy linia dzieląca cień nie jest zbyt gruba, według mnie nie powinna rzucać się w oczy, a tu tak jest 9 Szyja i kawałek klatki good, tu nie rzucają się aż tak te linie 4 Uniform jest dobrze, odpowiednie cienie, ich różnica nie jest jakaś tam wielka, ale nie wiem czy to tylko ja tak widzę, czy według Ciebie też ten niebieski po naszej lewej stronie powinien zakrywać więcej klatki i nachodzić bardziej na ten pomarańczowy? 
Teraz rączki, mięśnie są spoko, tylko ta jego lewa dłoń, cała rękawiczka wydaje mi się płaska, co psuje efekt z tamtej strony.
Ogólnie to jest git, postępy widoczne, oby tak dalej 4

2kp

185[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Cze 24, 2013 3:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Kurosaki_ichigo__progress__by_yoh92-d64zc39

186[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lip 02, 2013 3:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Efekt nudy w pracy... xd
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Sketches___yoh_by_yoh92-d6bnbk4

187[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Wto Lip 02, 2013 4:42 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Hm... Widzę, że zachciało ci się robić zbiorówę.
Nie wiem czemu, ale te kłaki mnie jakoś śmieszą. Może dlatego, że przypominają mi płetwy rekina ? Takie mnie skojarzenie naszło.
Tak patrząc na zarys twarzy, to typowy DB. Chociaż też ci wyjdzie nieco szersze co mi potem przypomina typowe DB-owanie Gothaxa.
Co do modeli oczu... Niby DB, ale też i nie. Taki troche twój styl.
A oko Azaza to mi się kojarzy z Sonic'kiem przez ten kształt.
Jakoś nie mam pomysłu na dalsze komentowanie XD
Do Bleacha nie będę się czepiać, bo mi mało znane.

1 kp
Ja mu mówiłem, że Shadow the Hedgehog xd

188[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Lip 07, 2013 10:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rysunek miał iść na konkurs - niestety, przez pracę nie wyrobiłem się w ustalonym terminie. Dlatego wrzucam go tutaj - przy okazji, będę miał czas na dokończenie. Planowałem również wersję digital, ale wymagałaby poprawek - pewnie jakiś czas się zejdzie, zanim ją wrzucę.
Viego Insyendar (progress):
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Viego_insyendar__progress__by_yoh92-d6ccie1

Eren Jaeger, titan form (progress):
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Eren_jaeger___titan_form__progress__by_yoh92-d6cciik

Z obydwu nie jestem szczególnie dumny, ale póki co, to dość dobre zobrazowanie moich umiejętności.

189[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Nie Lip 07, 2013 10:24 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jak już ci mówiłem na gg (i to nie jest żadna wymówka, żeby nie oceniać. Na ciebie patrzę, Bercik i na twoje konto na dA), ale warto przypomnieć tutaj, żebyś zapamiętał...

Insyendara narysowałeś zbyt dragonballowo. Mam na myśli klatkę piersiową kończącą się na wysokości siódmego żebra albo spodnie podciągnięte przesadnie do góry. Seriously. Jeśli nie usiądziesz będąc szalenie pochylonym, nie ma wała, żeby twoje ramię do łokcia sięgało do wysokości pasa. Właśnie tak usiadłem, żeby to zweryfikować. Nie jest to zbyt komfortowe.

Seriously. Stop that crap. Jakkolwiek nie macie sentymentu do stylu Toriyamy. To jest po prostu szalone. (i tak pewnie tego nie zrobicie, ale whatever. Już prędzej byście się zajęli...)

Oprócz tego, jak zwykle przesadna muskulatura. Czy tylko ja tutaj wolę grać magiem, nie wojownikiem? (...o, tym)
Oprócz tego, twarz.

A tej sprzączki to nie wiem, czemu się tak czepiliście, żeby miała V. Ty i autor pracy #1 na DADSie.

Włosy w porządku, ale czepiłbym się tej kreski przechodzącej w poprzek zakończonego na czerwono kosmyka. Nie wiem, co ten miks miałby przedstawiać.

Dalej. Sie sind das Essen und wir sind die Bidoof Jäger. (Bercik i Max wiedzą)
Twarz zbyt szeroka w stosunku do wysokości, włosy trochę za bardzo odchodzą na bok, brakuje charakterystycznego podniesienia trzonowców. Ale jak to dopracujesz, to będzie Jägermeister. Jäger - łowca, myśliwy (liczba mnoga identyczna), Meister - mistrz. Ich been der Sucharmeister.

ekhm ekhm miałeś dwa projekty ekhm ekhm Pixie ekhm ekhm Haruhi na Arceusie ekhm ekhm
KP: 3
/Feli

190[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Sie 05, 2013 12:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Gotenk10
Trochę się ubrudził przy piciu kawy, więc raczej go nie skończę - ale projekt zawsze pozostanie w moim zeszycie i może kiedyś narysuję go od nowa xd

191[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pon Sie 05, 2013 12:46 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie bardzo lubię tą postać z DBZ, nie jest słaba, ale ciut głupia :)
Jak dla mnie wszystko jest ok, prócz jednego, raczej ważnego, szczegółu, a mianowicie Jego prawe oko jest za daleko od lewego Nie wiem, czy Ty też to widzisz.

Tak patrzyłem na tą twarz i jeszcze jedno coś znalazłem, co mi się nie podoba, nos, jest jakiś dziwacznie namalowany. Nie wiem, może tak powinno być, ale dla mnie nie odpowiada no...

No to chyba wszystko co chciałem napisać.
Powodzenia przy następnych pracach 4

192[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Sro Wrz 04, 2013 1:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szkice.
Cały czas w trakcie poprawek, ale zobaczymy co z tego będzie ;)
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Rebou_and_eva__sketches__by_yoh92-d6kzpm0

193[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Wrz 05, 2013 11:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A gdy posypała się komentarzy masa, on zdecydował, że kolejną pracę wystawi, by użytkowników zdania wysłuchać i wiedzieć co jest dobrze, a co źle...
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Ray_uruka_by_yoh92-d6l60ww
Ray Uruka - WIP.

194[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Wrz 06, 2013 11:42 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
...i ponownie zapytał...
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Taizo_and_gabriela_by_yoh92-d6l7uwl

[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Cineg_by_yoh92-d6l7x38

195[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Wrz 06, 2013 12:11 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Taizo wygląda trochę jakby miał zmarszczki xd. Poza tym te dwa kosmyki nad tymi opadającymi (ten, który idzie w górę i w nasze lewo) dają trochę dziwny efekt. Ale to jest chyba urok Taizowych włosów, że są trochę dziwne xd.

Gabi - już pisałem. Piercing powinien iść tak, że jeden koniec kolczyka pod, a drugi nad brwią. Mogłeś nie wiedzieć, bo ciężko coś takiego w LSW zrobić xd. Krótkie włosy są jakby odrobinę "za niskie" - trochę spłaszczają(?) jej głowę, choć nie rzuca się to w oczy aż tak. Za to grzywka (generalnie ta "długa strona" włosów) i twarz wyszła fajniutka :>.

Po remake'u Cinega widać, że jest konkretny progress, w zasadzie do niego nie mam większych zastrzeżeń.

Dobra robota!

P.S. I'm Very Important, bitches!

/„Oceniam Kreatywnie”
/2 KP

196[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Pią Wrz 06, 2013 5:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A więc, dziękuję za komentarz. Błędy postaram się poprawić ;)
Tymczasem, mam nadzieję, że poniższe "arty" będą wystarczającą podzięką za ocenę.
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Woogy_roleyo_by_yoh92-d6l8ojs

[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Gabriela_lafelyes_by_yoh92-d6l8z8u
Przy okazji, ćwiczę w ten sposób cieniowanie twarzy ;)
Sam oceń, jak wyszło.

197[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Wrz 12, 2013 10:05 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Silvia_sawako_by_yoh92-d6lzgak

198[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Wrz 12, 2013 10:29 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Człowiek chce naprawdę raz na jakiś czas jakiegoś posta napisać, a trafia się coś, do czego nie ma się w żaden sposób jak przyczepić. Bo w ramach tego, jaką ty masz kreskę, jest naprawdę dobrze. Bo ta twoja kreska przypomina coś w jednym ze speciali w DBM jakiś czas temu. Hit niedzieli to nie jest, ale w ramach twojego stylu jest nieźle. Chodzi mi głównie o twarz, do włosów nie mam się zupełnie jak czepić. Niestety, to tylko opinia kogoś, kto potrafi jako tako rysować tylko litery absurdalnie powalonych pism. (speaking of...?)

Dziwi mnie tylko, że w tamtej poprzedniej pracy ten piercing na brwi jest wielki jak jasna cholera.

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

199[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Wrz 12, 2013 12:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziwi mnie tylko, że w tamtej poprzedniej pracy ten piercing na brwi jest wielki jak jasna cholera.
Przede wszystkim, dzięki za komentarz.
Jeżeli chodzi o piercing, to cóż... dopiero się uczę, a sam Woogy nie miał raczej zastrzeżeń ;)
[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Yoh_by_yoh92-d6lzter

200[Rysunki] by Yoh92 - Page 8 Empty Re: [Rysunki] by Yoh92 Czw Wrz 12, 2013 1:28 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Niejaki JatamanWoogy na deviantarcie napisał:Teraz w kolorze tak patrzę... Może ten kolczyk jest odrobinę za duży?
A żeby nie było, że spam - Silvia ładnie, podoba mi się cieniowanie, natomiast z włoskami (jak już pisałem) trochę za bardzo do tyłu pojechałeś. Oczy wydają się być jakby lekko przymrużone, ale niekoniecznie zaliczałbym to do jakichś błędów.

Yoh też spoko, trochę dziecięca twarz, znów fajne cieniowanie. Tylko na tym największym kosmyku włosów jakoś tak dziwnie chaotycznie je walnąłeś.
Widać progress, nie widać... ekhm... przerwy xd.

Pozdro :P.

/„Oceniam Kreatywnie”
/2 KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.