Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 14 z 18]

326[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sty 06, 2012 6:02 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Taka sobie pracka, tzn. przykładowy opar na twoim base.

btw.
Spoiler:

327[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lut 16, 2012 11:18 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mimo próśb Shine'a i Samiego ,nie zrobiłem żadnej postaci z LoL'a ,natomiast coś mnie tknęlo ,aby wziąć się za postacie DB i wyskrobałem sobie Vegete w formie Normal i SSJ. Może się poszczęści i komuś się spodoba ,a może i nawet ktoś go oceni ... fajnie by było ;)
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Vegetanormalssj

328[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lut 17, 2012 2:37 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zawiodłem się :<
Jak zauważyłem nowy post w twoim temacie OSW pomyślałem: "Yeah, może w końcu zrobił tego opar'ka z lol'a" a tu dupa :< jakiś kolejny Vegeta, no ale cóż może innym razem.
Przechodząc do oceny... to wiesz, że twoje prace rzadko kiedy mają poważniejsze błędy... wypomnę ci tylko rzeczy które według mnie mogłyby być lepsze:
-Ręka, ok niech będzie chuda jak patyk, ale w SSJ? Mogła by być nieco(nie przesadnie) bardziej napakowana.
-Zbroja- Tu chodzi dokładniej o jeden element, pod pachą jakoś taki za szeroki się wydaje, nie wiem jak innym mi nie pasuje.

No i to by było na tyle, pracka jak zwykle ładniutka, tylko niestety kolejna z DB, ta tematyka jest już oklepana.

KP: 1
/Feli

329[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lut 17, 2012 2:45 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
Dobrze to zaczynam.

Cienie: Cienie są na moje bardzo dobre. widać że się napracowałeś na twarzy cienie u ssj są dobre z pierwszego wrażenia myślałem że na normal i na ssj sąnormalne cienie ale się przyjżałem i widać pojaśnienie na ssj. Kamizelka na klatkę piersiową jest dobrze pocieniowana.Strój niebieski na ssj wydaję mi się że jest troszeczke za jasny ale moę się mylić.

Nogi ręce tułów: zacznę od rąk. Ręce są na moje zbyt cienkie tak samo ramiona wigląda przez to jak patyczak. Nogi no tu to się zdziwiłem kurde. Nogi przy stopach też są za cienkie tak samo same stopy. Tułów jest w sam raz tu nie mam zastrzeżeń.

i Głowa: Nie wiem czemu ale wydaje mi się zbyt duża ale to pewnie moje urojenia. Ocena 6,5/10

KP: 1
/Feli

330[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lut 17, 2012 11:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niestety, trochę się na Tobie zawiodłem. Nie czytałem komentarzy innych użytkowników, nie mam więc zielonego pojęcia jakie błędy wyłapali w Twojej pracy. Ja mimo wszytsko trochę ich znalazłem i nie stawia to akurat tej pracy w zbyt ciekawym świetle.
Po pierwsze, w przypadku saiya'jin, a już na pewno postaci z Dragon Balla, włosy powinny być zdecydowanie bardziej gęstsze. Rozumiem że sam Vegeta miał dosyć prostą fryzurę, jednak nie przesadzajmy że włosy były takie krótkie. Albo to tylko moje odczucie albo rzeczywiście coś tu nie gra. Po drugie, lekkie wygięcie postaci do tyłu. A dokładniej torsu. Prawdopodobnie lewa noga (z perspektywy OPAR'a oczywiście) wydaje się za bardzo wysunięta do przodu. Prawdopodobnie to tworzy taki nie inny efekt. Wydaje się ona też zbyt masywna. Zbroja nie jest wykonana źle, ale właśnie dzięki niej może nam się rzucić w oczy trzeci błąd. Zbyt długie nogi postaci. Po trzecie, ręka. Rozumiem że ma być w miarę chuda. Rozumiem że masa mięśniowa nie musi być tak dobrze zauważalna jak mogłaby być... Ale do cholery. Przesadzasz z długością tych łapek - teraz są zdecydowanie za krótkie, przez co nie masz pola do popisu z masą mięśniową. W przypadku SSJ, błędy są podobne. Jedynie włosy są tu wykonane tak jak należy - bardzo mi się podobają.
Ogólnie, spodziewałem się po Tobie czegoś więcej. No i niestety się zawiodłem. Mam nadzieję że kolejna praca spełni moje oczekiwania względem Ciebie ( '.')

3kp
/@Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Lut 18, 2012 2:01 am, w całości zmieniany 1 raz

331[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Lut 18, 2012 1:11 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Uuu... Nie wyszło ci :/ Głowa jak do tych włosów wydaje mi się za mała co do ciała kijowo... Jak każdy fan DB powinieneś wiedzieć że Vegeta był trochę bardziej bogatszy w masę mięśniową więc mogłeś to jakoś uwzględnić na tym oparku. Co do zbroi a mianowicie torsu jest dobrze... I tutaj znów muszę się przyczepić do nóg są za chude... A dokładnie łydki. Myślisz że saiyan poruszałby się na takich patyczkach xd? Proponuję ci poprawić Nogi jak i Głowę wtedy wszystko będzie gitez majonez ;D

1kp
/@Y

332[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lut 21, 2012 11:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Chciałem siebie dzisiaj zmusić ,aby wreszcie zacząć robić tego cholernego opara na aktualny konkurs na vortexie - MMO / RPG Character Contest - ... i 'udało' się. Mało tego ,nie tylko zacząłem go robić ,ale i skończyłem. Jedynym problemem jest to ,że nie mam zielonego pojęcia kogo on przedstawia. Wychodzi więc na to ,że będę musiał zrobić kolejnego sprit'a ,tym razem trzymając się nieco bardziej ściśle tematyki konkursu.
No cóż ,wypada chyba 'pochwalić się' tym ... czymś ,tak więc proszę bardzo:
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Swordman

PS DZiękuję za komentarze ,odwdzięczę się niedługo z pewnością

333[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lut 24, 2012 10:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Również nie mam zielonego pojęcia kogo przedstawia OPAR. Oceniam więc go po prostu jako autorską pracę.
Włosy średnio mi się podobają. Mają dziwny kształt i mimo że cieniowanie samo w sobie jest dobre to z daleka cztery kosmyki nad oczyma tej postaci wyglądają dosyć dziwnie. Może to za słaby dobór kolorów? Może rzeczywiście coś Ci nie wyszło? Albo ja zwyczajnie dawno nie widziałem Twoich prac, a żebyś się nie wzorował na postaciach z konkretnego anime. Cieniowanie twarzy jest dziwne, aczkolwiek nie twierdzę że złe. Przy uchu powinieneś moim skromnym zdaniem rzucić kreskę w ciemnym odcieniu skóry. Dodatkowo, w tej pracy brakuje mi nosa i ust. Jeżeli chodzi o to, to ich brak przy tak długiej twarzy niekoniecznie prezentuje się tak dobrze jak powinien. Na kołnierzu brakuje outline'u. Może według Ciebie nie wygląda to źle, ale wiem że sam stroniłeś od takich zabiegów. Tym razem nie prezentuje się to zbyt ciekawie. Samo cieniowanie ubioru nie jest złe. Kołnierza mogłoby nie być w ogóle bo prezentuje się dziwnie względem proporcji. Poza w jakiej znajduje się OPAR zasługuje na pochwałę. Nie jest jakaś super-oryginalna, jednak rzadko widzę teraz prace mające w ogóle jakiekolwiek custome pozy. Tym razem to dla mnie naprawdę miła odmiana. Broń prezentuje się naprawdę wspaniale. Nie mam tu choćby najmniejszych zastrzeżeń.

Ogólnie rzecz biorąc całość wygląda nieźle, ale jak widzisz ma pewne błędy, których należałoby w przyszłości unikać.

KP: 2
/Feli

334[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 04, 2012 2:27 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do tego Outline'u ,to zupełnie nie o to mi chodzi ,gdy mówię o AA ... Różnicą jest kreślenie kilku czarnych kresek i wstawianie pomiędzy nimi luk ( patrz mój stary oparek ze skrzydełkami 'smoka' ) ,a zupełnym brakiem outline'u na pewnej długości jakiegoś elementu ( patrz górna część kołnierzyka ). Tak ,czy siak ,dziękuję za komentarz Yoszaka :)
Tutaj daje Wam coś nowego ,powstał tylko dlatego ,że nie mogę zasnąć ... wiem ,że wysoki ,ale mimo wszystko mam nadzieję ,że tragiczny nie jest :/
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Brollynew

335[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 04, 2012 4:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Twarz jest zbyt długa i rzuca się to naprawdę mocno w oczy. Włosy mogą być. Cieniowanie jak zwykle jest dobre, ale tutaj popracowałbym jeszcze nad wrzuceniem dwóch pozostałych kosmyków włosów, które zaliczały się do grupy tych opadających na czoło tego psychopaty. Masa mięśniowa jest zbyt mała jak na poziom 'Legendary Super Saiya'jin'. Dobrze ją wykonałeś, ale Brolly jako taka, nie inna postać powinien mieć zdecydowanie większe mięśnie i całą klatkę piersiową. W Twoim wykonaniu wygląda na szczupłego, wysokiego faceta, któremu wszystko jedno co się z nim stanie. Tak jak Ty się przyczepiłeś kiedyś do mojego Brollyego, tak tym razem i ja przyczepię się Twojego - twarz nie oddaje tego psychopatycznego zacięcia i chęci do zabijania jakim ten saiya'jin dysponował w naprawdę wysokim stopniu. Lewa ręka zbyt mocno odstaje od ciała. Nadgarstki są zbyt chude. Dolna część pracy została wykonana całkiem przyzwoicie, choć jeszcze lewa (nasza perspektywa) nogawka mogłaby tak mocno nie uciekać do przodu.

Ogólnie rzecz biorąc, takim postaciom trzeba już przy tworzeniu włączać 'Steryd Mode', a nie tworzyć z nich takie chucherka jak w tym przypadku. Jak napisałem - popraw masę i skup się na pojedynczych błędach. Praca nie wygląda źle - wprost przeciwnie. Ale postać jaką sobie wybrałeś do stworzenia musi wyglądać zdecydowanie inaczej - być znacznie większą, masywniejszą i... bardziej psychopatyczną.

KP: 3
/Feli

336[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Mar 24, 2012 12:24 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Muszę przyznać,że jesteś dobry. Nie chcę Cię przechwalać ale wg mnie znajdujesz się w pierwszej trójce na forum.
Twoje postacie są takie smukłe. Kurwa. Cuda. Palety kolorów też masz jedne z najlepszych jakie widziałem.
Problem. Problem z łapkami u Ciebie widzę. Coś w tych dłoniach i czasami w całych rękach jest nie tak. Za cienkie. Ale tylko w Podstawowej pozie. Gdy bawisz się w jakieś inne pozycje jest super. Nie widać tych niedoskonałości.
Czasami mógłbyś zrezygnować z pixeli na obrysie postaci. Nie do tego stopnia jak to robi Sameyaro ale paru pixeli zawsze mógłbyś się pozbyć.
Za to brakuje mi czarnych pixeli wewnatrz postaci. Niekiedy kolory są słabo dobrane i sie zlewają.

W każdym razie -jest dooobrze :>
Oby tak dalej.

KP: 2
/Feli

337[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 20, 2012 10:30 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Strasznie dawno niczego nie robiłem ,więc postanowiłem odkurzyć painta i naszkicować coś sobie ... zdecydowałem się na Freezera
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Frieza

338[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Maj 21, 2012 3:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Odpowiednie proporcje zostały zachowane. Cieniowanie trzyma naprawdę wysoki poziom; nie ma błędu do którego warto byłoby się przyczepić. Paleta kolorów została świetnie dobrana - nie masz z tym najmniejszego problemu podczas tworzenia swoich prac. Pomysł na stworzenie pracy nie jest zły; wydaje mi się jednak, że sam Frieza miał czerwone oczy, nie fioletowe. Szczegóły. Nieważne.
Kawał dobrej roboty!

KP: 1
/Feli

339[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Cze 03, 2012 3:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki wielkie za komentarz.
Oto nowa praca ,tym razem Goku w formie normal:
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Gokunormal

340[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Cze 03, 2012 5:50 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
Zaczynając od włosów,muszę się przyczepić do ich tylnej części-
wyglądają one nienaturalnie i są mało zgrane z przednią częścią,
inaczej mówiąc wyglądają jak by były przyklejone do 2 części ,użył
bym jeszcze z tyłu 1 kosmyka odstającego od całości ,bo trochę tam pusto.
Lewa ręka,mięśnie nawet fajnie ci wyszły ale w miejscu gdzie ramię
łączy się z barkiem użyłbym jaśniejszego koloru bo teraz tylna część wygląda
trochę (na dodatek z tymi włosami) jak by za Goku stał jeszcze
jeden Goku.
Nie ma więcej takich błędów do których mógłbym się przyczepić,
no może ta wyprostowana noga mogłaby się znaleźć trochę niżej.

POYDRO

/2KP
/@Yoh

341[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Cze 05, 2012 12:41 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Codo drugiego Goku ,to nie mam pojęcia o co Ci chodzi ,jednak zminiłem nieco włosy i twarz.
Dzięki za komentarz.

[O-S-W] by Zbir - Page 14 Gokunormal

342[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Cze 06, 2012 9:02 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Drugi Goku wygląda lepiej od poprzednika ponieważ włosy wyglądają o niebo lepiej ale jeden błąd we włosach brakuje chyba dwa czy jeden piksela na tak zwanym gnieździe reszta jest naprawdę dobra.
Poza bardzo dobrze się prezentuje ogólnie cieniowanie jest dobre nawet można powiedzieć perfekcyjne ale inni doświadczeni graficy może coś znajdą.
Moja ocena 10/10 ale ten piksel psuje włosy

/1KP
/@Yoh

343[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Cze 10, 2012 10:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

OPAR reprezentuje naprawdę wysoki poziom - jestem pełen podziwu.
Ciekawa poza, świetne cieniowanie; możnaby rzec, że praca jest idealna. A jednak, taki między-wymiarowy złodziejaszek jak ja, zawsze musi się do czegoś przyczepić. Zacznijmy od prawej nogi postaci, która powinna znaleźć się ostatecznie o jeden, dwa piksele niżej niż lewa - Goku stoi przez takie ułożenie nóg w dosyć dziwnej pozycji. Wydaje mi się, że to lewa noga powinna być z tyłu, zaś prawa z przodu; u Ciebie jest odwrotnie. Styl bardziej podchodzi mi pod JUS / JSS, niźli LSW, ale to już inna sprawa - ot, taka ciekawostka ^ . ^
Poza tym, brak jakichkolwiek innych zastrzeżeń - przynajmniej z mojej strony.
Liczę na krótki komentarz w moim temacie ; )

/2KP
/@Yoh

344[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 11, 2012 6:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
I się doczekałeś ,tak czy siak dziękuję :)

A oto i nowy łopar - Gambit:
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Gambit

345[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Cze 12, 2012 12:54 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie ma łopierdalania się ,nawet w nocy !
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Bulma
Bulma ;*

346[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Cze 12, 2012 6:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Kurcze, Zbir, nie wyrobię z ocenianiem tego jak już się "załączyłeś" (•.•").

Zaczniemy od Gambita.
Postać wygląda bardzo fajnie; ciekawa poza, pomysł i wykonanie pracy. Cieniowanie trzyma naprawdę wysoki poziom, pomimo pewnych, mało widocznych niedociągnięć. Jak w przypadku większości, tak i tutaj doszukałem się pewnych, wartych uwagi błędów. Poszczególne kosmyki włosów są miejscami zbyt długie; dodatkowo ułożyłeś je w dosyć chaotyczny, nie pasujący mi do tej postaci - przynajmniej w wersji LSW. Cieniowanie wykonane jakby od niechcenia; słaba paleta kolorów? W Twoim przypadku to rzadkość ale jednak się zdarza... Trzy piksele mające tworzyć brodę, ostatecznie, niekoniecznie ją przypominają - chciałeś uzyskać inny efekt niż to co wyszło, ale najwyraźniej już sobie darowałeś poprawianie tego jakże mało istotnego szczegółu - błąd. Tacy ludzie jak ja dopatrzą się w Twoich pracach nawet czegoś takiego ^^ W przypadku ręki OPAR'a, w której nie trzyma on swojej broni, dłoń wyszła zwyczajnie nijak; popracuj nad nią. Przyjemne dla oka jest wykonanie i cieniowanie stroju tego bohatera - serio. Dobra robota.
Bulma wygląda naprawdę imponująco. Odpowiednie dla kobiety kształty, ciekawe wykonanie pracy i sam pomysł, a także cieniowanie zasługują na dużą pochwałę. Jedyną kwestią jaką mogę poruszyć w przypadku tej postaci jest sprawa jej lewej dłoni - w przypadku do całości, owa łapka prezentuje się po prostu słabo. No, nie mam innego, bardziej trafnego określenia - poza tym, kawał świetnej roboty. Serio. Dawno nie widziałem tutaj tak dobrych prac; aż mnie naszło na stworzenie czegoś nowego ; )

KP: 3
/Feli

347[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Cze 14, 2012 5:21 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż nie miałem zielonego pojęcia co zrobić z tą drugą łapą Gambita ,dlatego to tak wyszło :/. Tak czy siak dziękuję za komentarz ^^
Teraz przyszła pora na Bra - córkę Bulmy
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Brahy

348[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 18, 2012 12:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Skomentuję Ci pracę, jednakże, liczę również na jakieś komentarze z Twojej strony - jeżeli nie w przypadku O-S-W, to na przykład powieści. Na pewno byłoby mi miło, gdybym miał świadomość, że ktoś czyta moje opowiadanie ^^
Bra prezentuje się bynajmniej naprawdę słodko. Bardzo podoba mi się wykonanie włosów; do nich nie mam żadnych zastrzeżeń. Cienie twarzy są odpowiednie, jednak tutaj chciałbym poruszyć kwestię proporcji - mnie czepiałeś się o zbyt duże czaszki w przypadku kobiecych OPAR'ów jak i samego base; w tym przypadku popełniłeś ten sam błąd-niebłąd. Głowa jest nienaturalnie wielka jak na dziecko. Ale wiesz co? Olejmy ten fakt. LSW jest typem grafiki w którym niekoniecznie trzeba dbać o coraz bardziej realne proporcje. Ubranko wykonane naprawdę wspaniale - sukienka trzyma odpowiedni poziom, natomiast kurteczka wyszła wręcz zajebiście. Jedynym widocznym błędem wydaje się być prawa dłoń Naszej bohaterki. Tak. Mam na myśli tą, którą macha. Jest zbyt duża w porównaniu do lewej dłoni. Głowa to głowa, ale jeżeli łapki nie posiadają podobnych proporcji to postać prawdopodobnie stworzyłeś upośledzoną.
Praca trzyma wysoki poziom - kilka mało znaczących błędów, które niekoniecznie są widoczne na pierwszy rzut oka. Jedyny element w przypadku którego niezbędna jest modyfikacja to właśnie ta prawa łapka.

KP: 3
/Feli

349[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Cze 29, 2012 11:37 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Green Goblin ,specjalnie dla Was moi drodzy :
[O-S-W] by Zbir - Page 14 Greengoblinboth

350[O-S-W] by Zbir - Page 14 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Cze 30, 2012 6:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Nie ma sensu przyczepiać się do cieniowania, bądź też proporcji - w obydwu przypadkach jest perfekcyjnie. Świetna paleta kolorów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to słabo widoczny uśmiech, ale i tutaj zależy wszystko od gustu oceniającego. Jeżeli o mnie chodzi, to bardzo ciężko znaleźć tutaj jakiś błąd - nawet na siłę.
Reasumując... OPAR jest genialny i wykonany niemalże bezbłędnie.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 14 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.