Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 15 z 18]

351[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lip 02, 2012 6:00 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Czekało pół miesiąca na ujawnienie ... i nawet nie wzięło udziału w konkursie.
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Martianthemanhunter

352[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 04, 2012 3:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wybacz za zwłokę z komentarzem; miałem ukrytą nadzieję, że jakiś inny użytkownik oceni Twoją pracę, ale najwyraźniej się przeliczyłem.
Jeżeli dobrze kojarzę to jest to Marsjanin z „Ligi Sprawiedliwych” - no, chyba, że miał jakiś oddzielny show o którym niestety nie słyszałem.
Głowa wykonana dobrze; cieniowanie jak i odpowiednie proporcje, zostały zachowane. Custom pose wygląda naprawdę imponująco, a smaczku dodaje jeszcze w tym przypadku ta ogromna, niebieska peleryna. Miejscami cieniowanie można byłoby zmienić, ale nie jest źle. Nie podoba mi się natomiast wykonanie dłoni w przypadku ręki uniesionej w górę - jest zbyt wielka w porównaniu do drugiej łapki. Drugą sprawą jest but do pocieniowania którego, użyłeś ciemniejszych odcieni - zlewa się on z kolorami peleryny.
Poza tym, praca trzyma bardzo wysoki poziom. Nie mam jakichś innych, konkretnych uwag, poza tym co napisałem powyżej.

KP: 2
/Feli

353[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Gru 21, 2012 1:07 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Od miesięcy niczego nie robiłem .... wypadałoby wreszcie coś wrzucić.
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Piccoloprojekt

354[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Gru 21, 2012 3:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Skoro nie robiłeś czegoś od miesięcy, to mamy choćby to niewielkie wytłumaczenie, dlaczego praca nie trzyma tak wysokiego poziomu, jaki mogłaby trzymać. Pomimo posiadania naprawdę oryginalnej pozy, praca jest wykonana raczej na przeciętnie, jeżeli chodzi o bardziej doświadczonych spriterów. Twarz wykonana dziwnie, zbyt duże oczy, słabe przejście pomiędzy ciemnym, a średnim odcieniem skóry. Rączka umieszczona bardziej z tyłu jest zbyt mała, natomiast ta wysunięta do przodu, zwyczajnie wykonana na odwal się. Cały Piccolo wydaje się być zbyt wielki w porównaniu do stworzonej główki - patrząc na pelerynę, również dochodzę do wniosku, że może mieć nieodpowiednie proporcje. Strój pocieniowany przeciętnie, może być lepiej, zwłaszcza w Twoim przypadku. Problem podobny co w przypadku twarzy - zbyt słabe przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Tutaj błąd ma jednak większą skalę, bowiem chodzi o całą paletę kolorów.

Ogólnie rzecz biorąc, spodziewałem się od Ciebie czegoś znacznie lepszego i nie mogę nie napisać, że czuję się zawiedziony po zobaczeniu czegoś takiego. Zawsze tworzyłeś prace z pomysłem i na naprawdę wysokim poziomie - tutaj pomysł, owszem, jest - niestety, gorzej z wykonaniem. Schrzaniłeś równo paletę kolorów.

KP: 2
/Feli

355[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Gru 21, 2012 12:13 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Piccoloprojekt
Nieco zmieniona paleta kolorów ,co do reszty ... jestem zbyt leniwy ,żeby to poprawiać ;p
Dziękował za komentarz Yoszaku

356[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Gru 22, 2012 2:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprawiłeś dłoń, zmniejszyłeś tors i zmodyfikowałeś paletę kolorów. Nie jest to wielka poprawa, lecz cieszy mnie, że przynajmniej w niewielkiej części zastosowałeś się do tego co napisałem - postać na chwilę obecną prezentuje się znacznie lepiej, choć ma jeszcze pewne błędy. Głównie chodzi tutaj o to co pisałem wcześniej, a czego zwyczajnie nie masz ochoty poprawiać 4

KP: 1
/Feli

357[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Gru 22, 2012 2:31 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie spodziewałem się ,że znow skomentujesz ,dziękuję ;)
Tutaj kolejna praca - Tao Pai Pai
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Tao_Pai_Pai
Czas wrócić do starej formy ,mam nadzieję ,że jestem na dobrej drodze

358[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Gru 23, 2012 12:26 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Trochę czasu mam ,więc nadrabiam zaległości ...
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Friezabuffed

359[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Gru 24, 2012 6:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z daleka Tao Pai Pai nie prezentuje się najlepiej - jego strój, choć pocieniowany całkiem przyzwoicie, to nie wygląda dobrze. Prawdopodobnie wina palety kolorów, a nie Twoja. Sama postać ma zachowane odpowiednie proporcje i jest wykonana na wysokim poziomie - nie mam zastrzeżeń w tej kwestii.

Frieza wyszedł nieco ciekawiej. Głowa, tors, nogi - to wszystko trzyma pod każdym względem odpowiedni poziom i nie mam żadnych zastrzeżeń. Budzą je jednak rączki, w przypadku których odnoszę wrażenie, że nie przyłożyłeś się zbytnio. Mogłoby być ciekawiej, szału nie ma - nie jest też tragicznie, a to dobrze.


KP: 2
/Feli

360[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Gru 27, 2012 10:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki yoszaku.
Coś nowego :3
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Gyumao

361[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Gru 29, 2012 10:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Gokussjfr
Goku ;*

362[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Sty 01, 2013 9:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Yoko2t
Byłem jedynym który zrobił prace na konkurs ... Forever alone

363[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sty 02, 2013 1:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Sorry ziom :< , ale jakos za cholere nic mi sie robic nie chcialo ;/ za to pracka jest piekna.

364[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Sty 04, 2013 2:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Goku prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Odpowiednie proporcje zachowane, cieniowanie dobre – co więcej, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Miejsce w nagłówku jak najbardziej zasłużone. Praca konkursowa przedstawiająca Yoko jest niewidoczna dla ludzkiego oka, czyż nie? Z tego co widzę, link wygasł albo usunąłeś OPARa z konta na imageshack.us. Z tego co pamiętam, zachowane były jednak odpowiednie proporcje, cieniowanie również nie miało zbyt wielu błędów, być może poza niewielkimi niedociągnięciami. Ogólnie rzecz biorąc, dość szybko wróciłeś do starej formy, Ty Zbirze 4

Liczę na jakiś komentarz w moim O-S-W 4

1kp

365[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Sty 10, 2013 12:31 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Skoro już tu zajrzałem...
Goku na pierwszy rzut oka pierwej sort. Na drugi też ale gdyby chcieć to można by się czegoś uczepić. A ja chcę 47
Przerwa w postaci okolonego pixela miedzy nogami zupełnie niepotrzebna.
Ręka jakby złamana :p Można by cofnąć bark albo zrobić rękę wpół zgiętą.
Kosmyk nad prawym okiem [tym co go nei widać ] zrobiony bez serca :< :P
Ja poprawiłbym też klatkę piersiową i bark. Trochę miensa dorzuć :d

Twarz,jej zarys ogolnie wszystko poza wspomnianym wcześniej kosmkiem a znajduje się powyżej szyi jest bezbłędna. Gratuluje :d

KP: 2
/Feli

366[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Kwi 12, 2013 9:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję za komentarze :)
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Brandfk
Brand z League of Legends

367[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Kwi 13, 2013 5:28 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Świetna praca Zbirze! Bije mojego Branda na głowę. Jedyne do czego bym się przyczepił to jak już na DA wspomniałem, brak ognia na klacie oraz może ten ognisty irokez powinien być z deka mniejszy.

368[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Kwi 21, 2013 2:43 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Brandfk
Naprawde dobra praca. Jedyne do czego mogę się przyczepić to jest to, że ogień wygląda trochę bardziej jak włosy niż ogień, a tak pozatym to praca jest naprawde dobra.
Pozdrawiam, Qulob!

369[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Kwi 22, 2013 12:43 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dziękuję za komentarze :3
Renekton
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Renektonk

370[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Kwi 22, 2013 7:39 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
On jest taki piękny! :imih:
Wielka szkoda, że nie widać jego broni, ale i tak jest super! Jedyne co mi się nie podoba to ten jego hełm, nie wiem po co w ogóle mu go dawali...

371[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Kwi 22, 2013 11:19 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak pierwszy raz spojrzałem, to wydawał się 3D ;O
Na prawdę świetna praca, wszystko jest jak najbardziej w porządku, cienie, proporcje. GIT :D
Szkoda tylko, że broni nie widać, ale i tak jest super 4

KP: 1
/Feli

372[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Kwi 22, 2013 2:18 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Jeżu, jaki on przezajebisty. Tak świetnie oddałeś wszystkie szczegóły z tego obrazka, co się na nim wzorowałeś - cienie i proporcje są idealne, a do tego jeszcze ta kolorystyka jest taka zajefajna. Boooooooorze, ziooom, im dłużej patrzę na tę pracę, uzmysławiam sobie, jak bardzo cię nienawidzę przez twoje umiejętności. ;____;

KP: 1
/Feli

373[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Kwi 22, 2013 2:21 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Akurat zbieram na Renektona. :) Ogólnie to postać wymiata, reprezentuje tego lepszego Renektona(nowy splash nijaki). Ogólnie to przyczepiłbym się do jego prawej nogi, mogłeś lepiej ująć jej zgięcie jak tu(domyślam, że na tym się wzorowałeś, albo jakimś innym obrazku z modelem). Co dziwne nigdy tylu błędów nie dopatrzyłem w twoich pracach, ale serio? Nikt nie zauważył, że ogon mu urwało? :D

KP: 1
/Feli

374[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Kwi 22, 2013 10:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ja zauważyłem ,że ogon mu urwało XD
Dlatego też tutaj jest wersja z ogonkiem :
[O-S-W] by Zbir - Page 15 Renekton
Daje tak dla zasady

Dzięęęęęęęęki za komentarze moje kochane patafiany ;*

375[O-S-W] by Zbir - Page 15 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Kwi 23, 2013 10:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
„Brand” utrzymuje naprawdę wysoki poziom. Odpowiednie proporcje zostały zachowane, cieniowanie bardzo przyjemne dla oka – z daleka, jak i po przybliżeniu. Jedynym elementem nad jakim mógłbyś jeszcze popracować są płomienie.
„Renekton” jedynie potrzymuje moje zdanie na temat wysokiego poziomu jaki reprezentujesz swoimi pracami. Odpowiednie proporcje zostały zachowane, cieniowanie bardzo przyjemne dla oka. Jeżeli mam być szczery, uwielbiam twój styl głównie ze względu na schludne cienie. Nie jestem w stanie wypatrzeć żadnego konkretnego błędu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 15 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.