Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 18]

76[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Wrz 14, 2010 3:00 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dość oryginalnie wygląda, więc na wstępie przypadł mi do gustu.
Ogólnie hełm, zrobiony naprawdę dobrze, widać lekko styl twojego cieniowania na nim.
Tutaj wszystko wygląda dobrze, Hełm realistyczny co mi się podoba. Zbroja również niczego sobie, świetne proporcje, kształty oraz cienie. Nie mam się do niczego tutaj przyczepić.
Jego zbroja na rękach również pasuję do całego stylu tej zbroi. Jednak te mieczyki są trochę dziwne, nie wiem dokładnie jak to określić ale to chyba wina ich kształtu/proporcji przez to wyglądają zdeczka nie naturalnie. Pomijając ten fakt, znowu pokazałeś coś Ciekawego, te jego nogi a raczej widmo wyszło również doskonale, dobre cienie i w miarę kontury.
Ja bym jeszcze pomyślał o zmianie mu tych oczów, na też takie aka widmowe :P. Ale te nie są złe.
Całość wygląda oryginalnie, ma naprawdę dobre cieniowanie. Jednak według mnie miecze wyszły gorzej.

2kp

77[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Wrz 14, 2010 3:09 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Heh dzięki za komentarz :]. Ty chyba jesteś jedyną osobą ,która mnie "wspiera" w tym temacie :P. Jeżeli chodzi o miecze ,to cóż nie wyszły mi i o tym wiem ,ale nie chciało mi się z nimi więcej bawić.

78[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Wrz 18, 2010 12:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc nastąpiła następna zmiana base ... cholera w dalszym ciągu ,nie mogę go skończyć. To jest ostatnia wersja:[O-S-W] by Zbir - Page 4 Basen
To jest wersja nowa ,niekoniecznie poprawiona:
[O-S-W] by Zbir - Page 4 Baseob
Pewnie jak zauważyliście ,raz jeszcze go skróciłem. Chciałbym także ,abyście napisali która ręka jest lepsza. Czekam na wasze komentarze ,które zawsze są jakże wyczerpujące >.<.

PS Nastąpiła aktualizacja pierwszego postu tego tematu.

EDYTUJE
Tutaj próbka tego ,jak prezentuje się base z ubraniem ... jak ja już dawno nie robiłem na męskim base ,wręcz nieco za tym zatęskniłem :P.
[O-S-W] by Zbir - Page 4 Otis

EDIT #2
Dodaje nieco zmienioną wersję ,różni się oczętami i prawym kosmykiem :P
[O-S-W] by Zbir - Page 4 Otis



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Wrz 19, 2010 6:59 pm, w całości zmieniany 3 razy

79[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Wrz 18, 2010 9:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Choć nie przywykłem do oceniania Base, to zrobię to bo widzę że nie sypią się u Ciebie komentarze i oceny. W sumie, u mnie to samo :ashs:

Cienie głowy są ciemne, trochę za ciemne. Ogólnie najciemniejszy odcień skóry jest trochę zbyt ciemny. Zmień go na jaśniejszy czy coś, bo nie wygląda ciekawie.
Ogólnie styl cieniowania jest bardzo fajny. Podobny do mojego, ale "mniejszy" ^^' Widzę że poprawiłeś łapkę, bardzo dobrze.
Skasuj brązowy px na lewej piersi i zastąp go średnim odcieniem. Teraz lewa strona klaty wygląda jakby była zaokrąglona. To źle i musisz poprawić ten błąd. Nad mięśniami jeszcze popracuj i nie odchylaj tak prawej ręki od ciała. Przysuń ją trochę, bo głupio wygląda. Lewą rękę natomiast przesuń w dół o jeden px. Jest za duża różnica między długością łapek. Cieniowanie spodni i butów nie wiem czemu, ale bardzo mi się podoba. Masz taki jakiś styl że podoba mi się xD Charakterystyczny jedynie dla Ciebie.
Popracuj jeszcze nad rozmieszczeniem średniego odcienia na głowie.

KP: 2
/Feli

80[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Wrz 20, 2010 10:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zero komentarzy odnośnie ostatniego OPAR'ka ? Mam nadzieję ,że to Was nieco rozrusza :[O-S-W] by Zbir - Page 4 Smoczywojownik

81[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Wrz 21, 2010 5:37 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Żeby nie było że Yoh siedzi tylko na PBF i nic nie ocenia, zrobię wyjątek i ocenię Tobie OPAR'a.

Pierwsze wrażenie? Whoa.
Wrażenie po przyjrzeniu się mu z bliska? Co to ma być?
Ale od początku.

Ogólnie OPAR jest bardzo pomysłowy, także już na początku masz u mnie plusa za oryginalność. Wykonanie i ogólny zarys także bardzo fajne, ale teraz co mi się nie spodobało w twojej pracy.
Brak zbyt wielu pixeli. Dla czystego przykładu, przy lewej nodze brak dwóch px przy stopie jedynie niszczy tą nogę. Brak większości px na skrzydłach. Ogólnie są ciemne i tego tak nie widać, ale nie przesadzaj z tym. Robiłem tak kiedyś i uwierz że wychodziło mi to wszystko coraz gorzej. Trzeba znać pewne granice w braku px. Ty stanowczo ją przekroczyłeś. Właśnie brak px sprawił że prawe skrzydełko stało się nieco kwadratowe. Wiesz?
Ogólne wykonanie nie jest złe, a cieniowanie bardzo mi się podoba, ale uważaj z tymi px bo naprawdę przejedziesz się na własnych umiejętnościach. A takiego talentu nie chciałbym zmarnować.

KP: 2
/Feli

82[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Wrz 21, 2010 3:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 4 Smoczywojownik
Dzięki za komentarz. Zmieniłem kilka rzeczy ,które mnie irytowały ,niektóre zostawiłem ,bo nie mogłem ich się pozbyć w 100 %.Dodatkowo dodałem jeszcze alternatywę odnośnie koloru. Jeżeli chodzi o skrzydła ,to pozostawię to tak jak jest teraz. Uwierz mi ,że gdybym zostawił kontury w spokoju ,to wyglądałyby one gorzej. Nie robię tego ,żeby wyglądało to na bardziej "profesjonalnie" zrobione ,tylko chciałem zmiękczyć krawędzie.

83[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Wrz 21, 2010 4:08 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Fajnie wygląda, ale nie pasują mi te srzydła i ten zielony kolor.. xd
Także nie widać tak bardzo cieni, mógłbyś to w sumie dużo poprawić, i trochę zmienić te nogi, bo dziwne są.
6/10

Nie oceniam dla KP :P Tylko dla posta xD

84[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Wrz 23, 2010 10:02 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Pisałem że odwdzięcze sie za każdy koment a więc...
Ogólnie opar prezentuje sie fajnie.
Głowa-Wszystko fajnie ale nie podobają mi sie te "rogi".Wydają sie mi zbyt uniesione do góry.Cieniowanie też nie najgorsze aczkolwiek nie prefekcyjne.
Tułów-Na ramieniu są jakby takie 2 opony.Sądze że to naramienniki.Nie wyglądają za dobrze.Według mnie lepiej by wyglądało gdyby wyglądało by to inaczej albo mocno to poprawić.Zbroja (tak myśle) wygląda bardzo fajnie.
Nogi.Najgorzej wygląda stopa.Ogólnie dobrze ale ta stopa nie wygląda za dobrze.Z bliska jakoś ale z daleka...Stopa przypomina mi freezera.Cienie też takie sobie.Prawa noga jest zbyt ciemna.
Skrzydła-Bardzo ładny kształt.Cienie też dobre ale lepsze cienie są w 2 wersji.Prawe skrzydóo jest za ciemne.Rozumiem że jest tam rzucany cień ale żeby zakrywał całe skrzydło?
Ogółlnie-Opar oryginalny,pomysłowy i dobre wykonanie.Osobiście kolory lepiej wyglądają w 1 wersji aczkolwiek cieniowanie lepiej wygląda w 2 wersji.2 wersji przypomina mi takiego jakby "majestatycznego goblina" xd
Ocenka-8/10

KP: 2
/Feli

85[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Wrz 23, 2010 9:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejna praca zrobiona z nudów ,tak na prawdę na siłę ,ale także z zamiarem rozruszania nieco tego działu ... zapewne próba skończy się fiaskiem ,lecz zawsze można spróbować :)[O-S-W] by Zbir - Page 4 Podrnik

86[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Wrz 27, 2010 7:38 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jak najbardziej zasłużony Oparek Tygodnia.
Kolejna dobra praca.
Cały styl kompletuję się w naprawę ciekawego oparka.
Włosy wyglądają oryginalnie, cienie też niczego sobie, nic bym tu nie zmieniał.
Ten szal aka... równie świetny. Zachowane wspaniałe cieniowanie, naprawdę dobra robota.
Pas oraz cała ręka bardzo dobrze ujęta, praktycznie nie mogę tu dużo napisać bo jak dla mnie praca prawie bezbłędna. Jednak nie podoba mi się lekki pillowshading na spodniach. Reszta genialna.

1kp

87[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Wrz 27, 2010 7:42 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
yea, mogę zgodzić się z Felim jednak mi nie podpadł ten szal, trochę kształt przy szyi jest nijaki.
No i niby na czym on trzyma ten miecz? Nie widzę żadnej przepaski od pochwy XD.
Włoski bardzo dobre, cienie również dopracowane.
Spodenki średnie, jednak pasują do tego stylu.

88[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Wrz 27, 2010 7:58 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
@UP
A bo widzisz ,to lewitujący miecz XD. Nie no ,rzeczywiście zapomniałem to ująć ,a jeżeli chodzi o spodnie ,to nie miałem pomysłu na inne. Sam nie jestem fanem tego typu cieniowania spodni ,ale inaczej pocieniowane mi nie pasowały do ogólnego wyglądu postaci ,a nie chciało mi się więcej bawić z tym OPAR'em ... pozwolę zacytować samego siebie:
Kolejna praca zrobiona z nudów ,tak na prawdę na siłę
Jeżeli chodzi o to ,że otrzymała OPAR'a tygodnia ,to szczerze mówiąc ,nie jestem z tego dumny. Po pierwsze dlatego ,że została nagrodzona jedynie z powodu ,iż nikomu się nie chce robić nic ciekawego ,więc konkurencja była może nie mała ,ale dosyć uszczuplona. Druga sprawa ,to to ,że kiedy rzeczywiście się staram ,to mój wysiłek jest brany za zbędny ,a praca się podoba co najwyżej średnio. Wolałbym już ,aby znalazł się tam mój "smoczy wojownik" ,no ale jak już ta praca pojawiła się w "Opar Tygodnia" ,to chyba nie powinienem narzekać :P.

89[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 02, 2010 11:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ogólnie rzecz biorąc, praca wygląda naprawdę fajnie. Przyjemne dla oka cieniowanie, ładnie wykonany płaszczyk, fajne i oryginalne włoski.. Jedynie mogę przyczepić się do cieni twarzy. Są jakieś dziwne, zważając na to że w poprzednich pracach wychodziły ciekawiej. Jakoś się nie postarałeś w tym wypadku, no ale powód znam. To był OPAR robiony z nudów, ya?
Jak wspomniał ktoś wyżej, chyba Shine, mieczyk niczego się nie trzyma. Wisi mu dosłownie na tych plecach jak gdyby nigdy nic. Głupio to wygląda.
Także zauważyłem tu dwa w miarę poważne błędy jeżeli chodzi o wykonanie. Poza tym jest świetnie ;) Nawet jak od niechcenia, to jak najbardziej zasłużony OPAR'ek Tygodnia był.

KP: 1
/Feli

90[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 03, 2010 2:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 4 Meduza
Jest to meduza ,troszeczkę inna niż nam wszystkim znana. Jeżeli chodzi o ten wielki ogon ,to on wychodzi z włosów ( jeżeli chcecie wiedzieć :P ).

91[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Paź 05, 2010 8:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, dzięki za ocenę Facesetów xd

No więc, OPAR bardzo pomysłowy. Nie bez powodu dostał się na OPAR'a Tygodnia ;) Znowu mnie miło zaskoczyłeś tym co tak naprawdę potrafisz, wiesz? Ale do rzeczy.
Cieniowanie jak zwykle dość przyjemne dla oka. Bardzo fajne wykonanie i dobrze dobrane kolory. Dzięki temu praca wygląda prawie że bezbłędnie. Prawie..

Nie podoba mi się styl w jakim wykonałeś oczęta tejże istotki. Są co prawda takie "złe", ale to zdecydowanie dziwnie wygląda.
Cieniowanie twarzy jest dość.. Dziwne. Jak cieniowanie innych elementów wyszło wspaniale, tak cienie na twarzy nie powaliły. Taki pillow shading i właśnie to mi się nie podoba. Po prostu daje to dość dziwny efekt xd
Ostatnią rzeczą jest lewa noga. Z początku pomyślałem sobie "Hej, fajnie zrobił że ukrył lewą nogę za prawą. Ciekawie to wygląda.".
Kiedy jednak przybliżyłem pracę w Paint'cie ukazało mi się coś ciekawego. Nie ukryłeś nogi za nogą, a jedynie chciałeś jakby zgiąć lewą nogę. Niestety, coś tu nie wyszło skoro o tym piszę ;s A dokładniej:
[O-S-W] by Zbir - Page 4 14157941
Ta część że tak się wyrażę "nogi" była zbędna w tym miejscu :|
Jeżeli chodzi o kontury pracy, to nie jest ona źle wykonana. Myślałem że kasując kolory, wyjdzie coś gorszego no i się zdziwiłem :D
[O-S-W] by Zbir - Page 4 36628121

Ogółem, nie jest źle ale jak sam widzisz, praca ma pewne błędy. Nie musisz tego poprawiać, ale miło byłoby gdyby ktoś wreszcie się zastosował do moich rad xD

2kp

92[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Paź 05, 2010 1:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ja się zawsze ,bez sprzeciwów dostosowuje do rad ( szczególnie Twoich ) ,jednak jeżeli uważam ,iż coś definitywnie zniszczyłoby ( do końca )wygląd pracy ,to rzeczywiście zdarza się ,że nie robię.
Jeżeli chodzi o twarz ,to już się przyzwyczaiłem ,że przy każdej okazji ją komentujesz :P. Nóżka na samym początku rzeczywiście była schowana jedna za drugą ,ale potem mnie coś tknęło ,ażeby dodać jeszcze z tyłu stopę :P.
Ogółem dzięki za komentarz ^^

93[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 07, 2010 1:51 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Odrazu powiem że przepraszam że odpiero teraz oceniam ale nie miałem czasu.
Weże-Górna część przypomina włosy.Nigdy bym sie sam nie domyślił że to weże gdyby nie było tych główek.Same węże kształt mają dobry.Ich oczy wydają sie za małe ale większych sie nieda.Tylko mówie.
Strój-Ładny, biały klor :) złoty pasuje do tego jak ulał.Do kształtu sie nie doczepie.Cieniowanie jest dobre.
Nogi-Noga wystająca zza lewej nie wygląda za dobrze.Wygląda to dosyć nie naturalnie poniewarz na pierwszy rzut oka myślałem że ma pogrubioną noge O.O
Lepiej by było gdyby noga była wyprostowana w dół jak lewa.
Dół-Ładne wykonanie.cienie są bardzo dobre a kształt niezły.Nie podobają mi sie jedynie czarne pixele na końcówce ogona.Lepiej by wyglądał ciemny odcień.Wystający ogon po lewo terz nie wygąda za dobrze.Kształ jest za ostry według mnie.
Skóra-Cieie są dobre.Ładne rozmieszczenie.Na twarzy nie podobają mi sie te "wielkie" oczy.
Ogólnie-Opar pomysłowy oraz dobre wykonanie.Przypomina mi jakąś grecką boginie.
Ocena 8/10
PZDR

3kp

94[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Paź 12, 2010 2:28 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
a więc tak;Na samym początku chce ci powiedzieć że się nie rewanżowałem za ocenę 🇲🇦 u mnie bo miałem długi okres braku weny i chęci do lsw a do tego kilka gierek...a więc na rewanż czas(będzie długi bo chce nabić KP) :D

Włosy; no więc te "włosy" to fajnie ci wyszły(przy okazji to chce się spytać czy mogę użyć tych węży bo mam wenę)ogon na prawdę bardzo fajnie ci wyszedł i według mnie jest idealny,kolorki dobrze dobrane i fajnie zrobiony spód.ma u mnie +++/++(czyli 3 na 2 plusy)

Głowa; twarz też ci fajnie wyszła ale chyba wolałbym nie oceniać ci zbytnio oczu(bo boje się że jak się w nie wpatrzę to z kamienieje XD)
no więc zrub jej trochę bardziej złowrogie oczy jeśli chcesz dodaj usta i będzie fajnie :) +/++

ubiór i ręce; struj jest fajny i dobrze zrobione cyce;)sukienka fajna kolory dobrze dobrane ale tak jak u yoha ta częśc nogi mogła by być zakryta tą sukienką.Ręce są fajne i mi się podobają ogólnie tą część dobrze zrobiłeś dostajesz ++/++

nogi; po pierwsze ta część nogi popraw ją i wszystkim będzie się żyło lepiej xD hmmm chyba właśnie zrozumiałem z kąd się tamto wzięło teraz też przeczytałem twój koment i jak to zrozumiałem to zaczołem inaczej na nią patrzeć(MAGIA)fajnie ci wyszły nogi i cienie mi się podobają ++/++

ogółem to fajnie ci wyszła meduza bardzo mi się podoba miałem kilka uwag ale niezbyt istotnych a więc czas na ocenę końcową.
Twoją oceną końcową jest 9++/10(bo nic nie jest idealne) gratulacje i życze dalszej owocnej pracy


KP: 2
/Feli

95[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Paź 12, 2010 4:31 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
łał, ja wprost przepadam za twoim stylem. I tym razem mnie nie zawiodłeś ; d. Robisz naprawdę oryginalne pracki, a właśnie to lubię.
Bardzo pomysłowa poza tej pani, jej talia również pasuję do "kobiecej" co mi się podoba. Wszystko no wprost pięknie pasuję, wprost kapitalne cienie węża, ręce też mają zachowane bardzo dobre proporcje. Ta bluzeczka też Ciekawie wygląda, ale trochę bym popracował nad tym jak leży na jej ciele. No i ta noga, jeden piksel zdecydowanie za bardzo wyostrza tę jej nogę. Dobry pomysł ale nie udane w stu procentach. Reszta naprawdę dobra, jak to zazwyczaj ostatnio u Ciebie. Trzymaj tak dalej, ja oczekuje na dalsze oryginalne pracki.

1kp

96[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Paź 12, 2010 10:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dawno tutaj nic nie pisałem ,więc żeby nie było ,że nic nie robię ,to daję tutaj jakiegoś OPAR'ka.
[O-S-W] by Zbir - Page 4 Codyd
https://2img.net/r/ihimizer/img705/303/codyd.png

97[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 14, 2010 9:56 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejne prace niegodne komentarzy ... ,no mam nadzieje ,że się mylę :P. Nie daje żadnych centaurów ,meduz ,minotaurów ,wampirów ,czy innych dziwnych stworzeń ,bo próbuję znaleźć dla siebie jakiegoś w miarę sensownego wipa.
[O-S-W] by Zbir - Page 4 Luckyr

98[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 14, 2010 10:00 am

blightwaler

blightwaler
Zbanowany
Zbanowany
Ogon wyszedl ci fatalnie :P

Włosy bardzo ladne i schludne a kolczyk powinien byc nizej
tyle :D

Moje tez mogl bys skomentowac xd

99[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Paź 14, 2010 1:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W miarę sensownego na tyle by zacząć tworzyć Sprita, ya?
Cóż.. Wracam do oceniania i komentowania cudzych prac, a także w najbliższym czasie do tworzenia OPAR'ków. Mam nadzieję że znajdziesz czas więc na ocenę dla mnie kiedy coś wrzucę :D

Nie to że pierwsza praca nie jest godna oceny, bo to nie prawda. Ale nie spodziewałem się że beze mnie ten dział tak się zatrzyma. Okey. Z daleka nie widzę większych błędów, całość wygląda bardzo fajnie. Jedynie z daleka nie przypadły mi do gustu włosy. Są zbyt.. Plastikowe? Dobra, nieważne. Po zbliżeniu OPAR'ka, rzuciły mi się w oczy ważniejsze błędy.
Po pierwsze, włosy. Powinny być one ostrzej zakończone. Lepiej by wyglądały, gdybyś się z nimi właśnie pobawił idąc w tym kierunku. Cienie są całkiem fajne, więc tylko proporcje odpowiednio zmodyfikuj.
Po drugie, cieniowanie skóry głowy. Bardzo fajnie tu pomyślałeś by przysłonić mu kawałek twarzy cieniem przez opaskę, mimo to popełniłeś głupiutki błąd. Użyłeś tutaj 3 kolorów, jednak pod opaską umieściłeś tylko jeden, średni. Najciemniejszy jest tylko w jednym miejscu na twarzy. Nie wygląda to tragicznie, ale nie uważasz że przydałoby się bardziej wykorzystać ten najciemniejszy kolor? Teraz twarz wygląda jak cieniowana dwu-tonowo i nie jest to zbyt wesołe.
Po trzecie, podkoszulka. Do kamizelki nic nie mam, jest zajebista. Co innego właśnie podkoszulka. Znowu widzę trzy cienie, ale najciemniejszy ograniczył się tylko do dwóch px. Zmień to. Albo cieniujesz dwu-tonowo, albo wykorzystujesz najciemniejsze kolory bardziej niż w dwóch, trzech px na danym elemencie.
Do spodni nie mam zastrzeżeń. Podoba mi się ten styl i nic do niego nie mam. Kawał świetnej roboty. Buty także świetne.
Broń dość pomysłowo zrobiona i wreszcie dałeś jakiś pasek który trzyma ją na tych plecach xd
Dziwne oczy, nie lubię tego stylu ala. AngryBoy xP

Ogólnie praca na dość wysokim poziomie, masz własny styl LSW i wykorzystaj to.

Próba stworzenia własnej postaci, wyszła całkiem dobrze. Mimo to, mam co niej pewne zastrzeżenia.
Nie podobają mi się włosy. Cieniowanie dość fajne, ale ten kształt nie zbyt mi się podoba.
Za duża odległość między twarzą, a prawym barkiem. To wygląda tragicznie, jakby jego ręka była na siłę przyczepiona. Co do twarzy, zupełne przeciwieństwo poprzedniej pracy. Tutaj wykorzystałeś ładnie każdy odcień i efekt jest wspaniały.
To samo tyczy się cieniowania podkoszulki. Świetna robota.
Dłonie wyglądają dziwnie przez ten jeden px na samym dole. Popracuj ogólnie nad tworzeniem i rysowaniem dłoni ORAZ nad tym by były trochę dłuższe. Bowiem lewa rączka jest za krótka jeżeli porównać ją do prawej.
Do spodni jak w poprzedniej pracy, nic nie mam. Buty także mogą być. Podoba mi się twój styl, no xD
Gorzej w drugim stroju. Kilka błędów się powtarza, między innymi ten nieszczęsny, zbyt długi bar. Łapki także są w porównaniu do siebie dość.. różne. Strój wygląda dość pomysłowo i jest bardzo fajnie wykonany. Jeżeli zaś chodzi o ogon, jest zdecydowanie za długi. Miejsce z którego wyrasta powinno być o px, może nawet dwa niżej niż jest. Ogon spieprzyłeś, może lepiej wyglądałby bez niego, nie uważasz?
Oczy w obydwu wersjach są fajne. Właśnie taki styl lubię.

Ogólnie, cieniowanie dość przyjemne dla oka. Do twojego stylu nic nie mam, ale popełniasz jeszcze dość głupie błędy. Jak każdy zresztą. Pracujmy dalej nad tym to może kiedyś przerośniemy Vortexa xd

3kp

100[O-S-W] by Zbir - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Paź 16, 2010 10:06 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Ocenie ci ostatnią prace.
Zaczne od włosów.Zwisające na twearz kosmyki wyglądają dosyć dziwnie.Przypominają banany.Końcówki włosów po lewej są według mnie zbyt ostro zakończone.Są również dosyć za krótkie i według mnie to psuje dosyć włosy.Cieniowanie jest dobrze zrobione.
Teraz strój.Bluzka ci wyszła bardzo dobrze.Mięśnie świetnie wyglądają.Do cieniowania na barku bym sie mógł przyczepić.Drugi strój przypomina lekko zbroje.Cieniowanie środkowej części jest dobre.Gorzej prezentuje sie ciemna część.Na barku dało by sie dodać kilka px.Nie jestem pewien czym jest ta biała cześć.W każdym razie nie prezentuje sie za dobrze.
Pasek ma dobre wykonanie.Mówie tu o pasku w wersji nr 2 bo w 1 jest zwyczajny.
Teraz spodnie.W pierwszej wersji cienie są dobrze ułożone na górze ale na dole niezbyt mi sie podobają.Dało by sie kilka pixeli poprawić.Na dole spodni jest takie "zgrupowaie" cieni.Według mnie nie wygląda to za dobrze.
Teraz druga wersja.Buty wydaą sie zbyt wysoko ułożone.Sam niewiem czemu ale z daleka tak mi sie wydaje.Tutaj sie już nie doczepie bo to to samo cieniowanie co w wersji pierwsze.
Buty mi sie bardzo podobają.Dobre wykonanie i fajnie wyglądają.Cieniowanie też dobre.
Ogon dosyć dziwnie wygląda.Jest za wysoko umieszczony i końcówka ogona wygląda jakby mu ktoś odciał koniec ogona.
Na twarzy cienie ujdą.Mięśnie według mnie wyszły lepiej od cieni twarzy.
To moja ocenka.
PZDR

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 18]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.