Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 12]

226[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lut 01, 2013 6:37 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter

Yeah! Przybywam z kolejną porcją moich prac!

Pierwsza z nich powstała spontanicznie podczas słuchania konkretnego soundtracku, nazwałem go Ghostly Skeleton:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Ghostlyskeleton
Szczerze powiedziawszy całkiem jestem zadowolony z efektu zwłaszcza, że kompletnie nie potrafiłem zrobić dolnej części "ciała". Małe podziękowania wędrują do Viega i Feliego za rady.

Druga zaś praca, to jest revamp prezentu dla Yoha, od Viega. Całkiem mi się spodobała postać i jakoś tak postanowiłem się za nią zabrać.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Pixiedj

227[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lut 11, 2013 5:39 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Baardzo fajny! :D Płaszcz jest wyczesany, bardzo fajnie wygląda, cienie też są odpowiednie, ale nie wiem czy tu:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 03620319369782441942
Nie powinno być ciemniejszego odcienia 9 Ogólnie to jest odpowiedni i mrocznie wygląda :)
Co do szkieletu to jest git, czaszka wygląda zarąbiście, jak najbarziej odpowiednie proporcje. Żeberka fajnie wyglądają, ale jestem ciekaw jak je robiłeś, czy całe, a potem przykryłeś czy tak od razu, bo ustawienie na pewno by się różniło 9 Prawa dłoń fajnie, ale lewej nie widać, przynajmniej ja nie widzę, no chyba że ma być nie widoczna 4 Zgaduję, że nóg nie ma, a ten 'dym?' bardzo fajnie je zastępuje :) Jest zrobiony fajnie, dobrze, że dałeś go jeszcze na plecach i nad czaszką, daje mu to więcej mhoczności.

Ogólnie fajna pracka, oczywiście rób takich więcej, żebyś skill'a nie zgubił ;D

2kp

228[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lut 13, 2013 9:10 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
„Ghostly Skeleton” wygląda naprawdę ekstra. Miejscami mógłbym przyczepić się do cieniowania, ale tak naprawdę nie widzę teraz takiej potrzeby. Odpowiednie proporcje zachowane, ciekawy styl oraz imponujący efekt finałowy. Tego można było się po Tobie spodziewać 4
Revamp prezentu urodzinowego od Viega, czyli słodziutkiej Pixie również się udał. Cieniowanie pracy jest nieco gładsze i przyjemniejsze dla oka. Zachowałeś odpowiednie proporcje. Jedyną rzeczą do jakiej mogę się przyczepić są… piersi. Z daleka odnoszę wrażenie, jakby były za bardzo przesunięte w lewą stronę OPARa (nie naszą). Poza tym, brak większych uwag. Dobra robota, Samey.

KP:2
/Feli

229[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Mar 29, 2013 7:34 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Giant Lizard Blizzard:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Glnms

Chciałbym jeszcze podziękować Viegowi za tą genialną nutkę, przyjemniej się go tworzyło.

230[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Mar 29, 2013 8:18 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, bo ta nutka jest naprawdę epicka. Zaraz, co to ja miałem... ach tak, trochę wyżej było... hoooooooly shit. To jest niesamowite. Nawet jeśli uznać, że mnie bardzo łatwo zadziwić czymkolwiek wykonanym dobrze, to i tak jest świetne.

Tutaj nie licz na to, że powiedziałbym, że cieniowanie jest zbyt realistyczne. Tutaj to jest właśnie super, że jest zbyt realistyczne. Miałbym chyba tylko jedno pytanie co do całości - mam dziwne wrażenie, że prawa (przednia) łapa jest, nawet mimo tego, że jest nieco z tyłu, wyraźnie mniejsza od lewej. I krótsza, jeśli wyobrazić sobie, jak może być ułożona za korpusem tego kolosa. I to w sumie wszystko, co ja bym był w stanie powiedzieć.

Zgadnij, czego słuchałem w trakcie pisania posta. Nie musisz mówić, wiem, że zgadłeś.

KP: 2
Dodałem kp, słuchając tego utworu. Combo?
/Feli

Zobaczyłem, że dodałeś kp, słuchając tego utworu, który słuchałeś, gdy dodawałeś kp do posta, którego pisałem, słuchając tego samego utworu, a post jest na temat pracy, którą Samey robił słuchając tego utworu.

Yo dawg, I heard you like Wizards in Winter. So we...



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Pią Mar 29, 2013 9:43 am, w całości zmieniany 1 raz

231[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Mar 29, 2013 9:33 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Kurwa. Serio ? S E R I O ?
Chłopie, całkowicie rozjebałeś tym system. Nie mam nic do dodania, strasznie mi się podoba. Ile czasu nad tym siedziałeś ?

232[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Mar 29, 2013 10:44 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zobaczyłem, że dodałeś kp, słuchając tego utworu, który słuchałeś, gdy dodawałeś kp do posta, którego pisałem, słuchając tego samego utworu, a post jest na temat pracy, którą Samey robił słuchając tego utworu.
Czytałem to wszystko słuchając tego utworu, a w dodatku Quagsire z avka Sameya biegnie w jego rytm (chodzi mi głównie w końcówkę kawąłka).

A co do rzeczy:
Zauważyłem, że zdecydowanie idą Ci takie typowo pixel-artowe (większe) prace niż zwykłe LSW. I to dużo bardziej. A porównanie pracy, którą dałeś na ostatni OADS i tej jest na to niezaprzeczalnym dowodem. Co by tu skrytykować? Przy takich rozmiarach pracy nie tylko dlatego, że jest na prawdę dobra, trudno znaleźć jakieś błędy. No ale powtórzę, to co napisał V - jego prawa łapa wydaje się być krótsza (i to przednia nie jest raczej 9) od lewej. Poza tym nic mi się nie rzuca więcej w oczy - może tej "grzebień" na jego karku mógłby być trochę wyżej.

W każdym razie - świetna robota, oby tak dalej.

2kp

My na pewno mówimy o tej samej łapie? Bo ja o przedniej/górnej prawej.


Ach, źle zrozumiałem z początku. O tej samej 9.

233[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Mar 30, 2013 12:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, bardzo duży plus za oryginalność oraz samo wykonanie – wielu „spriterów” spieprzyłoby proporcje prawdopodobnie już na początku. Sama kreatura prezentuje się naprawdę świetnie, ale… Prawa łapa, która znajduje się z tyłu, jest wykonana znacznie słabiej niż lewa. Przede wszystkim, spróbuj bardziej uwidocznić masę mięśniową na tej nieszczęsnej prawej łapce. Popracuj również nad odstającym palcem – prezentuje się po prostu dziwnie, ot co. O długości nie będę wspominał – wypowiedzieli się już na ten temat Woogy oraz Viego. Od siebie dodam, że słabo wypadła również jego lewa stopa. Nawet jeżeli stworek wykonał krok do przodu i chciałeś uzyskać efekt chodu, oddalenia tej stopy, to niekoniecznie wyszło tak jak prawdopodobnie planowałeś. Poza tym, nie mam zastrzeżeń – sprite jest naprawdę genialnie wykonany. Oby tak dalej!

KP: 2
/Feli

234[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Kwi 09, 2013 2:37 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Tym razem coś mniej epickiego, postanowiłem zrobić coś mniejszego co nie będzie wyglądać niesamowicie, ale trudniejszego w wykonaniu i jeśli mam być szczery, tą prace trudniej mi się robiło niż poprzednią, ale uważam, że efekt wyszedł nie najgorzej. Przedstawiam wam oto...
Shiro Tagachi
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Shirotagachik

235[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Kwi 09, 2013 3:06 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Nie jest tak epicki, jak swoje poprzedniczki, co nie zmienia faktu, że jest fajny.

Po pierwsze, pół-custom pose, plus.
Po drugie, OGROMNA ilość użytych odcieni złota, dobrego użycia, plus.
Nie podobają mi się "przerwane" kontury.
(zaznaczone na screenie)
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 06pgik
Strasznie słabo wykonane miecze.
Coś ty mu z twarzą zrobił ?
Nie wiem czy to można uznać za błąd, ale nie jest pocieniowany (dalej-bliżej, czyli "dalsza strona" postaci powinna być ciemniejsza)
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Dejnsw

KP: 3
/Feli

236[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Kwi 09, 2013 3:08 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Nie wiem czy mi się wydaje czy twój OPAR Master Skill spadł... Ogółem praca prezentuje się bardzo fajnie, kolory są dobrane odpowiednio do tego ogólny zarazy zbroi jest zarąbisty, lecz czegoś jakby mi brakowało, sam nie wiem czego, ale ot już może kwestia gustu xd. No, więc włoski są fajne, ładnie wykonane tylko jakoś tak nie wiem, nie pasuje mi w nich cieniowanie, lecz może tylko tak dało się ja na nich wykonać. Twarz jest spoko tylko trochę nie pasują mi te "przymrużone" oczy i em... blizny xd? Zbroja jest zajebista tutaj nie mam nic do powiedzenia no może prócz tej ręki od naszej lewej (tej bardziej widocznej) jest tam taka pomarańczowa kreska pod zbroją i ona mi nie bardzo tam pasuje. Dłonie jakoś dziwnie wykonane na tych rękojeściach, ale prawdopodobnie nie dało ich się lepiej wykonać. Miecze są dobrze wykonane to samo z nóżkami oraz butami. Ogółem praca dobra, ale jakoś tak mnie nie urzekła :/

KP: 2
/Feli

237[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Kwi 09, 2013 4:10 pm

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Wypowiem się odnośnie tej pracy jako osoba, która trochę pocinała w GW, a jej ulubioną postacią z tej serii jest nie kto inny jak... Shiro Tagachi. Nie będę się wysmętniał odnośnie pixelowej poprawności etc. bo zwyczajnie się na tym nie znam. Samo podjęcie się zrobienia tak (według mnie) skomplikowanej postaci jest godne podziwu. Przede wszystkim trzymałeś się twardo "growego" odpowiednika, co już sprawia, że postać mocno zyskuje w moich oczach. Jestem przekonany (po chociażby Twoich ostatnich pracach), że gdybyś miał ochotę to Shiro wyglądałby zdecydowanie lepiej, jednakże odbyłoby się to kosztem autentyczności (i rozmiaru pewnie też). Nie widziałem i nie wiem jak można by było lepiej zobrazować naprawdę liczne blizny na czyjejś twarzy na tak małej przestrzeni, zatem ich imitacja w Twojej pracy w zupełności mnie zadowala. Zbroja z pewnością wyszła Ci tutaj najlepiej prawdopodobnie przez świetnie dobrane kolory i cieniowanie. Włosy także są w porządku, ponieważ odzwierciedlają ich prawdziwy kształt, a miecze, tak samo jak w grze nie są przesadzone. Szczegóły jakie udało ci się zawrzeć w tym Oparze, dają o sobie znać. Poszarpany pas zwisający z jego zbroi czy też ostro zakończony naramiennik mnie osobiście bardzo się podobają. Oby tak dalej.


KP: 3
/Feli

238[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Kwi 21, 2013 12:30 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie wiem czy mi się tylko zdaje, ale zauwazyłem, że lepiej wychodzą ci różne dziwniejsze postacie niż te zwykłe. Serio. Normalni ludzie wyglądają - jak na ciebie - przeciętnie. Za to przy najróżniejszych potworkach czy tego typu badziewiach pokazujesz co potrafisz. Przy ostatnim oparze jedynym elementem, przy którym mogłeś coś pokazać była chyba tylko zbroja, nie? Odnoszę wrażenie, że nie lubisz robić czegoś takiego normalnego, nie? Opar prezentuje się bardzo dobrze. Zbroja bardzo fajna... jej kontury i cieniowanie. Włoski trochę Trunksowe, więc git. Nie podobają mi się jedynie blizny(?) na twarzy. Psują efekt cieniowania. Tak czy inaczej jest spoko.

/+1 KP

239[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Kwi 21, 2013 1:05 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Shirotagachik
- Kolor zbroi nie pasuje w ogóle ani do twarzy postaci, ani do włosów. Polecałbym zmienić ten kolor na biały (nie mam na myśli szarego tylko czysty biały, to nada większej przejrzystości pracy i będzie wyglądał jakoś normalniej). Pozatym przydałaby się jakaś peleryna, ponieważ to coś wystające z prawego ramienia nie może się zmarnować. To co wystaje z lewej strony zbroi w ogóle nie przypomina włosów (o ile to są włosy), polecam przesunąć to czarne trochę w lewo i dodać trochę koloru szarego. Te miecze mi się nie podobają zbytnio. Są trochę nie udane. To mało powiedziane: są banalne. Przypominają tylko jakieś słabe ostrza które ten "rycerz" trzyma gołymi rękami. Polecam zrobić widoczniejszą rączkę tej "katany" oraz popracować nad cieniami.
Pozdrawiam, Qulob!

/+2 KP

240[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Maj 30, 2013 5:33 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Natsuc

241[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Maj 30, 2013 5:41 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Zacznę od nóg, które są elegancko pocieniowane, do butów/ sandałów nie mam żadnych większych zastrzeżeń po prostu pasują do reszty. Tors również bez zastrzeżeń, nie podkreśliłeś aż tak mięśni, nie robiąc przy tym z niego pro elo mięśniaka, a co do kolorów jak dla mnie idealnie dobrane. Tatuaż trochę mało widoczny, proponowałbym go rozjaśnić albo pokombinować coś w jego okolicach by bardziej rzucał się w oczy. Ememe szalik, niby w porządku ale "paskowanie" go cały czas w ten sam sposób jakoś niespecjalnie mi podchodzi. Wydaje mi się że kołnierz jest trochę za "wysoki" osobiście zmniejszyłbym go o 1pix. Włosy smakowicie pocieniowane, co do kształtu mógłby być lepszy.
Praca na wysokim poziomie propsy ;d

KP: 2
\f

242[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Cze 04, 2013 6:33 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Hazen
Postanowiłem zrobić mały dodatek do OPARa w postaci aury/energii może nawet ogień, nie wiem na co to wygląda. Pierwszy raz robię coś takiego i ciekaw jestem jak mi wyszło. Proszę was o umieszczenie swoich ocen/ komentarzy/ przemyśleń poniżej, z góry dziękuję.

*Bonus
Zwykły/ bez aury/ z aurą
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Hazenall

Tego z aurą jakoś tak lepiej widać na szarym tle ;d

243[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Cze 04, 2013 6:56 pm

DS

DS
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Cieniowanie jak dla mnie wyśmienite, normalnie oczu nie można oderwać.
Kształt fryzury przyzwoity, kolorystyka też całkiem całkiem, jedyna rzecz która mi nie podchodzi to ten kosmyk włosów padający na lewą część twarzy, jak dla mnie jakoś dziwnie się łączy z cieniami "fejsa". Opaska bez zastrzeżeń.
Koszulka/bluza yummy yummy, dziwi mnie tylko wykonanie kaptura(o ile to kaptur - tam na lewo od szyjki). Spodnie i buty też trzymają poziom.
Co do aury, fajne wykonanie chciałbym zobaczyć następne ujęcia ;d

Liczę na rewanż w moim temacie.

KP: 1
\f

244[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Cze 04, 2013 6:57 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Huh widzę że ja to już jednak nie mam co się bić o czołówkę bo naprawde mój skill dawny i dzisiejszy jest sto lat za murzynami x d myślałem żeby coś wysmarować ale tylko się ośmiesze! : D Nie moge w to uwierzyć jak LSW poszło do przodu masakraaa ;oo Opar świetny choć widziałem poprzednie twoje były lepsze więc widze żę stać Cie na więcej choć wracając do tego oparka to ogólnie jest bardzo ładny. Twarz Ci świetnie wyszła ładnie to ogarnąłeś cienie wyśmienite a włosy hmm właśnie te włosy ten przód włosów jakiś taki łysy mi się wydaje ale ogólnie naprawde dobry jedynie w tej zwykłej pozie cienie w spodniach jakoś mi nie grają sam nie wiem czemu. Ogólnie bardzo dobrze i ciesze się że ktoś to jeszcze robi szacunek ; ]

245[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Cze 04, 2013 7:23 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
W sumie to w tej pracy nie ma się o co przyczepić, ale balansuj kolorami i używaj mniej najciemniejszego odcienia. Daje to lepsze efekty, da się to zauważyć w wielu pracach. W sumie to jedna rzecz nie daje mi spokoju i często jest popełniana w custom pozach. Zobacz na wysokość tej drugiej pozy. Nogi ma strasznie odchylone, a jest niewiele niższy niż w normalnej pozycji. Zdecydowany błąd jakiśtam. xD
KP: 1
\f

246[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Cze 10, 2013 2:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Masz dość dziwny styl rysowania włosów – staraj się nie stosować czarnego konturu wewnątrz nich. Dodatkowo, cieniuj w taki sposób, by to jasny odcień był większością, nie zaś średni czy ciemny.
Cieniowanie bluzy wymaga modyfikacji. Na chwilę obecną, wygląda niestety jak robota amatora, a nie użytkownika uznawanego za jednego z najlepszych spriterów na forum.
Pochwalić za to można masę mięśniową oraz spodnie, gdzie w tym drugim przypadku, efekt jaki udało Ci się uzyskać jest naprawdę ciekawy.
„Custome pose” ma słabo wykonany rozkrok – o ile tułów prezentuje się dobrze, tak dolna część postaci już niekoniecznie. Aura jednokolorowa – szału nie ma, dupy nie urywa, ale nie jest również źle.
Pracuj dalej – przy Twoich umiejętnościach może być już tylko i wyłącznie lepiej.
KP: 2
\f

247[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lip 05, 2013 4:12 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Trochę minęło od czasu kiedy ostatnio coś wrzucałem, a to, że mam ostatnio mnóstwo wolnego czasu, postanowiłem coś zrobić:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Uwap

248[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lip 05, 2013 8:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie wiem z jakiego anime ta postać ,ale wygląda ciekawie. Włosy są wręcz potężne ,wyglądają naprawdę dobrze ( nie licząc tych dziwnie wyglądających kosmyków na barki ;p ).
Brakuje mi kokardy w pasie i zdaje się ,że postać w fazach koncowych zostala obrocona w poziomie ,bo ubrania sie nie zgadzaja ;p.
Generalnie ziomek fajnie się prezentuje ,kilka mankamentów jest ,ale to nic wielkiego.

249[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lip 05, 2013 8:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zbir napisał:Brakuje mi kokardy w pasie i zdaje się ,że postać w fazach koncowych zostala obrocona w poziomie ,bo ubrania sie nie zgadzaja ;p.
Ta, zrobiłem to celowo, bo gdybym zrobił po tej drugiej stronie to byłoby mniej tego widać i ogólnie było by pusto. Równie dobrze mogłem po prostu zostawić go tak by patrzył w lewą stronę by zachować prawidłowość odnośnie ubioru, ale przywykłem do tego, że postaci patrzą się w prawą stronę i wyglądało to jakoś dziwnie xd.
Co do kokardy to zapomniałem o niej xd.

250[O-S-W]By Sameyaro - Page 10 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lip 05, 2013 9:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Samey napisał:
Zbir napisał:Brakuje mi kokardy w pasie i zdaje się ,że postać w fazach koncowych zostala obrocona w poziomie ,bo ubrania sie nie zgadzaja ;p.
Ta, zrobiłem to celowo, bo gdybym zrobił po tej drugiej stronie to byłoby mniej tego widać i ogólnie było by pusto. Równie dobrze mogłem po prostu zostawić go tak by patrzył w lewą stronę by zachować prawidłowość odnośnie ubioru, ale przywykłem do tego, że postaci patrzą się w prawą stronę i wyglądało to jakoś dziwnie xd.
Co do kokardy to zapomniałem o niej xd.
Chyba cierpiły na tą samą przypadłość.
Ja osobiście nie potrafię zrobić postaci patrzącej w lewą stronę ,bez jej poźniejszego obracania ;p

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.