Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 12 z 12]

276[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Sty 19, 2016 5:02 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Podoba mi się postać. Jej twórca był bardzo kreatywny, te granaty na rękach to bardzo fajny pomysł.
Również tTwoje wykonanie jest niegorsze, te ręce wyszły naprawdę ciekawie, brawa.
Mógłbyś nieco porpacować nad jego twarzą, bo wygląda jak jakiś dziki zwierz :D. Włoski są ok, bardzo trudno wykonać takie szpiczaste kudły jak u Naruto, Ichigo, czy wyżej wymienionego. Sytuacja jest uproszczona jak są czarne, ale masz ten pech, że nie są :P. Granar na jego lewej ręce oraz lewą nogę pokolorowałbym niec ciemniej, żeby praca była bardziej czytelna. Z pewnością to by nieco pomogło. Swoją drogą ten najjaśniejszy odcień czenti mógłby być nieco jaśnijeszy, ale może to kwestia gustu.
Generalnie oparek wygląda naprawdę ciekawie, główie dzięki niecodziennej pozie oraz ciekawemu designowi, wymaga jedynie lekkiego dopieszczenia.

[kp]2[/kp]
[j]Grindujesz KP xd?[/j]
[z]Grinduje? Że co? :D[/z]
[j]Grindujesz :P[/j]
[z]Po prostu żadna inna pałka niczego nie chce komentować, więc obowiązek ten spada na mnie xd[/z]



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Sro Sty 20, 2016 9:28 pm, w całości zmieniany 3 razy

277[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Sty 20, 2016 2:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #3
Surprise surprise, kolejna postać... z MHA
Iida Tenya: 
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 I6eMKxW

Jak dotąd, wydaje mi się, że to najtrudniejsza z postaci jakie zrobiłem, może i poprzedniej granato-dłonie były koszmarem, ale tego typa nogi i hełm... ughhh.

@Zbir
Zbir napisał:Mógłbyś nieco porpacować nad jego twarzą, bo wygląda jak jakiś dziki zwierz [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 4257297559.

Zatem wyszła mi perfekcyjnie skoro tak mówisz.
Just look at him....:

278[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sty 21, 2016 3:15 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #4
Tym razem dla odmiany poztać... z MHA
Todoroki Shouto:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 SrLWtgW

*NOTKA: To wokół jego lewego oka to nie dziwne cieniowanie, ta postać ma po prostu poparzoną twarz.

279[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sty 21, 2016 3:24 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Halo Halo!
Samey, postać byłaby zwykła, gdyby nie efekt ognia oraz lodu. Oba efekty prezentują się bardzo dobrze, wykonanie ich też jest wg mnie niesamowite. Out of my league. Nie uważasz, że włosy zlewają się z blizną na oku? Ja takie wrażenie odniosłem. Może spróbuj użyć bardziej wyrazistych tonów czerwieni właśnie w tym miejscu? Co do twarzy, może dodaj mu jakiś grymas, o ile jest to możliwe.
Kubraczek oraz spodnie są wykonane wg mnie dobrze, aczkolwiek nie jest to nic specjalnego. (Bo czego  chcieć więcej, nie sądzisz?)
Czekam na kolejne prace i postaram się od teraz oceniać Ci je systematycznie! Kibicuję Ci w tym, bo naprawdę dobry pomysł. (Mała rada, nie rób nic na siłę - lepiej zrobić mniejszą pracę z wieloma szczegółami, niż dużą bez duszy.)

[kp]1[/kp]

280[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sty 22, 2016 6:22 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #5
No ileż to można robić postaci z jednej i tej samej mangi... odpowiedź brzmi... nigdy za wiele!
Tokoyami Fumikage:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 XJDANek

Ten kolo to chyba moja ulubiona postać z całej mangi. Niestety jak bardzo bym go nie lubił mój brak skilla w robieniu płaszczów i peleryn pozostaje żałosny, więc nie mogłem zrobić jego kostiumu bohatera bo z każdą próbą wyglądał coraz to bardziej tragicznie. Więc postanowiłem go zrobić skromniej, może kiedyś jak się nauczę jak poprawnie robić peleryny to ponownie zrobię prackę z nim.

Bonus:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 J6s625n
Także tego... historia tego typa wygląda następująco: Chciałem zrobić coś z jebnięciem to zacząłem mazać i mazać i mazać i wyszło coć takiego, nie powiem efekt mi się całkiem podoba, ale jest taki problem, że utknąłem i nie wiem jak go dokończyć, a może bardziej brak mi skilla. Próbowałem mu zrobić gigantyczne piąchy, ale wyglądały okropnie i "płytkowanie" ich nie szło najlepiej, potem jakieś kolco-lance zamiast dłoni i też porażka. Z nogami to samo, także postanowiłem porzucić ten projekt, bo znając mnie pewnie go już nie tknę więc nich chociaż zobaczy światło dzienne. Jest to chyba moja 2 pracka której nie dokończyłem z powodu braku pomysłu/skilla, pierwszą był Rengar z League of Legends. Jeśli ktoś chciałby się pobawić i dać mu rąsie i nóżki to proszę bardzo, bierta się za niego i postnijcie rezultat.

@Smoku
Ta zauważyłem  że się zlewają i próbowałem innych kombinacji, ale inne także nie dawały efektu jakiego chciałem. Osobiście nie byłem pewien jak tam efekt lodu się przyjmie, ale jest chyba znośny i można pomyśleć że to je lód. Tak czy siak dzięki za komenta : )

281[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sty 22, 2016 8:51 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Samey! Jeżeli będziesz miał takie nastawienie, że wygląda coś koszmarnie i tego nie wrzucisz, to moim zdaniem zatrzymasz się w rozwoju lsw. Po to wrzucasz te prace, by inni je skomentowali, zwrócili Ci uwagę na dany szczegół i dali jakieś rady!
Koniec ględzenia, Pierwsza praca, moje wrażenie krzyżówka pidgeya z człowiekiem  - nie sugeruj się tym. Ciekawe wykonanie "cienia" bohatera, aczkolwiek, ja podciągnąłbym go o kilka pix w górę i w prawo. Zmieniłbym kciuk jego prawej ręki na bardziej prosty. Cieniowanie głowy postaci spróbowałbym w trzech tonach. To samo tyczy się pana w tle. Ciuszek ciekawy, acz dodałbym jakiegoś zróżnicowania kolorów, nie wiem jak wygląda oryginał, ale zmieniłbym na np pomarańcz?
Co do świetnej pracy nr 2, ocenie ją gdy wrzucisz całość!

[kp]1[/kp]

282[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Sty 23, 2016 9:14 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #6
... postać z MHA...
Asui Tsuyu:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Ww3o6Lp

Dzisiaj wrzucam dość wcześnie bo wyjeżdżam i nie będzie mnie ponad 24h w domu.

Bonus:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Louij6Z

A tego nicponia zrobiłem pod wpływem chwili podczas gadania na cb. I narobiłem się za dużo nad nim, żeby nie został tu umieszczony.
Credits: Rayem

@Smoku
Pidgey z człowiekiem? Ja tam bym bardziej skojarzył Murkrowa. Dzięki za kolejną opinię :*

283[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Sty 23, 2016 8:21 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Czas na kolejny komentarz : 3
Samey, bardzo podobają mi się wykonanie Twoich custom pose. Proporcje są zachowane - excellent. Przede wszystkim, kolory w zupełności się nie gryzą ze sobą. Co do cieniowania, znów dwa tony? Jeżeli by Ci się chciało, dodaj ciemniejszy to z tyłu włosów, plox. Oczy, wpadły mi do oka, zawsze, gdy chce zrobić coś w podobnym stylu to wychodzą mi jak u człowieka z zespołem downa. Nie mniej jednak, well done. Piersi, j.w. proporcje zachowane, nie odstaj i są "subtelne".  Kolejny smaczek to rękawiczki! Prosto, a porządnie wykonane! Naprawdę dobra praca ziom.
"Nicpoń" - Serio musiałeś się mega napracować żeby odpowiednio zachować jego sylwetkę wykorzystawszy tak niewiele pixeli.
Mówiąc szczerze, nie wiem co jeszcze dodać ziom, pracuj dalej, a ja będę starał się oceniać Twoje prace. Mam nadzieję, że Cię nie męczą.

@edit,
Samey, zrób proszę sprita do końca, jest jedną z kluczowych postaci w komiksie, a ma bardzo mało póz.

[kp]2[/kp]

284[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sty 24, 2016 10:39 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #7
A siódmego dnia, Samey wziął sobie dzień woln... bullshit! Wróciłem trochę później niż bym tego chciał, ale udało mi się zdążyć. Dzisiaj natomiast nic nowego...

Lubbock:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Y4DkU37


Przeglądając stare pracki natknąłem się na moja pierwszą wersję tej postaci i była taka "meh", wiec postanowiłem ją nieco bardziej dopieścić zważywszy na to że to moja ulubiona postać z tej mangi.
Stara pracka:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 OkwXBVH
* * * Już ją wrzucałem tutaj, więc tej nie trza oceniać, tylko do porównania.

@Smoku
Poraz kolejny dzięki za komenta :*. I ta... totodile był z deka utrapieniem i zrobienie odpowiednich proporcji. Co do sprita to może da się coś zrobić.

285[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Sty 25, 2016 1:32 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #8
W związku z panującym eventem "The Pokemon Week" mam zamiar nieco zmotywować innych(a przynajmniej mam taki zamiar) również wrzucając pracki o tematyce pokemonów.
Ten tydzień zaczynamy z:
Black/Hilbert/Toya:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 CTCImWR

Jest to postać w którą może wcielić się gracz, grając w "Pokemon - Black/White".

Bonus:
Jako, że już zrobiłem Totodile'a to trza mu swoich ziomeczków bo będzie mu smutno.
Chikorita:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 S3oo4ET

Generalnie robiona z pamięci, osobiście uważam, że mogło być lepiej, ale nie chciałem za bardzo z nią kombinować, więc po prostu uznałem, że jest ok.

286[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Sty 26, 2016 10:12 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #9
Kolejna postać z Pokemon Black/White
White/Hilda/Toko:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Of2xac2
C: Yoh


Bonus
Ostatni uczestnik z tria starterów z Johto, Cyndaquil:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Qb2kcQ6

287[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Sty 27, 2016 10:09 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #9
Postać z Pokemon - Black2/White2
Lack-Two/Nate/Kyohei
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 ESY9fvQ

288[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sty 28, 2016 11:50 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #10
Teoretycznie jest następny, ale nie poszedłem jeszcze spać więc dzień dalej dla mnie trwa i ja ustalam tutaj zasady (/o_o)/ _|____|_
Postać z Pokemon Black2/White2
Whi-Two/Rosa/Mei:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 YxZjyxl

289[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sty 29, 2016 10:32 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #11
Zinnia z Pokemon Omega ruby/Alpha Sapphire
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 0LtavV1

290[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Sty 30, 2016 10:26 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #12
Mega Typhlosion autorstwa Tomycase
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 J4NcQaw

291[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sty 31, 2016 10:56 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #13
Swampert:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 YYHmUA3

292[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lut 03, 2016 6:33 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Y4DkU37
Nowa wersja wygląda wyśmieicie. Cieniowanie o wiele lepsze, poza jest bardzo niecodzienna, a na dodatek bardzo dynamiczna. Pelerynka wygląda fajnie, a nogi po prostu świetnie. Niby nic wielkiego - w końcu to tylko nogi -, ale ich wykonanie bardzo przypadło mi do gustu - brawa!
2. [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 CTCImWR
Trener średnio mi się podoba. Wykonany jest o wiele gorzej niż poprzednia praca - mówię tutaj o rozmieszczeniu cieni, użytych kolorach oraz samych konturach.
3.[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 S3oo4ET
Nigdy nie lubiłem suki, wredna pinda. Jednak sam spritek jest wykonany dobrze, proporcje między trenerem i pokemonem zostały zachowane. Cienie i kolory są dobre. Wybrałbym może nieco bardziej jaskrawe, ale to kwestia gustu.
4. [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Of2xac2
Ta dziewczyna zdecydowanie bardziej podoba mi się od wersji męskiej, jednak w talszym ciągu coś mi tu nie pasuje. Może ta wielka głowa i fryzura. Oparek jest ok, nie mam poza tym większych zastrzeżeń :P.
5. [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 ESY9fvQ
Ten ziomek ma fajną fryzurę. Ubrany jest troszkę jak Sasuke z Naruto przed timeskipem.
6. [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 YxZjyxl
Bardzo ciekawy pomysł na włosy (choć nie Twój XD), kojarzą mi się ze Star Warsami ... tyle tego ostatnio puszczają, że trudno żeby mi się nie kojarzyło. Prezentuje się ciekawie, ładnie wykonana.
7. [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 0LtavV1
Oooo, ta postać ma bardzo duży potencjał, szczególnie z tą popaloną/ porozrywaną peleryną. Gdybyś tylko naspritował ją w jakiejś ciekawej pozie, z pewnością wgniotłaby wszystkich w ziemię :D
8. [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 J4NcQaw
Mega Typhlosion prezentuje się bajecznie. Wygląda naprawdę imponująco, choć nie wiem czy bardziej niebieski odcień skóry nie prezentowałby się na nim lepiej. Płomienie wyglądają elegancko, dobra robota ;)
9. [O-S-W]By Sameyaro - Page 12 YYHmUA3
Jeżeli chodzi o Swamperta, to zdaje mi się, że użyłeś na nim trochę zbyt ciemnych kolorów, ale poza tym prezentuje się całkiem fajnie. Jednak zdecydowanie bardziej mnie ciekawi jak wykonałbyś jego mega ewolucję, bo na zdjęciach wygląda kozacko :D:
Mega Swampert

Swoją drogą widzę, że się poddałeś ze swoim miesięcznym wyzwaniem ... cóż i tak jestem dumny i pozostaje pod wielkim wrażeniem, że tak długo wytrwałeś :D.
Nie ma co się dziwić, że zaprzestałeś tworzenia skoro przez 9 oparków od rząd nikomu nie chciało się niczego skomentować, mimo, że niejednokrotnie cały dzień przesiadują na forum ..., a temat dalej pozostaje pusty.

[kp]3[/kp]

293[O-S-W]By Sameyaro - Page 12 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lut 05, 2016 7:08 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nie ma co się dziwić, że zaprzestałeś tworzenia skoro przez 9 oparków od rząd nikomu nie chciało się niczego skomentować, mimo, że niejednokrotnie cały dzień przesiadują na forum ..., a temat dalej pozostaje pusty.
Dzięki Zbiar, ale ocenienie tutaj nie ma jakiegoś większego znaczenia, bo liczyłem się z tym że spam pracami codziennie nie będzie miał zbyt wielu komentujących. Bardziej zdemotywował mnie brak uczestnictwa na moim evencie. Wracając tutaj nie zdawałem sobie sprawy, że ars już kompletnie zlało pixelowanie, poza tym potrzebnym na pbf'a/oc'ki. I generalnie to forum stało się takim ts'em tyle, że zamiast gadania, jest pisanie na chacie z osobami, które się tu poznało.

Swoją drogą widzę, że się poddałeś ze swoim miesięcznym wyzwaniem ... 
Nie przypominam sobie żebym wspominał coś o konkretnej ilości dni? Najwyraźniej 13 dni to mój limit i tak lepiej niż ktokolwiek tutaj a tak mi się przynajmniej wydaje. Za starych czasów taki Yoh mógł wrzucać coś codziennie przez 2 tygodnie, ale w sumie nie pamiętam.


Także tak, dziękuję tobie i smokowi za komentarze, ale nie mam już słomy, a zainspirowanie ludzi do zrobienia czegoś chyba wymagałoby całego hangaru wypełnionego słomą.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.