Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 12]

51[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Sie 25, 2010 2:11 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Oto mój Buccha którego zrobiłem na potrzeby #10 OADS, wywalczył sobie 2 miejsce teraz możecie go ocenić =d:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Buccha

Dodaję także Hei'a, pracke którą dałem na dojście do Death Dealer:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Bk201

Jeśli możecie oceńcie obie pracki, a ja ocenie wasze.

52[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Sie 25, 2010 4:00 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No tak po pierwsze gratuluję zajęcia 2. miejsca w konkursie. Muszę przyznać bardzo pozytywnie zaskoczyłeś mnie swoją pracą ,z pewnością jest ona jedną z Twoich najlepszych grafik. Największym atutem tego OPAR'a jest z pewnością kolorystyka oraz bardzo ciekawe kształty. Jednak mimo tego jest kilka rzeczy ,które wymagałyby poprawy. Do głowy i słuchawek nie mam żadnych zastrzeżeń ,bardzo fajnie wyglądają. Jeżeli chodzi o bluzę ,to jak już wcześniej wspomniałem bardzo ciekawa kolorystyka ,miła dla oka. Cieniowanie jako tako jest ok ,ale patrząc na sam przód koszulki i prawy rękaw widać ,że pomyliły Ci się nieco kierunki padania światła. Na przodzie jest oczywiście naprzeciwko OPAR'a ,natomiast na barku wygląda to tak jakby było jeszcze jedno źródło światła padające od tyłu. Cienie ręki są bardzo fajne ,ładnie wygląda rękawiczka oraz reszta widocznej dłoni ,ale przez jakąś małą pomyłkę wdarł Ci się w kontury jakiś dodatkowy ,niepotrzebny czarny pixel. Mam nadzieję ,że go widzisz. Jeżeli chodzi o jego lewą rękę ,to wydaje się być zwichnięta ,bo opada dziwnie ,bezpośrednio ,prostopadle do podłogi ,zamiast być nieco zgięta. Wracając do brzucha ,to pod cyckami są jakieś ciemne kreski ,które chyba miały podkreślać fałdy tłuszczu ,jednak wyglądają dość średniawo. Co do butów i nóg przyczepiać się nie będę ,bo wyglądają naprawdę dobrze.
8+/10

Ocenię Ci także tego całego Hei'a ,chociaż nie wiem kto to jest :P. Włosy wyglądają średnio ,nic specjalnego ,ale nie są także straszne. Maska także średnio się prezentuje ,wygląda bardziej jak makijaż Joker'a. Ta pelerynko - kurtka albo po prostu płaszcz ,ma strasznie wykonane cienie ,wybacz ,ale takie jest moje zdanie. Cienie zarówno na klatce piersiowej , rękawach oraz pelerynce. Sam kształt ujdzie. Pasek może być ,jak to pasek :P. Niestety jeżeli chodzi o spodnie / nogi ,to są po prostu krzywe. Nie wiem także czemu zdeformowałeś mu stopę / buta. Chodzi mi o tego prawego buta ,który wygląda jak płetwa (?).
4/10

PS Co miałeś na myśli pisząc ,że tej grubej prostytutki się po mnie nie spodziewałeś :P?
PS2 Mam 5 prac do ocenienia ,więc mam nadzieję ,że odwiedzisz mój temat i podzielisz się odczuciami ^^

3kp

53[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Sie 25, 2010 4:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Buccha xD
Cieniowanie bardzo mi się podoba. Ogólnie, miałeś dobry pomysł na tego grubasa, nie powiem że oryginalność jest więc do dupy ;) Ale do rzeczy.
Cieniowanie twarzy jest dość dziwne, ale nie wygląda źle. Nie pasuje mi jedynie ten głupi uśmieszek, mimo wszystko wygląda dość.. badziewnie.
Co innego podkoszulka. Bardzo fajny pomysł, cienie także niebanalne. Ogólnie, prawdopodobnie najlepiej wykonany element twojej pracy. Ręce są trochę za ciemne, a w dodatku gdzie grubas miałby takie mięśnie? U niego ma zwisać tłuszczyk, a nie masa mięśniowa na wysokim poziomie prawie jak u Pudzianowskiego :|
Sadełko śmieszne ^^ Ale dobrze zrobione, takie obwisłe.
Gorzej jest tutaj ze spodniami. Ogólnie, wyglądają dość.. No.. Hmm.. Amatorsko. Przez to że wyglądają tak, a nie inaczej, OPAR sprawia wrażenie krzywego.
Ich cieniowanie także wygląda dziwnie amatorsko, porównując je do np. cieniowania podkoszulki czy wykonania mięśni, których de facto nie powinno tu być ^^"
No, ale tragicznie nie jest. Drobne poprawki, a praca mogłaby wygrać ostatnią edycję OADS ;)
Buty.. Cóż.. Ciekawy pomysł, niezłe wykonanie. Duże, jak to na grubasa xD

Hei
Maska wygląda jeszcze jakoś, ale cała reszta.. Cóż.. No, spieprzyłeś. Włosy pocieniowane dwu-tonowo w dodatku mają dziwny kształt. Myślałem że bardziej się do tego elementu przyłożysz i zrobisz coś ciekawego, a tutaj.. Eh.. Zawiodłem się.
Maska jak mówiłem wcześniej jest dobra. Skasuj tylko to coś fioletowe z pod prawego oka, bo miesza się z kolorem "uśmiechu" i wygląda dziwnie.
Ubranie dziwne, cieniowanie spieprzyłeś jeżeli chodzi o moje zdanie. Przesuń klingę paska o jeden px w prawo, tak aby była bardziej na środku. Teraz wygląda to dziwnie, zważając na prawą nogę.
Same proporcje płaszczyku i ubrania powyżej pasa nie są złe.
Ale na całości spieprzyłeś cieniowanie. Lepiej byłoby na takiej pracy pobawić się dwoma tonami, a nie eksperymentować i nawalić na siłę trzy tony. Na Base Smoka, praca wygląda źle. Tyle Ci powiem xD

3kp

54[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 26, 2010 11:55 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dziękuje wam za ocenę i rady, w wolnej chwili ocenie ci opary Zbir. A teraz daje nowa wersję Hei'a opartą na waszych ocenach oraz sugestiach.

Yoz zawiodłeś się na włosach które zrobiłem Hei'owi w nowej wersji zmieniłem je trochę, usunąłem także ten fioletowy znaczek jak poradziłeś, no może będzie lepiej wyglądać, ale wolałem zachować charakterystyczną rzecz tej maski. Klinga paska przesunięta, tak jak powiedziałeś spieprzyłem cieniowanie, o bo cieniować nie umiem ^^ może czasem mi się coś uda, ale rzadko.

Zbir co do twoich sugestii to tak:nie podobały ci się także włosy no i są zmienione nie wiem czy na lepsze czy gorsze, tobie także cienie się nie podobały ^^ no cóż najwyraźniej nie mam to tego smykałki pozostaje mi jedynie próbować, i teraz zrobiłem cieniowanie dwutonowe na ubraniu. Powiedziałeś że spodnie, nogi są krzywe no może i tak no bo starałem się je zrobić inne niż te wszystkie bufiaste dresy xd, w tej wersji poprawiłem nieco prawą nogę oraz buta.

Nie wiem czy zmiany są lepsze, wy to oceńcie, co do cieniowania to wiem, że dobre nie jest ale jakoś tam to próbowałem robić :d.

Hei v2
[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Hein

Zachęcam do komentowania, twój komentarz w moim temacie za mój w twoim. Pozdrawiam

@edit
xD zbir dzieki za przypomnienie ale myślałem że jak dałem wtedy to teraz też jakoś sie skojarzy ale najwyrazniej nie wiec:

Credits: SmokuXD



Ostatnio zmieniony przez Sameyaro dnia Czw Sie 26, 2010 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz

55[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 26, 2010 12:50 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Po braku creditów ,domyślam się ,że tym razem jest to Custom.
Włosy rzeczywiście wyglądają nieco lepiej niż wcześniej ,jednak w dalszym ciągu ,to nie jest to.
Może problem nie tkwi w konturach ,lecz w sposobie cieniowania. Jeżeli chodzi o maskę ,to wygląda jakby był smutny ,nie wiem ,czy to było zamierzone... Cała reszta ubioru wygląda nieco lepiej niż wcześniej ,prócz klingi ,czy jak to tam się nazywa. Yoh napisał ,abyś przesunął ją w prawo ... ,ale od strony OPAR'a. Poza tym przecież napisał ,aby była umieszczona bardziej na środku ,więc czemu zrobiłeś ,jak zrobiłeś ?
6/10


1kp

56[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 26, 2010 6:40 pm

Death

Death
First Child
First Child
Stary nie jest dobrze.

Po pierwsze, największy błąd to nadużycie koloru czarnego, jest go tak wiele, że nie można dostrzec detali takich jak cienie włosów, rękawiczki i tak dalej, opar ma mały plusik za to,że to custom, lepiej wygląda, gdy przy tych ustach ustawisz tę samą kreskę co na dole, peleryna też nie wygląda dobrze, musisz ją poprawić , bo ten efekt wiatru ci nie wyszedł, zrób ją grubszą, cienie spodni są do stanowczej poprawki, pasek i kolczyki do wymiany.

Ogólnie trzeba poprawiać dużo rzeczy.

6+/10

Oceń mi

1kp

57[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 26, 2010 8:20 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
Ocenie ci Ichimaru bo jest kox
Włoski są dobrze ułożone choć nie podoba mi się kilka elementów, także ich kształt jest dobry. Co do cieni to może być choć,co do twarzy taka trochę dziwna ale po mimo to podoba mi sie, Cienie na niej są fajne, i dobrze to wygląda. Jego ubranie/szata bardzo fajna. dobrze są zrobione cienie też są niczego sobie. Kołnierz jest dobrze zrobiony i dopasowany, rękawy są dobrze odwzorowane. Sukienka" od pasa w dół jest bardzo fajnie zrobiona, jej kształt jest bardzo dobry Paski na spodniach nie wyszły ci najlepiej, ale też nie najgorzej, są średnie. Spodnie są fajne, fałdy na nich są dobrze zrobione. Cienie też są dobre, nie mam zastrzeżeń. Buty o wiele lepiej wyglądają tu niż w II. Lepiej dobrane kolorystycznie. Gdybyś dodał do niego mieczyk, to myślę, że dużo lepiej by się prezentował
Ocena: 8/10

1kp

58[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Sie 26, 2010 8:35 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No nie wierzę, Buccha ma takie zajebiste cienie a ten Hei?...
No na pewno gorsze, niezbyt jakieś tam fikuśne ale aż zbyt słabe tez nie.
Ogólnie oparek jakoś mało kreatywny, przy takim motywie mogłeś niektóre rzeczy bardziej udoskonalić na przykładte pelerynkę, albo kolory sama czerń nie zawsze dobrze wygląda.
Również, trochę mało realistyczny jest jego pas, górna część jest wygięta w prawo a dolna czyli nogi i buty w drugą stronę.
Sam kształt włosów średni, ale cienie.. no również średnie. Widziałem lepsze włosy w twoim wydaniu, ogólnie sam kształt całego oparka mało zedytowany.
Ogólnie no nie ma rewelacji, full black, średnie włosy, miejscami cienie ładne miejscami nie.
Pamiętaj Buccha owni :P.

1kp

59[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sie 27, 2010 7:18 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra dziękuje za ponowne oceny, zbir tobie wczoraj oceniłem, Rokanowi i Deathowi dzisiaj, a Feli... ty nie masz tematu w O-S-W :/ więc ci nie mam co oceniać.

Dodaje coś nowego, poprawkę mojej starej pracy Ulquiorry, nie wiem czy na lepsze , po prostu nudziło mi się, przeglądałem mój dział osw no i zobaczyłem go i jakoś mnie tak popchenło do tego żeby go poprawić. Daje 3 wersję idą od prawej do lewej.

[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Ulqiorra

Najpierw jest 1 wersja, tej nie oceniajcie chyba że chcecie... potem mamy nową wersję cieniowaną dwu tonowo... a trzecia wersja to druga tylko że z cieniowaniem trzy tonowym ;d.

Wiem że pracka nie należy do najlepszych, zabijałem tylko czas... więc zapraszam do oceniania, powiedzcie czy poprawiłem czy jest gorzej itp. nie zapomnijcie mnie zjechać bo co to by było za ocenianie :p, a no i tak jak zwykle twoja ocena u mnie za moją u ciebie.


P.S. 400 POST! YEA! SSJ3!!

60[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Sie 27, 2010 9:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż.. Postaci z Anime jest ogólnie trudno wsadzić do LSW jako że ten typ grafiki ma pewne "ograniczenia". W każdym razie, ten Ulqiorra mógłby być lepszy. Skoro śmiałeś mnie nazywać Mistrzem, to nie ustąpię póki nie zrobię z Ciebie naprawdę dobrego Spriter'a LSW ^^".

Na początek. Ulqiorra nie zachwyca. Samo wykonanie wymaga wielu poprawek, proporcje niektórych elementów są nieciekawe, a cieniowanie.. No cóż. Dobra, ale o tym wszystkim niżej. Widzę że każda praca cieniowana inaczej, postaram się więc na końcu mówić która wersja wyszła najlepiej.

Głowa. Sama maska najlepiej wygląda w pierwszej wersji, ten cieniowanej trzy-tonowo. Cienie włosów jednak nie zachwyciły mnie w żadnej. Koniecznie musisz je poprawić i popracować trochę nad cieniowaniem tego elementu OPAR'a.
Cieniowanie skóry mnie nie zachwyciło. Wiem że stać Cię na więcej, więc pokaż mi że się nie mylę. Cieniowanie dwu-tonowe jest zbyt słabe.. To znaczy, jest go zbyt mało na prawej części twarzy i w ogóle na lewej. Popraw także oczy, aby wyglądały bardziej złowieszczo, a jednocześnie spokojnie. Pamiętasz chyba jak wyglądał Ulqiorra, nie?
Strój ogólnie dziwnie wykonany. Jego cieniowanie w każdej wersji wymaga nie lada poprawek. Same cienie są po prostu zbyt słabo widoczne choć widzę z bliska że są to mocne kolory. Mimo to, musisz znaleźć na palecie kolorów coś takiego, by kolorystyka i cienie wydawały się być na naprawdę wysokim poziomie. Wiem że wydaje się to trudne, ale 5 minut w Paint'owej palecie kolorów chyba Cię nie zbawi by znaleźć idealny kolor.
Nie podoba mi się także ta "pelerynka" połączona z koszulą. Wiem, Ulqiorra miał coś takiego, zresztą jak każdy Espada. Ale nie o tym mówię. Chodzi mi raczej o fakt, że "pelerynka" ta nie zbyt ładnie wyszła na twojej pracy. Myślę że musisz nad nią trochę dłużej posiedzieć i po prostu metodą prób i błędów uzyskać pożądany efekt.
No i najgorszy element. Nie wiem jak się mówi na te "spodnie" więc tak będę je określał. Ważne byś wiedział o czym mówię. W każdym razie.. Nie tyle cieniowanie jest słabe, co całość nadaje się do poprawy i to koniecznie. Te paski są zbyt widoczne, a cienie tylko je psują. Spójrz na cieniowanie tego typu "spodni" w moich pracach na pierwszej stronie w [O-S-W]. Mówię tu o OPAR'ach z serii Bleach, a dokładniej trzech Shinigami. Wybiel sobie te "spodnie" w Paint'cie i zobacz jakiego mniej więcej stylu cieniowania powinieneś użyć w swojej pracy. Myślę że nie zawiedziesz się na tym co zobaczysz o ile zrobisz to u Ulqiorry dobrze ;)
Buciki ujdą. Nie są złe, a nie ma sensu się do nich przyczepiać.

Ogólnie.
Popraw cieniowanie na większości elementów OPAR'a, popracuj nad proporcjami. Postępy w poprawie możesz mi pisać na PW, powiem Ci co mniej więcej robisz w danym elemencie źle, jak powiesz oczywiście jaki element poprawiasz.

3kp

61[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Sie 30, 2010 5:36 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ocenie ci najnowszego. Wykonanie wydaje mi się średnie, niektóre rzeczy nie wyglądają za ładnie, a najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się cieniowanie trzytonowe.
Pelerynka kiepsko wygląda bo jest taka kwadratowa tak jak spódniczka.
Buciki ujdą, nie są złe i nie mam nic do nich. Z cieniami jest trochę gorzej a wiem że stać cię na więcej. Myślę tez że powinieneś zmienić tło bo sandały się z nim gryzie bo też mają taki kolor xd. Włosy takie szpiczaste (jak u większości oparków) i to robi się monotonne. Ogólnie jest średnio dam ci 6/10

KP: 1
/Feli

62[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Sie 30, 2010 6:00 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Ocenie ci Ichimaru.
Włoski są dobrze ułożone choć nie podoba mi się kilka elementów, także ich kształt jest dobry. Co do cieni to może być choć,co do twarzy taka trochę dziwna ale po mimo to podoba mi się, Cienie na niej są fajne, i dobrze to wygląda. Jego ubranie/szata bardzo fajna. dobrze są zrobione cienie też są niczego sobie. Kołnierz jest dobrze zrobiony i dopasowany, rękawy są dobrze odwzorowane. Sukienka" od pasa w dół jest bardzo fajnie zrobiona, jej kształt jest bardzo dobry Paski na spodniach nie wyszły ci najlepiej, ale też nie najgorzej, są średnie. Spodnie są fajne, fałdy na nich są dobrze zrobione. Cienie też są dobre, nie mam zastrzeżeń. Buty o wiele lepiej wyglądają tu niż w II. Lepiej dobrane kolorystycznie. Gdybyś dodał do niego mieczyk, to myślę, że dużo lepiej by się prezentował.
Masz Kociaczka.
:lizz:
Yoh jak za tego posta będzie 3 kape to tego kotka już nigdy u mnie w postach nie zobaczysz :D

2kp

63[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Wrz 12, 2010 9:34 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
To ja daje coś nowego by odświeżyć ten temat, ta pracka miała iść na 11 OADS, ale jakoś jednak zrezygonwałem z niej to daje ją tutaj:

[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Luxon

64[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Wrz 12, 2010 6:57 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Napisałeś ,że zrezygnowałeś z tej pracy co mogłoby oznaczać ,że w dalszym ciągu bierzesz udział w konkursie ,ale z inną pracą ... mam taką nadzieję ^^.
Więc tak:
Pomysł całkiem oryginalny ,rycerz odziany w zbroję ze smoczych łusek wygląda obiecująco ,ale przyjrzyjmy się temu bliżej. Połączenie zielonego i żółtego ,to dobry pomysł ,ładnie do siebie pasują. Chełm wykonany dość dobrze ,tylko przeszkadza mi to brązowe coś. Z daleka daje wrażenie jakby to był dziób ( a może taki był zamiar o.O ?). Zbroja wygląda ładnie ,osobiście jakieś pojedyncze elementy bym tu zmienił ,ale ja zazwyczaj mam jakieś dziwne fanaberie i zawsze coś mi przeszkadza. Rękawice niby fajnie wyglądają ,ale za bardzo uciąłeś dłoń ,brakuje mi jej :P. Jeżeli chodzi o dolną część zbroi ,to wydaje się być niesymetryczna. Po prawej stronie są takie jakby dwa wcięcia położone blisko siebie ,natomiast po lewej stronie OPAR'ka jest jedno i to nazbyt wystające. Resztę nóg prawie że nie widać ,więc tutaj się niestety nie wypowiem. Zielone buty oczywiście pasują kolorystycznie do reszty ,tylko jeszcze zostaje kwestia tego czerwonego czegoś przy pasie. Widać ,że dodałeś ,to na siłę ,aby nie było tak pusto ,ale niestety nie dodaje to uroku Twojej pracy. Brakuje mi tutaj oprócz tego zielonego i złotego ,jakiegoś innego koloru oraz brak tutaj miecza ,czy jakiegoś innego przyboru rycerza.
Ogółem nie jest źle ,ale mogłeś się bardziej postarać ,chyba że rzeczywiście dodatkowo zrobiłeś coś zupełnie innego na konkurs.
7/10

KP: 3
/Feli

65[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Wrz 24, 2010 5:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Rycerzyk którym wygrałem 11 OADS.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 11oads

Nowa wersja mojego Sameyaro(po lewej trzy tonowe cieniowanie, a po prawej dwu, oceńcie które lepsze).

[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Newsameyaro

Jbc. Wam ocenie w weekend w wolnym czasie.

Credits S-H.

66[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Wrz 24, 2010 8:18 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Rycerzyka ocenię krótko i treściwie. Jakbyś poprawił cieniowanie ,to wyszłoby jeszcze lepiej ,straciłeś te kilka głosów właśnie przez to.
Jeżeli chodzi o WIP'a ,to będę musiał się nieco bardziej namęczyć podczas oceniania.
Włosy najlepiej wyglądają przy cieniowaniu 3 tonowym ,jednak gdyby cieniowanie 2 tonowe miało więcej jasnego odcienia ,to mogłoby wyglądać równie ciekawie. Kształt średniawo mi się podoba ,szczególnie te tylne kosmyki dziwnie się układają ,ale cóż ,to już Twoja sprawa. Twarz ładna ,nie czepiam się. Teraz cieniowanie bluz i koszulek. Jeżeli chodzi o koszulkę ,to lepiej wyszło cieniowanie 3 tonowe ,2 tonowe przegrywa przez zbyt jasny i niedopasowany kolor. Jasne wersja pierwsza także ma ten odcień ,jednak ma także kolor pośredni ,który w miarę to maskuje. Bluza lepiej wygląda przy cieniowaniu 2 tonowym. W obu : bluzie i koszulce rozłożenie cieni mi nie podchodzi ,popracuj jeszcze nad nimi ,a OPAR'ek na pewno dużo na tym zyska. Ręce wyglądają słabo ,także i nad nimi powinieneś przysiąść. Cieniowanie spodni nie zachwyca ,aczkolwiek da się znieść. Buty mało odkrywcze.
OGółem rzecz biorąc myślę ,że mógłbyś zrobić coś znacznie lepszego ,bo stać Cię na to ,niestety wolałeś się poobijać i dać jakąś średnio wykonaną pracę.
4+/10

KP: 3
/Feli

67[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Wrz 25, 2010 8:35 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Rycerzyk średni... Wolałbym tamtego, no ale to był twój wybór.

Co do "nowej wersji". Strasznie nie podoba mi się ręka... stałeś tak kiedyś? Cieniowanie bluzki brzydkie, źle dobrane fałdy. Cieniowanie spodni... nierealistyczne. Jedynie te ostatnie jako tako wyglądają. krztałt włosów też bym poprawił. Buty za to fajne.
A i jeszcze pasek - do przebudowy, za duży.

68[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Paź 24, 2010 1:45 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jakiś taki nowy OPAR na odświeżenie tematu:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Soulassasin
Credits: S-H

69[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Paź 24, 2010 7:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, nie mam zamiaru oceniać każdej pracy z osobna, wszak w drugiej dodałeś miecz w pochwie, a w trzeciej trzyma go normalnie w ręku (Bez zbytecznych skojarzeń..)

Ogółem, z daleka praca prezentuje się naprawdę fajnie. Miałeś pomysł i wykorzystałeś go, dlatego masz naprawdę dużego plusa za oryginalność postaci.
Co do wykonania.. Jest trochę gorzej, jeżeli przyjrzeć się pracy dokładniej.
Pierw włosy. Sam kształt nie jest zły, wyszedł całkiem fajnie. Tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorzej jest natomiast z cieniowaniem, które jak na Ciebie mogłoby być zdecydowanie lepsze. Popełniasz po prostu jeden z podstawowych błędów, a dokładniej, chcesz by każdego koloru było po trochu, a nie tego mniej, a tego więcej. BŁĄD! Musisz pamiętać, że zawsze najwięcej musi być jasnego i ciemnego, trzeci odcień w cieniowaniu trzy-tonowym ma być dodatkiem, który wygładza odpowiednio przejście między najciemniejszym, a najjaśniejszym odcieniem.
Cieniowanie głowy jest dość słabe. Zwróć uwagę na cieniowanie w mojej najnowszej pracy, myślę że zdecydowanie podobny styl pasowałby tu lepiej niż taki jaki zastosowałeś.
Nie podoba mi się również klatka piersiowa. Jak w przypadku włosów, chciałeś by średni odcień gdzieś się tu zmieścił. Oczywiście, są dla niego odpowiednie miejsca by całość wyglądała fajnie. Ty wybrałeś takie miejsca, w których nie wygląda to najlepiej, ACZKOLWIEK nie jest też najgorzej.
Do rąk się nie przyczepiam, mógłbyś jedynie ograniczać czarne pixele wewnątrz OPAR'a, aby było fajne przejście między kolorami, a np. skórą, jak to w tym przypadku. Nie stawiaj też wszędzie czarnych pixelów, bo jeżeli jest ich za dużo to praca nie wygląda za ciekawie. W niektórych miejscach po prostu je ograniczaj i tyle.
Podoba mi się wykonanie szalika, jednak cieniowanie zdecydowanie nie pasuje. Gdybyś chciał, jestem pewny że całość wyglądałaby inaczej. Poeksperymentuj ze stylami cieniowania, niekiedy możesz osiągnąć o wiele lepszy rezultat niż teraz. No.. Po prostu, zmień styl cieniowania.
Cieniowanie spodni przynajmniej nie bazowe, ale to nie zmienia faktu że jest od razu dobre. Nie. Tutaj cieniowanie jest dość amatorskie. Przy kroczu zawsze dawaj najciemniejsze odcienie. Sam styl jest jak powiedziałem wcześniej, dość amatorski. Zastosuj tu cieniowanie trzy-tonowe. Wiem że jeżeli chcesz, to możesz zrobić naprawdę fajną pracę, nie raz mi to udowodniłeś.
Pasek nudny, nic dodane czy zmodyfikowane choć trochę. No.. Nuda.
Buty także. W tej pracy mogłeś de facto wpaść na coś oryginalniejszego niż trampki czy co to jest.

Ogólnie, praca trzyma odpowiedni poziom, ale ma w cholerę błędów które MUSISZ poprawić by zwiększyć swój poziom. Jeżeli będziesz miał problemy z jakąś pracą, pisz w temacie wraz z jej wrzuceniem, postaram się pomóc. Wszak, na mnie zawsze możesz liczyć.

KP: 3
/Feli

70[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Paź 24, 2010 7:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Na sam początek muszę zacytować Yoha ,bo napisał coś bardzo ważnego ,do czego większość osób się nie stosuje :
Popełniasz po prostu jeden z podstawowych błędów, a dokładniej, chcesz by każdego koloru było po trochu, a nie tego mniej, a tego więcej. BŁĄD! Musisz pamiętać, że zawsze najwięcej musi być jasnego i ciemnego, trzeci odcień w cieniowaniu trzy-tonowym ma być dodatkiem, który wygładza odpowiednio przejście między najciemniejszym, a najjaśniejszym odcieniem.
Tak więc ... włosy. Kształt dość charakterystyczny ,w Twoim stylu ,jeżeli mogę tak to określić. Cieniowanie wymaga poprawy. Cienie twarzy rzeczywiście wymagają nieco poprawy ,ale wcale nie jest tak źle. Szal jest ciekawym dodatkiem ,kształty są ok ,aczkolwiek znowu to cieniowanie. Klatka piersiowa jest także wykonana nie tak jak powinna być. Bandaż na ręce ,to także dość dobrze dopasowany element w Twoim OPAR'ku. Cienie ,ehm umówmy się ,że nie będę ich już komentował. Spodnie i buty wykonane i dopasowane średnio ,ale nie jest źle. Buty pod względem kształtu mógłbyś zmienić na jakieś wielkie skórzane trapery ,czy glany. Pochwa miecza wykonana średnio ,natomiast miecz jest chyba najlepszym elementem pracy.
Podsumowując nad cieniowaniem w dalszym stopniu musisz pracować ,kształty i proporcje ok ,a jeżeli chodzi o pomysłowość ,to daję Ci za nią duży plus.
6/10

KP: 2
/Feli

71[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Paź 24, 2010 9:09 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ajj, nie wiem czy dawno nie robiłeś nic czy jak, ale cienie włosków wyszły bardzo słabo. Dodatkowo porównując twoje wcześniejsze pracę do tej, szczególnie do tych cieni, ah - przynajmniej tutaj nie wyszły.
Jednak patrząc na ogólnie na oparka, to prezentuje się całkiem dobrze.
O włosach wspomniałem, co do kształtu to też nie powala oryginalnością, następna rzecz- szaliczek. No tutaj pocieniowałeś o wiele lepiej oraz kształty są lepsze niż włoski.
Te bandaże chyba? Czy opaska zielona, podoba mi się. Pasuję do całości a wykonana jest bez zastrzeżeń. Jednak idąc dalej, ten mieczyk, no nie wygląda to realnie. Po prostu jakby byłby przyklejony do spodni tylko z jednej strony i o dziwo jest poziomo jakby nie było grawitacji, tak tutaj jakoś to dziwnie wygląda. Myślę że ciekawiej i realniej wyszło by gdyby ta pochwa od miecza opadała, ale nie ja robię tego oparka to tylko sugestia.
Mieczyk, wyszedł bardzo ładnie. Cieniowanie, kształty wszystko wygląda idealnie, zaczekaj nie wszystko.. Masz już jakieś doświadczenie, więc myślę że mogłeś bardziej pofantazjować z pozą mieczyka, bo zwykły poziom jest trochę nudny. To tyle na ten temat, pozostały spodnie które pasują do reszty, jak większość tutaj dodatków do ubrania. Całość prezentuje się Ciekawie, lecz niektóre błędy są dość poważne. Tyle odemnie.

2kp

72[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lis 12, 2010 7:36 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Joroy

73[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lis 12, 2010 11:09 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Już dawno nie widziałem żadnej Twojej pracy ,mało czasu ,czy po prostu nie miałeś ochoty ? Eh ,nie ważne ,bierzmy się do oceniania.
Włosy z kształtu dość ciekawe ,podobają mi się. Wreszcie żadne kłaki w stylu super saiyan formy 7. . Cieniowanie - chodź niespecjalnie przepadam za tym stylem ,to muszę przyznać ,że osiągnąłeś bardzo ciekawy efekt. Mam na myśli pierwszą wersję. Cienie twarzy mógłbyś nieco poprawić ,głównie na czole. Te kosmyki powinny rzucać swój własny cień ,więc nie ma pod nimi prawa być najjaśniejszy ton. Apropo kurtki ,osobiśnie bardziej podoba mi się wersja druga. Wygląda znacznie ciekawiej ... ciekawy jestem co powiedzą inni. Jeżeli chodzi o koszulkę pod nią ,to mógłbyś poprawić jej cienie ,bo w tym momencie wygląda mało atrakcyjnie ( o ile koszulka może tak wyglądać XD ). Spodnie absolutnie mi się nie podobają ,tzn. nie chodzi mi o to ,że chciałeś zaznaczyć duże ilości zagięć ,ale mam na myśli samo wykonanie. Mogłoby być lepsze. Buty dość zwyczajnie ,ale ok.

PS Ciekway jestem za co Yoh dostał credita ,osobiście stawiam albo na kształt włosów albo ich kolor :P.

2kp

74[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lis 12, 2010 3:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A dla mnie za co Credit jeżeli można wiedzieć ^^?

Dobra, w każdym razie. Dawno Cię tu nie było, mam nadzieję że jakoś nadrobisz tą nieobecność.
Każdy ma inny gust, nie wiem czemu ale bardziej przypadła mi do gustu praca numer dwa, cieniowanie dwu-tonowe. Dlatego też ją ocenię. Włosy dość ciekawie pocieniowane, nie mam co do nich zastrzeżeń. Kosmyki z tyłu ciemniejsze niż z przodu? No i tak właśnie ma być.
Pobawił bym się odrobinę z cieniowaniem podkoszulki i kurteczki. Na kurteczce powinieneś wprowadzić zmiany w postaci pojedynczych pixeli no i skasować ten najciemniejszy odcień brązu. Moim zdaniem on jedynie psuje pracę :/ Podkoszulkę powinieneś pocieniować ogólnie nieco inaczej. Teraz nie wygląda za dobrze.
Cieniowanie dwu-tonowe spodni było dość ciekawym pomysłem, ale sam styl cieniowania wymaga poprawy. Nie podobają mi się te paski, wyglądają po prostu dziwnie. Zastosuj tu inny styl, myślę że wtedy będzie lepiej. Tragicznie nie jest, ale po prostu ten styl jest dość.. dziwny.
Buciki mogą być, do cieniowania nie mam zastrzeżeń.

Ogólnie, praca trzyma poziom, ale powinieneś poprawić kilka nieciekawych błędów w cieniowaniu zwłaszcza :)

KP: 2
/Feli

75[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lis 12, 2010 3:25 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Credits dla Yoh'a za kolorek włosów , Yoh przecierz wczoraj nawet pytałem się czy m oge użyć to mogłes się domyśleć że będą creditsy ;P

Co do opara, zmieniłem nieco cienie spodni, niewiem czy na lepsze ,ale wy to ocenicie, zmianie uległa jeszcze bluzka pod spodem i nieco kórtki, no i dodałem stare dobre halówki ;d.

[O-S-W]By Sameyaro - Page 3 Joroy2

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.