Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 18]

1Arena Dokuohtei Gidayu Empty Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 1:13 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Nagle, na równinach pojawiło się siedmioro wojowników.
- Czemu nie rozpierdolimy tej planety? - zapytał jeden z trzech mężczyzn.
Wszyscy się na niego spojrzeli i dosłownie zabili wzrokiem. Wtedy odezwała się jedna z kobiet:
- Moglibyśmy.. Ale mimo wszystko, zorganizowanie małego Turnieju będzie ciekawszym rozwiązaniem. Pierw pozbędziemy się najsilniejszych osób na planecie, a następnie znajdziemy to czego szukamy i zniszczymy ją. Nie uważasz że to lepszy plan Gonisato-kun?

Nie minęła godzina, a na równinach stała wielka arena przeznaczona do walk.
- Powoli możemy zaczynać. - powiedziała jedna z kobiet. Ta była chyba najważniejsza z całej 7.
- Zapewne, jak ostatnio.. Zlecą się jak muchy i będą rwać do walki. - powiedziała Haniko, kobieta anioł.
- Haha! To świetnie! Przynajmniej zabawe będziemy mieli!! AHAHA! - rzekł Gonisato.

Wszyscy usiedli i czekali na "obrońców planety".

2Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 1:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na niebie można było zobaczyć że ktoś leci w tą stronę. To Yoh i Silvia.
[Tam. Wcześniej tego nie widziałem.. Co oni planują?]
- Silvia, tam. Usiądziemy niedaleko, by można było z nimi pogadać w razie czego. - powiedział do dziewczyny, zbliżając się do celu.
- Dobrze. - odpowiedziała Silvia.

Oboje wylądowali blisko całego Dokuohtei Gidayu.
- Witajcie.. Ale, nie umawialiśmy się na trzy dni, aniołku? - zapytał uśmiechnięty, Haniko.

Silvia usiadła na trawie i przyglądała się na Yoh'a oraz całe Dokuohtei Gidayu.

3Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 1:36 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- O.. Jeden.. A właściwie, dwoje już się zjawiło. - powiedział jeden z mężczyzn.
- Pamiętam Cię.. No i co z tego? Nudziło nam się już, a nie będziemy czekać aż się wzmocnicie aż nadto. - powiedziała Haniko.
- Zapewne zaraz zjawią się inni. Obudźcie mnie jak to się stanie. - powiedziała jedna z kobiet.

4Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 1:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Ehh.. Okey. Spokojnie. To ja też sobie usiądę na trawce i poczekam na innych. - powiedział i wymusił uśmiech na twarzy. Mimo wszystko, zachowaj spokój.

[Ahh! TERAZ ICH TAK ZAMROZIĆ I ROZKRUSZYĆ!! HUASHUASUSHAUSHUAAHSUAHS]

Chłopak usiadł obok Silvii i wyszeptał jej na ucho.
- Z nimi nie będzie jaj. Masz Senzu? - zapytał.
- Tak, nie martw się. - odpowiedziała.
- Dobra. To czekamy na resztę. - powiedział do dziewczyny i.. czekał.

5Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:07 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Rayem przelatując przez równiny zauważył wielką arenę. Tam też wyczuł potężną moc.
Widząc 7 potężnych wojowników, postanowił się czegoś o nich dowiedzieć. Wylądował pomiędzy wojownikami, a parą czekającą niedaleko.
On ma Saiyański pancerz! Takie jak ten, który pokazywał mi tata.
- Kim wy jesteście? - zapytał wojowników z poważną miną.



Ostatnio zmieniony przez Rayem dnia Pią Lip 30, 2010 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz

6Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:10 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Raczej Ciebie powinniśmy o to zapytać. - powiedziała kobieta-anioł.
- Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz. - dodał jeden z mężczyzn.

//Żaden niema Saiya'jin'skiej zbroji xD Chyba że jeden mężczyzna, ale nie cała 7.//

7Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh widząc chłopaka, mało się przejął. Nie znał go, a przynajmniej nie kojarzył aby kiedyś się spotkali.
- Yoh, obudź mnie jak już wszyscy przybędą. - powiedziała Silvia i usnęła opierając głowę o ramię Yoh'a.
- Spok.. - powiedział, ale nie dokończył, widząc że dziewczyna wyjątkowo szybko usnęła.
- Heh..

8Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:17 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- Ja jestem Rayem. - powiedział nie tracąc powagi.
- Przedstawiłem się, teraz wasza kolej. A tak w ogóle, to skąd tamten facet ma Saiyan Armor?

//Dobra poprawiłem się xD//

9Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:21 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego przemieścił się z Las Selvas za jakieś skały niedaleko i jak gdyby nigdy nic wyszedł zza nich. Pieszo. I tak po prostu sobie szedł kawałek od areny.
- Hej. Nie wiecie, w którą stronę na Vaabjih? Bo tak sobie spaceruję i zastanawiam się, czy dobrze idę.

//Wymawiane: 'waabdżych'. Tak, zgadliście//

10Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:22 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Nie mamy na Ciebie czasu gno.. - nie skończył, gdyż przerwała mu jedna z kobiet.
- Daj nam spokój. Spokojnie. Na przedstawienie się jeszcze przyjdzie czas. - powiedziała, po czym usiadła na trawie.
- Chcemy jedynie się zabawić przed tym co mamy zrobić. A podobno nie jesteście tacy słabi. Sprawdzimy to. - dodała uśmiechając się.

Widząc jakiegoś kolesia na arenie, odezwała się kobieta anioł.
- Ahh.. Wiedziałam że się zjawisz zarozumiały bydlaku. Cóż.. Poczekaj. Nie śpieszy nam się.

11Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:24 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Tendou, shortly after Viego arrived, got to the arena, landing near Viego. His Hoverboard stopping next to him.
-I think someone here can't count to three.

12Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh widząc Viega i Tendou, jedynie im pomachał. Nie chciał się podnosić by nie obudzić Silvii, której się przysnęło.
[Hmm.. Póki mam czas, muszę zmierzyć ich poziomy mocy. Dowiem się wtedy które jest najsilniejsze.]

13Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:26 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
//I would edit, but. Nobody would notice mostly likey.//
-Oh, by the way. I got something from your old friend, too.
He waved his hand, which held the scouter thing he got from the fallen Changeling.

14Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:27 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray w milczeniu się odwrócił i położył się na nie wielkim pagórku. Zignorował przy tym pozostałe znajdujące się tu osoby.
Patrzył w niebo. Zastanawiając się po co tak naprawdę tu przyleciał, skoro nawet na poziomie Super Wojownika ma z nimi nikłe szanse.
Eh... Ale jakoś to będzie... Prawda?
Następnie zamknął oczy i chyba przysnął...

15Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:28 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy Tendou powiedział że ktoś nie umie liczyć do trzech, kobieta anioł się do niego odwróciła.
- A może kłamałam? Pokażę Ci że umiem liczyć, kiedy będę liczyła ilość kopów jakie dostaniesz. - powiedziała.

Yoh badając poziom mocy, doszedł do wniosku że najsilniejsza jest kobieta która śpi. Nawet podczas snu miała wysoki poziom mocy, choć go zmniejszyła.

16Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:29 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
-Well, that doesn't sound cool.

17Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak przełożył lekko i zwinnie Silvię na trawę, zdjął bluzę i podłożył jej pod głowę, po czym podszedł do Gidayu.
- Emm.. A na jakich zasadach walczymy? - zapytał.

18Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:34 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray lekko otworzył prawe oko.
Zasadach? Czy ten koleś sugeruje, że chcą zrobić jakiś turniej?
Chłopak leżał dalej nasłuchują rozmowy.

19Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:36 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Proste. Jeden lub jedna z Waszych walczy z jednym z naszych. Kiedy któryś lub któraś odpadnie, na jego lub jej miejsce wskakuje kolejna osoba. Proste? Tak mi się wydaje. Tu ogólnie niema większych zasad. Walkę skończymy gdy jedna z Waszych lub naszych osób się podda. To tyle jeżeli chodzi o zasady. Chcemy się pobawić, zrozumiałeś? To spieprzaj. - odpowiedział Yohowi jeden z mężczyzn.

20Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak miał od początku zmniejszoną energię do poziomu jaki miał podczas walki z anielicą, tak dla niepoznaki. Miał dokładnie taki sam poziom, by nawet ona się nie zorientowała.
- Dzięki. Spokojnie. Tylko zapytałem. - powiedział Yoh, po czym wskoczył na arenę trochę się porozciągać i rozgrzać.

21Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:40 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Shigeru pojawił się w takiej odległości od areny aby mógł wszystko obserwować ale aby nie był zauważony. Oparł się o jakiś kamień i przyglądał się sytuacji.
(Popatrzeć nie zaszkodzi. Jeszcze tylko wyciszyć energię.)
Shigeru obniżył swoją energię. Jest ona wyczuwalna ale nie jest jakaś potężna. Teraz spokojnie przyglądał się zaistniałej sytuacji.

22Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:43 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
(do anielicy)
- Czyżby ktoś miał do mnie jakiś uraz?
Położył się na trawie gdzieś niedaleko areny.
- Mam propozycję dla zasad. Zwycięzcę wyłonimy rzutem monetą. Orzeł - wygrywamy my, reszka - przegrywacie wy, jak upadnie kantem to Tendou zostaje imperatorem waszej planety.
Żartuję, jasne, że żartuję. Nie będzie nam nawet trzeba monety. Jedno pytanko tylko: Można będzie zejść z areny na chwilę i pozwolić komuś walczyć, a potem na nią wrócić?

23Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:45 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Wydaje mi się że będzie taka możliwość. Ale będziesz musiał wytrzymać przynajmniej pięć minut, zanim zejdziesz i ponownie wejdziesz. - powiedziała jedna z kobiet.

//Są 4 kobiety i 3 mężczyzn.//

24Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Hmm..

[Każdy się zbiera.. Chyba tylko Viego wie o tym że umiem dokonać transformacji na poziom SSJ4. Cóż.. To nawet lepiej. Mam nadzieję że oni tego nie wiedzą.]

Chłopak dalej się przeciągał i ćwiczył żeby być w formie na walkę.

25Arena Dokuohtei Gidayu Empty Re: Arena Dokuohtei Gidayu Pią Lip 30, 2010 2:53 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray zamknął oczy.
- W takim razie ja będę walczył pod koniec.
- powiedział dość głośno, żeby pozostali "Obrońcy Ziemi" mogli usłyszeć.
Po tych słowach zasnął...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 18]

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.