Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 8]

101[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Maj 13, 2010 6:07 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Teraz trzy pozy ataku mieczem. Troszkę będę musiał kilka rzeczy poprawić, ale nie jest tak źle co ? Xd No i jak mówiłem na CB to tutaj normalna poza.


[O-S-W]Sezu - Page 5 Sword2a

[O-S-W]Sezu - Page 5 Test-9
Credit for AB and Sasuke-Ish.

@Edit
!! AFF O losie zrobiłem błąd przy jednej pozie ! AFFF !!! Dopiero teraz to zauważyłem. Zaraz poprawię...
@Edit2
Poprawione ;P



Ostatnio zmieniony przez Sezu dnia Czw Maj 13, 2010 9:00 pm, w całości zmieniany 3 razy

102[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Maj 13, 2010 6:50 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No spoko dodałeś pozy do poprzedniej animacji i teraz jest........

:sparta1010:

Z przykrością stwierdzam xD

Te pozy bardzo poprawiają ten atak i tego przeskoku nie widać już tak bardzo :D
Mimo, że teraz jest na stojąco wygląda lepiej niż na kucaka jak wcześniej pisałem :P
Rób dalej, bo umiesz!

Pozdro!

103[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Maj 14, 2010 5:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No dobra.. Twoje modlitwy zostały przeze mnie wysłuchane. Stwierdziłem że nie możesz już się tak męczyć, błagając o ocenę Wielmożnego Yoh'a. Cóż.. Do dzieła!

Włosy wyszły całkiem nieźle. Głupio wygląda jedynie ten odstający kosmyk :fuckemo: . Jak chcesz to go skasuj, a jak chcesz to zignoruj tą uwagę xP
Twarz.. Ohohohahaha! Cieniowanie twarzy dziwne. Rozumiem że to twój styl, ale na twarzy wyciągniętej prawie na żywca z Base AngryBoy'a, nie pasuje. I tyle...
Strój wspaniały. Nie zauważyłem jakiegoś błędu który przyciągałby moją uwagę równie dobrze jak twarz :twisted:
Poza klękająca, mistrzostwo.
Ta trzecia poza, z bardziej rozstawionymi nogami.. Ładnie wykonana.

Jeżeli chodzi o miecz, to... Whoa.. lol.. omg! .. Tzn. Wspaniały, naprawdę niezły.
Na gifie wygląda naprawdę nieźle.

Ogółem.
Wiesz.. Niema w tej pracy zbytnio błędów. Jedynie ten cholerny kosmyk i cieniowanie twarzy.
Bravo. This is very good OPAR! xD

8/10

2kp

104[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Maj 14, 2010 7:17 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A oto dziewczyna Sezu. Później ją zrobię w innym stroju.

[O-S-W]Sezu - Page 5 Test-10

105[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Maj 14, 2010 12:04 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Ja ci radzę jej twarz poprawić xD Coś jest nie tak ...

Wiesz ogólnie to ładnie wygląda... Nie nie mogę. Muszę zasłonić sobie jej twarz palcem, bo nie jestem w stanie oceniać.
Ładna spódniczka, ale włosy mógłbyś bardziej urozmaicić, bo takie 'plastikowe. W drugiej pozie mały troszkę ten bucik się wydaje. Cieniowanie dość dobre, ale i tak czekam na inne ubranko ;) Ocene nie dam bo.. sam nie wiem, może kolejną lepiej ocenie.


Człowieku nie wszystko musi być takie same. Może Sexu sobie zamarzył twarzy w innym stylu. Nie pomyślałeś o tym? /CT.

1kp

106[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Maj 14, 2010 7:44 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Ocenię ci Seza ;]

włoski są bardzo ładnie wykonane cieniowanie też jest ładne.
Strój jest bardzo oryginalny i ładnie się prezentuje cienie są też bardzo ładne :)
mieczyk jest bardzo oryginalny i kox bardzo ładnie ci wyszedł cienie na nim są bardzo ładne no NIE MAM SIĘ CZEGO CZEPIAĆ Jesteś mistrzem i tyle 10/10

107[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Maj 14, 2010 8:08 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Co do twojej ostatniej pracki do jest bardzo dobra, lecz ma parę niedociągnięć, a przynajmniej tak mi się wydaje. Ten wcześniejszy OPAR był lepszy. W obydwie prace są dobrze pocieniowane, kolory odpowiednie, wymiary również, lecz w tym ostatnim nie podobają mi się oczy oraz trochę ten tułów, jednak i tak oceniam 9/10, a co do przed ostatniej to dam 10/10. Życzę powodzenia w dalszej pracy i mam nadzieję, że będą ci wychodziły coraz ładniejsze pracki i będziesz się nimi nam chwalił. Pozdro :)


/f
KP: 1

108[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Maj 29, 2010 9:57 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A oto kolejna postać z którą zamierzam zrobić Sprita. Niedługo dodam pierwszy atak.


[O-S-W]Sezu - Page 5 NextChar
Credit for Neimad

Oczywiście do sprita Sezu także będę dorabiał kilka póz jak już napisałem tam w temacie. Więc nie bójcie się, to co wymieniliście zostanie zmienione.
:gnoj:

109[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Maj 29, 2010 10:40 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Włosy są takie trochę za bardzo wystające. :D Zauważyłem też, że są za bardzo w prawo pochylone, chyba :D. Nad cieniowaniem włosów mógłbyś trochę popracować. Opaska za bardzo zakrywa twarz. Ale podoba mi się jak wygląda na końcu włosów. Opaska jest idealna. No to dalej. Bluzka, bardzo dobre cieniowanie, co wynika z dobranych kolorów :D. Ta bluzka ma coś w sobie, tylko nie wiem jak to określić :>. Mam pytanie: Czy on ma coś na dłoniach? Nie na rękach tylko na dłoniach. Jakieś dziwne mi się wydają :/. Lecz najbardziej mi się podobają spodnie. Idealne cienie, dobranie kolorów też niczego sobie. Fajne jest też to, że dałeś tą, hmmmm "Sukienkę" :D. Daje to naprawdę miły efekt. Teraz powiem coś o tej broni. Na początku ostrza coś mi się nie podoba. Te parę pixeli jest za jasne. Widać jakby ostrze zostało odcięte od reszty broni. Moim zdaniem ostrze jest za małe, jeżeli porównamy je do reszty :/. Ale cieniowanie polepsza sprawę :>. O butach nic nie powiem. Tylko to, że są fajne :D.

Moja ocenka to 8/10

2kp

110[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Maj 30, 2010 6:55 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż może ta poza z bieganiem nie jest taka zła jak się ją odpowiednio przerobi.
A tutaj jak ona mi wyszła. Oczywiście z mieczem ;>, ale nie bójcie się jest także wersja bez niego.

[O-S-W]Sezu - Page 5 Movement3
Credit for AB

Mam zrobionego gifa jak biega bez miecza, ale wtedy jeszcze nie miałem pocieniowanych póz. Zrobione także mam chodzenie i kilka póz jak blokuje mieczem. Oraz poprawione dwa kopniaki, które wydawały mi się jako tako źle dopasowane. Oraz kilka innych póz. Niedługo wrzucę całość na forum to zobaczycie dokładnie co takiego zostało poprawione/dodane. Pamiętajcie także o komentowaniu pana z NAGINATA...

111[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Cze 03, 2010 6:59 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Jezu :P Co ja mam tu oceniac :D Animacja wygląda fajnie.Miecz trochę big ale jest dobry. Z tego co widac to cienie ma dobre, klata też fajna a włosy bardzo mi się podobają, serio.Ogólnie nie ma czego tu oceniac bo mało widac, wstaw jakieś nowe opary to wystawie Ci dłuższą ocenę. Widzę, że nikt Ci nie ocenia :( Postanowiłem rozruszac ten temat ! Like a boss

1kp

112[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Cze 06, 2010 9:15 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż pierw zrobię 'Kobitkę', później zaś pana z Naginatą. No i żeby nie było, że się jako tako obijam, to oto dwie 'ciekawe' pozy. Ogólnie mam już 17 póz zrobionych do niej.

[O-S-W]Sezu - Page 5 NewPose

113[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Cze 06, 2010 9:59 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Ocenie ci 2 Poze bo nie wiem czy 1 poza to jest jakieś całowanie się czy co xD.
Wszytko ładnie się prezentuje dobre proporcje są i inne rzeczy . Włosy mają ładny kształt ale cieniowanie jakoś chyba ci nie wyszło bo coś mi się zdaje że 3 Odcień dałeś zbyt ciemny , Ale jak tak ci sie podoba to niech tak zostanie .Ciuszki są ładne i dobrze pocieniowanie Dobrze dobrana Paleta Kolorów. I ta poza wygląda jakby się już poddawała lub opadła z sił więc bardzo dobrze ci wyszła :) 9/10

1kp

114[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Cze 06, 2010 11:12 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Pierwsza poza wygląda bardzo ładnie :p Tak się pięknie tulą, Ładne cienie i ogólnie bardzo oryginalny pomysł. Jej włosy są bardzo ładne tylko nie wiem jakoś te cienie mi nie pasują ;/.

Druga poza też jest bardzo ładna, tutaj do cieniowania nie mam żadnych zastrzeżeń tylko jak powiedział Dubrix ten najciemniejsz odcień jest zbyt ciemny :/ Ale kształty i kontury są cudne :p Ogólnie całą poza wygląda bardzo realnie

Ocena za obydwa to 9/10

1kp

115[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Cze 06, 2010 11:33 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
1 poza fajnie wygląda.Cienie na niej są dobre.Nie wiem co tu oceniac.Nic w niej nie jest kwadratowego.Jest ok.Druga poza koxi, tak samo ta pani <3 Cieniowanie mi się podoba, włosy też są fajne.Cieniowanie twarzy też dobre :D Ogólnie wszystko jest dobrze, tylko pępka nie widzę ; < Do poprawy jeszcze może pójśc cienie tej białej opaski.Ale tak tylko troszkę : D ogólnie to kox.

1kp

116[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sro Cze 09, 2010 6:19 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Poza bardzo dobrze zrobiona, jak ona na niego leci 8), ale jest coś co mi nie pasuje. Kolano ma chyba za nisko moim zdaniem :P, a reszta jest w porządku :D
Druga poza jest świetna xD, ale coś mi tam nie pasuje :P, bo prawa ręka mi wygląda jak kopyto konia?, ale takie w pomniejszeniu xD Może tylko mi się wydaje, a co do reszty tej pozy to zastrzeżeń nie mam.
Ocena: 8/10 to za te błędy :P

1kp

117[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Cze 10, 2010 1:40 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Dobra zacznę od tego, że nie podoba mi się imię twojej postaci - Sophia? Albo jeszcze - Anion. To żeś dowalił. A nie lepiej zamiast Sezu to Kation. Będzie Anion i Kation. :FUUU-: xd
Ale dobra to było na marginesie, teraz przejdę do tematu.
Trochę nie podobają mi się u tej twojej kobitki te niby wory pod oczami. To przez takie, a nie inne cieniowanie. Włoski są fajne, ale mi się bardziej podobały tamte. Strój taki w stylu Final Fantasy. Trochę wygląda (jak dla mnie) jakby była napakowana. To przez tą rękawicę. Spodneki, buty i bluzeczka są ok.


/f
KP: 1

118[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Cze 12, 2010 1:57 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Rozumiem że 1 poza to "kobitka" całuje tego kolesia ta? Jak nie to :cenzura: . Wygląda to po prostu zajekurwabiście. Ja nie wiem jak ty to robisz. Cienie są pro i tak dobrane że szok. Wole ocenić 2 pozę żeby nie było że zbuczol jestem. Włosy pod pachami mi się podobają i cienie też. Te oczy takie jakieś nijakie, takie wielkie i te wory... Ubrania za dużo tam nie widać w szczególności koszulki(?). spodnie też fajnie leżą na tej kobitce jak siedzi.
Ocenka 10/10


/f
KP: 1

119[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Cze 12, 2010 2:06 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Zajebiste pozy!
pierw ocenię tą kiedy leci na Seza

ładnie wszystko wyszło fajnie włosy wyglądają ładnie też wygląda sezu jak zaczyna powoli się przewracać cienie włosów i ich rozmieszczenie jest zajebiste wszystko dobrze nie mam się do niczego przyczepić. ładnie ułożone nogi wszystko nie wiem zatkało mnie to jest zajebiste!
ocena za tą pozę 10/10

a teraz jak siedzi dziewczyna seza
bardzo ładnie wykonane nogi ręce wszystko po prostu profesjonalnie! cienie a co tam będe gadał o cieniach wszystko ładnie wygląda nie wiem co powiedzieć jesteś masterem w
customach
ocena za tą pozę 10/10

ocena łączna 20/20

1kp

120[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Cze 12, 2010 9:39 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
KotQ ocenię Ci tego Aniona czy jak mu tam

Włosy-No no ładnie Ci wyszły ale również dziwnie x-d może przez tą przepaske
Strój-No to jest owned piękne cienie ogólnie ubiór bardzo ładnnie Ci wszedł
Skóra- Też git dobre cieniowanie ale twarz taka dziwna się zdaje
Inne: ta jego włócznia fajnie wygląda, o. ;]

Ogólnie- Bardzo dobrze ;]

121[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Lip 08, 2010 2:08 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż dawno nic tutaj nie pokazywałem.
No to jako iż są wakacje to zrobiłem takie coś
[O-S-W]Sezu - Page 5 HellYea
oraz
[O-S-W]Sezu - Page 5 Holiday

122[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pon Lip 26, 2010 5:33 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No cóż dawno kit ci tu nic nie oceniał. Jako iż mam trochę czasu ocenie ci to.

1.Pomysł zajebisty, bardzo mis ie podoba poza. Ale zacznijmy od góry i detalami :)
Włosy fajne, takie bardziej normalne, nie takie jak w DB. Cieniowanie skóry fajne, klata ani nie za duża ani nie za mała. Spodenki fajne, podoba mi się cieniowanie. Deska zajebista, taka realisyczna i te sznurki do nogi. Bardzo fajne.

2.Początkowo myślałem, ze to tak wiatr wieje i ona łapie się za spinkę(czy co to jest no taka opaska czy coś) żeby jej nie zdmuchną, a te nuty to wiatr. Poza dziewczyny fajna, chodzi mi o ręce. Chłopak jak poprzednio. Bardzo fajną ma bluzkę i czerwony płaszcz. wracajac do LAski wygląda jak jakaś księżna czy ktoś z dawnych czasów, ta suknia tak wygląda, wiesz co mam an myśli.

Wszystko mi się bardzo podoba ^^

/Y
+2KP

123[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pon Lip 26, 2010 7:17 pm

ChrisPLful

ChrisPLful
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ok nasz Sezu ocenie ci Oparki Surferze XD.

Pomysł nawet, podoba mi sie 1 opar bo fajnie surfujesz. Ale zacznijmy mowic konkretnie.
Włosy fajne, normalnie dobre, nie takie jak u bercika. Cieniowanie skóry i mięśni dziwne ale fajne, klata nawet ładna. Cieniowanie ubranie mi sie podoba. Deska Best, taka fajna jak byś zrobił zdjęcie prawdziwej i zmienszył powiem ci że masz talent :). Podoba mi sie bardzo
2 Oparek hmm myślałem że lepiej wyjdzie ale fajną bluzke masz, dziewczyna łapie się za włosy a powiew wiatru ładnie podkreśla jej urok xD, a te nutki skąd?. Dziewczyna fajna tylko Coolt też ma taką, chodzi mi o sukienke dlatego nie jest zbyt podobna do Coolta laski. Chłopak taki sam fajny :). Bardzo fajne ma spodenki i dziewczyne XD. Wracajac do twojej laseczki wygląda jak jakaś bogaczka czy księżniczka, ta suknia jest ładna.

Jest bardzo fajnie gratuluje ci twórz więcej takich :)

Ocena Ogólna: 10/10

/f
KP: 2

124[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Lis 11, 2010 9:27 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Dawno nic nie robiłem, jako iż dzisiejszy dzień zapowiada się nieco do "dupy", postanowiłem go jakoś zmienić i zrobić oparka. Tak dla przypomnienia czy jeszcze coś potrafię.
[O-S-W]Sezu - Page 5 Sezuoo

125[O-S-W]Sezu - Page 5 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Lis 11, 2010 9:50 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kolejny wielki powrót Seza ? Oby tak było ,bo zaczyna brakować użytkowników na forum. Poza tym chętnie zobaczę wiele więcej Twoich nowych prac ,no przynajmniej mam taką nadzieję. Na dobrą sprawę nie ma tutaj nic do czego można by się przyczepić oprócz miecza oraz cieni twarzy ...
Apropo nich. Na twarzy powinieneś dodać więcej ciemnego tonu ,najbardziej mi go brakuje na czole. Jeżeli chodzi o miecz ,to najzwyczajniej wygląda słabo ,tzn. pod względem cieniowania. Wykonałeś go tak ,że wydaje się być "styrany życiem". Wszystko prócz tego wygląda pięknie i jest wykonane na prawdę schludnie. Poza jest niespotykanie oryginalna ,bardzo podoba mi się sposób w jaki schowałeś lewą rękę z mieczem pod tą prawą.
Dobra robota.

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.