Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 8]

176[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Paź 22, 2015 11:16 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
To nie tak, że jak nie wrzucam i nie wchodzę tutaj to nic nie robię. Otóż cały czas pracuję (no dobra dopiero od niedawna) nad basem (doszła teraz kobitka) i „School Life”. Szajn już widział mój postęp prac, także czemu by tutaj nie wrzucić kilka z nich?

Najpierw standardem animacje do base, superman punch
[O-S-W]Sezu - Page 8 Sssssssssssssss_by_gorniasty-d9dr182
oraz switch kick.
[O-S-W]Sezu - Page 8 Sezu_base__14_by_gorniasty-d9do1sg
Mam w planach dalsze rozwijanie takich ciosów z stylu walki Muay Thai.

To teraz z base kobiety i od razu piszcie nad czym muszę tutaj popracować. Bo wiem, że przy niektórych pozach poprawki się przydadzą.
[O-S-W]Sezu - Page 8 Base_woman_by_gorniasty-d9dynhc
Mam jeszcze kilka póz, ale nie są pocieniowane tak, to nie będę jeszcze ich wrzucać.

Oraz taki bonus
[O-S-W]Sezu - Page 8 Dzis_by_gorniasty-d9dksmg

177[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Paź 23, 2015 10:08 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Odkopałem stare foldery i znalazłem takiego anioła, nie pamiętam na co go robiłem, ale był to chyba jakiś konkurs.
Także poprawiłem przy nim trochę kontury, cieniowanie inne i myślę, a wrzucę go tutaj.

[O-S-W]Sezu - Page 8 Fallen_angel_by_gorniasty-d9e2cec

178[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Paź 24, 2015 12:08 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No, no, no Sezuniu. Widzę, że się nie opierdzielasz, brawa. Ciekawie wygląda to Twoje base- wiem, że nie jest jeszcze skończone, ale zapowiedź jest intrygująca. Chciałbym zobaczyć jakiegoś OC zrobionego na Twoim base ... jestem pewien, że rozpierdoliłoby system.
Najbardziej z tych kobiecych póz hipnotyzuje mnie ostatnia z drugiego rzędu- jest po prostu wspaniała :)

Fajnie by było zobaczyć poprzednią wersję tego aniołka, żeby widać było tą różnicę. W tym momencie trudno powiedzieć co się zmieniło na lepsze, skoro nie pamiętamy oryginału :P. Szkoda, że nie zarzuciłeś tej starej wersji zaraz obok zrevampowanej.
Co do samego pomysłu, to mi się niesamowicie podoba. Pamiętam, że jak kiedyś zobaczyłem tego oparka to przecierałem oczy ze zdumienia. Epicka poza :)

[kp]2[/kp]

179[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Paź 24, 2015 12:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chciałbym zobaczyć jakiegoś OC zrobionego na Twoim base ... jestem pewien, że rozpierdoliłoby system.
Poczekaj, niech tylko go skończy. Jestem pewien, że nie jedna osoba się połasi.
A teraz powrót do tematu.

Animacje poszczególnych póz prezentują się naprawdę nieźle. Aż chciałoby się je wykorzystać w projekcie własnego sprita. Kobiece pozy wyglądają zajebiście, aczkolwiek chętnie wypomniałbym Ci pewne detale ~(' c')~ W przypadku niektórych póz, zarówno przy grubości rączek jak i długości nóżek jest różnica. Nieszczególnie razi to w oczy, ale gdy już zwrócisz na to uwagę, odnosisz wrażenie, że mogłoby zostać wykonane znacznie lepiej. Sprawy przerywanego konturu raczej nie poruszę, bo to już kwestia indywidualna, czy mi się podoba, czy nie. Bonusik prezentuje się fajnie, choć przez paletę kolorów jakiej użyłeś przy stroju i skórze, odrobinę ciężko z daleka dostrzec ciekawy zarys mięśni. Aniołek... wrzuć poprzednią wersję, żebyśmy mieli punkt odniesienia. Również pamiętam, że mi szczęka opadła na ziemię, gdy zobaczyłem tą pracę konkursową xD

Good dżab. Nie opierdalasz się, i Twoje prace cieszą oko. Oby tak dalej :d

180[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Paź 24, 2015 8:22 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Dzięki za komentarze! 
Miałem tylko wersje niepocieniowaną, ale przeszukałem chyba każdy folder u Siebie i tak oto jest!
[O-S-W]Sezu - Page 8 Angel_fix_by_gorniasty-d9e894g
Trochę jeszcze skrzydła poprawiłem, ale coś jeszcze mi w nich tak jakby nie pasuje, tylko nie widzę sam co.
Co do kobitki to mam już kilka innych póz zrobionych, ale to potem wrzucę, pierw trochę poskrobię jeszcze. OCki mam kilka zrobionych, tylko jedynie w wersji jak stoją :P ale jakąś pozę mogę dokleić do jakiegoś i za jakiś czas wrzucić tutaj.

181[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Lis 03, 2015 8:32 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No to teraz trochę postaci
[O-S-W]Sezu - Page 8 Few_oc_by_gorniasty-d9fcxdv
Na pewno muszę popracować nad rękami, bo coś tutaj jakoś nigdy cieniowanie nie wychodzi mi za dobrze.
Credity dla neoriceisgood, oraz capcoma



Ostatnio zmieniony przez Sezu dnia Sro Lis 04, 2015 7:51 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Poprawiona, nie wiem czemu nie wyświetliła się :/)

182[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Lis 13, 2015 1:27 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Trzy nowe prace :)
[O-S-W]Sezu - Page 8 Grill_kopia_by_gorniasty-d9gim9v

183[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Lis 13, 2015 6:43 pm

Goku Final

Goku Final
Earthling
Earthling
Nie jestem jakimś znawcą, ale odniosę się jeszcze do Twoich poprzednich grafik. Zauważyłem, że 4 postać od lewej ma jakoś dziwnie prawą rękę. Wygląda, to nieco jak kikut, jeżeli możesz to zaznacz bardziej dłoń, żeby to tak nie wyglądało.

184[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Lis 15, 2015 4:16 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W niektórych przypadkach, zbyt słaba różnica pomiędzy poszczególnymi odcieniami tego samego koloru - cieniowanie sprawia wtedy wrażenie mniej przyjemnego dla oka. Przynajmniej, jak dla mnie. Również wspomnę o tym, o czym napisał Ci już Goku Final - łapka czwartej panienki w poście z pierwszymi grafikami wygląda jak kikut. Tutaj rzeczywiście przydałaby się jakaś zmiana w rozmieszczeniu cieni, ewentualnie bardziej widocznym zaokrągleniu będącego dłonią. Reszta wydaje się wyglądać w porządku, pomijając bardzo drobne detale, których nawet nie chce mi się wymieniać xD

185[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Gru 11, 2015 9:24 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
To może coś nad czym pracuję teraz, będzie to siostra Sezu
[O-S-W]Sezu - Page 8 Sezu_sis_by_gorniasty-d9jqluv
Co do samego Sprita Sezu to mam w sumie wszystko oprócz ataków KI i dorabiam mu strój Shinigami jak widać na avku :D Aaa i pytanko, jaka wersja spodni lepsza do Sezu?
[O-S-W]Sezu - Page 8 Sezut_by_gorniasty-d9jqm0h

186[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Gru 11, 2015 8:43 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Siostra:
Wszystko jest spoko prócz jednego, a mianowicie włosów w trzeciej pozie i reszcie póz co zawierają te ułożenie. Możże to tylko ja mam takie wrażenie, ale nie wygląda to dla mnie naturalnie, szczególnie przy ataku pięścią, drugi rząd ostatnia poza.

Jeśli chodzi o Sezu, to nie widzę jakoś różnicy w tych spodniach, ale w ułożeniu nóg do pozy stojącej i oczywiście że ułożenie po prawej. Dlaczego? Bo odbiega od tego standardowego trójkąta i wygląda lepiej ;)

Fajnie że robisz sprita.
Pozdro.

[kp]1[/kp]

187[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Gru 12, 2015 4:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Możże to tylko ja mam takie wrażenie, ale nie wygląda to dla mnie naturalnie, szczególnie przy ataku pięścią, drugi rząd ostatnia poza.
Gdy o tym wspomniałeś, przyjrzałem się bliżej siostrze Seza i zobacz, rzeczywiście masz rację. Jeżeli chodzi o mnie, włosy powinny raczej "uciekać" w drugą stronę przy takim ataku. Z długimi włosami jest ten problem, że powinieneś większy nacisk kłaść na ich ruch podczas rysowania takich póz. Poza tym, nie widzę czegokolwiek, co szczególne raziłoby w oczy - czekam na więcej!
[O-S-W]Sezu - Page 8 Sezut_by_gorniasty-d9jqm0h
W przypadku powyższego jegomościa, bardziej do gustu przypada mi oczywiście jego druga wersja. Poprawiałem nawet w przypadku pierwszego ułożenia nóżek pracę Neraviego, w której tworzeniu miałeś swój udział. Do wykonania nie mam zastrzeżeń - podoba mi się sposób, w jaki cieniujesz włosy. Są wyjątkowo przyjemne dla oka.

188[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Gru 12, 2015 6:54 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No, wiem o co chodzi z tymi włosami. Muszę dodać faktycznie trochę realistycznego wyglądu podczas ataku, na razie tylko po prostu dodałem takie z "boku". Na pewno podczas końcowych efektów zmienię to :) 

To w takim razię u Seza muszę zmienić troszkę pozy stojące ;) Aby pasowały pod ten drugi styl nóżek. Dzięki wam. Zapewne niedługo coś jeszcze wrzucę

189[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Gru 15, 2015 5:06 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A takie nowe postacie
[O-S-W]Sezu - Page 8 New_char_by_gorniasty-d9k88cd
I pytanie, którą postać następną zrobić?

190[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Gru 15, 2015 5:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Trzecią oczywiście.
Dlaczego? Najbardziej mi się podoba, fajne włoski i ubiór ;)

191[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Gru 15, 2015 6:16 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
jak można być tak zajebistym grafikiem żeby odpoczątku lsw niszczyć wszystkie fora swoimi mega zajebistymi pracami Sezu nie traci formy

192[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Gru 15, 2015 9:24 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Mówiąc szczerze, ja też nie wiem jak on to robi. Gościa nie ma długi czas, wbija i przewyższa człowieka, zwykłego śmiertelnika od tak.

193[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sro Gru 16, 2015 1:13 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Dzięki za takie pozytywne komentarze :) Nie spodziewałem się, że tak wam się spodobają te prace :D Ale nie odpowiedzieliście, którą postać!

Ps. Dzisiaj może dodam sprita pierwszego, bez ataków Ki tylko, bo nie mam pomysłu jakie moce powinien mieć i jeszcze kilka póz potrzebnych :P

194[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sro Gru 16, 2015 1:19 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Moim zdaniem druga wersja:

[O-S-W]Sezu - Page 8 Sezut_by_gorniasty-d9jqm0h
Co do tych spritów to czarnoskóry(jako pierwszy wpadł mi do oka, ale po przyjrzeniu się to również podoba mi się pan po środku)
[O-S-W]Sezu - Page 8 New_char_by_gorniasty-d9k88cd
nr 5 albo 8 od lewej.

195[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Gru 18, 2015 11:14 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Tylko czwórka! Mówię poważnie, jest przekozacki. Usunąłbym tylko ten najciemniejszy kosmyk po (jego) lewej stronie na górze. No i wydaje mi się, że ma trochę za grube uda (chyba niepotrzebnie próbowałeś je dopasować do grubości spodni - wiem coś o tym, mam jedynego OCka w krótkich spodniach xD).
Ogólnie różnorodność tych postaci to prawdziwy majstersztyk.
Serio. I dziwić się, że niewiele osób cokolwiek sprituje. Wejdzie taki Sezu, narobi im kompleksów i o :/

@edit
Zobacz Sezowaty co znalazłem xD
Spoiler:

196[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Gru 19, 2015 7:55 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Jataman napisał:Serio. I dziwić się, że niewiele osób cokolwiek sprituje. Wejdzie taki Sezu, narobi im kompleksów i o :/
Ale mnie chodziło, aby zachęcić ludzi! Wiesz on robi to ja też zacznę :D

Jataman napisał:@edit
Zobacz Sezowaty co znalazłem xD
Zdradzić Ci sekret? 
Tak naprawdę powstałem od razu, przy boom :D


A tak ogólnie to zrobiłem Saitame ^^ Chyba nie wyszedł tak źle co?

[O-S-W]Sezu - Page 8 Saitama_by_gorniasty-d9kmkjn
[O-S-W]Sezu - Page 8 Saitama_ok_by_gorniasty-d9kmkkd

197[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Gru 19, 2015 3:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sposób cieniowania spodni nie przypadł mi szczególnie do gustu. Jeżeli chodzi o oczy, to akurat Saitamę ciężko idealnie odwzorować. Ogólnie rzecz biorąc, zarówno pomysł jak i grafika są dobre, ale szału nie ma i stać Cię na więcej.
[O-S-W]Sezu - Page 8 Nx3cMkr

198[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Gru 22, 2015 9:50 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Lekka zmiana cieni w takim razie i głowy troszku :)
[O-S-W]Sezu - Page 8 Saitama_by_gorniasty-d9kmkjn
[O-S-W]Sezu - Page 8 One-punch-man-reaction-images

199[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Gru 25, 2015 10:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ogólnie chyba ta postać jest mało ciekawa w formie LSW :P No ale to nie Twoja wina, więc się nie czepiam. Do cieniowanie raczej nie mam zarzutów, szczególnie że ja do tego mam dwie lewe ręce. Jedyne, co mi się rzuciło w oczy (i właściwie zauważyłem to w kilku Twoich wcześniejszych pracach), że nogi są trochę zbyt krótkie w stosunku do tułowia.
Osobiście czekam na ukończony base sheet :>

200[O-S-W]Sezu - Page 8 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Gru 26, 2015 7:13 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Twoja wersja podoba mi się ciut bardziej jak Yohowa. Wydaje się być spokojniejsza? Taki Saitama nie wnikający, nie rzucający się w oczy bohater. Jak dla mnie wszystko tu jest jak najbardziej ok ;)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.