Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 8]

76[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Mar 12, 2010 9:07 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Vash the Stampede genialna postać :D szacuneczek że ją zrobiłeś bo bardzo go lubię xD nie no dobra olac to
Włoski ładne ale za słabo go przypominają po boku zabrałbym te kosmyki tylko zostawił kompletny irokez xd te dwa kosmyki z przodu za duże hmm może inaczej się nie dało zrobić tzn. jasne że się dało, ale to nie wyglądało by dobrze.
Cienie nie mam zastrzeżeń są Kul !
Buźka jest ładna mogłeś dodać jeszcze wersje z okularkami xD bo kozackie są : P
Cienie brak zastrzeżeń.
Strój genialny bardzo mi się podoba, detale są widoczne a nie łatwo było je zrobić nieprawdaż ?(przynajmniej ja tak myślę a ja cienki jestem xD) aha no i oczywiście cienie genialne xD
Buty i rękawice też są w porządku, cienie.
Ogólnie praca bardzo mi się podoba i prosiłbym Cię byś zrobił ich więcej ( oczywiście jak nie masz co do roboty i by Ci się chciało je robić )
No cóż jak powiedziałem wczesniej genialna praca i moja ocena to 4/5 popraw prosze te wloski gdzie niegdzie xD

/S
3KP

77[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Mar 14, 2010 3:00 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Vash The Stampede
[O-S-W]Sezu - Page 4 Vash_The_Stampede_by_Gorniasty
Wzorowany na Link

78[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Mar 14, 2010 3:35 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Może i straciłeś wenę twórcą ale wygląda że powoli powraca. Cieniowanie dalej koxi. Mam nadzieję że dalej będziesz robił takie prace i nie odejdziesz na zawsze :). Włoski wyglądają prawie tak samo jak na obrazku :). Płaszcz jak na moje oko wygląda bardzo dobrze. Identycznie jak na obrazku. Wszystko pięknie. Mam nadzieję że będzie więcej takich prac.

Ocena: 10/10

/S
1KP

79[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Mar 14, 2010 3:57 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Nie wraca, ale to jego ostatni oparek :( to bardzo smutne.
Włosy są dobre, takie jakie powinny być, światło sie zgadza, kolory pasują, realne cienie.
Twarz jakaś krzywa, widziałem tą postać nie przypomina tego kolesia twarz chyba powinna być bardziej podłużna, cieniowanie skóry normalne takie jak trzeba, fajne.
w pasie jakiś chudy się wydaje, ale to nic, ten prochowiec go tak wychudza, tak się obwiązał, że go ścisło w pasie...
Ręce i pistolet dobre, właśnie w takich elementach nie powinno być za dużo pikseli konturu.
Teraz coś o tym prochowcu na za dużo dałeś tu czrnego, mogłeś te wgięcia i szczaegóły bardziej podkreślić ciemnym kolorem, w dolnej części tak zrobiłeś, a czemu nie w górnej?
Buty jakieś krzywe zwłaszcza prawy, cos nie poszło?

Daję ci 8,5/10 o cieniowaniu mało mówie, bo jest genialne.

80[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Mar 16, 2010 4:05 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
[O-S-W]Sezu - Page 4 Legato2
Legato. Także postać z Trigun.
Będę musiał conieco poprawić włosy, tylko jak na razie nie mam pomysłu jak.

@Down
Niema to jak komentowanie ze znajomością anime... Jak już chcesz tak komentować, to bynajmniej zapoznaj się z Anime i postacią na podstawie jakiej robiłem ten Opar, a potem dopiero się odzywaj... A bluza jest dosyć taka obcisła, czyli to jest taka 'klata', lecz słabo widać, ponieważ zasłania większość płaszcz.



Ostatnio zmieniony przez Sezu dnia Wto Mar 16, 2010 8:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

81[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Mar 16, 2010 8:13 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ten opar to spieprzyłeś.
Włosy byłoby dobrze, gdyby nie ten jasny kolor który się wpieprza we włosy i to wygląda jak plama jakaś?
Na ramieniu ma coś biało-szare to się gryzie z okiem.
koło ramienia nie pasuje to czarne coś usuń to!
Cieniowanie jest piękne, chociarz trochę się to przerodziło w rozrzucanie pikseli, np. na klacie nie ma dość ładnych cieni troche namieszane tam jest.
Reszta jest spoko.

Daję ci 8/10

/S
1KP

82[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sro Mar 17, 2010 8:55 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Cieniowanie akie sobie :(. Mogłeś się bardziej postarać bo cienie wyglądają jakbyś robił go do jakiejś gry :(. Popraw go bo wszystko pięknie tylko cienie wyglądają jak pięć minut roboty dla ciebie. Chociaż cienie na włoskach mi się nawet podobają z daleka ale z bliska szkoda patrzeć. Wszystko z bliska ma po 4-5 tonów i to nie pasuje do ciebie :(. Mam nadzieję że zmniejszysz trochę cieni.

Ocena: 9/10

/S
1KP

83[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sro Mar 17, 2010 3:58 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Słabo wyszedl ci ten fioletowy emo ;/

Wyglada jakby byl w JPG

Coz. 4/10
Niestety. Na twoje mozliwosci to bardzo mało

84[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Mar 26, 2010 6:55 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A oto Nicholas Wolfwood z Trigun
[O-S-W]Sezu - Page 4 Trigun___Nicholas_Wolfwood_by_Gorniasty
Little Credit for S-H
:FUUU-:

85[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pon Kwi 05, 2010 8:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chciałeś oceny, dostałeś ją >,Dobra.. Do dzieła.

Pierwszy w oczy wpada oczywiście nietypowy Krzyż, który jest w rzeczywistości bronią. Twoja wersja krzyża jest zbyt krótka, a przynajmniej ta część która odpowiada za strzał.
https://2img.net/h/i6.photobucket.com/albums/y224/theroymustang/Wolfwood.jpg
Zobacz jak trzyma on broń na tym zdjęciu. Wydłuż trochę tą broń..

Kolejna rzecz. Włosy. Prawda, cieniowanie dobre jednakże mało przypominają oryginał.
http://www.projectbag.com/trigun/pics/wolfwood/wolfwood_4_06.jpg
Przyjrzyj się ogólnemu kształtowi włosów i kosmykom, a następnie zobacz czego brakuje u Ciebie.

Jeszcze jedno małe zastrzeżenie. Druga ręka, ta którą nie trzyma krzyża, z bliska wygląda jak nietypowy kikut. Z daleka całkiem, całkiem. Mógłbyś ją jednak trochę powiększyć?

Podoba mi się ubiór, który jest pocieniowany w dobry sposób i cieniowanie samej skóry, w której jak dobrze wiem jesteś najlepszy na forum >,Fajny kształt tego garniturka.
Mimo wszystko, jeżeli chodzi o Ciebie to powinno to być lepsze. Sam mi mówiłeś (Chyba Ty xd), że jeżeli robimy postaci z Anime, musimy zachować jakieś proporcje. Jednak, jeżeli chodzi o tego Wolfwood'a, to te najważniejsze jak kosmyki włosów czy dłuższy krzyż po prostu przepadły.

8/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3KP.
/Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Kwi 14, 2010 10:40 pm, w całości zmieniany 1 raz

86[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Kwi 06, 2010 11:54 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
ładne włoski cienie na nich też ubranko też dobre ten krzyż powinien być większy ale jset dobry
spodnie i buty mają dobre cienie poza też jest fajna 10/10

87[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sro Kwi 07, 2010 12:12 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Nawet fajnie wygląda ten oparek :P Nie wiem tylko co to jest to coś na jego lewej ręce XD Ogólnie nie jest zły i mi się podoba :D

88[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Kwi 24, 2010 1:19 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Włosy. No do nich nie mam zastrzeżeń mogą być. Kolor skóry wg mnie jest taki "świniowaty". Nie wiem, czy taki był w tym Trigun, ale jeżeli nie to go zmień. Marynareczka jest ładna. Spodnie mogą być. A ta broń... Szczerze, nie wiem co to jest, ale podoba mi się.

89[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Kwi 29, 2010 2:50 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
[O-S-W]Sezu - Page 4 Dase
Taka przeróbka mojego Base.

90[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Kwi 30, 2010 7:04 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
[O-S-W]Sezu - Page 4 NewSezu
Credit for AB.

91[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Maj 01, 2010 5:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
OPAR'ek, taki sobie jeżeli mam być szczery xP
Inne były lepsze, nie mam pojęcia dlaczego tam myślę xd

Podobają mi się włoski i bluzka, a cieniowanie na nich to cud, miód i orzeszki xd Spodnie całkiem, całkiem. W każdym razie ujdą.

Cieniowanie skóry "spindoliłeś". Prawie nie widać cieni.
W dodatku, cały OPAR wygląda jakby miał się wyginać do przodu? Nie, no.. Serio. Tak mi to wygląda, ale nie wiem czy specjalnie czy nie to zrobiłeś xP
Prawy but dziwnie wygląda jeżeli chodzi o porównywanie go z lewym.

Ogółem... OPAR'y idą Ci świetnie, ale tego robiłeś tak jakby od niechcenia. Nie widzę w nim tego czegoś, co sprawiało że inne były lepsze :P

8/10

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 2KP.
/Y

92[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pon Maj 03, 2010 1:55 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman

Custome pose.
[O-S-W]Sezu - Page 4 NewSezu-1
Credit for AB.

93[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Maj 04, 2010 8:57 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Sezu uległ śmiesznej modzie na base AB? Sam mnie odciągałeś od tego base, a tu co widzę? T.T Włoski są fajne, smyr smyr. Strasznie przypominają anime(to +), przypominają też trochę Chaosa, widzę podobieństwo ;p. Idąc niżej(czyli gorzej...) spotykam fajny pomysł na ubranko, złe wykonanie, takie krzywe(taa, lswi :)). Rozpiętą koszule już gdzieś na oparku widziałem, chyba nawet na moim. Ale jak na krzywe LSWi wygląda świetnie, cieniowanie ujdzie. Dłonie mi się nie podobają ;s. Nogi to już tragedia, cieniowanie dobre, ale krzywe i fokle. W custom pose to mieczyk taki zwykły, wraca twój styl, rączki troszeczkę za małe ta wygięta noga troszeczkę chudsza od drugiej.

Ogólnie git. :cookiemaster:

94[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Maj 09, 2010 6:33 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Jaki strój najlepiej mu pasuje ?

[O-S-W]Sezu - Page 4 SEz-1
Aaa... I pierwszy strój to od postaci z Blazblue -Ragna the Bloodedge

95[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Maj 09, 2010 7:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Prace są wykonane moim zdaniem znakomicie ,do niczego chyba tutaj nie mogę się doczepić oprócz braku cieni na twarzy. Więcej cieni na zbroi postaci nr 1 byłoby mile widziane ... to samo tyczy się numeru 4. Mało widoczne są także cienie na spodniach 2 ,3 ,4 ,5. Jeżeli chciałeś uzyskać właśnie taki efekt to ok ,nie wcinam się :P. Podobają mi się bardzo włosy oraz ta "maska" ( bo nie wiem jak to inaczej nazwać ... może bandaże ? ) postaci 2. . Świetnie wygląda także miecz. Jestem na prawdę pod wrażeniem jak dobrze go pocieniowałeś.
Prosiłeś żeby wybrać najlepszą postać ,więc powiem tak.
Do samego miecza najbardziej pasuje moim zdaniem 2. postać ,a bez niego najlepiej prezentuje się nr 1. Wygląda jak jakiś samuraj ,a oni chyba takich wielkich mieczy nie dźwigali ,chociaż co ja tam wiem.
Ocena końcowa 9/10

/V +3 kp

Btw, jeśli ktoś jest wystarczająco kox, żeby posługiwać się nienaturalnie dużym mieczem, po co by temu komuś był zwyczajny? xP


No w sumie XD

96[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Maj 11, 2010 6:45 pm

Death

Death
First Child
First Child
Nie no oparki są naprawdę dobre, ocenię tego, który wydaje mi się być najlepszy, mianowicie pierwszego

włosy są w porządku, co do ich kształtu i cieni nie mam żadnych zastrzeżeń.

NIe podobają mi się cienie twarzy (są dosłownie nie widoczne, zaznacz je wyraźniej ,lub zmień.

Ubranko także ma jedną wadę, mianowicie część na brzuchu nie spotyka się z częścią na ręce. Dlaczego?

podoba mi się ten miecz, jest naprawdę świetny.

Poza tym wszystko jest ok.

8+/10

Pozdro

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
2KP
/Yoh92

97[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sro Maj 12, 2010 5:36 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Wybrałem jednak ostatni strój, lecz troszkę zmieniony. A tutaj pierwsza poza ataku mieczem.

[O-S-W]Sezu - Page 4 Sword-1
Credit for AB and Sasuke-Ish.

98[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sro Maj 12, 2010 6:53 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Poza mi się podoba jest na kucaka, a to ma w sobie to coś :D Na pewno lepiej wygląda niż gdyby stał :D Atak jest szybki chyba dla tego ta głowa robi taki przeskok (ja tak to widzę, a nie jestem medium w tym, więc nie bierz tego do siebie), spodnie w tej pozie trochę bym poprawił, bo wygląda jakby chuja nie miał xD
No myślę, że to na tyle.
Ocena: 7/10
Tak jak już pisałem nie jestem w tym najlepszy, więc mogę źle pisać.
Pozdro.

99[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Maj 13, 2010 12:29 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to tak strój ciężko jest ocenić co się dokładnie w nim zmieniło ale mniejsza. Atak jest zrobiony płynnie xd to plus pozycja też jest ok ale mogłeś też zrobić w pozycji stojącej ten atak.
Sam miecz jest duży troche za duży wg. mnie no ale ok
Ocena 4/5

/V +1kp

100[O-S-W]Sezu - Page 4 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Maj 13, 2010 2:56 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
No muszę przyznać, że włosy bardzo dobrze ci wyszły. Mają ładny kształt. Kojarzą mi się z jakimś anime i emooo. Cienie są w porządku. Strój przypomina mi coś w stylu FF. Ogólnie trudno coś napisać o nim bo ręce zasłaniają. Nogi nie pozostają, ale nic nie zmieniłeś no oprócz koloru butów (z białego na brązowy). Jeszcze za ciemnego drugiego tonu spodni użyłeś miesza się z trzecim. Jeżeli spojrzeć na miecz to jest bardzo ładny. Nie podobają mi się cienie twarzy po wymachu. Good work :>

/V +2kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.