Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 8]

126[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Lis 11, 2010 2:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zbir, miejmy nadzieję że jeżeli wraca to wraca na stałe.. W każdym razie..

Praca wygląda naprawdę wspaniale, jak na Seza przystało. Mimo to, zauważam pewne dość nieciekawe błędy, które należałoby poprawić w kolejnych pracach.
Twarz.. Pocieniuj ją trochę inaczej, ten styl cieniowania wygląda dość dziwnie i mówiąc szczerze, środek twarzy jest zbyt pusty. Rozumiem że chcesz mieć dużo najjaśniejszego koloru, jednakże nie przesadzaj z tym jak teraz.
Poza naprawdę oryginalna, wygląda super. Tyle że ma pewne błędy w proporcjach :|
Bardzo podoba mi się lewa ręka, jest umieszczona w dość nietypowym miejscu i ogólnie wygląda oryginalnie. Nie wiem jednak gdzie tu jest początek, gdzie koniec, bo całość jest dziwna.
Prawa ręka wydaje się natomiast zbyt krótka, a ta dłoń to już zupełny niewypał. Nigdy, NIGDY nie rób kwadratowych łapek, to naprawdę nie wygląda zbyt ciekawie, każdy Ci to powie :s
Bronie które trzyma OPAR'ek wyglądają dość fajnie.
Pobaw się również odrobinę z cieniowaniem spodni, tutaj jednak nie wymagam większego cudu bo i tak jest naprawdę fajnie.

Ogólnie, jak na Ciebie przystało, praca prezentuje się naprawdę super. Po oczach natomiast rażą te błędy w proporcjach :s Popracuj nad nimi, bo czuję spadek skilla ^^


KP: 2
/Feli

127[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Gru 10, 2010 4:57 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
bo czuję spadek skilla ^^
Spadki są duże, tak jak u Mariusza ! Ale co tam, może kiedyś powróci.

Zainspirowany tym, że zacząłem Sobie "brzdąkać na gitarze", to zrobiłem oto takiego oparka.
[O-S-W]Sezu - Page 6 Gitar

128[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Gru 10, 2010 9:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Poza ciekawa ,dość dobrze wykonana ,nie podobają mi się jedynie nogi. Wiem jaki chciałeś efekt uzyskać ,ale jedna z nich wygląda jakby w pewnej chwili się łamała ( w miejscu ich krzyżowania ). A propos cieniowania ,w niektórych miejscach dość słabo wygładziłeś krawędzie ,oprócz tego chyba żadnych uwag nie mam. No oczywiście ta nieszczęsna twarz i jej cieniowanie ,ale tego raczej nie masz ochoty poprawiać.

KP: 1
/Feli

129[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Gru 11, 2010 11:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A tak się zapierałeś że nic nie zrobisz ^^' I proszę, zaprzeczyłeś sam sobie ^^

W każdym razie..
Jak powiedział Zbir, cieniowanie twarzy ogólnie w tym OPAR'ku nie wygląda zbyt ciekawie. Włosy również w niektórych miejscach przydałoby się zmodyfikować dla polepszenia efektu.
Sama poza wygląda dość oryginalnie. Nie przyczepiam się do nóg, bo wg. mnie wyglądają w porządku. Gitarkę mógłbyś poprawić, nie wygląda tak super, ale no cóż.. Jak Ci się nie będzie pewnie chciało to i tak ujdzie. Póki co jak gitarka i tak to nie zbyt wygląda xD

Ogólnie.. Same proporcje dobre, wykonanie również. Cieniowanie miejscami spieprzyłeś. Przestań już skupiać się na tym OPAR'ku, zrób coś nowego :\

KP: 1
/Feli

130[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Sty 14, 2011 4:37 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Łoho. Jak Sobie życzysz Yosz, oto coś innego.
[O-S-W]Sezu - Page 6 Nanashi-4

131[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Sty 14, 2011 10:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Hmm myślałem ,że niceo inaczej zajmiesz się tym całym samurajem. Sama poza jest bardzo kreatywna i ciekawa ,niestety spieprzyłeś OPAR'a przez cieniowanie. Szczególnie na tym beżowym elemencie wykonane jest strasznie słabo ,no przynajmniej jak na Ciebie. w niektórych miejscach niepotrzebnie dodawałeś odpowiednio jaśniejsze jak i ciemniejsze pixele ,w niektórych braak jest wygładzenia zniekształceń konturów. Poza tym niektóre elementy w tym oparze powinieneś pozostawić ciemniejsze ,jak ręka ,czy ten drugi odstający element tego beżowego ubranka. Same spodnie ,a raczej suknia / kimono (czy co tam mają samuraje ) ,wykonane jest pod względem cieniowania stosunkowo słabo. W niektórych miejscach ( jak ręka ,czy to beżowe coś ) pousuwałeś niepotrzebnie kontury. Ewentualnie a propos tego bezowego czegoś można Ci wybaczyć ,bo domyślam się o jaki efekt Ci chodziło ,natomiast przy ręce nie wiem jaki chciałeś uzyskać efekt. Nieodpowiednio użyty antialiasing daje efekt jakby grafika wypływała na zewnątrz. Jest to szczególnie mocno widoczne kiedy czarne pixele zastępujesz stosunkowo jasnymi. Ten miecz mógłbyś poprawić przy zakończeniu. W tej chwili wygląda bardziej jak pręt ,z tego względu ,że zwyczajnie w pewnej chwili poprowadziłeś pionową linię w dół ,zamiast stopniowo zaginać miecz. Jest jeszcze kwestia krzywej stopy / buta /klapka( no przynajmniej prezentuje się nieciekawie ).

Ogółem widać jak Twoje lenistwo i dość długa przerwa od LSW odbiła się na Tobie. Do tego dochodzi pośpiech i brak chęci ( chyba ). Gdybyś się z tym uporał myślę ,że kolejna praca byłaby już znacznie lepsza.

3kp

132[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Mar 12, 2011 8:45 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No dawno nic nie wrzucałem więc pora to zmienić. Oto postać z
Black★Rock Shooter
[O-S-W]Sezu - Page 6 Black_rock_shooter_sprite_by_gorniasty-d3bhf98

133[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Mar 12, 2011 11:08 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Babka ? Mało ich na tym forum się pojawia - z resztą nie tylko tu - ... ,dzięki Tobie ja też zdecydowałem się zająć się poprawianiem mojego damskiego base. Mam nadzieję ,że później zajrzysz i Ty do mnie i ocenisz moje prace. No nie ważne ,do rzeczy.
Włosy wyglądają całkiem znośnie ,sam kształt jest ładny ,cieniowanie nieco gorsze ,ale ok. Przydałoby się miejscami na krawędziach konturów dać ciemniejszy pixel żeby w miarę możliwości to wszystko złagodzić i zaokrąglić. Co do twarzy ... graaaagh ,strasznie nie lubię tych oczu. Są zdecydowanie za bardzo oddalone od siebie - to mi strasznie przeszkadza. Dziewczyny w Twoim wykonaniu wyglądają ( z twarzy )jak jakieś dzikie zwierzaki ,trudno mi to określić :/. Cała reszta wygląda całkiem ładnie ,mimo ,że jak na mój gust w kilku miejscach usunięcie pojedynczych pixeli z konturów było absolutnie niepotrzebne. Co do nawiązania do wyglądu postaci z anime to jest z tym arczej średnio. Wielu detali nie ma ,a niektóre wyglądają nie tak jak powinny. Dla przykładu te szpilki wyglądają z daleka bardziej jak trapery albo duże adidasy.

2kp

134[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Mar 19, 2011 8:43 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Hm, więc Sez ocenie Ci choć nie lubie się rozpisywać napsize co nie co... włosy średniawe dziwnie wyglądają choć na pierwszy rzut oka wydają się fajne to po przyjrzeniu zmieniają wrażeni cienie na nich też nie odpowiadają twoim umiejętnością! ciało podoba mi się ciekawie to zrobiłeś lecz lipa w tym że ręka jest prawie nie widoczna choć jakoś ją tam widać, taa - szata dodaje całego buciki fajne spodenki też. Na całym oparku podobają mi się cienie poza włosami. Ave..

135[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Kwi 16, 2011 9:14 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Nie myślcie, że nic nie robiłem przez ten czas jak nic nie wrzucałem ;>
Ciągle coś nowego dodaję do mojego projektu. A oto Mały Sezu z projektu, oraz w prezencie base :)
[O-S-W]Sezu - Page 6 Little
Co w base poprawić?

136[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Kwi 16, 2011 11:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wyglądają dosyć fajnie, nie mam tu większych zastrzeżeń. Nieco inaczej bym pocieniował jedynie środek w tej jaśniejszej części, ale ujdzie. Proponuję zmienić odrobinkę cieniowanie twarzy, to nie wygląda zbyt ciekawie. Za mało dajesz najciemniejszego odcienia, za dużo średniego. W dodatku, miejscami umieszczasz je w złych miejscach, pieprząc przy tym cienie. Nie jest to tragedia, ale dobrze byłoby gdybyś to poprawił. Oczy mi się nie podobają. Rozumiem że miały to być oczy dziecięce, pełne marzeń i... TFU! W każdym razie, oczy przydałoby się zmienić. Są dziwne. W dolnej części podkoszulki, po prawej stronie zamiast czarnego pixela, mógłbyś umieścić ciemny odcień czerwonego. Dałoby to podobny efekt, a z bliska wyglądałoby lepiej. Do spodenek nie mam zastrzeżeń. Wyszły 'zajebiście'. Nogi to samo. Buciki bez podeszwy robione takim stylem nie przypadają mi do gustu. Pociągnij outline'a do końca butów, zostaw tylko spód bez niego. Całość powinna wtedy wyglądać lepiej no i ciekawiej. Na lewym ręku skasuj ten odstający pixel w najciemniejszym kolorze.

Jeżeli chodzi o Base, to oczy bym zmienił. Kolor nie pasuje, ale właściwie tu nie ma o czym dyskutować. To w końcu Base. Podobny błąd na lewej łapce, co wyżej. Wracając do głowy.. Ucho wygląda dziwnie, powiększ je. W przypadku oczów jest za duży odstęp między prawym, a lewym. No.. Większych zastrzeżeń tu nie mam. Nie wiem do czego się przyczepić, a nie mam zamiaru wymyślać błędów które nie istnieją. Mam nadzieję że ta ocenka Ci wystarczy ^^

2kp

137[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Kwi 16, 2011 5:35 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Bardzo słodziutkie. Base jest zajebiste, nic nie poprawiaj, tak samo jak mały Sexu ;d
Naprawdę, podoba mi się.

138[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Kwi 16, 2011 6:19 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
No,no... pierwsze dobre wykonanie "małego" base. Myślałeś, nad zrobieniem większej ilości póz ?

139[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Kwi 24, 2011 7:27 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Dziękować za komentarze, a tutaj nowy custome (Zmiana dużej postaci z projektu na LSW, chyba będzie trzeba co nieco poprawić :P)
[O-S-W]Sezu - Page 6 Project

140[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Wto Kwi 26, 2011 8:26 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Fajna nowina z nowym projektem odnośnie tańczącego Seza. Sama poza wygląda obiecująco ,po prostu dobrze. Poza tym nie ma za bardzo co oceniać ,wszak to już n-ty raz kiedy pokazujesz swojego WIP'a w jakiejś pozie. Tyczą się niego w dalszym ciągu te same uwagi odnośnie cieni twarzy ,złagodzenia cieniowania na kosmykach włosów ,czy rękawów. Ogółem jest fajnie.

KP: 1
/Feli

141[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Maj 26, 2011 12:58 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Dobra porzuciłem na razie oparki do mojego projektu i zrobiłem takie oto coś :P
[O-S-W]Sezu - Page 6 Samurai_by_gorniasty-d3h998h

142[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Czw Maj 26, 2011 1:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Więc...
To, że jest już w innej pozie niż stand go wyróżnia. Włoski fajne, rozumiem, że takie jak mają niektórzy shinigami. Cienie na nich pasują do kształtu. Uniform jest zaje..sty, bardzo mi się spodobał. Do tego jeszcze fajnie zrobione cienie na nim. Skóry mało widać, ale jest dobrze pocieniowana. Te białe, nie wiem co to, ale też fajnie wygląda :D. Butki fajnie wyglądają, cienie też dobrze zrobione, chociaż nie było za bardzo co cieniować. Mieczyk super, ale nie podoba mi się te załamanie :/ . Dobrze go pocieniowałeś, ale kształt mi się nie podoba. To chyba na tyle, na prawdę robisz fajne oparki, nie przestawaj :).

Pozdro.


KP: 1
/Feli

143[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Maj 27, 2011 11:51 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Osiągnąłeś naprawdę ciekawy efekt jeżeli chodzi tu o cieniowanie dwu-tonowe. Mam jednak pewne, niewielkie zastrzeżenia co do pracy. Po pierwsze, włosy. Te mogłeś wykonać zdecydowanie ciekawiej, a jeżeli nie, to przynajmniej cieniowanie mogłoby być lepsze. To już wiem że potrafisz zrobić. Przejście odcieniami jest zbyt mocne, to może być powodem tego że włosy nie prezentują się najlepiej. Po drugie, katana. To zgięcie jej przy niemalże czubku ostrza zwyczajnie spieprzyłeś. Raczej przypomina mi to szary patyk, a nie solidne, japońskie ostrze. Pochwalę Cię jednak za wykonanie stroju. Jest piękny i choć cienie miejscami można by poprawić to nawet bez tego, jest dalej naprawdę świetnie wykonany. Poza niezwykle oryginalna, tutaj masz u mnie dużego plusa. Skąd Ty bierzesz pomysły na pozy xD? Ja mam z tym problem dlatego rzadko wykonuję takiego typu custom pose'y. Raczej customy z jedną pozą.

Dałbym tu Haruhi i "Train!", ale myślę że nie ma takiej potrzeby. Praca trzyma wysoki poziom i mam nadzieję że kolejne również będą go trzymały.

KP: 2
/Feli

144[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pią Maj 27, 2011 1:14 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobra, ty mi gifona skomentowałeś czas na odwet AH, EVIL..

Oczywiście świetna poza, u Ciebie to już standard i dobrze bo to daję na pewno oryginalności oparkowi. Kosmyki włosów wyglądają idealnie do tego stylu Samuraja, jednak myślę że cieniowanie mogło być tutaj być lepsze.
Ta wysunięta ręka i wiszący na niej rękaw; pięknie to wygląda i co najważniejsze realnie. Jeżeli jesteśmy jeszcze koło okolic głowy, to dziwnie wyszło Ci te ucho, jest takie nienaturalne i.. kwadratowe. Cały ubiór wręcz idealny, tyle że troszkę te nogawki są jakby za luźne, jakby miał taki szlafrok przynajmniej w moim odczuciu. Nie bardzo wiem czym jest to białe coś na plecach. Miecz/katana? którą trzyma w ręku wyszła trochę "mało solidnie", może to gra cieni czy kształtu ale ma w sobie to coś nie fajnego.

Jeszcze ogólniając, to cienie tego całego ubioru są naprawdę niezłe, każdy cień na swoim miejscu, odpowiednie kreski przy marszczeniu się ubrania.

KP: 2
/Yoh

145[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Nie Sty 22, 2012 1:36 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
A co tam, dawno nic nie robiłem, baaardzo daaaawno, to oto nowa praca!

[O-S-W]Sezu - Page 6 Nowyziom
Nowa, nowa!

146[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pon Sty 23, 2012 9:51 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobrze w końcu widzieć jakąś z Twoich prac, Sezu.
Włosy wykonane zostały dosyć prosto; cieniowanie również nie zachwyca. Jak na postać, która prezentuje Nam się w takiej pozie, powinieneś strzelić coś zdecydowanie ciekawszego. Cieniowanie twarzy jak i ubrania jest po prostu dobrze - nie mam do czego się przyczepić - to dobrze. Lubię prace, przy ocenie których, nie trzeba się rozpisywać z powodu masy błędów do wytknięcia ^^ Broń prezentuje się na prawdę ciekawie. Strój jest dosyć oryginalny - sam pomysł zasługuje na dużą pochwałę. Szkolny mundurek wygląda dobrze; nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Ogólnie?
Pracuj dalej - skill nie spadł tak bardzo jak może Ci się wydawać; Twoje prace dalej trzymają wysoki poziom i pamiętaj o tym tworząc kolejnego OPAR'a. Mam nadzieję, że tym razem zostaniesz z Nami na nieco dłuższy okres czasu - ktoś z Twoim talentem jest tu naprawdę mile widziany : )

KP: 2
/Feli

147[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pon Sty 23, 2012 11:44 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
SEEEEEEEEEEEZUUUUU JENKINS!

Jak teraz patrzę na te pracki to one trochę odchodzą do lamusa, ale kto powiedział, że "old school" czy jakby to nazwać jest zły? Cóż od włosów zaczynając to niektóre pogubione pixele w konturach nie pasują :/. Fajne cieniowanie włosków, ale ta koszula w drugim stroju feee, mniej tych czarnych pixelków, więcej 3-stopniowego cieniowania. Do spodni się nie przyczepię, bo nie ma o co, z butkami tak samo. Ta poza, gdzie "w bojowym nastawieniu zaczyna kopać rowy łopatą, która wygląda jak naginata" jest git. Widać, że lepiej przychodzi ci robienie pracek w custom pozach i idz w tym kierunku. :japa:

KP: 1
/Feli

148[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Sob Maj 18, 2013 3:54 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Pora powrócić na stare i zrobić coś :)
[O-S-W]Sezu - Page 6 Newsez
Taki nowy wygląd Sazu + base który robiłem Sobie.
Oraz wczesna alpha projekty którego robię w wolnym czasie.
[O-S-W]Sezu - Page 6 S-1

149[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pon Maj 20, 2013 4:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
„Base” prezentuje się nieźle. Odpowiednie proporcje, przyzwoite cieniowanie.
Całość wykonana w naprawdę przyjemny dla oka sposób.
Przyglądając się natomiast na Seza, odnoszę wrażenie, jakby był zbyt „normalny” – wykonany bez konkretnego pomysłu. Do cieniowania oraz proporcji nie mam zastrzeżeń – są świetne.
KP: 1
/Feli

150[O-S-W]Sezu - Page 6 Empty Re: [O-S-W]Sezu Pon Maj 20, 2013 7:33 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
A ja się nie zgodzę z Joszem ;o. Zarówno samo base jak i nowa odsłona Seza bardzo mi się podobają. Sezu nie jest jakiś superhiper wykokszony jak większość teraźniejszych OPARów. I właśnie dlatego że jest taki normalny mi się bardzo podoba. Co do cieniowania jest świetne, a najlepsze w całej pracy są włosy, po prostu lovz.
Co do twojego alphy twojego projektu, to wygląda dobrze, jedynie nie podoba mi się, gdy zwyczajnie stoi i trzyma gardę - noga (ta która robi potem wykop) wygląda wtedy bardziej na krzywą niż na zgiętą, może jak pocieniujesz będzie lepiej (mam nadzieję, że rozumiesz, o którą pozę mi chodzi xdd).

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.